Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
94'

Koniec meczu. Wisła wygrywa 1:0.

92'

Cholewiak dwukrotnie uderzał na bramkę Wisły. Kiełpin świetnymi interwencjami uratował jednak swój zespół!

90'

4 minuty doliczone.

87'

Zmiana w Wiśle. Sielewski za Burkhardta.

83'

Dośrodkowywał Janus, ale Burkhardt minął się z piłką. Wisła coś nie może zdobyć drugiej bramki.

79'

Sekulski na spalonym po podaniu Burkhardta.

77'

Po raz kolejny dośrodkowywał Burkhardt. Sobieszczyk pewnie chwyta piłkę.

76'

Dziedzic próbował "czarować" przed polem karnym Puszczy, ale defensorzy z Niepołomic zdołali odebrać mu piłkę.

72'

Kiełpin przejmuje piłkę po zbyt mocnym podaniu gości.

70'

Mateusz Cholewiak zagrał ręką i otrzymał żółtą kartkę.

68'

Zmiana w Wiśle. Krzywickiego zastępuje Sekulski.

67'

Dośrodkował Burkhardt, ale obrońcy z Niepołomic wybili piłkę.

67'

Tomasz Grudzień pędził, pędził aż go Czychowski nie przewrócił. Zawodnik Puszczy ukarany żółtą kartką.

65'

Paweł Moskwik od razu zaczął od mocnego uderzenia z prawie 20 metrów. Na posterunku był jednak Seweryn Kiełpin.

63'

Rodin opuszcza boisko. Za niego Moskwik.

62'

Sobieszczyk uprzedza Krzywickiego, który już wyskakiwał do uderzenia głową.

61'

Dziedzic faulowany przez Biernata. Kolejne "żółtko".

60'

Strzału sprzed pola karnego próbował Czychowski. Piłka leci wysoko ponad bramką.

58'

Ostry faul Dmytro Rodina. Żółta kartka.

56'

Krzywicki dobrze zagrał do Grudnia, ale piłkarz Wisły minął się z piłką przed samą bramką!

54'

Cezary Stefańczyk zatrzymał Sebastiana Janika. Dobra interwencja zawodnika gospodarzy.

52'

Burkhardt zagrał do Góralskiego, a ten próbował podania do Grudnia. Zagranie było jednak zbyt mocne. Grę wznowią goście.

51'

Krzywicki nieprzepisowo zatrzymywany przez graczy Puszczy. Rzut wolny dla Wisły.

49'

"Świeżo" wprowadzony na boisko Czychowski próbował dośrodkować w pole karne Wisły. Piłka nie dotarła jednak do żadnego z jego partnerów.

47'

Wisłą będzie szukać drugiej bramki. Tomasz Grudzień próbował prostopadle zagrać do Dziedzica. Zawodnik gospodarzy był jednak na pozycji spalonej.

46'

Wracamy do gry.

46'

Trener Wójtowicz wykorzystuje drugą zmianę. Za Zontka wchodzi Czychowski.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie zasłużenie prowadzą gospodarze. Puszcza gra słabiutko i może się cieszyć, że przegrywa tak nisko.

45'

Minimalnie obok słupka uderzał Grudzień! Puszcza może odetchnąć z ulgą.

43'

Strzelał Krzywicki i domagał się rzutu rożnego, ale nic z tego. Zacznie bramkarz.

41'

Kolejna akcja Krzywickiego, który był mocno naciskany, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

39'

W pole karne wpadł Krzywicki, ale w ostatniej chwili został powstrzymany i będzie tylko rzut rożny.

37'

Po raz kolejny musiał gimnastykować się w polu karnym Sobieszczyk, który uprzedził jednego z zawodników gospodarzy.

36'

Ogromne problemy na dzisiaj z rozegraniem choćby jednej dokładnej akcji Puszcza.

34'

Będzie jednak roszada w zespole miejscowych. Za Kaczmarka wchodzi Tomasz Grudzień.

32'

Pewna interwencja bramkarza z Niepołomic, po celnym uderzeniu Pawła Kaczmarka.

29'

Tymczasem zmiana w ekipie Puszczy: Wallace Benevente opuszcza plac gry, w jego miejsce Dawid Kałat.

27'

Mocno ucierpiał Cezary Stefańczyk, który zwija się z bólu.

25'

Gra się zaostrzyła, w ostatnich minutach oglądaliśmy kilka nieprzyjemnych fauli z obu stron.

23'

Jak z armaty kropnął Marcin Krzywicki, ale obrońca przyjął tę bombę ciałem.

21'

Gospodarze wyraźnie dominują w tym spotkaniu, przy odrobinie szczęścia mogli nawet prowadzić wyżej. Słabiutko na razie gra Puszcza, kompletnie bez pomysłu.

18'

Tragicznie prezentuje się obrona Puszczy, która na oślep wybija piłki do przodu.

16'

Bramkarz Wisły przewrócił Dziedzica w polu karnym, lecz sędzia nakazał grać dalej!

14'

Mogło być już 2:0! Dziedzic uderzył w poprzeczkę po dośrodkowaniu Filipa Burkhardta.

12'

Dziedzic uderzeniem z pierwszej piłki wykończył zagranie Krzysztofa Janusza z prawego skrzydła. Wisła na prowadzeniu.

11'

GOOOOOL!!! Janusz Dziedzic!

6'

Marcin Biernat zbyt lekko dograł do bramkarza, a za jego plecami tylko czekał na to Janusz Dziedzic. Świetna interwencja Andrzeja Sobieszczyka, który nie dał się nabrać na podcinkę!

4'

Teraz do głosu dochodzą płoczczanie, ale bez większego zagrożenia dla Puszczy.

2'

Piłka po raz pierwszy w rękach Seweryna Kiełpina, który pojawił się dzisiaj między słupkami gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

17:42

Rezerwowi Puszcza: Bartosz Biel, Paweł Czychowski, Dawid Kałat, Jarosław Lizak, Paweł Moskwik, Paweł Strózik, Krystian Stępniowski.

17:41

Rezerwowi Wisła: Tomasz Grudzień, Marcin Kwiatkowski, Łukasz Nadolski, Łukasz Sekulski, Bartłomiej Sielewski, Grzegorz Wawrzyński, Bartłomiej Grzelak.

17:40

Witamy z Płocka, gdzie miejscowa Wisła zmierzy się dzisiaj z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na relację na żywo!