sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
93'

Koniec spotkania. Sandecja wygrywa w Rybniku!

93'

Piłka ponownie zatrzepotała w siatce Sandecji, ale i tym razem sędzia Bukowczan dopatrzył się pozycji spalonej.

92'

Kolejny atak gospodarzy. z lewej strony wrzucał piłkę jeden z zawodników ROW-u, ale tym razem Cabaj skutecznie wybił piłkę na róg.

91'

Rzut wolny dla ROW-u. Daniel Feruga strzelił trzecią bramkę w dzisiejszym meczu, ale arbiter liniowy pokazał, że zawodnik gospodarzy był na pozycji spalonej.

90'

Dawid Bukowczan o trzy minuty przedłużył pierwszą połowę.

90'

GOOOOOL! Adrian Mójta pokonał z jedenastu metrów Marcina Skrzeszewskiego!

89'

Marcin Grolik faulował w polu karnym i będzie jedenastka dla Sandecji.

87'

Dużo walki w środku pola, ale to Sandecja sprawia nieco lepsze wrażenie w ostatnim fragmencie gry.

86'

Na strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Adam Mójta. Piłka mineła bramkę strzeżoną przez Skrzeszewskiego.

83'

Podanie do wychodzącego na czystą pozycję Cisse, ale sędzia Bukowczan odgwizdał spalonego

82'

Wojciech Kalisz melduje się na placu gry.

79'

I w miejsce Krotofila pojawia się Gładkowski.

79'

Za Kurzawę wchodzi Szatkowski.

76'

Indywidualna akcja Marcina Nowackiego, który szarpnął lewą stroną, jego dośrodkowanie wybijają obrońcy Sandecji.

74'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Jozef Certik, strzał był jednak bardzo niedokładny.

72'

Szczepański wchodzi za Margola.

71'

Daniel Feruga otrzymał podanie na pole karne z prawej strony boiska, zdecydował się na uderzenie, ale było ono niecelne. Od bramki Cabaj.

69'

Po raz kolejny w natarciu Sandecja. W znakomitej sytuacji znalazł się jeden z piłkarzy gości, ale Skrzeszewski popisał się kapitalnym refleksem i odbił piłkę.

66'

Mateusz Słodowy wchodzi za Szymona Jarego.

65'

Fałowski otrzymał dokładne podanie od Macieja Bębenka. Zawodnik gości wyprzedził defensorów ROWU i precyzyjnym strzałem po długim rogu nie dał szans Skrzeszewskiemu.

65'

GOOOOOL! Niesamowite rzeczy dzieją się w Rybniku. Fałowski wyrównał.

62'

Marcin Makuch dośrodkował w pole karne do Fabiana Fałowskiego, a ten z około 6 metrów wpakował piłkę do siatki ROW-u Rybnik.

62'

GOOOOL! Fabian Fałowski.

61'

Jozef Certik wchodzi w miejsce Rafała Zawiślana.

59'

Żółta kartka dla Tomasza Margola.

56'

Jeszcze jedna piłka w pole karne do Cisse, Senegalczyk oddał strzał głową, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę strzeżoną przez Cabaja.

54'

Rozgrywający bardzo dobre zawody Daniel Feruga podał w pole karne do Idrissy Cisse, a ten w bardzo dobrej sytuacji uderzył ponad poprzeczką!

51'

Piłkę idealnie do Daniela Ferugi dorzucił Daniel Kutarba i Feruga z najbliższej odległości pokonał Cabaja po raz drugi.

51'

GOOOOOL! 2:0 dla Energetyka

49'

Kolejny atak podopiecznych Ryszarda Kuźmy. Adam Mójta wrzucał futbolówkę z lewej strony, ale skutecznie piłkę odbił Skrzeszewski.

47'

Sandecja z animuszem ruszyła do ataków. Marcin Skrzeszewski bez problemów wyłapał strzał Zawiślana z pola karnego.

46'

Zaczynamy drugą połowę w Rybniku. Od środka boiska rozpoczęli gospodarze!

46'

Koniec pierwszej połowy w Rybniku.

46'

Skrzeszewski groźnie strzela z 16 metrów, rzut rożny dla gości.

45'

Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Bębenek dośrodkowuje w pole karne ROW-u, żaden z jego kolegów nie doszedł do tej piłki.

43'

Muszalik próbował swoich sił w polu karnym rywali, piłka wybita na rzut rożny.

42'

Rzut rożny dla ROW-u, jednak jego fatalne wykonanie spowodowało stratę piłki.

40'

Po stracie Ferugii Muszalik na środku boiska zatrzymał groźną akcję rywali.

37'

Głową strzelał Fabian Fałowski, ale pewnie interweniował Skrzeszewski.

35'

Pani rzeczniczka ROW Rybnik poinformowała nas, że na stadionie zasiada około 4 tysięcy widzów.

34'

Niecelny strzał Makucha z ponad 20 metrów. Od bramki rozpocznie bramkarz rybniczan Skrzeszewski.

31'

Maciej Bębenek ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia jedenastki.

29'

GOOOOOL! Daniel Feruga otrzymał podanie przed polem karnym, zawodnik gospodarzy zauważył, że Marcin Cabaj zbyt daleko wyszedł z bramki i technicznym strzałem przelobował golkipera gości. Futbolówka długo spadał za kołnierz Cabaja, ale trafiła do siatki.

26'

Na pozycji spalonej złapany został Idrissa Cisse, chwilę później akcja Sandecji i Dawid Bukowcza odgwizduje spalonego Zawiślana.

24'

Kompletnie nieudany strzał z ponad 30 metrów Petera Petrana. Od bramki rozpocznie Skrzeszewski.

20'

Bardzo groźnie wyglądające zderzenie Fabiana Fałowskiego i Marcina Grolika, obaj zawodnicy potrzebują pomocy medycznej.

18'

Sandecja otrząsnęła się z początkowej dominacji gospodarzy. Goście mieli aut blisko szesnastki, ale obrońcy ROW-u wybili futbolówkę na uwolnienie.

16'

Wreszcie odgryźli się goście. Piłkarze Sandecji za sprawą Adama Mójty przeprowadzili atak lewą stroną, obrońca zespołu z Nowego Sącza wrzucił piłkę na piąty metr, ale tam skutecznie interweniowali defnsorzy ROW-u

14'

Zagranie do wychodzącego w pole karne Daniela Ferugi, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

11'

Długa piłka do Fabiana Fałowskiego, ale Marcin Skrzeszewski przewidział to zagranie i skutecznie interweniował.

9'

W natarciu cały czas gospodarze. Z rzutu wolnego z około 22 metrów uderzał Marcin Grolik, ale piłka odbiła się od muru i będzie korner dla rybniczan.

7'

Pierwsza naprawdę groźna sytuacja gospodarzy! Marcin Nowacki popędził lewą flanką, dograł do Idrissy Cisse, ale w ostatniej chwili interweniowali obrońcy gości.

4'

Gwizdek sędziego Bukowczana. Piłkarz gospodarzy faulowany około 40 metrów od bramki, jednak po krótkimi rozegraniu stałego fragmentu gry prze ROW, futbolówkę odebrali goście.

3'

W ataku pozycyjnym od pierwszych minut piłkarze ROW-u. Jak na razie podopieczni Ryszarda Wieczorka nie byli w stanie zagrozić bramce Marcina Cabaja.

1'

Rozpoczynamy mecz w Rybniku. Po gwizdku arbitra Bukowczana zaczęła Sandecja!

18:55

Piłkarze obu drużyn za moment pojawią się już na boisku. W szeregach gospodarzy zadebiutuje Marcin Nowacki, który niedawno związał się umową z rybnickim klubem.

18:45

Faworytem spotkania jest beniaminek z Rybnika. Podopieczni Ryszarda Wieczorka zremisowali swoje wszystkie dotychczasowe mecze i obecnie zajmują 12 pozycje w tabeli. Trzeba jednak dodać, że rybniczanie do tej pory aż czterokrotnie grali na boiskach rywali i remisy w Niecieczy czy Świnoujściu można uznać za sukces. Teraz przyszedł czas na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

18:35

Ławka rezerwowych Sandecji: Świerad, Certik, Kalisz, Słaby, Szarek, Szczepański, Szeliga

18:32

Ławka rezerwowych ROW Rybnik: Kajzer, Słodowy, Adamczyk, Staniczek, Szatkowski, Bałuszyński, Gładkowski

18:30

Zapraszamy na relację LIVE z meczu inaugurującego 6. kolejkę 1. ligi. Na stadionie MOSiR-u w Rybnik miejscowy ROW zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz, która jak na razie zamyka ligową stawkę.