Niedziela, 25 sierpnia 2013, godz. 12:15
2 : 2
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
1. połowa2 : 1
94'

Sędzia kończy spotkanie. Wisła remisuje z Dolcanem 2:2 i podtrzymuje serię meczów bez porażki. Za uwagę dziękuje Maciej Akimow.

94'

Stefańczyk pociągnął akcję skrzydłem i dośrodkował do Grzelaka, ale piłka odbiła się od niego jak od kłody.

92'

Nerwowa końcówka. Piłkarze co chwile popełniają błędy w środku pola.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty

87'

Tomasz Grudzień zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.

84'

Ostatnia zmiana w tym meczu. W miejsce wieżowca, wchodzi drugi wieżowiec. Grzelak zmienia Krzywickiego.

82'

W drużynie Wisły z boiska schodzi Paweł Kaczmarek. W jego miejsce wchodzi szybki Tomasz Grudzień.

81'

Ostatnia zmiana w Dolcanie. Za Grzegorza Piesio wchodzi Piotr Bazler.

80'

Wisła wychodziła z groźną kontrą. Przed polem karnym piłkę dostał Wlazło. Uderzył na bramkę, ale jego strzał został zablokowany. Piłka po rykoszecie trafiła do Krzywickiego, a sędzia odgwizdał spalonego. Pozycji spalonej nie było na 100%, bo w momencie strzału napastnik nie był na pozycji spalonej. Piłka dopiero później odbiła się od jednego z obrońców Dolcanu.

77'

Dolcan stara się kreować grę, a Wisła liczy tylko na kontry. Do końca mamy jeszcze trochę czasu, ale kolejna bramka wisi w powietrzu.

77'

Piłkę na przedpolu po raz kolejny dobrze łapie Szczepankiewicz.

75'

Z boiska schodzi Filip Burkhardt. Trener Marcin Kaczmarek chce zabezpieczyć tyły i wprowadza klasycznego defensywnego pomocnika.

73'

Dolcan naciska! Jeden z zawodników gości zdecydował się na strzał, ale piłkę nad poprzeczką przeniósł Szczepankiewicz.

71'

Kiepskie dośrodkowanie z rzutu wolnego wyłapuje Leszczyński.

70'

GOOL! Stan meczu 2:2. Wyrównującą bramkę z rzutu wolnego zdobywa Bartosz Wiśniewski. Wiśnia to były piłkarz i wychowanek klubu z Płocka.

69'

Faul przed polem karnym, ale chyba sędzia w tej sytuacji dał się ponieść emocjom.

64'

Góral standardowo został ukarany żółtym kartonikiem.

64'

Dolcan stawia wszystko na jedną kartę. Za Tarnowskiego wchodzi Świerblewski.

64'

Zmiana w Dolcanie. Za Kamila Mazka wchodzi młodzieżowiec Tomasz Prejs.

61'

F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-A interwencja Szczepankiewicza. Piłkę na głowę na 11. metrze dostał Zjawiński, ale bramkarz Wisły dobrze wyszedł i nakrył "czapą" rywala niczym w koszykówce.

58'

Lewym skrzydłem urwał się Paweł Kaczmarek i na koniec zdecydował się na dośrodkowanie. Krzywicki jednak fatalnie się zachował i przestrzelił w idealnej sytuacji.

55'

Świetną piłkę na głowę dostał Dziedzic, ale źle złożył się do uderzenia i piłka przeleciała obok słupka. Jak to nie wpadło!

51'

Póki co tempo nie powala. Wisła nieco się cofnęła i czeka na kontry.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Emocje chyba gwarantowane. Oby nie skończyło się jak z Amber Gold.

47'

Sędzia po trafieniu Wisły zakończył pierwszą połowę.

47'

Najpierw Krzywicki przy linii urywał się swoim rywalom niczym Bolt na Igrzyskach Olimpijskich w biegu na 100 metrów. Później puścił w uliczkę Kaczmarka, który bez większego zastanowienia posłał piłkę w pole karne gości. Tam znalazł się Dziedzic, który uderzył najpierw w jeden słupek, później w drugi, a na koniec poprawił Janus, który trafił już do siatki.

47'

Co za akcja! Krzysztof Janus zdobywa kolejnego gola!

46'

Sędzia do pierwszej części spotkania doliczył 2 minuty.

45'

Wydawało się, że Janus wygrał pojedynek biegowy z dwoma obrońcami Dolcanu, ale później fatalnie dośrodkował piłkę.

43'

Sędzia Lyczmański napomina trenera Podolińskiego, który pokazuje swoje niezadowolenie z decyzji arbitra.

41'

Stałe fragmenty gry Dolcanowi nie przynoszą korzyści. Kolejny bezowocny rzut wolny wykonywany niemalże z narożnika pola karnego.

40'

Dziedzic efektownym szczupakiem próbował zagrywać piłkę w pole karne, ale znalazł się on na pozycji spalonej.

38'

Kolejna kara dla zawodnika Dolcanu. Tym razem ukarany został były piłkarz Wisły, Szymon Matuszek.

36'

Z kontrą 3 na 3 wychodził Dolcan, ale Wiśniewski zamiast zagrywać piłkę do lepiej ustawionego kolegi, zdecydował się na strzał. Szczepankiewicz na raty, ale broni bez większego problemu.

33'

Pierwsza kara indywidualna w tym spotkaniu. Za brzydki faul ukarany został Piotr Klepczarek.

33'

Krzywicki przy linii końcowej jak amatora nawinął jednego z obrońców Dolcanu. Płaskim zagraniem wzdłuż bramki szukał Janusa, ale piłkę wybijają obrońcy.

29'

GOOL! Wisła wyrównała za sprawą Janusa. Po wrzutce w pole karne głowę dostawił filigranowy skrzydłowy. Kolejny gol w tym meczu, który pada po sporym zamieszaniu w polu karnym.

27'

Kiepskie podanie głową Radicia do Szczepankiewicza i mało brakowało, by Wiśniewski doszedł do tej piłki.

25'

Środkowi obrońcy Wisły nie mają dziś łatwego życia. Na najdrobniejszy błąd defensywy czyha Zjawiński, który łasy jest na kolejną bramkę.

24'

Stefańczyk centrą w pole karne szukał Dziedzica, ale temu zabrakło kilku centymetrów by uderzyć piłkę.

23'

Jak z armaty na bramkę uderzył Bury, a Leszczyński "wypluł" piłkę przed siebie. Tam w dobrej sytuacji znalazł się Kaczmarek, który oddał strzał na bramkę. Był on jednak zbyt lekki i piłkę w koszyczek łapie bramkarz gości.

22'

Jakubik przed polem karnym faulował zawodnika Wisły. Będzie okazja na bezpośredni strzał z rzutu wolnego.

20'

Burkhardt po raz kolejny szukał w polu karnym Magdonia, ale tym razem Leszczyński wyciągnął się jak struna i złapał piłkę.

19'

Zjawiński ze skrzydła do Mazka, który mógł stanąć oko w oko z bramkarzem. Odskoczyła mu jednak piłka i od bramki zacznie Szczepankiewicz.

16'

Kibice po raz kolejny prezentują ciekawą oprawę.

13'

Co to była za okazja! Z samego narożnika boiska piłkę wrzucał "Bury", a do piłki najwyżej wyskoczył Magdoń. Uderzył piłkę tuż przy słupku, ale była to najlepsza okazja dla Wisły do zdobycia bramki.

11'

Dziedzic w polu karnym próbował odwrócić się z piłką, ale ta odbiła mu się od klatki piersiowej i wyszła poza linię końcową.

10'

W prostej sytuacji na spalonym złapany Krzywicki.

8'

Zamieszanie w polu karnym Wisły wykorzystuje Zjawiński, który pewnym strzałem przy słupku pokonuje Szczepankiewicza!

7'

Na bramkę szarżował Zjawiński, ale od wyjścia sam na sam z bramkarzem powstrzymał go Radić.

6'

Przez chwilę byliśmy pod bramką Wisły. Zawodnicy Dolcanu jednak nie zrozumieli się po wyrzucie piłki z autu i od bramki zacznie Szczepankiewicz.

5'

Stefańczyk ładnie włączył się w akcje ofensywą. Próbował dośrodkowanie ze skrzydła, ale okazało się zbyt głębokie i piłkę bez problemu łapie Leszczyński.

4'

Rzut rożny dla Wisły. Trwa małe oblężenie bramki Dolcanu. Póki co bez większego zagrożenia.

2'

Janus szarżował na skrzydle, ale był faulowany przez jednego z zawodników Dolcanu. Z samego narożnika boiska od rzutu wolnego zacznie Wisła.