Niedziela, 25 sierpnia 2013, godz. 17:00
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 1
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
18:59

Podział punktów w Świnoujściu. Po pierwszej połowie wydawało się, że Flota wygra z beniaminkiem, ale kilka niewykorzystanych sytuacji zemściło się na miejscowych. Energetyk zagrał ambitnie i znów zdołał zdobyć bramkę, dzięki czemu po raz piąty w tym sezonie wywalczył 1 punkt.

93'

Koniec meczu! Remis w Świnoujściu.

92'

Gładkowski chciał jeszcze wymusić rzut karnym, ale na nic to się zdało. Sędzia ukarał go kartką.

91'

Kieruzel o mały włos a zawaliłby teraz bramkę! Tak podawał do bramkarza, że piłkę przejął Feruga, który jednak nie zdołał jej wpakować do siatki. Kibice gospodarzy mogli się teraz zdenerwować.

90'

Ensar Arfifović ukarany żółtą kartką.

90'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Ależ sytuacja dla gospodarzy! Jasiński wrzucił piłkę w pole karne, gdzie było spore zamieszanie. Arifović dopadł do piłki i wpakował ją do siatki, ale sędzia odgwizdał faul na Groliku!

88'

Marek Gładkowski zmienia Cisse.

83'

Korner dla gości, ale nic z niego nie wyszło. Wydaje się, że oba zespoły będą chciały w końcówce powalczyć o zwycięstwo.

80'

W drugiej połowie gra się zaostrzyła, choć fauli nie ma wiele. Jest twarda walka o ligowe punkty, ale na szczęście kości tu w Świnoujściu nie trzeszczą.

79'

Żółta kartka również dla Mateusza Września.

79'

Żółtą kartką ukarany Krotofil.

76'

Muszalik strzela nad poprzeczką.

74'

Nnamani zmienia Marka Opałacza.

71'

Rzut wolny z 20 metrów dla gości. Krótkie rozegranie i Sławomir Szary strzela nad bramką.

70'

Zmiana w drużynie gości. Mateusz Słodowy wchodzi za Jarego.

67'

Grzelak z 16 metrów strzela nad bramką.

65'

Zmiana na szpicy w ekipie gospodarzy. Ensar Arifović wchodzi za Nwaogu.

62'

Po rzucie rożnym główkował Niewiada. Tor lotu piłki chciał jeszcze zmienić Nwaogu, ale tu się Nigeryjczykowi nie udało.

61'

Mateusz Wrzesień zmienia Tomasza Mokwę.

60'

Wrzutka Mokwy w pole karne. Główkował dość słabo Nwaogu, ale poprawił ten strzał Bodziony. Piłka leci szybko, ale prosto w ręce bramkarza gości.

58'

Siedlarz wrzuca piłkę w pole karne, tam łapie ją Gąsiński, który popełnia błąd! Bramkarz Floty wypuszcza piłkę z rąk, ale na szczęście dla gospodarzy po chwili naprawia swój błąd.

55'

Rajd Opałacz lewą stroną boiska. Piłkarz gospodarzy wykłada piłkę Bodzionemu na szósty metr. Pomocnik Floty strzela, ale Skrzeszewski końcówkami palców broni!

51'

Cisse wszedł w pole karne z dryblingiem, było lekkie zamieszanie, ale Senegalczyk wyłożył piłkę Ferudze, który takiej sytuacji nie mógł zmarnować. Remis w Świnoujściu!

51'

Bramkę dla gości zdobywa Daniel Feruga!

49'

Z rzutu rożnego precyzyjnie dośrodkował Bodziony. Do główki po raz kolejny w tym meczu doszedł Zalepa, ale uderzył dobre dwa metry nad bramką.

48'

Feruga ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu w Świnoujściu. Oba zespoły bez zmian.

17:54

Dobry mecz oglądamy w Świnoujściu. Flota szybko strzeliła gola i kontrolowała przebieg gry, ale Energetyk przebudził się końcówce i zaczął atakować. Zespół Ryszarda Wieczorka do tej pory strzelił bramkę w każdym meczu 1. ligi. Dzisiaj też ma na to ochotę.

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Akcja gospodarzy, rzut rożny, ale ostatecznie Sławomir Szary przerywa akcję. To już ostatnia akcja pierwszej połowy.

45'

Doliczony czas gry. Grzelak strzela za lekko i prosto w bramkarza z 15 metrów.

45'

4 minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

Cisse podał w uliczkę do Muszalika i na czwartym metrze, w ostatniej chwili Zalepa wybił mu piłkę spod nóg. Było groźnie.

42'

Energetyka wspiera około setka kibiców w sektorze gości.

41'

Ale nic z niego nie wyniknęło, bo Gąsiński od razu złapał piłkę po dośrodkowaniu.

40'

Goście próbują odgryzać się Flocie, ale na razie nic wielkiego nie pokazują. Teraz Feruga wywalczył rzut rożny.

37'

Jasiński wrzucił piłkę daleko z autu, w polu karnym główkował Sebastian Zalepa, ale dobre pięć metrów obok bramki.

28'

Efektowny strzał Daniela Ferugi o metr mija bramkę strzeżoną przez Szymona Gąsińskiego.

28'

Jest zapowiada przez nas zmiana. Łukasz Bałuszyński wchodzi za kontuzjowanego Wieczorka.

28'

Niezły, szybki mecz oglądamy w Świnoujściu. Przewaga zdecydowanie po stronie Floty, która rozgrywa piłkę na połowie rywali. ROW traci dużo piłek w środku pola.

26'

Będzie konieczna chyba zmiana w drużynie gości. Jarosław Wieczorek po raz drugi schodzi z boiska, aby otrzymać pomoc medyczną. To jakaś kontuzja kolana.

18'

Zderzyli się w poprzedniej akcji napastnik Floty i bramkarz Energetyka i oboje leżą na murawie. Za chwilę jednak obaj będą w stanie kontynuować grę.

16'

Pędził na bramkę gości Charles Nwaogu, ale uprzedził go bramkarz gości.

15'

Świetnie wykorzystali ten stały fragment gry gospodarze! Konkretnie Piotr Kieruzel, który z 18 metrów trafił w okienko. 1-0.

15'

Gol dla Floty! Piotr Kieruzel!

14'

Jary fauluje przed polem karnym. Będzie kartka.

14'

Strzał Szałka obok bramki.

11'

Gospodarze od początku spotkania są stroną dominującą. Zapowiada się, że defensywa rybniczan może mieć dzisiaj pełne... nogi roboty.

10'

Radosław Jasiński ukarany żółtym kartonikiem.

10'

Jarosław Wieczorek strzelał niecelnie i zbyt lekko, ale to była sytuacja w której mogła paść bramka. Gdyby oczywiście ten strzał był lepszy.

9'

Kolejnej akcji zaczepnej spróbowali gospodarze. Zewnętrzną częścią stopy strzelał Rafał Grzelak. Golkiper Energetyka jednak pewnie łapie piłkę.

6'

Teraz do głosu doszli podopieczni Ryszarda Wieczorka. Po rzucie wolnym na strzał zdecydował się Grolik. Futbolówka przeleciała jednak nad bramką Gąsińskiego.

4'

Pierwsze upomnienie w tym spotkaniu. Już po 4 minutach żółtą kartką ukarany Kieruzel.

3'

W tej dobrze ustawiony był w polu karnym Tomasz Mokwa, ale nogi zaplątały mu się kiedy piłka była już tuż obok niego.

3'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Szarżował Grzelak, który próbował dogrywać do partnerów w polu karnym rywali. Defensywa Energetyka zdołała jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

2'

Flota już z trenerem Baniakiem na ławce. Szkoleniowiec świnoujścian wraca po przerwie spowodowanej dyskwalifikacją.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Tarnowskiego. Gramy!

16:55

Rezerwowi Energetyka: Daniel Kajzer, Michał Adamczyk, Mateusz Słodowy, Łukasz Bałuszyński, Paweł Staniczek, Marek Gładkowski, Mateusz Szatkowski.

16:54

Rezerwowi Floty: Konrad Forenc, Maciej Mysiak, Marcin Siedlarz, Mateusz Wrzesień, Christian Nnamani, Bartosz Śpiączka, Ensar Arifović.

16:53

Witamy ze Świnoujścia. Dzisiaj piłkarze Floty rywalizują w meczu 5. kolejki 1. ligi z beniaminkiem z Rybnika. Liczymy na interesujące spotkanie.