Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
2 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
95'

Koniec spotkania w Niepołomicach, Puszcza wygrywa swój pierwszy mecz w tym sezonie i to w dodatku na własnym stadionie. Ostateczny wynik meczu to 2:0 dla drużyny gospodarzy.

93'

Lizak stracił piłkę w środku pola, jego koledzy szybko naprawili ten błąd.

92'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

91'

Kibice Termalici zaczęli właśnie krzyczeć "Po co wy gracie, skoro kibiców nie macie".

89'

Petar Borovicanin ukarany żółtą kartką.

88'

Rzut rożna dla gości, piłka ponad poprzeczką.

88'

Trzecia zmiana w ekipie z Niepołomic, za Moskwika Bartosz Biel.

85'

Sołdecki bez powodzenia próbował strzelać na bramkę Sobieszczyka.

83'

Horvath nie utrzymał się przy piłce, gospodarze od razu wyprowadzili nieudany kontratak.

82'

Lizak płaskie podanie w pole karne Termalici, Kasprzik czujnie między słupkami.

81'

Moskwik trzyma się za głowę, prawdopodobnie mógł doznać lekkiego urazu.

79'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy, za Kałata na murawę wbiega Lizak.

78'

Cholewiak podawał w pole karne Termalici, piłkę na chwilę przechwycili gracze gości, obyło się jednak bez ataku na bramkę.

74'

Pierwsza zmiana w drużynie Puszczy, z boiskiem żegna się Uwakwe, w jego miejsce Wallace Benevente.

73'

Długie podanie Sołdeckiego prosto w ręce bramkarza gospodarzy.

70'

Faulowany Foszmańczyk, sędzia nie przerywa gry.

69'

Zamieszanie w polu karnym Puszczy, niebezpieczną sytuację zażegnał Andrzej Sobieszczyk, który pewnie złapał piłkę i wybij ją w pole.

68'

Trzecia zmiana w zespole gości, za Pawlusińskiego na murawę wbiega Jarecki.

66'

Drozdowicz poradził sobie z defensorami Puszczy i chciał podawać do swoich skrzydłowych, udało mu się wywalczyć rzut rożny.

65'

Uwakwe łatwa strata w środku pola, Rybski zagrywał na pole karne, piłkę odzyskali gospodarze.

62'

Po uderzeniu Kiełba piłka ponad poprzeczkę.

62'

Ful przed polem karnym na Andrzeju Rybskim, sędzie dyktuje rzut wolny dla gości.

60'

Jakub Kiełb uderzony piłką w twarz, przez chwilę leżał na murawie, po kilku sekundach wstał i znów zaczął hasać po boisku jak sarenka.

58'

Rzut rożny dla Puszczy, zagrywał Moskwik.

58'

Cholewiak chciał zagrywać na skrzydło do lepiej ustawionych kolegów, jego podanie było bardzo niecelne.

56'

Kiełb ogrywa Uwakwe w narożniku, z autu rozpoczynają goście.

54'

Dobre podanie na prawe skrzydło do Jakuba Kiełba, futbolówkę przechwytują jednak gospodarze i skrupulatnie budują swój atak.

53'

Pawlusiński bez problemów przedarł się w pole karne Puszczy, tam ofiarnie defensorzy z Niepołomic z ledwością zatrzymali jego atak.

51'

Kolejny rzut rożny dla Termalici, po którym piłka opuszcza plac gry.

49'

Cholewiak świetnie dośrodkowywał w kierunku Dawida Kałata, ten jednak nie dosięgnął futbolówki.

48'

Rzut rożny dla gości, groźna wrzutka niepewnie zatrzymywana przez zawodników Puszczy.

47'

Zmiana w zespole Termalici, boisko puszcza Karol Piątek, w jego miejsce Tomasz Foszmańczyk.

45'

Zaczynamy druga połowę, od środka gracze Puszczy!

18:00

Po nudnych czterdziestu minutach mogliśmy być świadkami emocjonującej końcówki. Po faulu na Sebastianie Janiku bramkarz Termalici, Sebastian Nowak został wyrzucony z boiska, a "poszkodowany" wykorzystał jedenastkę, którą bez wahania podyktował sędzia. Niespełna cztery minuty później gospodarze mogli cieszyć się ze zdobycia kolejnej bramki tym razem przez Łukasza Nowaka, który pięknie strzelił z dystansu. Puszcza wspaniale rozpoczęła pierwszoligowe boje na swoim własnym stadionie.

49'

Koniec pierwszej połowy, Do przerwy Puszcza prowadzi z Termalicą 2:0 po golu z rzutu karnego, który wykorzystał Sebastian Janik oraz pięknym strzale z blisko 25 metrów Łukasza Nowaka.

45'

Karol Piątek próbował uderzać na bramkę Puszczy, tam bez problemów piłkę złapał Sobieszczyk.

45'

Gospodarze perfekcyjnie wykorzystali grę w przewadze.

45'

Nowak zrehabilitował się po nieudanym strzale i za drugim razem już się nie pomylił.

44'

Piękna bramka Łukasza Nowaka z dystansu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

44'

Łukasz Nowak z dystansu, daleko obok bramki.

43'

Gracze Puszczy próbują wyjść z obrębu własnego pola karnego, na razie jednak są blokowali przez gości.

41'

Szybka kontra Puszcza, Moskwik powstrzymany przez rywali.

41'

Żółta kartka dla Uwakwe.

40'

GOOOOL! SEBASTIAN JANIK!

39'

Do wykonania jedenastki przygotowuje się Janik.

39'

Zmiana w drużynie gości, za Piotrowskiego Kasprzik.

37'

Bramkarz Termalici, Sebastian Nowak został ukarany czerwoną kartką!

36'

Janik faulowany przez Nowaka, będzie rzut karny!

35'

Kolejny rzut wolny dla Termalici i znów goście nie potrafią wykorzystać swojej przewagi jeśli chodzi o ilość stałych fragmentów gry.

34'

Błąd Plevy, Kałat odebrał mu piłkę i wyszedł na świetną pozycję, która umożliwiła mu strzał na bramkę. Trafił jednak prosto w ręce Nowaka.

30'

Piękna akcja Borovicanina, wybrał strzał na krótszy słupek, zabrakło odrobiny precyzji.

29'

Rybski ograł na skrzydle popisowym zwodem kilku rywali, szybko zareagowali inni gracze Puszczy i odebrali mu piłkę.

29'

Moskwik mógł wyjść na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem, niestety został uprzedzony przez Sebastiana Nowaka.

27'

Uwakwe do Janika, ten podawał do Kałata, akcja przerwana przez zawodników gości.

25'

Łukasz Pielorz bliski zdobycia gola, futbolówka minimalnie obok słupka.

24'

Jeden z piłkarzy tak mocno uderzył piłkę, że wyleciała ona...poza stadion :)

23'

Zawodnicy z Niecieczy próbowali przeprowadzić udany kontratak, zostali jednak powstrzymani przez Borovicanina.

21'

Rzut wolny dla gości, uderza Pawlusiński, w obronie pewnie Uwakwe.

21'

Faulowany Emil Drozdowicz.

18'

Nowak fatalne podanie wprost pod nogi piłkarzy Termalici.

18'

Kolejny rzut rożny dla Termalici i kolejna niewykorzystana sytuacja gości.

16'

Horvath pewnie do Pawlusińskiego, akcja zatrzymana przez zawodników Puszczy, ale piłka ciągle dla gości.

14'

Pawlusiński dostał świetną piłkę od partnerów, skierował ją jednak daleko obok słupka.

13'

Rybski pędził lewą stroną boiska, powstrzymywał go Uwakwe.

11'

Futbolówka poza boiskiem, rozpocznie golkiper Termalici.

10'

Lewiński długie podanie do Janika, ten pogubił się pod bramką Nowaka i piłkę przejęli goście.

9'

Borovicanin wyrzucał piłkę z autu, jego koledzy nieumiejętnie rozegrali ta akcję i od bramki Nowak.

7'

Drozdzowicz stracił piłkę na rzecz Puszczy, Janik nieudane dośrodkowanie, rzut wolny dla gospodarzy.

5'

Pawlusiński traci futbolówkę w środku pola, nie wykorzystują tego piłkarze Termalici.

4'

Termalica bez problemu przedostała się pod pole karne Puszczy, tam jednak pewnie defensorzy gospodarzy przerwali tę akcję.

3'

Horvath do Drozdzowicza, ten nieudanie uderza na bramkę Sobieszczyka.

1'

Pierwszy faul na zawodniku Termalici, rzut wolny dla gości.

17:00

Pierwszy gwizdek i od środka rozpoczynają gracze z Niecieczy.

16:58

Na murawę już wchodzą zawodnicy obu ekip wraz z sędziami.

16:49

Na trybunach pojawił się właśnie nieobecny w szerokie kadrze meczowej Termalici Sebastian Olszar.

16:38

Temperatura w Niepołomicach nie przekracza dziś dwudziestu stopni, od rana występują tutaj również przelotne opady, miejmy jednak nadzieje, że w ciągu nadchodzących godzin deszcz nie będzie przeszkadzał piłkarzom w rozgrywaniu meczu.

16:35

Puszcza -Termalica Zawodnicy obu drużyn od kilku minut rozgrzewają się na murawie.

16:34

Sędzią głównym tego spotkania jest Marek Karkut z Warszawy. Jego asystentami będą Marcin Lisowski i Tomasz Niemirowski, natomiast funkcje sędziego technicznego sprawuje dziś Artur Mital.

16:32

Rezerwowi piłkarze Termalici Bruk-Bet: Grzegorz Kasprzik, Piotr Ceglarz, Jakub Czerwiński, Tomasz Foszmańczyk, Dariusz Jarecki, Kamil Moskal, Piotr Piekarski.

16:30

Rezerwowi piłkarze Puszczy Niepołomice: Krystian Stępniowski, Michał Mikołajczyk, Wallace Benevente, Dymytro Rodin, Paweł Czychowski, Bartosz Biel, Jarosław Lizak.

16:18

Na stadionie obecni są już najbardziej zagorzali kibice Termalici, którzy na długo przed rozpoczęciem meczu postanowili rozpocząć już swój głośny doping :)

16:09

Chociaż nie znamy jeszcze oficjalnych składów wiemy już, że w spotkaniu tym po stronie gości prawdopodobnie zabraknie Jakuba Biskupa i Sebastiana Olszara, wciąż także niepewny jest występ Karola Piątka i Emila Drozdowicza.

16:08

Z kolei Puszcza plasuje się na ostatnim miejscu z zerowym dorobkiem punktowym. Beniaminek nie zdołał wygrać jeszcze żadnego meczu, notując porażki z GKS-em Bełchatów, Chojniczanką Chojnice i Olimpią Grudziądz.

16:06

Obecnie Termalica zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z czterema punktami na swoim koncie. Jak na razie udało jej się zremisować z Energetykiem ROW Rybnik, przegrać z Dolcanem Ząbki i wygrać na własnym terenie z Kolejarzem Stróże.

16:01

Będzie to pierwsze spotkanie w tym ligowym sezonie, które ekipa gospodarzy rozegra na własnym stadionie, a nie jak to miało miejsce do tej pory na obiekcie Hutnika Kraków, bowiem PZPN przyznał Puszczy wymaganą licencję.

15:58

Serdecznie witamy z niezwykle pochmurnych Niepołomic. Już za nieco ponad godzinę odbędzie się tutaj mecz czwartej kolejki 1. ligi pomiędzy Puszczą Niepołomice a Termalicą Bruk-Bet Niecieczą.