GKS TychyGKS Tychy
1 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

Koniec meczu! W końcowych minutach Chojniczanka nie potrafiła wykorzystać przewagi liczebnej! W Jawrzonie remis 1:1

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Żółta kartka dla Mrozika.

90'

Zółta kartka dla Radlera

88'

Zółta kartka dla Bednarka

85'

Orłowski zmienia Ropiejkę.

84'

Grzybek zmienia Małkowskiego. Ostatnia zmiana w GKS Tychy

81'

Kolejny atak gości, ale Budka wyłapuje wrzuconą w szesnastkę piłkę.

78'

Trener Fornalik reaguje na sytuacje na boisku. W miejsce Mąki wchodzi Zunić.

76'

Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Lisowskiego za wymuszanie rzutu karnego.

75'

Zza pola karnego uderzał Mąka, jednak na posterunku po raz kolejny Jałocha!

73'

Chojniczanka miała wymarzoną sytuację! Ostalczyk minął Budkę w sytuacji sam na sam i posłał piłkę w stronę bramki, ale obrońca wybił piłkę z linii bramkowej!

71'

Piłka w siatce gości! Radość jednak krótka, bo dobijający strzał Mąki Smółka był na spalonym.

70'

Mało ciekawy okres gry, głównie walka o środek pola. Do końca 20 minut. Czy wynik jeszcze się zmieni?

68'

Z ostrego kąta na strzał zdecydował się Mikołajczyk. Piłka minęła jednak brakmę.

66'

Radler jest w stanie kontynuować grę, chociaż wrócił z bandażem na głowie, ale na noszach boisko opuścił Ikegami, który doznał urazu kolana. W jego miejsce Iwanicki.

62'

Radler ucierpiał w starciu i potrzebuje pomocy masażysty.

61'

Z rzutu wolnego z boku boiska wrzucał Mąka, strzelał Sadowski, ale został zablokowany i tylko rzut rożny. Po nim kolejny, ale oba bez zagrożenia.

59'

W ataku gospodarze. Po dośrodkowaniu obok bramki uderzył Małkowski.

58'

Goście zasługiwali na przynajmniej jedną bramkę w tym spotkaniu i dopięli swego. Mecz zaczyna się na nowo, do końca ponad pół godziny. Kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

57'

Goooool dla Chojniczanka! Ropiejko! Z prawej strony dośrodkował Radler, Budka odbił piłkę, ale dopadł do niej Ropiejko i wyrównał stan rywalizacji!

55'

Chojniczanka mocno rozpoczęła drugą połowę, ale gospodarze już zdążyli uspokoić grę i czekają na swoje okazje.

54'

Rzut rożny dla GKS. Po dośrodkowaniu Mąki piłkę wyłapał Jałocha.

52'

Szczęsny, który ucierpiał w pierwszej połowie, nie dogra do końca meczu i jako pierwszy opuszcza boisko w zespole gospodarzy. W jego miejsce Bartosz Flis.

51'

Po dośrodkowaniu Mąki w pole karne Chojniczanki Jałocha wypiąstkował piłkę.

50'

Ropiejko próbował lobować bramkarza gospodarzy, ale za mocno i piłka przeszła nad bramką.

48'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Ropiejko, ale minimalnie niecelnie

47'

Po faulu na Ikegamim żółtą kartką ukarany Lisowski.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka tyszanie.

46'

Zmiana w Chojniczance. Mrozik zmienił Ziąbskiego.

46'

Tomasz Garbowski kończy pierwszą połowę. Na razie zasłużone prowadzenie gospodarzy 1:0. Jedyną bramkę zdobył na razie Damian Szczęsny. Wracamy za kwadrans.

46'

Jeszcze Małkowski uderzył z dystansu, ale niecelnie.

45'

Minuta doliczona do pierwszej polowy.

45'

Po rzucie rożnym dla gości głową uderzał Ropiejko, ale piłka przeszła ponad bramką.

42'

Ikegami uderzał sprzed pola karnego, ale ponad bramką.

41'

Mąka uderzał z dystansu z prawej strony, ale Jałocha obronił piłkę, wybijając ją na aut.

39'

Dobra okazja Chojniczanki. Ostalczyk dostał piłkę w polu karnym i próbował przelobować Budkę, ale minimalnie przestrzelił.

38'

Chojniczanka w ataku. Rzut rożny dla gości.

36'

Po podaniu Ostalczyka w polu karnym GKS Tychy dobrze interweniował Sadowski, uprzedzając Mikołajczyka..

34'

Uderzenie Bednarka zdążył zablokować Krajanowski. Chojniczanka rzadko gości teraz pod polem karnym GKS.

31'

Rzut rożny bez zagrożenia, piłka w rękach Jałochy

31'

Z dystansu uderzył Mąka z 21. metrów. Bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

29'

Ostra gra zbiera żniwo. Za faul w środku boiska ukarany Mąka.

28'

I już Szczęsny zdążył zaznaczyć swój powrót na boisko! Po jego dośrodkowaniu uderzał Małkowski, ale minimalnie przestrzelił!

26'

Szczęsny może już kontynuować grę, ale przez moment uraz wydawał się groźny. Opatrywanie go zajęło trochę czasu.

24'

Ucierpiał w jednym ze starć strzelec bramki, który wymaga pomocy medycznej.

21'

Gooooooool! Mąka dośrodkował z rzutu rożnego i gola zdobył strzałem w zamieszaniu w polu karnym Szczęsny

20'

Tyszanie mają teraz optyczną przewagę i atakują. Po dośrodkowaniu Szczęsnego wybijają obrońcy i rzut rożny.

19'

Rzut wolny dla GKS Tychy. Z lewej strony uderzał Mąka. ale był to niby strzał-niby podanie, który minął bramkę.

18'

Spokojniejszy fragment gry. Mniej fauli, ale i mniej ciekawych akcji.

15'

Chomiuk wystawił piłkę do Smółki, który wbiegł w pole karne i w dogodnej sytuacji z pierwszej piłki uderzył nad bramką.

12'

Ostalczyk podał piłkę do Ikegamiego, ale w porę wyszedł Budka i wykopał piłkę.

10'

Trwa zacięta walka o dominację w środku pola. Mnożą się faule, a sędzia upomina co bardziej krewkich zawodników.

9'

Po faulu na Bednarku goście mieli rzut wolny z ponad 30 metrów z bocznej strefy boiska. Po dośrodkowaniu dobrze głową wybił jednak piłkę Mąka.

7'

Spotkanie jak na razie dosyć wyrównane, ze wskazaniem na gości. Po pierwszych minutach nie można jednak wyrokować, bo wszystko może się jeszcze wydarzyć.

6'

Szczęsny dostał bezpańską piłkę w polu karnym, ale uderzył w jednego z obrońców.

5'

Ruszyli do ataku tyszanie. Po rzucie rożnym groźnie głową uderzał Smółka, ale minimalnie niecelnie.

2'

W ataku ciągle goście. Strzał Japończyka Ikegamiego jednak niecelny.

2'

Pierwsza akcja gości i od razu rzut rożny. Po dośrodkowaniu dobra interwencja Małkowskiego, który głową wybił piłkę z pola karnego.

1'

Początek spotkania. Od środka goście!

12:05

Rezerwowi Chojniczanki: Rafał Misztal, Marcin Orłowski, Przemysław Laskowski, Artur Pląskowski, Paweł Iwanicki, Jakub Mrozik i Filipe Godinho.

12:05

Rezerwowi GKS: Piotr Misztal, Ivica Zunić, Marcel Gąsior, Mateusz Grzybek, Tomasz Balul, Bartosz Flis i Mateusz Mączyński.

12:00

Kibiców na trybunach około 200. Pogoda idealna do gry, słonecznie. Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

11:45

Zawodnicy Chojniczanki zanotowali dobry start sezonu. W dwóch pierwszych kolejkach zgromadzili bowiem komplet sześciu punktów za wygrane z Kolejarzem Stróże i Puszczą Niepołomice. Były to do tej pory jedyne zwycięstwa chojniczan. W kolejnych czterech seriach spotkań zwycięstw już nie było. W ostatniej kolejce podopieczni Mariusza Pawlaka dość niespodziewanie ulegli Stomilowi Olsztyn 0:1, a decydującego gola, z rzutu karnego, stracili w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Chojniczanka plasuje się na wysokim, ósmym miejscu z dorobkiem ośmiu punktów.

11:40

W czterech rozegranych meczach przeciwko Chojniczance GKS nie odniósł zwycięstwa. Do tej pory „trójkolorowi” odnotowali dwie porażki i dwa bezbramkowe remisy. Co ciekawe GKS nie strzelił rywalowi jeszcze bramki. Oba zespoły spotkały się po raz ostatni w sezonie 2011/2012 w rozgrywkach drugiej ligi. Chojniczanka odniosła zwycięstwo na własnym boisku pokonując rywali 1:0.

11:35

Sytuacja tyszan jest, delikatnie mówiąc, niekomfortowa, ale trudno się dziwić skoro zespół nie zdołał wygrać jeszcze spotkania na wyjeździe. W poprzednim meczu podopieczni trenera Fornalika wywieźli cenny punkt z Niepołomic. Niekwestionowanym bohaterem tego spotkania był Paweł Smółka, który zdobył wyrównującego gola w 67 minucie. Przed rozpoczęciem siódmego meczu w sezonie 2013/2014 GKS zajmuje w ligowej tabeli piętnastą pozycję z dorobkiem pięciu punktów.

11:30

Witamy w relacji na żywo z meczu 7. kolejki na zapleczu Ekstraklasy, w którym GKS Tychy zmierzy się u siebie Chojniczanką Chojnice. Trójkolorowi potrzebują kompletu punktów, jak powietrza, aby opuścić strefę spadkową. W przypadku zwycięstwa tyszanie opuszczą niziny tabeli i zrównają się punktami z beniaminkiem 1 ligi. Chojniczanka zrobi jednak wszystko, żeby nie dopuścić do takiego scenariusza i zbliżyć się do czołówki tabeli.