Niedziela, 25 sierpnia 2013, godz. 17:00
18:46

Najlepszym komentarzem zakończonego właśnie spotkanie będzie milczenie.

Z Jaworzna za uwagę dziękuje bardzo. Sebastian.

92'

Niestety nie udało się Tyszanom strzelić gola. Kolejarz (patrząc tylko na 2 połowę) wygrał zasłużenie. Z przebiegu jednak całego spotkania można było śmiało mówić o remisie.

91'

Mecz potrwa dodatkowe 120 sekund!

90'

Rzut wolny dla GKS!!! Po dośrodkowaniu głową uderza Żunic ale piłka mija słupek bramki.

90'

Tyszanie chcą strzelić choćby jednego gola. Na raize jednak powstrzymywanie są w okolicy 18 metra. Tym czasem na trybunach "Tylko zwycięstwo Tyszanie Tylko zwycięstwo"

88'

Mączyński strzało-podanie zaskakuje sam siebie. Do piłki najbliżej miał jednak Radliński i na swoje szczeście nadal ma zero z tyłu.

87'

Wolański do Ninne, ale ten podaje Tyskiemu obrońcy.

86'

Chomiuk (GKS Tychy) robi co może ale dziś bramki chyba nie strzeli.

84'

Błąd Sadowskiego. Gryźlak jednak spowolniłswoją akcję i defensorzy wrócili na miejsca.

82'

Kolejarz dobija Tyski GKS... konkretnie Michał Bajdur umieszcza poraz trzeci piłkę w bramce strzeżónej przez Misztala.

80'

Moment ciekwaszej gry obu zespołów. Pod bramkami raz po raz coś się dzieje. Warto było czekać te siedemdziesiąt minut.

78'

Marcel Gąsior zastępuje Patrika Carnotę w GKSie Tychy

75'

Ależ przyłożył się Wolański niesamowity gola "ala" STADIONY ŚWIATA. Strzał z 30 metrów idalnie w "pajęczynkę"

72'

Efektowana przewrotka Niane w strefie obronnej. Tyszanie nadal utrzymują się przy piłce.

72'

GKS wziął się do roboty... 2 setki zmarnowali piłkarze gospodarzy, te lepszą Patrik Carnota

71'

Na płycie boiska melduje się Adam Imiela. Zastępuje Bartosza Flisa

71'

Dobrze wykonany rzut wolny. Piłka odbija się od spojenia i trafia w Misztala. Nietety dla miejscowych kibiców 0-1

70'

Zółta kartka dla Łukasza Kopczyka, do bramki 20-25m. Rocki takie bramki strzelał dla GKS

69'

Kontuzja to chyba jednak nie była... Kaliciak wyraźnie niezadowolony ze zdjęcia go z boiska.

67'

Dobrze spisującego się Kaliciaka zastęuje Majchrzak. Jak dla mnie to tylko kontuzja zmusiał trenera do tej zmiany...

67'

Szczęsny "wyjeżdża" z piłką za linię końcową. Dobrze zapowiadałą sie ta akcja

63'

Kaliciak dzisiejszymi sprintami męczy mocno obrońców GKSu Tychy. Narazie bezskutecznie.

61'

Groźnie po drugiej stronie. Piłka po strzale Tyszan mija niecelnie prawy słupek bramki... mecz się rozkręca

60'

Ależ Kaliciak nieudanie. Misztal ŁAPIE PIŁKĘ!!!

60'

Sadowski faulował w polu karnym mamy jedenastkę!

58'

Za słabo grającego Rockiego na boisko desygnowano Wojciecha Trochima

58'

Ależ wejście smoka zaliczyłby Szczęsny. Piłka minimalnie mija słupek bramki, ale sędzie ponownie pokazuje korner.

57'

Seria cornerów dla Tyszan.

56'

Za Mąkę w Tyskiem zespole melduje się Szczęsny.

56'

Smółka w narożniku pola karnego! ale nikt nie zamyka akcji. Piłkę trzebabyło wycofać.

55'

Markowski posyłą długa piłkę na Kaliciaka, ten niestety ponownie za wolno.

53'

Tak patrzę na grę Rockiego... To nie ten sam piłkarz co w ubiegłm sezonie. Czyżby nie chciał krzywdzić byłęgo zespołu kąśliwymi atakami ?

50'

Partik Carnota uderza w broniącego pod słońce Radlińskiego. Ten jednak nie ma problemów z wyłapaniem futbolówki.

49'

W środku pola fauluje Rocki. Kartki pozostają w kieszonce.

49'

Początek drugiej połowy toczony w szybkim tempie. Czy starczy piłkarzom sił.

46'

Pierwsza zmiana. W ekipie gości Piotra Szymańskiego zastępuje Michał Bajdur.

45'

Drugą połowę rozpoczynają goście.

17:57

Mecz z wysokości trybun oglądają min. Krystian Odrobiński (był piłkarz GKS Tychy), Macie Mańka (ex piłkarz GKS Tychy obecnie Górnik Zabrze), rezerwowy bramkarz Marek Igaz a także pani prezes Alina Sowa.

45'

Koniec pierwszej, dość nudnej połowy. Mam nadzije że okres badania sił właśnie minął i na drugą połowę piłkarze wyjdą bardziej zdeterminowani.

45'

A przy dośrodkowaniu w pole karne główkę przegrywa... Żunic. który rywala miał niemal połowe niższego!

45'

Długo piłkę rozgrywają Tyszanie.

41'

Corner dla gości. Misztal jednak pewnie interweniuje wybijając piłkę w okolicę środka pola.

39'

Piłkę w środku pola traci Zunic, ale bez konsekwencji.

39'

Tomasz Fornalik mecz ogląda z pozycji siedziącej, natomiast Przemysław Cecherz nie usiadł chyba jeszcze na sekundę.

36'

W polu kanrym pada Smółka, sędzie pozostaje niewzruszony.

36'

Kolejny stały fragment gry z którego nie wiele wyniknęło. Choć Tyszanie utrzymują się przy piłce.

34'

Kolejny strzał Chomiuka. Piłkę musiał nad bramkę przenieś Radliński. Kolejny rzut rożny

32'

Kolejarz ponownie buduje akcję od obrońców. Być może Przemysław Cechrz kazał wciągać Tyszan na własną połowę i grać na Kaliciaka?!

29'

Ależ strzał Daniela Mąki!!! Piłka minimalnie mija słupek Łukasza Radlińskeigo. Do bramki było lekko ponad 30 metrów

29'

Dobre podanie do Smółki w pole karne, w obronie jednak dobrze goście.

29'

Kolejny corner dla Tyszan...Mąka dośrodkowywuje, ale wyszłą z tego kontra dla Kolejrza

25'

Pierwsze 20 minut nie napawa mnie optymizmem... Nuda... niczym monolog w Modzie na Sukces

24'

Kaliciak się poślizgnął i stracił piłke w narożniku pola karnego. Niewiadomo dlaczego jeszcze miałpretense do sędziego!!!

23'

Waleczność Szufryna dziś zasługuje na wielki plus. No przynajmniej na początku spotkania.

21'

Po wznowieniu gry błąd popełnia Chomiuk ale Misztal ratuje GKS Tychy przed utratą bramki

21'

Pierwszy strzał na bramkę Misztala. Niane jednak mono obok słupka.

20'

Rozkręcają się goście... Cichy dośrodkowuje, ale Kopczyk wie co z takimi piłkami robić

18'

Optyczna przewaga gospodrza z której nie wiele wynika. Jak do tej pory brak groźnie zakończonych strzałów. Piłka utrzymywana w odległości 40 metrów od bramki rywali.

15'

Kibice gośno zakcentowali "My chcemy gola, Tyszanie my chcemy gola" tak więc czekamy na odpowiedź piłakrzy

15'

Ostatnie minuty ponownie rozgrywane w środku pola. Piłka niczymi wiatr... plonta się piłka pod nogami to jednych to drugich.

11'

Flis dośrodkowywyuje z prawej strony ale interwencja Szufryna daje możliwość kolejnego stałego fragmentu gry dla GKS Tychy

11'

Kolejny strzał Chomiuka. Do bramki jedna zbyt daleko.

9'

Dobrze ponad 40 metrów do bramki!!! Uderza Chomiuk ale punkty zaliczyłby conajwyżej w futbolu amerykańskim

9'

Gra przeniosła się wokolice środka pola.

8'

Jeśli chodzi o grę Kolejarza to szybkość Kaliciaka może mieć spore znaczenie w meczu. Dwukrotnie prostodałe piłki właśnie do niego nie znajdują celu. Widać będzie to mocny punkt gości!

6'

Okolice 35 metra. rzut wolny wykonują Tyszanie. Piłka ląduje w rękawicach Radlińskiego

5'

Tyszanie na dłużej zagościli pod bramką Radlińskiego. Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy

4'

Krótko rozegrant rzut rożny. Piłka jedna po strzale tyskiego piłkarza ponownie ląduje w narożniku boiska.

3'

Po atalu lewą stroną piłkarz Kolejrza wybijają futbolówkę na corner

3'

Dobre długie podanie Markowskiego, ale do piłki nie dobiega Kaliciak. Piłka w rękach Tyskiego bramkarza

2'

Prawą stroną piłkę rozgrywa Krajanowski. Piłka jednak poza linią boczną.

2'

Zespoł gości zaczyna swoje ataki budowac od tyłu. Mozolnie przesuwając się w stronę bramki Misztala

16:58

Pierwsi piłkę kopnęli piłkrze GKS Tychy.

16:56

Przed meczem minutą ciszy uczczono śmierć Karola Grzesika - byłego trenera oraz piłkarza Tyskiego Klubu.

16:54

Tomasz Grabowski wyprowadza obie jedenastki na plac gry.

16:52

Ekipa gości start sezonu ma bardzo mocno średni. Choć względem ubiegłego sezonu nie wiele się zmieniło. Jedynym plusem gości moze być ostatnie zwycięstwo ze Stomilem Olsztyn które w 89 minucie zapewnił Marcin Majchrzak

16:47

GKS Tychy mocno przemeblowany względem ubiegłego sezonu. Czystki nie ominęły także łąwki trenerskiej. Jedno co łączy byłego trenera (Piotra Mandrysza) a Tomaszem Fornalikiem to sałbym początek sezonu. Oby po zesonie to porównanie wypadło tak samo dobrze! Kibiece w Tychach na pewnie nie pogardzą walką do samego końca o czołowe lokaty pierwszej ligi.

16:34

Na niebie chmury można policzyć na jednej ręce, mimo to wiatr dziś będzie przeszkadzał tak kibicom jaki piłkarzom.

16:31

Pod stadion podjechał właśnie autobus z Tyskimi kibicami... Czy po końcowym gwizdku bedą świętować drugie w tym sezonie zwysięstwo?

16:29

Arbitrem spotkania jest pan Tomasz Grabowski z Kluczborka. Dość znany Tyskiej publiczności. Jak podaje oficjalna strona Tyskiego GKSu sędzia ten rozjemcą był czterokrotnie w spotkaniach właśnie z udziałem godspodarzy.