Koniec meczu w Legnicy. Miedź przegrywa z Górnikiem Łęczna 1-2.

Bielak otrzymuję drugą żółtą kartką za faul na Zakrzewskim tuż przed polem karnym i opuszcza murawę.

Zwoliński opuszcza boisko, w jego miejsce Paluch

Zwoliński ukarany żółtą kartkę, faulował Woźniczkę. Poszkodowany nie podnosi się z murawy, interweniuje sztab medyczny.

88'

Co za mecz! Górnik Łęczna zdobywa bramkę, strzela Zawistwoski!!!!!!!!!!!

84'

Fedyna dostał piłkę przed polem karnym Górnika, choć był ustawiony w dogodnej pozycji oddał bardzo zły i nieczysty strzał.

81'

Niecelny strzał Szałachowskiego daleko zza pola karnego.

79'

Miedź od zdobycia bramki co raz częściej atakuje rywali. Pachnie zdobyciem drugiego gola.

77'

Mamy pierwsza zmianę w zespole Górnika, Kozacuks za Bonina.

75'

Kolejna zmiana w zespole z Legnicy. Tym razem Fedyna w miejsce Cierpki.

74'

GOL DLA MIEDZI!!!!!! Szczepaniak mija rywala i uderza z dystansu!

69'

Szczepaniak wrzucał futbolówkę z lewej strony do dobrze ustawionego Zakrzewskeigo. Napastnik oddał strzał, piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

66'

Szczepaniak podał do Madejskiego, który wbiegał w pole karne. Miał dużo czasu i mógł dośrodkowywać do swoich kolegów, pomylił się jednak i posłał piłkę za bramkę.

63'

Rzut rożny w wykonaniu Łobodzińskiego, piłka powędrowała wprost pod nogi rywali.

61'

Lukas Bielak ukarany żółta kartką.

60'

Piękny drybling Madejskiego w polu karnym, w ostatniej chwili jeden z obrońców Górnika wybija piłkę poza boisko

55'

Indywidualna akcja Cierpki z prawej strony. Piłkarz zbiegł do linii końcowej i dośrodkowywał w pole karne, tam jednak nie było nikogo z jego drużyny.

54'

Łobodziński wywalczył rzut rożny, w polu karnym Sasin pewnie wybija futbolówkę głową.

53'

Gra utrzymuje się w środku pola i widać, że obie drużyny grają z ogromnym zaangażowaniem. Miedź wciąż szuka swojej okazji na zdobycie bramki, czego potwierdzeniem może być akcja Łobodzińskiego na prawej stronie, zakończona przejęciem piłki przez Tadrovskiego.

51'

Szczepaniak przebojem rusza w stronę bramki Górnika środkową strefą boiska, zdecydował się na strzał, zabrakło jednak celności.

49'

Zza pola karnego strzela Szałachowski, piłka trafia w słupek.

48'

Łobodziński faulowany przed polem karnym, sędzia dyktuje rzut wolny dla Miedzi, wykonuje go Wołczek i strzela ponad bramką.

46'

Pierwsza zmiana w zespole Miedzi. Szczepaniak wchodzi za Kasperkiewicza

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę.

45'

Sędzia Małek kończy pierwszą połowę. Górnik prowadzi w Legnicy 1:0.

45'

Po rzucie rożnym dla gości piłkę głową dobrze wybił Adrian Woźniczka.

43'

Na strzał z dystansu zdecydował się Radosław Bartoszewicz. Obrońcy Górnika skutecznie blokują jednak uderzenie rywala.

42'

Dobra dwójkowa akcja Łobodzińskiego i Woźniczki. Pierwszy odegrał piłkę piętą, ale drugi został powstrzymany przez rywali.

41'

Madejski znów szukał Zakrzewskiego zagrywając mu dobrą górną piłkę. Uderzenie głową napastnika Miedzi było jednak minimalnie niecelne.

40'

Po odważnej akcji Krzysztofa Wołczka gospodarze wykonywali rzut rożny. Wyszło im to bardzo słabo. Piłka dla gości.

37'

Dobry strzał Wojciecha Łobodziński z dystansu, ale Prusak spisuje się bez zarzutu łapiąc piłkę.

35'

Madejski szukał Zakrzewskiego zagrywając piłkę wzdłuż bramki Górnika, ale golkiper gości uprzedził napastnika Miedzi.

32'

Dobrze zapowiadająca się akcja Miedzi. Madejski zagrał do Łobodzińskiego, ale ten zamiast strzelać odegrał futbolówkę do Zakrzewskiego, którego osaczyli defensorzy Górnika.

30'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego Bonina. Rozpoczną gospodarze.

28'

Ostry faul Zakrzewskiego. Żółta kartka dla napastnika Miedzi.

27'

Znowu dośrodkowywał Madejski. Piotra Kasperkiewicza dobrze uprzedził jednak Prusak.

25'

Dwukrotnie dobrze w defensywie zagrał Paweł Sasin. Najpierw zdołał powstrzymać na skrzydle Madejskiego, chwilę później dobrze wybił dośrodkowanie rywali.

21'

Znów piłka kierowana do Zakrzewskiego. Dośrodkowanej futbolówki nie zdołał sięgnąć Sergiusz Prusak, ale napastnik Miedzi nie zdołał tego wykorzystać.

19'

Na prawej stronie boiska piłkę wywalczył Adrian Cierpka i ruszył w stronę "szesnastki" Górnika. Swoją akcję zakończył jednak niecelnym podaniem do Zakrzewskiego.

17'

Dośrodkowywał Bonin, ale piłkę dobrze wyłapał Ptak.

17'

Łobodziński ruszył ze środka pola, wdarł się w pole karne rywali, jednak zabrakło wsparcia partnerów i nic z tej akcji nie wyszło.

13'

Niewiele brakowało, a mógłby być remis. Strzelał Piotr Madejski, ale obrońcy gości zablokowali uderzenie zawodnika Miedzi.

11'

Podawał Tomasz Nowak, a Paweł Zawistowski strzałem z 16. metra pokonał Aleksandra Ptaka. Górnik prowadzi w Legnicy.

10'

Zawistowski i 1:0 dla Górnika!

7'

Tomasz Nowak zagrał dobrą piłkę do Pawła Zawistowskiego, a ten odegrał do Łukasza Zwolińskiego, który jednak nie opanował dobrze piłki i ta trafiła w rękawice Ptaka.

6'

Piłkę przechwycił Woźniczka. Kontrze Miedzi brakowało jednak tempa. Goście zdążyli wrócić do defensywy.

5'

Prawą stroną boiska przedzierał się Grzegorz Bonin, który odegrał piłkę Pawła Sasina. Ten został jednak osaczony przez obrońców Miedzi.

4'

Teraz zaatakować spróbowali goście. Uderzał Tomasz Nowak - bardzo niecelnie.

3'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Madejski. Za dużo siły, za mało precyzji. Piłka poza boiskiem.

1'

W pierwszych sekundach już ostro. Faul na Wołczku.

1'

Zaczynamy spotkanie.

19:55

Ławka rezerwowych Górnika: Socha, Niedziela, Paluch, Sołowiej, Wiązowski, Kalkowski, Kozacuks.

19:55

Ławka rezerwowych Miedzi: Bledzewski, Mowlik, Bartczak, Księżniakiewicz, Zasada, Fedyna, Szczepaniak.

19:54

Zapraszamy na relacje LIVE z meczu 7. kolejki 1. ligi Miedź Legnica - Górnik Łęczna. . Początek spotkania już za kilka minut.