Koniec spotkania! Okocimski i Energetyk zrobiły to co lubią najbardziej, czyli zremisowały.

Dwie minuty doliczone przez sędziego.

87'

Zapowiadało się na dobrą akcję Okocimskiego, ale do zagranej na lewą stronę piłkę szybko dobiegł obrońca i przepchnął Stefańskiego.

85'

Na uderzenie z 22 metrów zdecydował się Darmochował, ale przymierzył prosto w plecy jednego z obrońców gości.

83'

Paweł Staniczek zastępuje Kamila Kosteckiego.

80'

Tym razem Muszalik ukarany za faul na Termanowskim, który wyprowadzał kontrę.

79'

Zaskakujące, bezpośrednie uderzenie Muszalika ze stojącej piłki! Poprzeczka!

78'

Żółta kartka za Nawrota, za wślizg blisko narożnika pola karnego.

76'

Z lewej strony wrzucał Termanowski, ale poradzili sobie po profesorsku defensorzy Energetyka.

75'

Co za sytuacja dla ROW-u! Oko w oko z bramkarzem stanął rezerwowy Bałuszyński, ale Pączek najpierw wybronił strzał, a po chwili wygarnął piłkę na rzut rożny!

73'

Szczęścia sprzed pola karnego spróbował Feruga, ale jego wolej był bardzo niecelny.

71'

Ostatnia zmiana w zespole Okocimskiego. Za Szewczyka na placu gry melduje się Bartosz Sobotka.

70'

Za Cisse wchodzi Łukasz Bałuszyński.

69'

Mało okazji bramkowych, mało strzałów w światło bramki - tak wygląda to spotkanie. Przed nami ostatnie 20 minut.

66'

W odpowiedzi akcję przeprowadził ROW. Z wrzutką poradzili sobie obrońcy, ale wybili piłkę wprost pod nogi Cisse. Senegalczyk długo się nie zastanawiał i kropnął nad poprzeczką.

64'

Całkiem nieźle do gry wprowadził się młody Termanowski, który umie przytrzymać i rozegrać futbolówkę.

63'

W ostatnich minutach wyraźnie zaczął przeważać Okocimski. Miejscowi sprawiają korzystniejsze wrażenie.

61'

Darmochwał wpadł w szesnastkę, przełożył piłkę na lewą nogę, ale w ostatniej chwili zablokowali go obrońcy.

59'

Marcin Nowacki za Kutarbę.

58'

Znakomita okazja dla OKS-u! Z najbliższej odległości strzelał Wojcieszyński, ale jakimś cudem bramkarz zostawił nogę i wybronił to uderzenie!

56'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Roberta Smolińskiego wchodzi Maciej Termanowski.

54'

Pączek wybija kolejne dośrodkowanie Krotofila.

53'

Bardzo aktywny jest dzisiaj na prawej stronie Krotofil, który swoimi wrzutkami nieustannie nęka bramkarza oraz defensywę Energetyka.

51'

Walczą oba zespoły, starają się, ale jak na razie niewiele z tego wynika. Ciągle czekamy na lepsze sytuacje i bramki.

48'

Było groźnie! Z prawej strony dośrodkowywał Darmochwał, lecz do piłki w polu karnym nie doszedł Szewczyk.

46'

Żołądź nie wyjdzie na drugą połowę, zastąpi go Wojciech Wojcieszyński.

46'

I rozpoczynamy drugą połowe spotkania!

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Brzesku.

44'

Stefański zszedł z lewej strony w pole karne, oddał strzał, ale niecelny.

42'

Cisse wyszedł sam na sam z Pączkiem, ale bramkarz gospodarzy okazał się lepszy!

40'

Świetna akcja Darmochwała, który uderzył z 25 metrów, ale Kajzer obronił. Będzie tylko rzut rożny.

37'

W natarciu goście, to Eneregetyk utrxymuję się dłużej przy pićłe, ale nie potrafi podejść pod pole karne gospodarzy.

36'

Z dystanu uderzał Michał szewczyk, strzał z ponad 30 metrów minął bramkę zaledwie o centymetry.

35'

Rzut rożny dla gospodarzy, Cisse zagrywał ręką, ale sędziew nie dyktuje karnego.

35'

Stefański uderzał na bramkę gości, ale strzał zablokowali obrońcy.

33'

Gospodarze próbują dziś atakować długimi piłkami, bardzo często w taki oto sposób szukany jest Michał Szewczyk.

31'

Za nami 30 minut spotkania i widowisko przy Okocimskiej może rozczarowywać.

31'

Z prawej strony po raz kolejny wrzuca Krotofil, ale nikogo nie było w polu karnym gospodarzy.

28'

Na trybunach słychać doping kibiców z Rybnika za to sympatycy gospodarzy milczą.

26'

Z wolnego uderzał Marcin Grolik, ale prosto w mur.

26'

Arek Ryś fauluje nakładką Cisse na 27 metrze, będzie okazja do gości

24'

Na boisku coraz ostrzej, kibice sprzeciwiają się decyzjom arbitra a na murawie po raz kolejny lerzał były gracz Okocimksiego Idrissa Cisse.

23'

Bardzo dobrze prezentuje się dzisiaj Bruno Żołądź, ciągle odbiera piłiki i bardzo mądrze rozpoczyna ataki gospodarzy.

21'

Przy piłce goście, którzy starannie przygotowują atak pozycyjny.

19'

Kartka dla Patryka Stefańskiego za dyskusje z arbitrem,

19'

Co za okazja, w doskonałej sytuacji znakazł się Michał Szewczyk, któy minąl bramkrza i został powalony na ziemie, sędzia nie dopatrzył się karnego!

17'

Na stadiony W Brzesku wchodzą właśnie kibice gości około 100 fanów.

16'

Dziś sporym zagrożeniem dla defensywy gospodarzy moze być ich były zawodnik Idrissa Cisse, rosły napastnik jest ciągle poddawany walce o górne piłki z defensorami "Piwoszy"

14'

O strzal z dystanu pokusił się Robert Smoliński, boczny obrońca gospodarzy uderzył z 30 metrów i zapachniało bramką dla gospodarzy.

13'

W tym sezonie ?Okocimskiego charakteryzuje wielka ambicja to właśnie dzięki niej udało im się wygrać w poprzedniej kolecje z Arką. Dziś równiez widac, że amibicji gracozm z Brzeska nie brakuje.

11'

Duże zagrożenie pod bramką Okocismkiego wywołuje Marek Krotofil, który co chwile "miesza" na prawej flance.

10'

Kartonik dla Michała Szewczyka, któy zatrzymał wślizgiem pędzacego Cisse.

8'

Póki co spotkanie toczone w bardzo spokojnym tempie, przy piłce jednak częściej utrzymują się gospodarze.

8'

Z atakiem ruszyli goście, z prawej strony piłke zagrywał Krotofil, ale obrońcy gospodarzy zarzegnali zagrożenie.

4'

Z wolnego na bramkę gospodarzy uderzał Krzawa, ale piłka trafiła w mur.

3'

Idrissa Cisse leży na murawie, został sfaulowany przez Michała Nawrota.

3'

Bruno Żołądź chciał uruchomić na skrzydle wchodzacego Piotra Darmochwała, ale zagrał niecelnie.

2'

Pierwsze minuty spotkania bardzo spokojne, obie ekipy utrzymują wysoki pressing.

2'

Na stadion w Brzesku zawitał szkoleniowec GKS - u Katowice Pan Kazimierz Moskal.

1'

Pan Jacek Małyszek po raz pierwszy zagwizdał w tym spotkaniu. Rozpoczynamy spotkanie!

16:31

Piłkarze OKS - u rzucili w trybuny okolicznościowe koszulki.

16:29

Obie ekipy wchodzą już na boisko, zawodnicy gospodarzy ubrani w historyczne retro stroje to z okazji 80 - lecia klubu.

16:28

W ekipie gospodarzy niespodziewanie Wojciech Wojcieszyński usiadł na ławce rezerwowych. Trener Stach nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z kontuzjowanych Shereniego i Konrada Wieczorka.

16:24

Rezerwowi Energetyk: Marcin Skrzeszewski, Michał Adamczyk, Mateusz Słodowy, Mateusz Szatkowski, Łukasz Bałuszyński, Paweł Staniczek, Marcin Nowacki.

16:23

Rezerwowi Okocimski: Aleksander Kozioł, Sani Goringo Abubakar, Konrad Cebula, Bartosz Sobotka, Tomasz Marut, Maciej Termanowski, Wojciech Wojcieszyński.

16:23

Obie ekipy udały się do szatni, porzed nimi ostatnie wskazówki od trenerów. Przypomnijmy, że Okocimski i Energetyk w tym sezonie nie odnieśli porażki.

16:15

Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Pogoda jest piękna, idealna do gry. Kibiców jak na razie niewielu, ale jest szansa, że frekwencja przed pierwszym gwizdkiem nieco się poprawi.

16:10

Okocimski w tym sezonie wygrał dwa spotkania, trzy zremisował i tylko jedno przegrał. To daje podopiecznym Piotra Stacha 6. miejsce w ligowej tabeli. Przed własną publiczność Piwosze jeszcze nie zdołali wygrać. Energetyk z kolei zajmuje odległe 14. miejsce. W tym sezonie rybniczanie nie wygrali ani jednego meczu, mają na swoim koncie jedną porażkę.