Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
0 : 2
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
94'

Koniec! Kolejarz wygrywa w Świnoujściu 2:0! Goście grali perfekcyjnie w obronie i bezlitośnie wypunktowali Flotę. Z kolei piłkarze Bogusława Baniaka nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego między słupkami Łukasza Radlińskiego.

93'

GOOOOOOOL!!! Rezerwowy Leśniak dopełnił formalności! 2:0 dla Kolejarza!

92'

Wielki chaos pod bramką Kolejarza. Rozpaczliwa obrona gości.

90'

Aż 4 minuty doliczone. Czy Flota zdoła wyrównać?

88'

Z dystansu próbują już tylko gracze Floty. Przed momentem precyzji zabrakło Szałkowi.

87'

Żółta kartka dla Stefanika.

84'

Boisko opuszcza strzelec jedynego gola - Trochim. W jego miejsce Paweł Leśniak.

81'

Kolejarz broni się już nieco rozpaczliwie. Czy świnoujścianie zdołają doprowadzić do upragnionego wyrównania?

78'

Bezowocne dośrodkowania w pole karne w wykonaniu graczy Floty. Radliński ma dzisiaj mnóstwo pracy, ale jak na razie nie popełnił żadnego błędu.

75'

Ciągle bez zmian na tablicy wyników. Kolejarz dzielnie się broni, Flota bezowocnie atakuje.

74'

Kolejna zmiana w ekipie Kolejarza. Za Bajdura do gry wchodzi Patryk Szymański.

72'

I właśnie za weterana Rockiego wchodzi Marcin Majchrzak.

70'

Rajd przez pół boiska Rockiego, który zakończył się stratą. Ten niezwykle doświadczony gracz pokazał, że ma niespożyte siły.

66'

Za Grzelaka wchodzi nowo pozyskany Robert Kolendowicz.

64'

Uderzenie Bodzionego prosto w bramkarza! Ależ szczęście Kolejarza!

62'

W krótkim odstępie czasu dwóch graczy Floty zwijało się z bólu, ale sędzia pozostał niewzruszony.

59'

Zmiana napastnika u gospodarzy: Ensar Arifović za Nwaogu.

56'

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie: Flota stara się, próbuje, jednak Kolejarz znakomicie się broni. Do tego od czasu do czasu stara się wyprowadzać groźne kontry.

54'

Ładna wrzutka z boku boiska, ale w ostatniej chwili Markowski ściągnął piłkę z głowy Grzelaka.

52'

Kolejny raz zakotłowało się przed bramką Kolejarza. Po wrzutce z kornera bliski dojścia do piłki był Nwaogu, ostatecznie przytomnie interweniował Radliński.

50'

Dobra interwencja Radlińskiego, który pewnie wychwycił dośrodkowanie z bocznego sektora.

48'

Rzut wolny egzekwowali goście, jednak niecelnie kropnął Trochim.

46'

Jedna zmiana we Flocie: Tomasz Mokwa za Września.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Kolejarz prowadzi po ładnej akcji i precyzyjnym uderzeniu Trochima. Jednak to Flota dłużej utrzymuje się w posiadaniu piłki, a tuż przed przerwą była bliska wyrównania. Wracamy za kwadrans.

44'

Niecelna główką aktywnego Grzelaka. Dobre dwa metry obok słupka.

42'

Do wysokiego zagrania doskoczył Nwaogu, lecz sytuację na linii bramkowej uratował Stefanik! Ależ pachniało teraz golem wyrównującym.

40'

Który to już strzał Grzelaka, ponownie groźny! Raz jeszcze lepszy bramkarz, który wyciągnął się aż do słupka.

38'

Z kontrą po przechwycie ruszyli zawodnicy Kolejarza, lecz Stefanik podpalił się nieco i z dalszej odległości nie przymierzył w światło bramki.

36'

Pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu ogląda Piotr Kieruzel.

35'

Tym razem o wiele lepsza próba Grzelaka! Mocne uderzenie z trudem sparował Radliński!

33'

Z woleja strzelił, a właściwie podał do bramkarza Grzelak.

32'

Stały fragment gry dla stróżan wykonał Rocki, do ostro zagranej piłki doszedł Cichy, lecz nieznacznie spudłował.

31'

Niecelnie z dystansu uderzał Krzysztof Bodziony. Może to właśnie jest sposób na zaskoczenie przyjezdnych?

29'

Daleki wyrzut z auto Jasińskiego w kierunku Zalepy, rosły obrońca Floty strącił piłkę, jednak spokojnie broni Radliński.

28'

Sporo niedokładności na boisku. Piłkarze Bogusława Baniaka nie ustają w kolejnych próbach.

26'

Poważniej powiało teraz nudą, Kolejarz czeka na swoją szansę po kontrze, Flota bezradna w ataku.

24'

Wrzucenie piłki z 40 metrów przez Michała Stasiaka, lecz Charles Nwaogu fatalnie przyjął ją na klatkę piersiową.

22'

Kolejarz zepchnięty do defensywy, nie popełnia błędów. Gospodarze starają się grać szeroko, jednak na razie ciężko im stworzyć okazję bramkową.

19'

Jak na razie spotkanie jest bardzo wyrównane. Swoje okazje miały oba zespoły, ale dzięki indywidualnej akcji Trochima, to goście są na prowadzeniu.

17'

W odpowiedzi z 17 metrów uderzał Wrzesień, ale futbolówka o centymetry minęła spojenie bramki!

15'

Bardzo ładne, mierzone uderzenie Trochima z 16 metrów. Bramkarz był bez szans.

14'

GOOOOOOL!!! Wojciech Trochim!

13'

Kolejny rzut rożny dla świnoujścian, bo którym do uderzenia doszedł jeden z zawodników, ale ta próba ugrzęzła w gąszczu nóg.

11'

Dobrze jak na razie poczyna sobie linia defensywna Floty, która nie daje pograć Piotrowi Rockiemu oraz Januszowi Wolańskiemu.

10'

Dośrodkowanie aktywnego Września, po którym niedobrze interweniował Witold Cichy. Piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

9'

Jak na razie spokojny początek spotkania. Świnoujścianie dłużej utrzymują się przy piłce i powoli, uważnie budują swoje ataki.

7'

Pierwszy celny strzał na bramkę, lekkie uderzenie Wojciecha Trochima do koszyczka złapał golkiper gospodarzy.

5'

Dobre zagranie do Mateusza Września, lecz młody zawodnik Floty źle zabrał się z piłką.

3'

Jak na razie, na stadionie jest ok. 1500 kibiców. Pogoda wyraźnie zachęciła miejscowych fanów futbolu.

1'

Początek spotkania, gramy!

16:28

Piłkarze są już z powrotem na murawie. Za moment pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Kwiatkowskiego z Warszawy.

16:13

Na murawie trwa rozgrzewka, rozpoczynamy za nieco ponad kwadrans.

16:03

Rezerwowi Kolejarz: Łukasz Lisak, Adrian Danek, Marcin Majchrzak, Krzysztof Kaliciak, Paweł Leśniak, Patryk Szymański, Kamil Nitkiewicz.

16:02

Rezerwowi Flota: Jakub Kosiorek, Christian Nnamani, Tomasz Mokwa, Maciej Mysiak, Ensar Arifović, Bartosz Śpiączka, Robert Kolendowicz.

15:48

Na rozgrzewkę wyszli już bramkarze obu zespołów.

15:45

Jak z formą? Przed tygodniem Flota długo prowadziła w Ząbkach, by stracić dwa gole w końcówce i wyjechać na tarczy. Z kolei Kolejarz w ostatnim kwadransie zadał dwa ciosy, który pozwoliły pokonać przed własną publicznością Wisłę Płock.

15:39

Po sześciu kolejkach obecnego sezonu, obaj dzisiejsi rywale są blisko siebie w tabeli. Kolejarz jest 6., Flota 10., ale zespoły te dzieli zaledwie jeden punkt.

15:37

Jest ciepło, nawet bardzo ciepło. Na niebie nie ma ani jednej chmurki. Warunki są tym samym idealne do gry. Bardzo liczymy na ciekawe widowisko.

15:37

To już chyba ostatni taki mecz w letniej atmosferze. Witamy ze słonecznego Świnoujście, gdzie miejscowa Flota zmierzy się Kolejarzem Stróże.