GKS BełchatówGKS Bełchatów
2 : 1
Miedź LegnicaMiedź Legnica
14:23

Bardzo wyrównany mecz mimo pozycji obu klubów w lidze, jednkaże niestety Miedź nadal zostaje na ostatniej lokacie z 3 punktami a GKS utrzymuje się na fotelu lidera dzięki Michałowi Makowi i jego dwóm bramkom. Z dobrej strony zdecydowanie pokazał się duet młodych braci Maków z GKSu, także dobry mecz Renusza, natomiast w drużynie prowadzonej przez pana Rafała Ulatowskiego dobrze zaprezentowali się Wojciech Łobodziński oraz Marcin Garuch.

93'

Pan Jarosław Przybył trzykrotnie dmucha w gwizdek, koniec spotkania GKS Bełchatów bez starty punktów w kolejnej kolejce 1 ligi!!

92'

Rzut wolny dla Miedzi o mało nie skończył sie bramką dla gości!! Jednak na szczęście napastnik gości nie trafia w bramkę.

92'

Michał Mak ukarany za przedłużanie

92'

Zawodnicy GKSu Bełchatów nadal w narożniku drużyny Rafała Ulatowskiego, piłkarze w niebieskich strojach są wściekli na swoich rywali.

90'

90+3 minuty dla zespołu gości na wyrównanie.

89'

Michał Mak utrzymuje piłkę w narożniku boiska i wywalczył aut, gospodarze grają na czas. A sędzia dolicza w tym czasie 3 minuty!

89'

Za świetnie grającego Maka wchodzi Bartosiak, widocznie młody pomocnik opadł już z sił.

87'

Zmiana w zespole kierowanego przez Kamila Kieresia, za Wacławczyka wchodzi Poźniak.

86'

Bramka po wrzutce Łobodzińskiego z lewej flanki dla Miedz Legnica!!! 2-1 na stadionie PGE GKSu Bełchatów.

84'

Faulowany zawodnik w niebieskiej koszulce, stały fragment wykonuje zmiennik Piotr Madejski, jednak wrzutka "wyczyszczona" przez Rachwała i kontra GKSu, jednak w polu karnym zakiwał się Prokić i piłka znów na połowie Brunatnych.

82'

Miedź Legnica dobrze próbuje rozegrać środkiem pola, podanie na prawe skrzydło, starta po pojedynku bark w bark, jednak w końcu piłka znów trafia do Łobodzińskiego, ten wywalczył aut.

81'

Kolejny świetny rajd Maka-Stalowych Płuc, znów dobre podanie do partnera, jednak nie doszedł do ostatniego podania zafundowanego przez innego gracza GKSu.

81'

Delikatnie pogubili się gracze GKSu w obronie, niedokładne podanie Rachwała, powoduje akcję ofensywną Miedzi, jednak Legniczanie nadal nieskuteczni.

79'

Kolejna akcja braci Maków! Mateusz podaje piłkę do Michała na lewą flankę, ten przedłuża do Flisa, Flis znów do Mateusza, ten w środku pola karnego uderza piłkę ładnym rogalem, jednak znów obok słupka!

78'

Kolejna zmiana w Miedzi, Łuszkiewicz utykając ustępuje miejsca Zakrzewskiemu.

76'

Uaktywnił nam się Wojciech Łobodziński w tej decydującej fazie meczu, cały czas drybluje i wyprowadza akcje prawą flanką, schodzi do środka, wypruwa flaki, dośrodkowuje... ale nikt nie przeciął piłki od bramki Bełchatowianie.

76'

Bardzo ładna wymiana podań przed polem karnym Miedzi, piłkę ostatecznie otrzymuje Mateusz Mak, wparował z piłką w pole karne, jednak po starciu otrzymał żółty kartonik.

75'

Do kornera pochodzi Mateusz Mak, dośrdokowuje, przedłuża Michał Mak, jednak strzał Rachwała ląduje w rękach Bledzewskiego.

74'

Ponownie były reprezentant Polski Wojciech Łobodziński, schodzi do środka, drybluje, podaje, jednak jego koledzy nie radzą sobie z presją i tracą piłkę, kontra GKSu, która przynosi Brunatnym korner.

73'

Świetna akcja GKSu, prawą flanką podanie od jednego z kolegów dostaje Mateusz Mak, dobrze mierzy, strzela, jednak piłka przeleiałą minimalnie obok bramki.

72'

Maciej Wilusz myli się i oddaje piłkę jednemu z graczy Miedzi, jednak szczęśliwie koledzy z drużyny ratują zespół przed stratą bramki.

70'

Zmiana najaktywniejszego zawodnika Miedzi Legnica.

70'

Faul w środkowej części boiska, faulował Sawała, gracz Miedzi Legnica scentrował piłkę, jednak świetną główką popisał się Wilusz.

70'

68'

Strzału z dystansu dokonuje Bartoszewicz, piłka obroniona przez Malarza wylatuje mu z rąk, jednak przy asyście obrońcy, spokojnie ją łapie.

66'

Za bardzo aktywnego dzisiaj Renusza wchodzi Prokić.

65'

Odpowiedź gospodarzy! Michał Mak dobrze wywalczył sobie pozycję i przejął piłkę, która niemal należała do obrońcy, podał do Renusza, Renusz zastosował swój magiczny drybling po czym podał do Maka, ten strzałem z około 15 metrów delikatnie spudłował.

64'

Akcja Łobodzińskiego, który idąc lewą flanką zszedł do środka, podał Cierpce, ten strzelił, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką!

62'

Kolejny rajd Mateusza Maka prawą flanką boiska, jednak dobrze ustawiony stoper nie pozwala dojść mu do wypuszczonej przez siebie piłki.

61'

Groźny strzał Łuszkiewicza z rzutu wolnego sprawia delikatny problem Andrzejowi Malarzowi, jednak ten ostatecznie wybija piłkę na aut.

60'

Po kornerze, Miedź próbowała odpowiedzieć kontrą, jednak Rachwał faulował Łobodzińskiego.

60'

Bardzo składna akcja graczy GKSu Bełchatów prawą flanką, Mateusz Mak, z piłką w polu karnym, oddaje ją, jednak jego kolega z drużyny gubiąc się w dryblingu szczęśliwie wywalcza karny.

58'

Strzał głową zdołał oddać Łuszkiewicz, jednakże piłka przelatuje obok słupka bramki Malarza.

58'

Po kornerze, piłka w rękach Andrzeja Bledzewskiego, wyrzut piłki jeszcze jedna próba GKSu, jednak kończy się kontrą Miedzi i korner dla klubu z Legnicy.

55'

Kolejna akcja Michała Maka! Dostał podanie w lewej części pola karnego doszedł do linii końcowej z piłką, uderzył bardzo precyzyjnie, jednak trafia w ręce bramkarza, Bledzewski na korner.

55'

Gracze Miedzi Legnica nie są bierni na ataki GKSu i także szukają swojej szansy, jednak niecelny strzał jednego z zawodników kończy akcję.

55'

ŁADNA AKCJA ŚRODKIEM BOISKA W WYKONANIU GKSu, Wacławczyk otrzymuje piłkę w środku pola karnego, próbuje zwieść bramkarza, jednak gubi się i piłka trafia w ręce Bledzewskiego/

51'

Od środka rozpoczynają goście na wyraźny sygnał sędziego głównego. W tym czasie kibice Miedzi niezadowoleni z gry swojego zespołu śpiewają: "Odwróć tabelę, Legnica będzie na czele!"

50'

Piękną akcję przeprowadzili gracze GKSu Bełchatów, najpierw Flis podał do Renusza, Renusz z dystansu uderzył na bramkę gości, trafiając w poprzeczkę, do piłki dopadł Michał Mak, przeszedł jednego zawodnika i strzelił bramkę dla gospodarzy.

50'

Przed rozpoczęciem 2 połowy zmiany dokonał pan Ulatowski wprowadzając Wołczka za Bartczaka.

49'

Dużo walki w środku pola, która nie przynosi korzyści zadnej ze stron, jednak ostatecznie Łobodziński idąc lewym skrzydłem zdołał wywalczyć korner dla Miedzi.

45'

Sędzia rozpoczyna gwizdkiem drugą część spotkania!

13:28

W drużynie GKSu, widoczni dzisiaj są Mateusz Mak, Michał Mak, oraz Michał Renusz, grają oni dzisiaj naprawdę dobre zawody, podobnie jak Marcin Garuch, z Miedzi Legnicy, jako jedyny z drużyny gości.

13:21

Widać, że dzisiaj obu drużynom zależy dziś na zwycięstwie, nie odstawiają nóg, walczą zacięcie o piłkę, obydwie drużyny stwarzają zagrożenie pod bramkami rywali, jednak GKS do tej pory przeważa z ilością akcji.

47'

Wrzut z autu blisko pola karnego Miedzi, po akcji Flisa prawą flanką, jednak sędzia od razu odgwizduje koniec pierwszej części gry! Do przerwy 1-0 dla gospodarzy.

46'

Bardzo dobra akcja Michała Maka, drybluje w prawym rogu pola karnego przeciwników, dośrodkowuje, jednak piłkę wybijają gracze miedzi.

45'

Sędzia do regulaminowego czasu gry dodaje 2 minuty.

44'

Prawą stroną uciekał Michał Mak, jednak na aut zawodnicy z Legnicy.

44'

Niebezpieczna wrzutka Łobodzińskiego po akcji prawą stroną boiska, jeden z zawodników GKSu, myli się ze wślizgiem, jednak bramkarz łapie piłkę.

43'

Wrzutka Mateusza Maka wybita przez zawodnika Miedzi! I mamy korner.

42'

Zamieszanie z lewej strony boiska, najpierw próbuje Mak, następnie Flis, ostatecznie odgwizdany rzut wolny.

41'

Prawdopodobnie kontujza Woźniczki, starł się on z Mateuszem Makiem, jest opatrywany przez sztab medyczny. Jednak wraca na murawę utykając. Chyba będzie nadawał się do zmiany.

39'

Na murawie po faulu leży Woźniczka, sędzia przerywa spotkanie, przybiegają masażyści.

38'

Po raz kolejny stara się Garuch, podaje jednak źle ustawieni partnerzy blokują akcję ofensywną.

36'

Miedź rozgrywa przez chwilę piłkę środkiem pola, jednak jak zazwyczaj podaje długą piłkę na wchodzącego napastnika, co kończy się fiaskiem.

36'

Kamil Kiereś wściekły na swoich piłkarzy, zrugał Flisa za niedokładne podanie.

36'

Bardzo aktywny w zespole Miedzi jest Garuch, bez przerwy próbuje wyprowadzić ofensywną akcję zespołu, jednak koledzy chyba nie doceniają jego starań.

34'

Dobre rozegranie środkiem pola między Wacławczykiem i innym graczem GKSu, długa piłka idzie do Michała Maka, ten wchodzi w środek pola, strzela, piłka odbija się od ręki obrońcy Miedzi, jednak gwizdek pana Przybyła milczy.

33'

Uderzenie z dystansu Sawały!! Nad poprzeczką...

32'

Mateusz Mak po raz trzeci! Rozpędza sie z piłką prawym skrzydłem, biegnie, drybluje, jednak gubi się i ostatecznie wywalczył aut.

31'

Faul Rachwała w środkowej części boiska.

30'

Kolejna akcja Mateusza Maka prawym skrzydłem, kolejna wrzutka! Jednak tym razem dośrdokowanie "wyczyścili" obrońcy.

30'

Graczy GKSu jedna bramka obudziła do żwawego działania i już z prawej strony atakuje Renusz, jednak jego dośrodkowanie przejmują gracze Miedzi.

29'

Rozpoczynają gracze Miedzi, udało im się wywalczyć korner,jednak z kontrą wychodzą ponownie gracze GKSu, faulowany bez piłki został Wacławczyk, sędzia przerywa grę.

27'

Akcja dwójkowa braci przynosi bramkę GKSowi! Prawym skrzydłem dobrze dryblował Mateusz Mak, dograł do środka gdzie znalazł się jego brat Michał, i strzelił głową tuż przy prawym słupku bramki Bledzewskiego!

25'

Spotkanie wygląda do tej pory na bardzo wyrównane, mimo, że to pojedynek lidera z drużyną zamykającą tabelę, Łobodziński ponownie walczy w lewym rogu boiska, jednak ostatecznie aut dla gospodarzy.

23'

Obaj trenerzy niemal wściekli na sędziego, wychodzą z nerwów oraz z własnych stref trenerskich.

22'

Ręka Łuskziewicza w środkowej strefie boiska, jednak sędzia nic nie dostrzega.

21'

Dużo fauli w środkowej strefie boiska, walka o piłkę jest bardzo zacięta, po jednym z takich fauli, piłka trafia do Garucha, Miedziowi wywalczyli aut, jednak oddali piłkę gospodarzom, bez walki.

19'

Groźnie pod bramką Miedzi, a zagrożenie stworzył sam Andrzej Bledzewski, jednak wszytko kończy się dobrze dla graczy z Legnicy.

18'

Słabo wykonany korner, szybko trafia pod nogi graczy GKSu, próbują oni wyprowadzić kontrę, lecz naciskany przez przeciwników Mak, przewraca sie.

17'

Rachwał fauluje graczaz Miedzi na 40 metrze. Wrzutka... i na korner wybija jeden z graczy w zielonych kosuzlkach!

16'

Po rozegraniu kornera, faulowany zostaje Garuch, niebezpieczne wejście zafundował ponownie Renusz.

16'

Długa piłka do Renusza, chyba najaktywniejszego zawodnika na boisku, biegnie skrzydłem, podaje, jednak Mak nie zdążył nawet dotknąć piłki, na rożny wybijają Legniczanie.

15'

W środkowym sektorze boiska faulowany Rachwał, rozpoczynają Bełchatowianie, szybko jednak przejmują gracze w niebieskich strojach.

13'

Groźna akcja GKSu, Renusz podaje z lewej flanki przez całe boisko do Maka, jednak ten na pozycji spalonej. Piłka dla Miedzi.

12'

Żółta karta dla Renusza.

11'

Długa piłka w stronę bramki GKSu, biegnie Garuch, jednak wyjaśnia wszystko Rachwał, kontra GKSu i faul na Łuszkiewiczu.

10'

Długa pilka na skrzydło do jednego z zawodników GKSu, wrzutka i Renusz... prosto w ręce bramkarza, piłkarze Miedzi wykonują kontre prawą stroną boiska, faulowany gracz GKSu.

8'

Szybkie przejęcie po stałym fragmencie, kontra zespołu z Legnicy, lecz niestety, Tanżyna przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką.

8'

Aut w narożniku Miedzi... dla Miedzi :) zrobiło się gęsto, drużyuny zacięcie walczą o piłkę. Zawodnicy Miedzi gubią się i oddają piłkę GKSowi, skrzydem idzie Renusz, zostaje przewrócony, zwija się z bólu, gwizdek milczy, ale z drugiej strony boiska faulowany Wacławczyk,i stały fragment gry z około 40 metrów od bramki Miedzi.

5'

Łobodziński utrzymuje piłkę w narożniku, podaje do Łuszkiewicza, jednak ten niedokładnym podaniem oddaje piłkę przeciwnikom.

4'

Środkiem pola idzie Renusz podaje piłkę Makowi, jednak ten nie zdążył do niej dojść i upadł.

4'

GKS Bełchatów wychodzi wysoko dwoma zawodnikami pod pole karne Miedzi i stale próbuje przejąć piłkę.

3'

Dobre przejęcie Renusza pod polem karnym Miedzi, ale niestety niedokładne podanie kończy akcję.

2'

Ręka zawodnika Miedzi około 40 metra do wolnego podszedł Wacławczyk, ale Miedź ostatecznie przejęła piłkę po wykonaniu stałego fragmentu.

1'

Po uderzeniu głową jednego z zawodników Miedzi, piłkę wybija Andrzej Malarz.

1'

Marcin Garuch atakował skrzydłęm i wywalczył aut, po jego wykonaniu i syzbkim rozegraniu drużyna MIedzi ma pierwszy korner.

1'

Grzegorzewski rozpoczyna na sygnał sędziego głownego.

12:29

Kapitanowie drużyn Maciej WIlusz i Jakub Grzegorzewski wymienili się proporczykami, spotkanie rozpoczną piłkarze Miedzi.

12:28

Piłkarze wychodzą na murawę wraz z młodzieżowymi zawodnikami GKSu Bełchatów z rocznika 2003.

12:22

Na stadionie właśnie rozbrzmiewa hymn GKSu Bełchatów, wszyscy kibice podnieśli się z krzeseł trzymając barwy w górze.

12:21

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie pan Jarosław Przybył, a pomagać mu będą Bartłomiej Lekki, Daniel Szpila, oraz Marcin Filarski.

12:17

Klub z Bełchatowa nie odniósł po 5 kolejkach 1 ligi żadnej porażki, wygrywając 4 spotkania, oraz remisując 1, Legniczanie natomiast, nie wygrali do tej pory żadnego meczu, remisując 3 a przegrywając 2.

12:14

W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się spadkowicz, a jednocześnie aktualny lider 1 ligi, GKS Bełchatów, z Miedzią Legnica, która w poprzednim sezonie zajęła 8 miejsce w tejże lidze, a w tym momencie znajduje się na ostatniej pozycji.