Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 1
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
94'

Koniec spotkania. Grając ostatnie 20 minut w dziesiątkę Stomil zdołał jedynie zremisować z Puszczą Niepołomice 1:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE na Ekstraklasa.net

90'

Sędzia Piasecki doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Komplet zmian także w Stomilu. Za Kuna wchodzi Papka.

89'

Kolejny rzut rożny dla gości. Czy Stomil obroni jeden punkt?

87'

Ostatnia zmiana w Puszczy. Strózik za Kałata.

84'

Skiba chwyta piłkę.

84'

Puszcza w natarciu. Rzut rożny dla przyjezdnych.

82'

1:1! Puszcza zdołała wyrównać! Paweł Moskwik strzałem głową pokonuje Skibę! Goście pójdą za ciosem?

78'

Druga zmiana trenera Kaczmarka. Michałowski za Lecha.

77'

Zaczyna się obrona Częstochowy? Skiba ratuje gospodarzy w sytuacji sam na sam!

71'

Stomil będzie bronił wyniku. Łysiak za Łukasika.

71'

Z kolei Uwakwe zastępuje Wallace Benevente. Czy Puszcza jest w stanie strzelić bramkę? Do końca spotkania 20 minut.

70'

Trener Wójtowicz decyduje się na zmianę. Nowaka zastępuje Biel.

69'

Bzdęga wylatuje z boiska za nieprzepisowe zatrzymanie rywala! Dwie żółte kartki zebrał w zaledwie kilka minut. Stomil w dziesiątkę!

66'

Teraz przed szansą stanęli goście, ale przy strzale z rzutu wolnego piłkarzowi Puszczy zabrakło precyzji. Niecelne uderzenie i rozpocznie Skiba.

65'

Teraz z kolei uderzał Grzegorz Lech. Jednak bardzo niecelnie.

64'

Po raz kolejny próbuje Łukasik. Tym razem indywidualnie. Zawodnik Stomilu uderzył mocno z dystansu, ale w bramkę nie trafił. Widać, że próbuje zrehabilitować się za niewykorzystaną jedenastkę.

62'

Chwilę później za symulowanie w polu karnym rywali "żółtko" ogląda właśnie Bzdęga.

59'

Nowak fauluje Bzdęgę. Żółta kartka.

58'

Stomil znowu atakuje. W pole karne ze stałego fragmentu gry dogrywał piłkę Łukasik. Do futbolówki nie doszedł jednak żaden z jego partnerów.

57'

Gra przerwana. Ucierpiał Jegliński.

56'

Stomil jednak nie traci nadziei na drugą bramkę. W polu karnym Puszczy dobrze znalazł się Bzdęga, który głową uderzył na bramkę gości. Sobieszczyk po raz kolejny bezbłędny.

54'

Czy obroniony rzut karny pomoże Puszczy uwierzyć w możliwość osiągnięcie w Olsztynie korzystnego rezultatu?

51'

Sam poszkodowany chciał wymierzyć sprawiedliwość, ale zatrzymał go Sobieszczyk. Zmarnowana "jedenastka" Stomilu!

51'

Karny dla Stomilu! Nieprzepisowo zatrzymywany był Łukasik!

48'

Uderzał Mateusz Cholewiak. Ten strzał jednak wybitnie mu nie wyszedł. Piłka dla gospodarzy.

48'

Kolejny korner nie przyniósł zagrożenia. Widać, że Stomil pilnuje się w defensywie.

47'

Puszcza rozpoczęła z animuszem. Goście zdołali już wywalczyć rzut rożny.

46'

Wracamy do gry.

46'

Gwizdek na przerwę. Po 46 minutach Stomil prowadzi z Puszczą 1:0. Zapraszamy z powrotem za kwadrans.

45'

Sędzia Piasecki doliczył do pierwszej połowy minutę dodatkowego czasu gry.

41'

Na strzał zdecydował się Moskwik. Po uderzeniu napastnika Puszczy z prawej strony szesnastki futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki Skiby.

40'

Gospodarze skutecznie bronią się przed wrzutkami Puszczy. Najpierw defensywa Stomilu wybiła piłkę, chwilę później futbolówkę złapał Skiba.

39'

Trzecia żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem "żółtkiem" ukarany Janusz Bucholc.

36'

Po raz kolejny zabrakło jednak wykończenia. Defensywa gospodarzy oddala zagrożenie.

35'

Jeszcze jeden korner dla niepołomiczan. Goście coraz częściej goszczą pod polem karnym Stomilu.

33'

Znów mogło być groźnie pod bramką Skiby. Kontratak Puszczy faulem przerwał jednak Łukasik. Żółta kartka dla zawodnika Stomilu.

32'

Uwakwe znowu zdołał dojść do piłki. Tym razem uderzył nieco mocniej, ale nad poprzeczką.

32'

Z 15 metrów od bramki Skiby z rzutu wolnego strzelali goście. Futbolówka odbiła się jednak od muru i opuściła boisko. Będzie korner.

26'

Trochę nieobecni w defensywie są piłkarze Stomilu. Po akcji Puszczy piłka trafia do bramki Skiby, ale sędzia odgwizdał spalonego

25'

Mógł być gol-marzenie. Gdyby tylko Grzegorz Lech trafił przewrotką po dobrym dośrodkowaniu w pole karne.

24'

Znów z dobrej strony pokazał się Nowak. Po jego uderzeniu żadnych problemów ze złapaniem piłki nie miał jednak Skiba.

22'

Bramka podziałała mobilizująco na gospodarzy, którzy grają coraz aktywniej w ofensywie.

20'

Świetna akcja Kuna. Pomocnik Stomilu odważnie wpadł w pole karne i celnie uderzył w długi róg bramki Sobieszczyka. Gospodarze na prowadzeniu.

20'

1:0 dla Stomilu! Strzelcem bramki Dominik Kun!

18'

Bardzo niedokładne podanie Bzdęgi psuje akcję Stomilu. Gospodarze próbują długich zagrań, ale skutek póki co jest mizerny.

17'

Teraz futbolówka w rękach Skiby. Po kornerze dla Puszczy do piłki dopadł Longinus Uwakwe, ale jego zagranie było zbyt słabe, żeby sprawić bramkarzowi Stomilu jakiekolwiek problemy.

14'

Głowacki chciał się zrehabilitować za faul i kartkę uderzeniem z woleja na bramkę Sobieszczyka. Po rykoszecie od obrońcy gości piłka straciła jednak impet i bez problemów złapał ją golkiper Puszczy.

13'

Żółtą kartką ukarany Paweł Głowacki.

11'

Sebastian Janik na spalonym.

10'

Pierwszy raz odważniej zagrali goście. Łukasz Nowak ograł w szesnastce obrońcę, ale w sytuacji sam na sam przegrał jednak pojedynek z Piotrem Skibą. Było jednak bardzo groźnie.

9'

Znów próbował Stomil. Dośrodkowanie zawodnika gospodarzy padło jednak łupem zawodników Puszczy.

8'

Sędzia odgwizduje spalonego. Na nieprzepisowej pozycji znalazł się Łukasik.

5'

Paweł Łukasik poturbowany przez piłkarzy z Niepołomic. Rzut wolny nie przyniósł jednak zagrożenia pod bramką Andrzeja Sobieszczyka. Piłka trafiła w mur.

4'

Lewym skrzydłem próbował przedzierać się Tomasz Bzdęga. Defensywa gości zdołała powstrzymać szarżę pomocnika Stomilu.

3'

Początek spotkania to ewidentne badanie sił. Porażka dla jednych i drugich oznacza pozostanie w strefie spadkowej.

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Olsztynie.

16:56

Warunki pogodowe sprzyjają grze w piłkę. Liczymy na ciekawe spotkanie. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Dawida Piaseckiego.

16:47

Stomil w tym sezonie jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa. Do tej pory trzy razy remisował i raz przegrał. Puszcza po trzech z rzędu porażkach, w ostatniej kolejce odniosła pierwsze zwycięstwo, pokonując Termalikę 2:0. Czy dzisiaj pójdzie za ciosem?