GKS TychyGKS Tychy
18:51

To wszystko z Niepołomic, za uwagę dziękuje Państwu Jakub Podsiadło.

94'

Sędzia kończy mecz. Puszcza próbowała obronić wynik, ale zachowawcza gra kosztowała ją dzisiaj dwa punkty. Tyszanom należy się jedno "oczko" za ambicję i werwę, z jaką wyszli na drugą połowę.

93'

Zontek ciągnie napastnika GKS za koszulkę, aż materiał trzeszczy. Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla obrońcy Puszczy.

93'

Gąsior przerywa faulem obiecującą kontrę Puszczy i zostaje ukarany żółtą kartką.

93'

Kibice Sandecji pozdrawiają trenera Puszczy, Dariusza Wójtowicza. Szkoleniowiec gospodarzy prowadził ekipę z Nowego Sącza w latach 2009-10.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty. Spalony Patrika Czarnoty przed momentem raczej nie podlega większej dyskusji.

91'

Ale to mógł być finisz! Szybka kontra Puszczy i strzał Cholewiaka trafia w słupek!!!

90'

Wyśmienita, składna akcja GKS... Piłka w siatce, ale sędzia słusznie odgwizduje pozycję spaloną strzelca!

87'

Kartka dla Zontka (Puszcza).

87'

Dzięgielewski wpada w pole karne, przytomność defensywy Puszczy ratuje gospodarzy przed niechybną stratą bramki.

86'

Tomasz Fornalik wykorzystuje limit zmian, za Szczęsnego wszedł Mateusz Mączyński (GKS).

86'

Teraz w światło bramki z dystansu trzela Lizak! Wprost w bramkarza.

84'

Puszcza atakuje ostatkiem sił, Nowak pod bramką decyduje się na strzał zamiast na podanie! Za lekko...

83'

Dobry rajd Biela, ale w końcowej fazie przeszkadzają sobie z Moskwikiem i nici z okazji dla Puszczy.

81'

Na boisku leży Damian Szczęsny, interwencja sztabu medycznego niepotrzebna.

81'

Dzięgielewski za Smółkę (GKS).

79'

Paweł Smółka usiłował przed momentem skopiować wyczyn Diego Maradony, posiłkując się ręką w polu karnym. Sędzia jest czujny i karze napastnika GKS żółtą kartką.

78'

Wątpliwa sytuacja w polu karnym GKS, kibice domagają się rzutu karnego za zagranie ręką.

78'

Przebój Cholewiaka, strzał... broni Budka!

77'

Faul Bartosza Biela w ofensywie, pod polem karnym tyszan.

76'

"Repeta" Biela też odbita od obrońcy.

76'

Dośrodkowanie Puszczy wybijają obrońcy GKS.

75'

Ostatnia zmiana w Puszczy, schodzi Sebastian Janik. Zastąpi go Bartosz Biel.

73'

W sukurs idzie mu Nowak, jego uderzenie równie nieudane. Jęk zawodu miejscowych kibiców.

72'

Mikołajczyk próbuje z daleka, nad bramką.

71'

Tyszanie zwietrzyli krew i gospodarzom nie będzie już tak łatwo, jak dotychczas.

68'

Długa piłka Flisa, który asystował przed momentem przy bramce. Nabiega Szczęsny i strzela daleko nad bramką.

66'

1:1! Dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystuje Paweł Smółka - napastnik tyszan strzałem w lewy róg pokonuje Sobieszczyka i jest remis!

65'

Kałat schodzi, wchodzi Wallace Benevente Perez. Puszcza będzie bronić wyniku.

64'

Opieszalość w rozgrywaniu wykorzystują tyszanie, do piłki ruszył Flis. Bez konsekwencji.

64'

Niepołomiczanom nigdzie się nie spieszy, spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.

61'

Pierwsza zmiana w Puszczy: za Uwakwego Jarosław Lizak.

61'

Niezłe widowisko przy Kusocińskiego, trochę nie pasuje do małego stadionu w Niepołomicach.

58'

Co za mecz! Błyskawiczna kontra Puszczy, Kałat mógł skończyć ją sam na sam, ale wolał wyłożyć piłkę Moskwikowi. Najlepszy strzelec Puszczy trafia w bramkarza, dobitka też obroniona!

57'

Patrik Czarnota!!! Głowka Słowaka sparowana z najwyższym wysiłkiem przez Sobieszczyka!

55'

Za faul żółtą kartką ukarany Longinus Uwakwe (Puszcza).

54'

Wspaniałe uderzenie Szczęsnego obija spojenie słupka z poprzeczką! Gdyby to wpadło...

54'

Dobrze podkręcony strzał Smółki z linii pola karnego pada łupem Sobieszczyka.

52'

Teraz techniką próbował popisać się Nowak, podanie piętką donikąd.

51'

Biernat odważnie przepycha Smółkę i neutralizuje akcję gości.

50'

Nowak niecelnie podaje do Moskwika, z kontrą urywa się Szczęsny, gubi piłkę w polu karnym Puszczy.

49'

Próba dośrodkowania Flisa, w zamieszaniu podbramkowym do piłki najwyżej skacze Sobieszczyk i łapie ją w ręce.

48'

Szczęsny odgrywa piętką do Chomiuka, niski skrzydłowy GKS szturmem wdziera się w pole karne, ale goście mają z tego tylko rzut rożny.

47'

Tyszanie wybiegli na boisko z mocnym postanowieniem poprawy, spieszy im się do każdej piłki.

47'

Niecelna piłka do Janika.

46'

Szczęsny nie czeka na partnerów w polu karnym i oddaje strzał! Sobieszczyk zgarnia futbolówkę.

45'

Gramy!

17:59

W przerwie Daniela Mąkę zmienił Bartosz Flis (GKS).

17:59

Piłkarze i sędziowie wracają na boisko, zaraz rozpoczniemy II połowę meczu.

17:57

Przewagę Puszczy słabo dokumentują statystyki, bramka gospodarzy to na razie jedyny strzał w światło bramki.

17:48

Puszcza ma większość inicjatywy na boisku, kontry tyszan momentalnie klapną pod bramką gospodarzy. Gospodarze mieli kilka doskonałych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale brakuje im wykończenia. Tomasz Fornalik ma o czym myśleć, bo zespół z Górnego Śląska gra poniżej wszelkich oczekiwań.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu, Puszcza prowadzi 1:0!

46'

Teraz za rzut rożny zabiera się Nowak, Cholewiak za długo składał się do strzału i piłka zdjęta z nogi przez tyskich obrońców.

45'

Czarnota traci piłkę, kontra tyszan środkiem boiska nieudana.

43'

Sebastian Janik potrafi bardzo dużo, ale w decydującym momencie zamiast podawać wybiera strzały. Słaba piłka ląduje w rękach Budki.

42'

Dobre dośrodkowanie Nowaka w kierunku Cholewiaka, główka pomocnika Puszczy zablokowana.

41'

Dobrze z piłką zabiera się Smółka, faulowany tuż pod kołem środkowym.

40'

Spalony Cholewiaka.

39'

Uwakwe siłą odbiera piłkę Mące na prawym skrzydle, bez faulu.

38'

Ostry faul na Kałacie, zawodnik Puszczy musi na moment opuścić boisko.

36'

To musiał być gol! Janik z rzutu rożnego, do piłki dopada Lewiński ale przy strzale wywraca się i posyła piłkę nad poprzeczką!!!

35'

Strzał Janika zblokowany, rzut rożny dla Puszczy.

35'

Próba ataku prawą stroną. Czarnota zagrywa w pole karne, na uderzenie decyduje się Mąka, ale jego strzał z 15 metrów fatalny.

33'

Walka Uwakwe ze Szczęsnym w środku boiska, rzut wolny dla Puszczy. Iskrzy między zawodnikami, Gąsior otrzymuje ostrzeżenie od sędziego.

31'

Smółka przewraca się w okolicach linii końcowej, sędzia nie uważa zagrania obrońcy Puszczy za faul. Od bramki Sobieszczyk.

30'

Szczęsny odbiera zagranie na lewym skrzydle, schodzi do środka i oddaje strzał nad bramką!

28'

Lewiński próbując wybić piłkę z pola karnego zrobił "świecę" i korner dla GKS. Zagranie z narożnika boiska szybko wybite, potem faul na Uwakwem.

26'

Nowak zagrywa piłkę do Janika, ładny strzał z około 20 metrów mija bramkę Budki.

26'

Fornalik, gdzie są trzy punkty? - skandują kibice z Tychów, niezadowoleni z ostatnich poczynań ich drużyny.

24'

Obiecująca centra Janika wybita przez obrońców GKS.

24'

Faulowany Nowak, Puszcza ma rzut wolny z narożnika boiska na wysokości 25. metra.

22'

Mocne dośrodkowanie Szczęsnego, Uwakwe ma małe problemy z wyekspediowaniem piłki poza pole karne Puszczy. Wszystko kończy się dobrze dla gospodarzy.

21'

Faul Moskwika w ofensywie.

21'

Szybkie dwójkowe rozegranie Mąki ze Smółką, przytomna interwencja niepołomickiej obrony i zagrożenie zażegnane.

19'

Nowak fauluje Gąsiora na połowie gości, szybkie wznowienie powstrzymane przez sędziego Dobrynina.

18'

Długa piłka Chomiuka do Małkowskiego, twarda walka na linii pola karnego z obrońcą i fauluje piłkarz GKS.

17'

Kąśliwe uderzenie Janika z 30 metrów mija prawy słupek bramki trochę zaskoczonego Budki.

14'

Kontrę tyszan przerywa Longinus Uwakwe i udanym podaniem szybko uruchamia Łukasza Nowaka. Kapitan Puszczy byłby oko w oko z Budką, gdyby nie spalony!

14'

Rzut rożny dla Puszczy z prawego narożnika.

12'

Janik uwikłany w drybling pod polem karnym GKS, niecelne podanie w kierunku pola karnego. Chwilę później powtórka i dobrze odbiera Masternak.

10'

Teraz korner dla tyszan, sprytny strzał głową Czarnoty niecelny.

9'

Cholewiak bardzo bliski podwyższenia rezultatu po rzucie rożnym! Jego główka minimalnie nad poprzeczką bramki Budki.

9'

Teraz rozochocił się Kałat, miejsce podobne do tego, z którego uderzał Nowak. Rykoszet od obrońcy GKS i rzut rożny.

8'

Faul na Cholewiaku w środku boiska, Puszcza rozpocznie rzutem wolnym na połowie rywala.

7'

1:0 dla Puszczy! Fantastycznym strzałem z 20 metrów popisuje się Łukasz Nowak, Budka bez szans!

7'

Lewą stroną urywa się Nowak, akcja przerwana przez obrońców gości.

4'

Budka piąstkuje dośrodkowanie z rzutu rożnego. Próba szybkiej kontry, Moskwik ściga się z Masternakiem, lepszy doświadczony obrońca GKS.

3'

Z rzutu wolnego centra Daniela Mąki, główka Masternaka wybita na korner.

2'

Krajanowski dośrodkowuje do Smółki, ale napastnik tyszan dobrze kryty.

2'

Lekki uraz Kałata, gra przerwana, ale zawodnik Puszczy szybko podnosi się z murawy.

1'

Sędzia Dobrynin rozpoczyna mecz. Zaczną gospodarze!

16:57

Obie drużyny wyprowadzone na płytę boiska przez trójkę sędziowską.

16:54

Arbiter zaprasza piłkarzy do wyjścia z szatni, już za moment początek meczu.

16:42

Na liście wyjazdowej na dzisiejszy mecz znalazło się 170 kibiców z Tychów. Ilu dojechało do Małopolski - jeszcze nie wiadomo, ale pierwsi fani z Górnego Śląska już meldują się na sektorze gości.

16:38

Sędzia Zbigniew Dobrynin "gwizdał" gospodarzom w rundzie wstępnej Pucharu Polski, w której pokonali Chojniczankę 2:0. Goście spotkali się z nim rundę później - w Wejherowie, gdzie też wygrali 3:1.

16:30

Oba zespoły rozgrzewają się na płycie boiska. TUTAJ można obejrzeć skrót poprzedniego spotkania tyszan, pod TYM linkiem skrót meczu Puszczy w Olsztynie.

16:27

I liga od kuchni: niepołomiczanie dysponują całkiem słuchalną playlistą z lat 60. i 70. Piłkarze na rozgrzewkę chcieli dubstep, zarząd klubu pogodził ich rytmami disco polo.

16:18

Bramkarze obu zespołów już rozgrzewają się na murawie, jej środek jeszcze okupowany przez młodzież z Niepołomic. Wyniku meczu nie znamy :)

16:16

Rezerwowi Puszczy: Stępniowski, Wallace Benevente Perez, Biel, Czychowski, Lizak, Strózik, Szymonik

16:14

Rezerwowi GKS: Misztal, Balul, Sadowski, Flis, Dzięgielewski, Zunić, Mączyński

16:09

Puszcza będzie dzisiaj walczyć o drugie zwycięstwo na własnym stadionie. Dziesięć dni temu pokonali tutaj Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 2:0.

16:05

W meczu z zespołem z Małopolski tyszan czeka bardzo trudny test - drużyna Tomasza Fornalika przegrała oba dotychczasowe mecze wyjazdowe z bilansem bramkowym 0-7.