Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Relację przeprowadził Michał Ponamarczuk.

93'

Koniec spotkania. Goście wygrywają 3-0. Sandecja wciąż bez zwycięstwa i strzelonej bramki(!)

91'

Niecelny strzał Mójty.

90'

Sędzia dolicza 2 minuty.

90'

Mójta z rzutu wolnego, znów za krótko i na 16 metrze wybijają Arkowcy.

87'

Rzut rożny dla gości wywalczył Kubowicz.

83'

Piękne zagranie Sobieraja w pole karne, Rzuchowski oddaje jednak niecelny strzał, przeszkadza mu przy tym Jamróz.

78'

Żegnany brawami Aleksander schodzi z boiska, zastępuje go Jamróz.

75'

Margol za Bębenka.

73'

Wojowski za Jarzębowskiego.

73'

Zagranie w pole karne do Jarzębowskiego, Cabaj mija się z piłką ale kapitan Arki zamiast trafić do pustej bramki, obija piłką słupek bramki rywali.

72'

Petran obejrzał żółta kartkę za faul.

71'

Piekna wymiana piłki z lewej strony między Szwochem a Szubertem, Szwoch rusza w pole karne zagrywa zewnętrzna stroną buta w pole karne całą akcje zamyka Aleksander i jest już 3-0.

71'

GOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! ARKA prowadzi ju 3-0!

70'

Zagranie Bębenka z prawej strony w pole karne przeciwnika wybite na rzut rożny.

69'

Zawiślan podprowadził piłkę i oddał strzał p ziemi, jednak zbyt słaby by zagrozić Szromnikowi.

68'

Fałowski za Grzeszczyka.

67'

Szwoch nie dochodzi do zbyt głębokiego dośrodkowania Rzuhowskiego.

64'

Rzuchowski zagrywa w pole karne do Viniciusa ale całą akację w ostatniej chwili przerywa Petran.

64'

Pruchnik technicznie w pole karne ale Cabaj wyprzedza Szwocha.

61'

Zawiślan centruje, wybija obrońca, rzut rożny. Mójta wrzuca ale piłka wybita poza pole karne.

60'

Mójta dośrodkowuje z rzutu wolnego, wybija głową Jarzębowski.

59'

Strzał Arki obok lewego słupka bramki Cabaja.

57'

Głębokie dośrodkowanie Pruchnika piąstkuje Cabaj, piłka przed szesnastką, Szwoch próbuje strzelać ale zostaje zablokowany.

57'

Rzut rożny dla przyjezdnych.

54'

Trener gości ściąga ukaranego wcześniej zółtym kartonikiem Glaubera, zastępuje go Szubert.

53'

Gospodarze z impetem ruszyli na Arke po przerwie.

50'

Dośrodkowanie Mójty zablokowane, po ponownym dośrodkowaniu Szczepańki zgrywa do Petrana który z 5 metrów nie potrafi pokonać bramkarza rywali.

49'

Strzał po ziemi Szczepańskiego z 25 metrów, rzut rożny dla Sandecji.

46'

Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Arki.

20:04

Zawiślan zastępuje słabo spisującego się Giela.

19:55

Arka gra bardzo inteligentnie i dojrzale, podani są celne a formacje zgrane. Sandecja chyba spodziewała się grania na Aleksandra tymczasem on absorbuje obrońców a jego koledzy z drużyny robią resztę.

19:50

Sandecji będzie dziś bardzo ciężko opuścić ostatnią lokatę w tabeli.

47'

Koniec 1 części spotkania. Gospodarze przegrywają 0 do 2.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowych 45.

42'

Certik podcina rywala, otrzymuje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska. Sytuacja Sandecji jest już bardzo ciężka

40'

Grzeszczyk fauluje wyprzedzającego go Glaubera i otrzymuje za to zółtą kartkę.

40'

Dośrodkowanie Mójty zbyt głębokie, i piłka w rękach Szromnika.

38'

Marcus da Silva znów wykazał się spokojem, posłał piłkę w prawy róg bramkarza, który wyczul intencje strzelającego al strzał był zbyt precyzyjny.

38'

GOOOOOOOOOOOL!!! Marcus da Silva i 2-0 dla Arki !!!!!!!!!!!!

37'

Rzut karny dla Arki.

34'

Piękne zagranie Szwocha do wbiegającego prawą strona da Silvy kończy się mierzonym strzałem Brazylijczyka tuż przy lewym słupku bramki strzeżonej przez Cabaja, cóż za spokój zawodnika Arki przy wykańczaniu akcji.

34'

GOOOOOOL! 1-0 DLA ARKI!

32'

Strzał Szwocha(19m od bramki) z woleja przelatuje nad poprzeczka Cabaja.

31'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Krupnika z rzutu wolnego wybite już na 16 metrze od bramki Sandecji.

29'

Sandecja - Arka

27'

Pruchnik wrzuca z wolnego do Kubowicza piłką ostatecznie w rękach Cabaja.

27'

Certik obejrzał żółty kartonik, jest to konsekwencją faulu.

26'

Zbyt długie zagranie Mójty trafia do bramkarza rywali.

24'

Faul Szczepańskiego przed polem karnym, rzut wolny wykonywał Tomasik, piłka posłana w długi róg zostaje złapana przez Cabaja.

23'

Ładne zagranie w uliczkę Tomasika do Szwocha, ale próba zagrania piłki w pole karne przez tego drugiego, zostaje zablokowana.

20'

Arka usiłuje dużą ilością podań przedostać się w pole karne Sandecji.

18'

Glauber ukarany żółta kartką za faul.

18'

Strzał Szczepańskiego z ponad 30 metrów, piłka przeleciała wysoko nad bramką.

16'

Sandecja - ArkaSandecja - Arka

14'

Piłka dorzucona z rożnego wybita głową przez obrońce gości.

13'

Mójta zagrywa do Gilela który jest z piłką już w polu karnym, zbyt długo zwleka jednak z zagraniem i ostatecznie zostaje zablokowany. Rzut rożny.

11'

Wrzutkę z lewej strony wychwytuje Cabaj.

10'

Bębenek zagrywał do Certika a ten oddaje bardzo groźny strzał zza linii szesnastki, piłka mija słupek o kilkanaście centymetrów.

9'

Przerzut na prawą stronę do da Silvy ten zagrywa do Glaubera, próba dośrodkowania zablokowana, rzut rożny. Piłka zagrana z rzutu rożnego bez problemu wybita głową przez obrońce Sandecji.

8'

Zagranie Certika z lewej strony wybija obrońca arki.

6'

Po dośrodkowaniu Glaubera zamieszanie na linii szesnastki, wybijają obrońcy Sandecji.

4'

Kombinacyjna akcja gospodarzy kończy się niedokładnym dośrodkowaniem Mójty.

3'

Wiele nerwowych zagrań na początku spotkania.

1'

Dośrodkowanie Mójty nie znalazło właściciela.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Malca, od środka boiska zaczęli piłkarze w czarno-białych strojach.

18:55

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia

18:52

Zawodnicy obu drużyn skończyli rozgrzewkę i właśnie schodzą do szatni.

18:40

Marcus Vinícius i Arkadiusz Aleksander (Arka) to dwaj bardzo groźni snajperzy, na przeciwko nich wciąż nieskuteczny Piotr Giel (Sandecja).

18:34

Sandecja po 4 kolejkach ma zaledwie jeden pkt. i jest obecnie ostatnim zespołem rozgrywek I ligi. Dzisiejsze spotkanie będzie dla nich okazją do poprawienia tej niekorzystnej sytuacji.