2 : 2
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1. połowa0 : 2
47'

Maciej Rogalski otrzymał od arbitra drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

94'

Mecz się zakończył. Wynik 2:2 to rezultat, o którym gospodarze marzyli schodząc na przerwę. W drugiej części gry Olimpia pokazała, ze jeszcze nie warto jej skreślać. Z 0:2 wyciągnęli na 2:2.

93'

I jeszcze raz Olimpia! Smoliński z dystansu w boczną siatkę, choć wszyscy widzieli piłkę w siatce!

92'

W końcówce jeszcze okazja Suchockiego, ale broni Nowak

90'

Zmiana w Olimpii. Suchocki wchodzi za Kowalczyka

89'

"żółtko" dla Gawęckiego

88'

Teraz okazja Termaliki. Drozdowicz dostał w polu karnym piłkę i natychmiast uderzył. Minimalnie obok słupka bramki Osieckiego

86'

Chwilę później "żółtko" zarobił Rafał Kujawa

86'

Termalika gra w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Jakub Kiełb

86'

Odpowiedź przyjezdnych. Strzał broni Osiecki

86'

W szybkim kontratakiem mogli wyjść teraz piłkarze Olimpii. Smoliński jednak zbyt długo zwlekał z podaniem i akcję przerwali obrońcy gości.

84'

Obie drużyny stawiają wszystko na jedną kartę. Przed momentem przypadkowy strzał na bramkę Osieckiego, który w bezpiecznej odległości minął siatkę gospodarzy.

82'

Zmiana w ekipie gości. Za Foszmańczyka wchodzi Drozdowicz

80'

Piłkarze Termaliki zupełnie zatrzymali się w drugiej połowie. Ich obecna gra wygląda dokładnie tak samo, jak start rozgrywek

62'

78'

Gool!! Gawęcki wyrównuje na 2:2. Ten mecz jeszcze się nie skończył!

76'

W pamięci kibiców wciąż widnieje pojedynek Olimpii i Termaliki z ubiegłego sezonu w Niecieczy. Termalika, która był już jedną nogą w Ekstraklasie straciła bramkę w doliczonym czasie gry. Autorem trafienia był Michał Wróbel.

73'

Zmiana również w drużynie Termaliki. Schodzi Jarecki, wchodzi Bartosz Kopacz

72'

Oczekiwana zmiana. Schodzi Kłus, a zmienił go Gawęcki

72'

Po kontaktowej bramce znacznie lepiej zaczęła wyglądać gra gospodarzy. Przy takim wyniku o obecność kibiców do ostatniego gwizdka arbitra można być spokojnym

70'

Rozgrzewkę zakończył już Dariusz Gawęcki. Najprawdopodobniej trener Kafarski pośle na boisko kolejnego - ofensywnego zawodnika.

69'

Uderzenie zza pola karnego Pielorza w bezpiecznej odległości mija bramkę Osieckiego

67'

Zmiana w Termalice. Za Sołdeckiego wszedł Andrzej Rybski

67'

Słaba odpowiedź Termaliki. Czerwiński z rzutu wolnego wysoko nad bramką Osieckiego

65'

Kilka sekund później w pole karne znów wbiegł Kowalczyk. Niestety przegrał pojedynek z dwójką defensorów gości.

64'

Co za sytuacja! Świetne dośrodkowanie Smolińskiego przecina Kowalczyk. Broni Nowak, ale dobija Cieśliński. Piłka wpada do bramki. Niestety arbiter nie uznaje gola i odgwizduje spalonego.

62'

Gooool! Cieśliński wykorzystuje "jedenastkę" ! Olimpia wraca do gry.

61'

Rzut karny dla Olimpii. Sfaulowany został Kowalczyk.

60'

Godzina gry już za nami. Jeśli Olimpia marzy jeszcze o dobrym wyniku w tym spotkaniu, to musi zacząć strzelać bramki. Na to się jednak jak na razie nie zapowiada.

58'

Żółta kartka dla Jakuba Kiełba za uderzenie piłki po odgwizdaniu spalonego.

58'

Szczot wpada w pole karne. Niestety jego dośrodkowanie mija zarówno napastników Olimpii, jak i defensorów Termaliki.

56'

Kolejna okazja Olimpii. Po rozegraniu piłki przed polem karny Termaliki na uderzenie z dystansu zdecydował się Piter-Bućko. Niestety strzał poleciał kilkanaście metrów nad bramką Nowaka

55'

W pole karne wpadł Kowalczyk. Po ograniu dwóch obrońców napastnik Olimpii dośrodkował. Niestety z łatwością akcję przerwali defensorzy gości. To kolejna taka akcji Olimpii. Póki co nie przynoszą one wymiernego efektu w postaci kontaktowej bramki.

52'

Pierwsza zmiana w Olimpii. Za Ruszkula wchodzi Robert Szczot

52'

Z transferowych ciekawostek - w kuluarach grudziądzkiego klubu mówi się (nieoficjalnie!) o odejściu z klubu jednego z napastników. Oczywiście mowa o Zabłockim, którego zabrakło w kadrze na dzisiejszy mecz. Sytuacja powinna wyjaśnić się w przeciągu kilku najbliższych dni.

49'

To bardzo trudny mecz dla napastników Olimpii. Cieśliński bardzo mało widoczny. Kowalczyk stara się walczy, ale w pojedynkach z defensorami Termaliki jest bez szans

48'

Od początku nieco lepiej zaczęli lepiej goście. Grudziądzanom będzie bardzo ciężko odwrócić losy tego spotkania

46'

Piłkarze są już na murawie. Zaczynamy drugą połowę

45'

Za nami pierwsza połowa spotkania. Piłkarze Olimpii Grudziądz schodzą do szatni mocno wygwizdani przez miejscowych kibiców. Gracze Termaliki na drugą część gry mają komfort i zaliczkę dwóch bramek. Co w kwadrans wymyśli trener Kafarski? Za 15 minut wracamy do relacji.

45'

I jeszcze na koniec potężne uderzenie z rzutu wolnego Czerwińskiego. Piłka po rękach Osieckiego wylądowała na poprzeczce

45'

Grę Olimpii próbował teraz pociągnąć nieco Łabędzki. Po przebiegnięciu kilku metrów postanowił uderzyć. Niestety strzał znacznie minął bramkę Nowaka. To chyba wszystko na co stać dzisiaj drużynę z Grudziądza.

44'

Kolejne bardzo nieudane dośrodkowanie Olimpii w pole karne gości. Autorem dogrania tym razem jest Robert Pisarczuk

42'

Dogranie w pole karne do wychodzącego Kowalczyka okazuje się za długie. Napastnik Olimpii spychany przez defensora z Niecieczy przegrywa biegowy pojedynek z Nowakiem.

40'

Rzut wolny z lewej strony dla Olimpii. W pole karne dogrywał Smoliński. Po raz kolejny obronnie z tej sytuacji wychodzą zawodnicy Termaliki.

38'

Dośrodkowaniami próbują pod bramkę Nowaka przedostać się zawodnicy Olimpii. Niestety jak na razie zupełnie im to nie wychodzi...

36'

Przed kolejną szansą stanął Horvath! Tym razem gracz przyjezdnych został złapany ofsajdzie.

35'

Z taką grą "biało-zieloni" zdecydowanie daleko nie zajadą. Zapowiada się trzeci przegrany mecz w lidze przed własną publicznością. Wystarczy dorzucić do tego zestawienia wpadkę z Miedzią Legnica w Pucharze Polski i uzyskujemy "czarny" obraz klubu z Grudziądza, który jeszcze na kilka dni przed startem rozgrywek głośno mówił o awansie do Ekstraklasy.

32'

Stadion opuścili już pierwsi kibice. Drużyna Olimpii z minuty na minutę ewidentnie słabnie. Z kolei swoją grę uspokoili gracze z Niecieczy

30'

Horvath minął kilku obrońców Olimpii i wypatrzył wysuniętego Osieckiego. Postanowił lobować. Na szczęście dla miejscowych - przerzucił bramkę.

26'

Rafał Kujawa kapitalnie ograł jednego ze stoperów Olimpii w polu karnym po czym po rękach Osieckiego trafił do bramki. Termalika prowadzi już 2:0!

24'

Strzał na bramkę Kiełba broni pewnie Osiecki

23'

Tym razem żółtą kartką ukarany zawodnik Olimpii, Maciej Rogalski

22'

No boisku nieco lepiej prezentują się piłkarze Olimpii Grudziądz. Tablica wyników pokazuje jednak inny obraz. Termalica po jednej akcji wyszła na prowadzenie

19'

Rogalski dośrodkowuje w pole karne do Ruszkula. Niestety Piotrek nie dochodzi do piłki i ta ponownie ląduje w rękawicach Nowaka

18'

W polu karnym Termaliki znalazł się Kowalczyk. Niestety strzał napastnika Olimpii został przyblokowany przez jednego z defensorów gości i wpadł w ręce Nowaka

16'

Teraz udanie z bramki wybiegł Osiecki, który wykopem na aut zażegnał niebezpieczeństwo

14'

Ciekawie rozegrany rzut wolny piłkarzy Olimpii. Na strzał zdecydował się Kowalczyk. Niestety piłka po strzale byłego króla strzelców pierwszej ligi przeleciała minimalnie nad bramką.

13'

Znakomite zagranie w pole karne do Rogalskiego, który został sfaulowany przed szesnastką. Mamy rzut wolny

12'

Zarówno jednej, jak i drugiej drużynie bardzo ciężko jest osiągnąć konkretną przewagę w środku pola

9'

Żółtą kartką ukarany Dariusz Jarecki

8'

Po stracie bramki nieco odważniej do przodu ruszyli piłkarze Olimpii. Od czasu do czasu pod pole karne gospodarze próbują przedzierać się zawodnicy Termaliki

4'

Ależ nie porozumienie w szeregach obronnych. Bramkę dla Termaliki zdobywa Vojteh Horvath!

3'

Spokojny początek w wykonaniu obu drużyn. Kibiców bardzo niewielu. W dzisiejsze popołudnie na stadion Olimpii przybyło niespełna 630 kibiców

16:59

Zaczęli piłkarze Termaliki Nieciecza!

16:58

Piłkarze już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

16:53

Piłkarze obu drużyn opuścili właśnie płytę boiska i zeszli do szatni, by wysłuchać ostatnich wskazówek od szkoleniowców. Czekamy na ich ponowne wyjście i pierwszy gwizdek arbitra Łukasza Bednarka z Koszalina.

16:49

Między słupkami Olimpii Grudziądz stanie dzisiaj wychowanek klubu, Daniel Osiecki. Decyzja o wystawieniu 25-letniegi golkipera spowodowana jest kontuzją ręki Michała Wróbla i czerwoną kartką Bartosza Fabiniaka (spotkanie z Bełchatowem). Ciekawe jak przed własną publicznością wypadnie popularny "Pająk".

16:44

Z kolei zespół Termaliki Nieciecza, który przed rozpoczęciem rozgrywek był stawiany w jednym rzędzie z faworytami do awansu mocno zawodzi na początku sezonu. Po kilku słabszych występach podopieczni trenera Dusana Radolskiego plasują się poza czołową "dyszką".

16:42

Dla piłkarzy Olimpii Grudziądz jest to niezwykle ważne spotkanie. Potencjalna porażka wypchnie ich z pierwszej "dziesiątki" i rozpęta poważny konflikt na linii kibice - drużyna, którego zalążek mogliśmy zaobserwować po ostatnim pojedynku z Bełchatowem.

16:36

Piłkarze obu drużyn przed kilkoma minutami rozpoczęli rozgrzewkę na płycie głównej boiska

16:33

Pogoda dzisiaj w Grudziądzu nie dopisała. Od kilkunastu minut na stadionem Olimpii krążą ciemne chmury. Jeszcze kilka chwil temu padał intensywny deszcz.

16:31

Ławki rezerwowe obu zespołów prezentują się następująco:

Olimpia - Woźniak, Banasiak, Bielawski, Gawęcki, Staniek, Suchocki, Szczot

Termalica - Kasprzik, Drozdowicz, Kopacz, Moskal, Rybski, Skołorzyńśki

16:23

Jesteśmy już na stadionie Olimpii Grudziądz. W dzisiejszym pojedynku miejscowi będą podejmowali drużynę Termaliki Nieciecza. Na obiekt powoli zaczynają schodzić się kibice.