Koniec meczu. Olimpia zwyciężyła w Olsztynie 1:0.

Ważna interwencja Fabiniaka, który wybija na rzut rożny strzał Kaźmierowskiego.

Teraz "żółtkiem" za podobne zachowanie po drugiej stronie boiska ukarany Kaźmierowski.

Ruszkul symulował w polu karnym. Żółta kartka.

87'

Zmiana w Olimpii. Frańczak za kontuzjowanego Suchockiego.

86'

To właśnie Cieśliński, zdaniem sędziego, był faulowany w polu karnym rywali. Do "jedenastki" podszedł sam poszkodowany i uderzył celnie w prawy róg bramki Skiby.

86'

Cieśliński trafia z 11 metrów! 1:0 dla Olimpii!

85'

Będzie karny dla Olimpii!

84'

Z woleja uderzał Cieśliński. Obok bramki.

82'

A Suchocki za Smolińskiego.

82'

Podwójna zmiana w Olimpii. Ruszkul za Kowalczyka.

80'

Który to już strzał Kaźmierowskiego! Tym razem jednak było groźnie. Uderzenie z ośmiu metrów broni Fabiniak.

78'

Zmiana w Stomilu. Żwir za Papkę.

78'

Fabiniak bez problemów wyłapał dośrodkowanie Lecha z rzutu rożnego.

76'

Kamil Hempel próbował dośrodkować w pole karne Olimpii. Wyszło mu to bardzo niedokładnie.

73'

Doczekaliśmy się pierwszej zmiany. Michałowski wchodzi za Bzdęgę.

72'

Maciej Kowalczyk uderza niecelnie z rzutu wolnego z 18 metrów. A mogło być groźnie.

68'

Interwencja Pisarczuka zażegnała niebezpieczeństwo pod polem karnym Olimpii. Kaźmierowski powstrzymany.

66'

Znowu wymiana strzałów. Najpierw jeszcze raz szczęścia próbował Lech - dobrze interweniował Fabiniak. Po chwili uderzał Gawęcki - nad bramką Skiby - i Bzdęga - również minimalnie niecelnie

63'

Teraz z dystansu próbował Gawęcki. Uderzył jednak bardzo źle. Po chwili po drugiej stronie boiska w polu karnym Olimpii strzelać próbował Lech. Skończyło się na rzucie rożnym.

60'

Kolejna próba ofensywna olsztynian. Po kilku niezłych podaniach akcję starał się wykończyć Tomasz Bzdęga. Jego strzał był jednak minimalnie niecelny.

57'

Odpowiedź gości. Sprzed pola karnego uderzał Maciej Rogalski. Skiba łapie piłkę.

56'

Grzegorz Lech trafia w spojenie! Po dośrodkowaniu w pole karne Olimpii zawodnik Stomilu uderzył głową, niewiele zabrakło.

54'

Olsztyńscy obrońcy zablokowali strzał Banasiaka. Poprzednie jego uderzenie odbiło się od słupka - defensorzy gospodarzy są teraz bardziej czujni, kiedy ten zawodnik ma piłkę przy nodze.

53'

Po dograniu w pole karne głową strzelał Kaźmierowski. Fabiniak nie dał się jednak zaskoczyć.

51'

Prawą stroną próbował uciec Adam Cieśliński. Defensorzy Stomilu przerwali jednak akcję zawodnika gości.

49'

Teraz było jednak bardzo blisko! Na bramkę Skiby uderzył Adam Banasiak. Piłka trafia w słupek!

48'

Żadna z drużyn nie ruszyła zdecydowanie do ataku. Piłka krąży w środkowej części boiska.

46'

Piłkarze Olimpii wznawiają grę w drugiej połowie.

46'

Koniec pierwszej części gry. Do przerwy 0:0.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

44'

Było blisko! Znów piłkę stracił Rogalski, a gospodarze wyszli z błyskawiczną kontrą, którą kończyć próbował Bartosz Papka. Futbolówka nieznacznie minęła jednak bramkę Fabiniaka.

42'

Ostro zagrał teraz Paweł Głowacki, który poturbował Marcina Smolińskiego. Żółta kartka dla pomocnika Stomilu.

41'

Teraz dośrodkowania próbował Łukasz Jegliński. Futbolówka ląduje jednak w rękawicach Fabiniaka.

39'

Zła komunikacja Rogalskiego z Gawęckim. Skończyło się stratą piłki.

37'

Przerwa w grze. W starciu z jednym z olsztynian ucierpiał Michal Piter-Bucko.

36'

Tym razem błąd przy przyjmowaniu piłki po podaniu Kowalczyka popełnił Rogalski. Skończyło się przejęciem futbolówki przez gospodarzy.

34'

Dobrze zapowiadała się akcja gości. Fatalnym dośrodkowaniem zepsuł ją jednak Cieśliński.

33'

Jednak w defensywie Bucholc poradził sobie bez zarzutu zatrzymując podanie Kowalczyka do Cieślińskiego. Z akcją powoli ruszają gospodarze.

32'

Szymon Kaźmierowski zagrywał do Janusza Bucholca, ale zawodnikowi Stomilu zabrakło koncentracji przy przyjmowaniu piłki i ta trafiła w ręce Bartosza Fabiniaka.

31'

Z ośmiu metrów chybił Marcin Staniek, sytuację miał jednak bardzo trudną.

28'

Cieśliński prostopadłym zagraniem uruchomił Kowalczyka. Ten znalazł się sam na sam ze Skibą, ale przegrał pojedynek strzelając prosto w golkipera Stomilu.

27'

Teraz już było groźnie. Piłkę z rzutu rożnego dogrywał Adam Banasiak. Ta trafiła do Dariusza Gawęckiego, którego strzał z linii bramkowej wybił Bartosz Papka. To była najlepsza sytuacja w tym meczu dla gości.

25'

Póki co brakuje klarownych sytuacji. Ani Stomil ani Olimpia nie stworzyły sobie jeszcze naprawdę dobrej okazji do zdobycia bramki.

21'

Robert Pisarczuk dośrodkowywał w pole karne Stomilu, ale futbolówka nie znalazła żadnego z jego partnerów. Piłka dla gospodarzy.

20'

Adam Banasiak zagrał nieprzepisowo i został ukarany żółtą kartką.

19'

Po raz kolejny próbował Kaźmierowski. Po strzale z 16 metrów dobrze interweniował jednak Fabiniak.

17'

Najpierw w pole karne gospodarzy dośrodkowywał Rogalski. Chwilę później po drugiej stronie boiska Bartosz Papka. Obie próby bez powodzenia.

15'

Piłkę zgubił Dariusz Kłus, ale asekurował go Gawęcki. Grę wznowi jednak Stomil.

15'

Tym razem wrzucać próbował Maciej Rogalski. Bez zarzutu interweniował jednak Dawid Kucharski, który uprzedził Cieślińskiego.

14'

Kowalczyk zdecydował się na strzał z około 20 metrów. Zawodnikowi gości zabrakło jednak trochę precyzji - piłka mija bramkę Skiby.

11'

Faul Janusza Bucholca na Kowalczyku. Rzut wolny dla Olimpii.

9'

Z kornera dośrodkowywał Smoliński. Piłka trafiła na głowę Adama Cieślińskiego, ale bramkę minimalnie minęła.

8'

Na lewej stronie boiska "urwał się Maciej Kowalczyk. Napastnik gości szukał podaniem partnerów, ale futbolówka padła łupem olsztyńskich obrońców.

6'

Na strzał z dystansu zdecydował się Paweł Głowacki. Futbolówka poszybowała jednak nad poprzeczką bramki Fabiniaka.

5'

Rzut wolny dla Olimpii po faulu na Marcinie Smolińskim.

4'

Znowu próba uruchomienia Kaźmierowskiego. Czujnie jednak zachował się golkiper Olimpii, który uprzedził zawodnika gospodarzy.

2'

Pierwsi z akcją ofensywną wyszli gospodarze. Po wrzutce Pawła Głowackiego w pole karne Olimpii do piłki doszedł Szymon Kaźmierowski. Uderzenie głową zawodnika Stomilu pewnie zatrzymał jednak Bartosz Fabiniak.

1'

Zaczynamy.

16:56

Początek spotkania już za kilka minut. Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Szczecha.

16:41

Po sześciu kolejkach spotkań olsztynianie mają na swoim koncie 7 punktów i plasują się na 11. miejscu w tabeli. Z kolei Olimpia zdobyła 8 punktów i zajmuje dziewiątą pozycję. Zapraszamy do zapoznania się z pełną zapowiedzią tego spotkania.

16:37

Rezerwowi Olimpii: Daniel Osiecki, Adrian Bielawski, Sławomir Mazurkiewicz, Michał Łabędzki, Łukasz Suchocki, Adrian Frańczak, Piotr Ruszkul.

16:36

Rezerwowi Stomilu: Dawid Mieczkowski, Karol Żwir, Dawid Szymonowicz, Wojciech Dziemidowicz, Daniel Michałowski, Piotr Łysak, Patryk Kun

16:35

Witamy z Olsztyna i zapraszamy na mecz 7. kolejki 1. ligi. Stomil podejmuje Olimpię Grudziądz.