Niedziela, 18 sierpnia 2013, godz. 17:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 0
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
18:51

Goście mogą być załamani niewiele brakowało aby wywieść cenny, w tych okolicznościach, remis. Za zbierały się nad to trener Cecherz z pewnością odetchnął z ulgą bowiem zbierały się nad nim ciężkie chmury. Za uwagę dziękuje Michał Ponamarczuk.

93'

Koniec, 3 punkty zostają w Stróżach.

91'

Mocny strzał Majchrzaka z 16 metrów broni Skiba.

90'

Markowski we własnym polu karnym wybija piłkę wysoko w w powietrze ta opada a do próbującego złapać piłkę rusza dwóch zawodników gości bramkarz z trudem piąstkuje przed siebie. Było bardzo groźnie.

90'

Bartosz Papka za Grzegorza Lecha

89'

Bajdur dośrodkowywał z prawej strony piłkę zdołał strącić Wolański, trafia ona do Trochima ten ponowne dośrodkowanie tym razem z drugiej strony pola karnego, zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Majchrzak który strzałem z woleja pokonuje zasłoniętego Skibe.

89'

Majchrzak na 1-0 !!!!!!!!!!

86'

Wolański strąca dośrodkowaną piłkę w pole karne, tam nie ma jednak żadnego kolegi z drużyny, strata.

83'

Cichy decyduje się na strzał niemal z połowy boiska, jest jednak zbyt słaby i bardzo niecelny.

81'

Piękny strzał Jeglińskiego z ponad 20 metrów przelatuje tuz nad poprzeczką Radlińskiego.

79'

Po ziemi z 20 m. strzela Trochim Skiba nie miał jednak problemów ze złapaniem piłki.

78'

Strzał Kaliciaka z 18 metra broni Skiba.

76'

Dośrodkowanie Gryźlaka z linii końcowej nie stwarza problemów obrońcom gości.

75'

Jegliński rusza z rajdem w środku ale zbyt mocno zagrywa do dobrze wbiegającego Kuna.

74'

Coraz mniej czasu dla gospodarzy na zwycięstwo w sprzyjających okolicznościach a Stomil zmierza po 4 z rzędu remis, a może któraś z kontr przyniesie nawet zwycięstwo.

73'

Rzut rożny dla gości nie przynosi zagrożenia dla bramki Radlińskiego.

71'

Kaliciak gubi piłkę w polu karnym rywali, nie zdołał oddać strzału.

70'

Bajdur strzela z prawej strony pola karnego, piłka tylko na bocznej siatce.

68'

Ostatnia zmiana w drużynie Kolejarza Klatta zastępuje Kaliciak.

67'

Stomil coraz śmielej próbuje atakować rywali, w ofensywie walczą głównie Lech i Kun.

66'

Stomil zamknięty na swojej połowie skutecznie rozbija ataki rywali.

64'

Bocian ukarany żółtą kartką za faul na połowie rywala.

60'

Strzał Trochima obronił Piotr Skiba.

59'

Trochim uderza w prawy róg bramkarza a ten kapitalna interwencja wybija na rzut rożny nadal remis.

58'

Za dyskusje z arbitrem spotkania żółtą kartkę obejrzał kapitan Stomilu Janusz Bucholc.

58'

Remisz ukarany żółta kartką za faul.

58'

Rzut karny dla gospodarzy po faulu tuż za linią 16-tego metra.

57'

Po strzale Majchrzaka z 16 metrów gości uratowała poprzeczka.

56'

Zmiana u gospodarzy. Szymańskiego zastępuje Michał Bajdur.

55'

Faul na Lechu ok. 35 metrów od bramki rywala, krótkie rozegranie rzutu wolnego nie było jednak najlepszym pomysłem.

53'

Bardzo ładna indywidualna akcja Kuna, który zagrywa do Bzdęgi ten jednak osaczony przez dwóch obrońców traci piłkę.

52'

Druga zmiana w Stomilu. Bzdęga zastępuje Łukasika.

49'

Strzał Lecha z 20 metra, ląduje obok bramki rywala.

47'

Klatt zagrywa na prawo do Wolańskiego ten dośrodkowuje jednak za wysoko.

78'

46'

Majchrzak zastąpił Rockiego.

46'

Goście rozpoczynają druga połowę. Zmiana w ekipie gospodarzy jednak nastąpiła.

18:01

Za chwile rozpocznie się druga połowa. Trener gości przeprowadził już jedną wymuszoną zmianę. Czy trener Kolejarza dokona jakiejś zmiany już w przerwie?

48'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wychwytuje Skiba. Sędzia kończy pierwszą [połowę spotkania. Spora przewaga Kolejarza, goście graja w 10-ciu jednak wciąż bezbramkowy remis.

47'

Rocki dostaje świetne podanie za plecy obrońców, strzela dwukrotnie ale piłka tylko na rzucie rożnym.

46'

Groźne dośrodkowanie Gryźlaka kończy się nieudaną próbą strzału Szymańskiego z 11 metra.

42'

Dośrodkowanie Szymańskiego zbyt niskie i obrońca gości bez trudu wybija je głową.

40'

Na zmianę decyduje się trener gości.

39'

Markowski mija rywala znakomicie zagrywa w tępo do Klatta który dostaje się z piłką w pole karne, zagrywa do Wolańskiego ale ten uprzedzony przez obrońce, wydaje się ze piłka opuści już boisko ale tak nie jest w zamieszaniu piłkę dostaje jeszcze Klatt i oddaje strzał ale obok bramki rywala.

36'

Dośrodkowanie Gryżlaka i strzał Rockiego głową który nie sprawia problemów bramkarzowi bowiem piłka przelatuje daleko obok bramki.

35'

Trochim dorzuca z rzutu rożnego, wysoko zagrana piłka mija wszystkich w polu karnym, akcję strzałem na ślizgu zamyka Cichy, strzał niecelny.

35'

Markowski strzela z rzuty wolnego, jednak trafia w mur piłka na rzucie rożnym. Markowski domaga się karnego za odbicie piłki ręką.

34'

Klatt wygrywa pojedynek biegowy z dwójka obrońców gości, zdaniem sędziego fauluje Kucharski czym zasłużył na czerwień. Goście będą grac w 10-ciu.

32'

Atak pozycyjny kończy się fatalnym strzałem Jedlińskiego z 17 metrów

28'

Kombinacyjna akcja Stomilu z lewej strony boiska kończy się dośrodkowaniem, o piłkę walczyli Łukasik i Cichy, górą zawodnik gospodarzy, z bramki wychodził też golkiper, a piłka ląduje na 16 metrze, bramka pozostaje pusta ale Lech nie wywalcza piłki aby oddać strzał.

25'

Trochim efektowną kiwką mija rywala, zagrywa w uliczkę do Klatta, jednak zbyt mocno.

24'

Wracamy do gry.

23'

Przerwa dla obu ekip na uzupełnienie płynów. Gospodarze od dłuższego czasu posiadają spora przewagę, czy po powrocie do gry goście odmienią oblicze spotkania?

22'

Szymański znów ma bardzo dobre wejście lewą stroną, mija rywala i posyła dośrodkowanie które z trudem na 4 metrze wybija bramkarz rywali.

19'

Szymański kiwa dwóch rywali z lewej strony i dośrodkowuje, jednak zbyt wysokie, a przy okazji walki o piłkę w polu karnym fauluje Rocki.

16'

Rocki mija rywala z lewej strony przy linii końcowej, później następnego już w polu karnym rywali, przy pojedynku z trzecim rywalem decyduje się oddać strzał ale zostaje zablokowany.

13'

Gryżlak faulowany w pobliżu narożnika pola karnego gości, szybkie rozegranie rzutu wolnego kończy się fatalnym dośrodkowaniem Wolańskiego.

12'

Rocki dorzuca ,najwyżej wyskakuje Klatt, jednak strzał głową okazuje się niecelny.

11'

Faul na Rockim w narożniku pola karnego gości, sam poszkodowany będzie wykonawcą rzutu wolnego.

9'

Wolański otrzymuje podanie w pole karne za plecy obrońców, jednak po opanowaniu piłki jest juz za późno na oddanie strzału, zostaje zablokowany przez obrońce.

8'

Lewą stroną w pole karne gości wbiega Szymański, naciskany przez obrońce oddaje strzał lewą nogą, piłka jednak nie trafia w bramkę Skiby.

7'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gości kończy się fatalna wrzutką która ląduje daleko od bramki rywala.

6'

Z środka boiska z rajdem rusza Kun zagrywa w pole karne do wbiegającego z prawej strony Lecha ale ten zostaje uprzedzony przez bramkarza który łapie piłkę.

4'

Od początku spotkania gra toczy się głównie na połowie gospodarzy.

3'

Z prawej strony szarżował Kun, wpadł z piłka w pole karne ale dodał strzał wysoko nad bramką.

1'

Z rzutu wolnego wrzucał Trochim, piłka poszybowała wysoko i wprost w ręce bramkarza ustawionego na 5 metrze.

1'

I mamy pierwszy meczowy gwizdek sędziego. Rozpoczęli gospodarze.

16:58

Oklaskami powitane zostały obie ekipy. Frekwencja na trybunach nie jest dziś jednak wysoka.

16:54

Za chwilę na murawie pojawią się oba zespoły, gwizdek sędziego wezwał ich już do wyjścia z szatni.

16:49

Ustawienie Kolejarza wygląda ciekawie, pierwszy raz znalazło się miejsce jednocześnie dla Cichego i Gryźlaka, w pierwszej jedenastce jest też Klatt. Zobaczymy czy przyniesie to efekty.

16:40

Będzie to ważny mecz dla trenera Cecherza. Od zarządu klubu dostał on trzy mecze na udowodnienie że forma zespołu idzie w górę, a on nadal powinien być jej szkoleniowcem. Pierwszy test nie wypadł pomyślnie, jego zespół doznał porażki 0-2 w wyjazdowym meczu z Termalicą Nieciecza.

16:29

Piłkarze obu drużyn od kilku już minut biorą udział w przedmeczowej rozgrzewce.

16:25

Ze stadionu w Stróżach witam wszystkich którzy razem z nami będą na bieżąco śledzi mecz miejscowego Kolejarza ze Stomilem Olsztyn.