Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
94'

Koniec meczu w Chojnicach. Stomil Olsztyn po golu zdobytym z rzutu karnego wygrywa z Chojniczanką.

93'

Dośrodkowanie Jędrzejczyka bez przeszkód wychwycił Skiba.

92'

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn, z boiska schodzi Papka, w jego miejsce Mroczkowski.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

89'

Gola zdobył Grzegorz Lech.

88'

Rzut karny dla Stomilu!

88'

Futbolówka przechodzi tuż nad głowami graczy Chojniczanki. Rzut rożny dla gości

88'

Papka faulowany przez Bednarka, rzut wolny dla Stomilu na wysokości pola karnego.

86'

W końcówce spotkania Chojniczanka ma co raz większą przewagę na boisku, a Stomil wyprowadza jedynie niegroźne kontry.

85'

Potężny strzał Bednarka z 35 metrów, między słupkami znów niezawodny Skiba.

83'

Zmiana w drużynie Chojniczanka plac gry opuszcza Ikegami, na boisku pojawia się Orłowski.

82'

Sędzia znów musiał pokazać żółty kartonik, ukarany Kamil Hempel, który próbował wymusić rzut karny.

81'

Zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Bzdęga, a na murawie pojawia się Michałowski.

81'

I kolejna żółta kartka, tym razem dla Mikołajczaka.

79'

Żółta kartka dla Kucharskiego.

79'

Ikegami faulowany na 35 metrze. Fatalna wrzutka w pole karne, piłkę łapie Skiba.

78'

Indywidualna akcja Feciucha, ktory pędził lewym skrzydłem. Czujni obrońcy Stomilu głową wybijają futbolówkę.

76'

Głowacki ukarany żółta kartką.

74'

Wykonywał go Mikołajczak, jednak piłka po jego strzale minęła bramkę golkipera Stomilu.

74'

Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu gracza z Olsztyna.

71'

Przerwa w grze na boisku leży dwóch graczy Chojniczanki.

68'

Bednarek płasko po ziemi do Ikegamiego, piłka poza boiskiem, mamy rzut rożny.

67'

Ikegami fauluje Papkę, sędzia wskazał na rzut wolny dla Stomilu.

63'

Bardzo dobra akcja gospodarzy, Feciuch sprawnie rozciągnął grę do Bednarka, lewy obrońca dobrze wrzucił piłkę w pole karne, lecz tam pewnie wyszedł do niej Skiba.

62'

Ropiejko i Mikołajczak przeprowadzają dwójkową akcję zakończoną niecelnym strzałem tego drugiego.

61'

Żółta kartka dla Bartosza Papki.

60'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Iwanickiwgo Ropiejko.

60'

Pierwsza zmiana w drużynie Chojniczanki. Boisko opuszcza Godinho, w jego miejsce Ostalczyk.

59'

Sędzia pokazuje Arturowi Pląskowskiemu żółtą kartkę.

57'

Zbyt mocna wrzutka w wykonaniu Godinho. Pląskowski szczęśliwie sięga piłki, która wychodzi poza boisko.

55'

Bednarek dośrodkowywał, zabrakło celności.

55'

Gra toczy się jak na razie w środku pola, żadna z drużyn nie chcę podjąć próby przeprowadzenia groźnego ataku.

53'

Chwilowa przerwa w grze, na boisku leży Feciuch.

53'

Ikegami dobrze wchodzi w pole karne rywali prawą stroną. Był bardzo blisko bramki, jednak jego wrzutkę zablokował Skiba.

51'

To drugi kartonik tego koloru dla drużyny gości. Ukarany Bzdęga faulował Daniela Chyłe.

49'

Tomasz Bzdęga ukarany żółta kartką.

48'

Rzut wolny dla Stomilu, Misztal pewnie interweniuje w bramce.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę w Chojnicach.

17:53

Mecz zaczął się od przewagi gospodarzy, ale Chojniczanka tego nie wykorzystała. Najlepszą akcję zepsuł Błażej Radler w 9. minucie. Z biegiem czasu do głosu doszli goście, którzy w pewnym momencie zepchnęli chojniczan do defensywy. Gole jednak nie padły.

46'

Koniec pierwszej połowy. W Chojnicach bez goli.

45'

1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Po faulu Chyły rzut wolny z dobrej odległości mieli goście. Misztal poradził sobie z dośrodkowaniem piąstkując piłkę.

43'

Daniel Chyła ukarany żółtą kartką.

42'

Teraz to Chojniczanka kontratakuje! Najpierw akcję zepsuł Mikołajczak, który źle podał, a w kolejnej akcji Iwanicki dośrodkował na głowę napastnika z Chojnic, ale pomylił się o centymetry.

37'

Hempel podał do Tomasza Bzdęga, który z ostrego kąta uderzył mocno i pomylił się o włos. Jego uderzenie przeleciało tuż nad bramką Misztala.

37'

Teraz częściej przy piłce są goście z Olsztyna.

31'

Szymon Kaźmierowski zmienia Pawła Łukasika w Stomilu. Napastnik gości grał Chojnicach przez półtora sezonu i strzelił dla Chojniczanki 11 goli.

28'

A teraz oprawa na sektorze gospodarzy. Fani pokazali sektorówkę z okazji rocznicy wybuchu wojny, z napisem "1 września 1939, 4:45". Kibice odśpiewali hymn Polski i dołączyli się do tego fani Stomilu. Na koniec jedni i drudzy krzyknęli "Cześć i chwała bohaterom."

27'

Mecz znów toczy się w środku pola. Czekamy na jakieś akcje.

26'

Żółta kartka dla Lecha.

21'

Wreszcie wzięli się za granie goście. Tyle, że strzał Grzegorza Lecha z dystansu minął bramkę Misztala o dobrych kilka metrów.

19'

Po dośrodkowaniu Iwanickiego i główce Mikołajczaka Daniel Chyła uderzył baaaaaaardzo wysoko nad bramką.

18'

Chojniczanka zdecydowanie przeważa na boisku. Jakby na potwierdzenie z dystansu uderza Artur Pląskowski, ale z tym uderzeniem nie miał problemu Skiba.

13'

Aktywny Mikołajczak wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym gości. Radler uderzył jednak z wolnego fatalnie - trafiając prosto w mur.

13'

Odpowiadając na Wasze pytania - w sektorze gości jest około 100 fanów Stomilu, którzy głośno wspierają swój zespół. Olsztynianie wywiesili na płocie jedną flagę.

11'

Kolejna akcja Chojniczanki, ale sędzia odgwizdał spalonego Filipe Godinho. Wyszedłby na dobrą pozycję Portugalczyk.

9'

Najlepsza akcja gospodarzy! Po wrzutce w pole karne głową podawał Mikołajczak. Znalazł się w polu karnym Błażej Radler, który huknął mocno, ale Skiba znów stanął na wysokości zadania.

8'

Niezły strzał Feciucha z rzutu wolnego broni Piotr Skiba.

6'

W sektorze miejscowych kibiców, których zameldowało się dziś na stadionie ok. 2 tysiące, obok flagi "Chojnice pierwsze w walce" pojawił się przekreślony wizerunek "Che Guevary" z dopiskiem "Precz z komuną". Spiker domaga się zdjęcia flagi.

4'

Na razie gra toczy się w środku pola. Żaden z zespołów nie wypracował jeszcze przewagi na boisku.

2'

Pech Tomasza Mikołajczaka, który mógł stanąć nawet oko w oko ze Skibą, ale piłka trafiła go w tej akcji... w rękę.

1'

Zaczynamy mecz w Chojnicach!

16:59

Zawodnicy obu zespołów meldują się na boisku. Chojniczanka na czerwono-żółto, Stomil w niebieskich trykotach.

16:44

Na stadionie w Chojnicach są już kibice gości.

16:44

Stomil Olsztyn zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli 1. ligi. Piłkarze z Olsztyna mają w dorobku zaledwie 4 punkty. Chojniczanka ma w dorobku 8 punktów i zajmuje piąte miejsce.

16:43

Podopieczni Mariusza Pawlaka grali niedawno ze Stomilem. Miało to miejsce przed startem sezonu w meczu sparingowym. Wtedy Chojniczanka wygrała 4:2.

16:42

Ławka rezerwowych Stomilu: Dawid Mieczkowski, Arkadiusz Koprucki, Arkadiusz Mroczkowski, Daniel Michałowski, Patryk Kun, Piotr Łysiak, Szymon Kaźmierowski.

16:42

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Konrad Jałocha, Jakub Mrozik, Tomasz Ostalczyk, Marcin Orłowski, Maciej Ropiejko, Karol Ziąbski, Grzegorz Wojdyga.

16:40

Witamy w relacji na żywo z meczu beniaminka 1. ligi Chojniczanki Chojnice z zeszłorocznym beniaminkiem - Stomilem Olsztyn.