Niedziela, 15 września 2013, godz. 16:00
0 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
20:10

20:03

Po dobrym i wyrównanym spotkaniu Kolejarz zremisował z Sandecją i utrzymał panowanie na ziemi sądeckiej. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski.

93'

Koniec meczu!!

90'

Trzy minuty dłużej będzie trwał mecz

88'

Schodzi Besta, wchodzi Górski

87'

Zza pola karnego uderzy Nather, ale obok słupka

87'

Niane oddał strzał z własnej połowy, ale trafił prosto w ręce Cabaja

84'

Badalyan ukarany żółtą kartką

83'

Kolejarz będzie kończył mecz w 9, ponieważ Nitkiewiczowi odnowiła się kontuzja, a trener Cecherz wykorzystał już wszystkie zmiany

81'

Po wrzutce Grzeszczyka na spalonym Fałowski

78'

Badalyan za Margola. Trener Kuźma stawia wszystko na jedną kartę

76'

Niestety po dośrodkowaniu Mójty Radliński pewnie wyłapał piłkę

76'

Majchrzak out, Nitkiewicz in

75'

Niane faulował Grzeszczyka. Będzie dobra okazja dla Sandecji

74'

Na szczęście wszystko z nimi w porządku i obaj kontynuują grę

74'

Bębenek uderzał, ale zamaist trafić w piłkę trafił w Markowskiego i teraz obaj korzystają z pomocy medycznej

71'

Po dośrodkowaniu Besty, uderzał Grzeszczyk i tylko dzięki ofiarnej interwencji Szufryna nadal jest remis!

17:25

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

69'

Bocian za Stefanika

68'

Po dośrodkowaniu Mójty uderzał Fałowski, ale trafił tylko w boczną siatkę

67'

Za faul na Grzeszczyku żółtą kartą ukarany Stefanik

66'

Zmiana w Sandecji. Na boisku pojawił się Certik, a opuścił je Zawiślan

65'

Na spalonym Zawiślan

64'

Nather podał do Bębenka, ale ten za szybko zdecydował się na strzał i piłka poleciała obok bramki

62'

Wolański podał do Majchrzaka, a ten w doskonałej sytuacji strzelił obok bramki!

60'

Kolejny raz Sandecja przeprowadziła dobrą akcję lewą stroną, ale po raz kolejny nikt nie zamknął jej w polu karnym

60'

59'

Ładna wrzutka Mójty, ale niestety dla Sandecji w polu karnym nikt nie zamknął tej akcji

57'

Za faul na Grzeszczyku Trochim ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką

54'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Trochim, tam piłkę strącił Margol i niewiele brakowało by pokonał swojego bramkarza!

53'

.... a Trochim za pyskówkę w stronę sędziego

53'

Margol ukarany za faul na Trochimie.....

52'

Z rzutu wolnego zagrywał Margol, ale trafił wprost w ręce Radlińskiego

51'

Za specjalne zagranie ręką "żółtkiem" ukarany Szufryn

49'

Po ładnej trójkowej akcji Bębenek płasko wrzucił w pole karne, ale dobrze ustawiony Szufryn wybił piłkę

17:02

Na trybunach zasiada dzisiaj dwa tysiące widzów!

46'

Kolejarz rozpoczyna drugą część meczu!!

17:00

Mamy jedną zmianę. W Kolejarzu za Bajdura wszedł Szymański

16:53

a834092@.. - zdjęcia wrzucimy zaraz po spotkaniu, bo teraz z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie

16:52

16:48

Za nami pierwsza połowa tego derbowego spotkania. Nie brakowało w niej ciekawych akcji, spornych i kontrowersyjnych sytuacji, sytuacji podbramkowych, ale niestety zabrakło soli footballu czyli bramek. Miejmy nadzieję, że zmieni się to po przerwie. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

47'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej

44'

Na spalonym Trochim

42'

Po wrzucie z autu w polu karnym najlepiej znalazł się Trochim, oddał strzał i gdyby nie ofiarna interwencja Czarneckiego to Cabaj byłby w poważnych opałach!

39'

Bajdur ukarany żółtą kartą za próbę wymuszenia rzutu karnego

39'

Grzeszczyk ładnie wszedł w pole karne, ale oddał za lekki strzał dla Radlińskiego

38'

Z rzutu wolnego uderzał Cichy, ale po tym strzale piłce bliżej było do chorągiewki narożnej niż do bramki

37'

Besta ukarany żółtą kartą nie za sam faul, ale za ich ilość

34'

Z rzutu wolnego, po faulu na Bębenku, uderzał Mójta, ale trafił prosto w mur

33'

Wolański dostał dobrą piłkę, wrzucił w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji

30'

Nie mając komu podać Grzeszczyk zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki Kolejarza

26'

Besta wywalczył rzut rożny dla Sandecji, ale Mójta złym dośrodkowaniem zaprzepaścił starania Czecha

16:24

23'

Z dystansu uderzał Niane, ale ten strzał lepiej pozostawić bez komentarza

21'

Cóż za dwie okazje Bębenka! Najpierw po dośrodkowaniu Besty, były gracz Górnika Zabrze trafił w słupek, a chwilę później po będzie obrońców Kolejarza oddał mocny strzał, który z trudem sparował Radliński!

20'

W polu karnym Kolejarza faulowany był Grzeszczyk, ale sędzia z Krakowa nawet nie myślał o tym by zagwizdać!

19'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Trochim, ale Cabaj dobrym piąstkowaniem zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką

17'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Stefanik, ale mając przed sobą tylko Cabaja strzelił ponad bramką!

15'

15'

Bębenek przebiegł z piłką kilka metrów, ale nikt nie przyszedł mu z pomocą i były pomocnik Górnika Zabrze stracił piłkę

16:14

Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych czerwonych strojach. Natomiast Sandecja ma koszulki w biało-czarne pasy i czarne spodenki.

14'

Jak na razie Trochim gra dalej

13'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę od własnej bramki oddalił Petran

12'

Przy tym faulu kontuzji nabawił się Trochim i nie wiadomo czy będzie zdolny do dalszej gry

11'

Za faul na Trochimie kartonikiem ukarany Mójta

11'

Po raz kolejny dośrodkowywał Mójta i tym razem piłkę pewnie złapał bramkarz

8'

Z rzutu wolnego kąśliwie uderzył Mójta i tylko Radlińskiemu gospodarze zawdzięczają to że nadal mamy remis!

7'

Po wrzucie z autu dośrodkowywał Mójta, ale piłkę poza pole karne wybił Szufryn

5'

Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy z Nowego Sącza, ale nie daje to efektów w postaci zagrożenia pod bramką Radlińskiego

2'

Z rzutu wolnego uderzał Margol, ale piłka poleciała daleko od bramki Radlińskiego

1'

Sandecja rozpoczyna mecz!!

15:57

Oba zespoły są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego derbowego spotkania

15:49

Sędzia z Krakowa zaprosił zawodników obu ekip do szatni, aby ci mogli spokojnie przygotować się do rozpoczęcia spotkania

15:40

15:31

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się zawodnicy ekip. A Stróżach panują idealne warunki do gry: świeci słońce i wieje lekki wietrzyk.

15:27

Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Jozef Certik, Piotr Giel, Gevorg Badalyan, Maciej Górski, Kamil Słaby, Sebastian Szczepański

15:26

Ławka rezerwowych Kolejarza: Łukasz Lisak, Adrian Danek, Piotr Rocki, Łukasz Bocian, Patryk Szymański, Paweł Leśniak, Kamil Nitkiewicz

15:25

Również Sandecja w poprzednie spotkanie wygrała, tyle, że 1:0. Zespołem, który okazał się gorszy od biało-czarnych był Dolcan Ząbki. Bramkę dająca trzy punkty biało-czarnym zdobył Fabian Fałowski. Z przebiegu meczu bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale piłkarze z Nowego Sącza wykazali więcej woli walki, ambicji, umiejętności i charakteru (ponad pół godziny grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Marcina Makucha), dzięki czemu trzy punkty zostały w Małopolsce.

15:20

W ostatniej kolejce Kolejarz wygrał w Świnoujściu z tamtejszą Flotą, 0:2. Bramki dla zespołu ze Stróż zdobyli Wojciech Trochim i Paweł Leśniak (!). Zwycięstwo podopiecznych trenera Cecherza było w pełni zasłużone, ponieważ w przekroju całego spotkania to oni wykazali się większymi umiejętnościami, cierpliwością, a przede wszystkim skutecznością.

15:15

15:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

15:05

Czy Kolejarz podtrzyma zwycięską passę? Czy też Sandecja w końcu pokona podopiecznych trenera Cecherza? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

15:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 8. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Sandecje Nowy Sącz. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ