Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
94'

KONIEC! DOLCAN ZNOWU RZUTEM NA TAŚMĘ WYGRYWA Z FLOTĄ

94'

Próba strzału z dystansu nieudana, ale do piłki pognał Dariusz Zjawiński, lecz przyblokował do obrońca.

93'

Szymon Gąsiński idzie w pole karne Dolcanu!

91'

Marcin Figiel fauluje Rafała Grzelaka w polu karnyn... Floty.

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Dariusz Zjawiński na spalonym.

88'

Rafał Leszczyński ratuje Dolcan! Broni strzał z bliska!

89'

Marcin Siedlarz wchodzi za Krzysztofa Bodzionego.

87'

Niepotrzebna indywidualna akcja Pawła Tarnowskiego. Mógł przytrzymać piłkę, podać do partnera... Nie, poszedł na przebój i traci piłkę.

86'

Dolcan Ząbki, Dolcan Ząbki śpiewa blisko 300 kibiców, nie tylko Młynarze

85'

Deja vu z Termaliką! Dośrodkowanie w pole karne i "Zjawa" szczupakiem z 2 metrów daje prowadzenie Dolcanowi!

85'

GOL, DARIUSZ ZJAWIŃSKI

82'

Długo Dolcan czekał na tę chwilę. Najpierw Szymon Gąsiński w sobie znany sposób broni strzał Dariusza Zawińskiego, a kilkanaście sekund później Bartosz Wiśniewski dzięki rykoszetowi doprowadza do remisu. Piłka wpadła w okienko!

82'

GOL, BARTOSZ WIŚNIEWSKI

79'

Dariusz Zjawiński z pięciu metrów nie trafia w piłkę! Nie sięgnął podania Pawła Tarnowskiego. Ta okazja to więcej niż setka!

79'

Jeszcze jedna centra Bartosza Wiśniewskiego była dużo lepsza. Po rykoszecie korner.

78'

Za mocne dośrodkowanie Bartosza Wiśniewskiego. Od bramki Szymon Gąsiński.

76'

Robert Kolendowicz wchodzi w miejsce Bartosza Śpiączkę.

73'

Za poturbowanego w tym meczu Grzegorza Piesion wchodzi Marcin Figiel.

73'

Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką za faul na pomocniku Dolcanu.

72'

Do wejścia gotowy jest Marcin Figiel za Bartosza Osolińskiego, ale w wyniku urazy Grzegorza Piesio zmiana została anulowana.

72'

Indywidualna akcja Grzegorza Piesio zakończona bardzo niecelnym strzałem.

70'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Szałka.

69'

Nie idzie w tym meczu Dolcanowi i Bartoszowi Osolińskiemu. Żółta kartka dla pomocnika gospodarzy.

67'

Bogusław Baniak wpuszcza Ensara Arifovicia za Charlesa Nwaogu.

65'

Piotr Kieruzel wespół z Szymonem Gąsińskim blokują strzał Bartosza Wiśniewskiego. Piłka leciała w bramkę!

64'

Szymon Gąsiński łapie piłkę po centrze Grzegorza Piesio. Wcześniej z rzutu wolnego strzelał Bartosz Wiśniewski. Broni bramkarz Floty.

63'

Druga roszada w Dolcanie: Paweł Tarnowski wchodzi za Damiana Świerblewskiego.

63'

Grzegorz Piesio z krzykiem padł na murawę po starciu z Markiem Niewadą.

60'

Pierwsza akcja rezerwowego, który wycofał piłkę do Grzegorza Piesio. Ten centruje i Dariusz Zjawiński pada w polu karnym. Nie ma gwizdka.

59'

Pierwsza zmiana w Dolcanie: Kamil Mazek wchodzi w miejsce Mateusza Długołęckiego.

59'

Centrostrzał Damiana Świerblewskiego z prawej strony. Bez komentarza.

58'

Rafał Lesczyński broni strzał jednego z zawodników Floty.

56'

Żółta kartka dla Damiana Jakubika za faul.

55'

Chaotyczna gra Dolcanu na poczatku drugiej połowy. Rafał Leszczyński wyjściem poza "16" uprzedza Charlesa Nwaogu.

54'

Żółta kartka dla Mateusza Długołęckiego za zagranie ręką.

52'

Odpowiedź Floty i Charles Nwaogu strzela zza pola karnego nad bramką Rafała Leszczyńskiego.

51'

Charles Nwaogu zgodnie z przepisami zatrzymany przez Piotra Klepczarka w polu karnym Dolcanu. Nie można tego powiedzieć o kolejnej sytuacji z Damianem Świerblewskim vis a vis. Ostatecznie rożny dla gospodarzy.

49'

Rzut rożny dla Dolcanu i bardzo złę dośrodkowanie. Piłka po przebitce wpada do rękawic Szymona Gąsińskiego.

48'

Piłka po strzale z dystansu jednego z zawodników Dolcanu poleciała na parking za bramką.

47'

Rzut wolny dla Dolcanu w pobliżu narożnika pola karnego Floty. Centra Bartosza Osolińskiego nie znalazła adresta.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Kibice Dolcanu odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego!

13:07

Przed chwilą miała miejsce mała uroczystość. Zespół Dolcanu rocznik 1999 wywalczył awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów U-15. Młodzi zawodnicy z trenerem Sławomirem Szeligą otrzymali Mazowiecka Liga Juniorów U-15. Nagrody i medale wręczył m.in. burmistrz Ząbek, Robert Perkowski.

13:03

Wynik za bardzo nie oddaje przebiegu spotkania. Dolcan prowadził grę, ale moment dekoncentracji skrzętnie wykorzystali goście. Wracamy za kilkanaście minut.

46'

Charles Nwaogu zatrzymany w polu karnym Dolcanu przez Damiana Jakubika. Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę.

44'

Akcja prawą stroną Damiana Jakubika przynosi rzut rożny.

41'

Dolcan miał przewagę, stworzył więcej klarowniejszych okazji do objęcia prowadzenia... a tu niespodzianka.

40'

I trzeci. Po nim strzał zza pola karnego i Charles Nwaogu zmienia tor lotu piłki, a ta wpada do siatki.

39'

Dwa rzuty rożne dla Floty.

38'

Damian Świerblewski pada w polu karnym Floty po starciu z Sebastianem Zalepą. Wszyscy widzieli rzut karny. Poza arbitrem. Dyskusyjna sytuacja.

37'

Grzegorz Piesio trafia w poprzeczkę! Świetnym podaniem w tej akcji popisał się Mateusz Długołęcki.

35'

Piotr Kieruzel podaje przez środek i piłkę przyjął Dariusz Zjawiński. Ta mu jednak odskoczyła i przejął ją Radosław Jasiński.

34'

Co? Co było? - krzyczał Robert Podoliński. Zdaniem sędziego Dariusz Zjawiński faulował Sebastiana Zalepę.

32'

Kolejna akcja Damiana Świerblewskiego prawą stroną i nie miał do kogo zagrywać. Próba nabicia rywala w celu zyskania rzutu rożnego okazała się bezskuteczna.

30'

Dariusz Zjawiński posyła piłkę do siatki Floty obok Szymona Gąsińskiego! Radość zawodników i kibiców przerwał sędzia. Spalony!

28'

Charles Nwaogu nie miał z czego uderzyć w polu karnym Dolcanu. Gospodarze mają szczęście.

27'

Bartosz Jasiński strzela szczupakiem tuż obok słupka! Najlepsza sytuacja Floty. Rafał Leszczyński odprowadził piłkę wzrokiem.

25'

Cześć i chwała bohaterom zaintonowane przez kibiców spotkało się z brawami na stadionie.

23'

Bartosz Śpiączka nie doszedł do prostopadłego podania Krzysztofa Bodzionego. Od bramki gospodarze.

24'

Rajd Grzegorza Piesio zatrymany i kontra Floty. Przerwana przez Rafała Grzelaka.

21'

Mateusz Szałek daleko wrzuca piłkę z autu i Rafał Leszczyński łapie ją. Jeszcze był faulowany.

20'

Rzut wolny dla Floty w pobliżu prawego narożnika pola karnego

19'

Dobra centra Damiana Świerblewskego i piąstkuje Szymon Gąsiński uprzedzając zawodnika Dolcanu.

18'

Dośrodkowanie z lewej strony strony Bartosza WIśniewskiego zostało zablokowane. Rzut rożny.

17'

Beznadziejna centra i kontra Grzegorza Piesio. Pomocnik Dolcanu był faulowany przez Mateusza Szałka, za co dostaje żółtą kartkę.

17'

Mateusz Szałek faulowany ponad 30 metrów przez Rafała Grzelaka. Przy piłce Krzyszof Bodziony.

15'

Grzegorz Piesio strzela z dystansu nad poprzeczką. Flota statystuje!

12'

Rafał Grzelak (z Dolcanu) strzela z narożnika pola karnego w boczną siatkę.

12'

Kolejna akcja Dolcanu. Od obrony do ataku i po podaniu Grzegorza Piesio Dariusz Zjawiński z ostrego kąta strzela obok bramki.

9'

Dariusz Zjawiński strzela z 20 metrów bardzo niecelnie. Flota zepchnięta do głębokiej defensywy.

7'

Strzał Mateusza Długołęckiego nie szedł w światło bramki, ale bramkarz Floty rzucił się pro forma.

6'

Szymon Gąsiński bez trudu łapie piłkę po zagraniu Damiana Świerblewskiego. Mocny poczatek Dolcanu.

4'

Składna akcja Dolcanu i po dobrej centrze z prawej strony strzela głową Bartosz Osoliński! Obrońca Floty wybija piłkę z linii bramkowej!

3'

Dariusz Zjawiński strzela z dystansu i broni Szymon Gąsiński.

2'

Nie milknie doping na stadionie. Pierwszy domowy mecz Dolcanu z wsparciem fanów.

2'

Szybka kartka w tym meczu: dla Bartosza Wiśniewskiego.

1'

Pierwsza akcja Floty i Charles Nwaogu z Krzysztofem Biodzonym.

1'

Grzegorz Piesio z Dariuszem Zjawińskim zaczęli pierwszą połowę.

12:12

Obie drużyny już na boisku. W tle hymn Dolcanu.

11:59

Najlepsi strzelcy Floty: 2 - Krzysztof Bodziony; 1 - Piotr Kieruzel, Marek Opalacz, Charles Nwaogu.

11:57

Drobne informacje statystyczne: najlepsi strzelcy Dolcanu to Dariusz Zjawiński oraz Grzegorz Piesio (po 5 bramek), 2 strzelił Paweł Tarnowski, a po 1 Mateusz Długołęcki i Bartosz Wiśniewski.

11:54

Rezerwowi Floty: Konrad Forenc, Damian Siwiec, Ndubuisi Nnamani, Marcin Siedlarz, Ensar Arifović, Robert Kolendowicz.

11:52

Rezerwowi Dolcanu: Maciej Humerski, Marcin Figiel, Łukasz Matuszczyk, Kamil Mazek, Tomasz Prejs, Paweł Tarnowski, Rafał Zembrowski.