Zbyt mocne zagranie Sekulskiego, piłka w rękach bramkarza gospodarzy.

Próbują, próbują oba zespoły. Nieskuteczność i brak wykończenia razi jednak w oczy.

Dobra akcja Cisse, ale nikt nie poszedł w sukurs Senegalczykowi.

76'

Druga roszada w zespole gości: Wlazło za Burkhardta.

75'

W ostatnich minutach więcej z gry mają piłkarze Wisły, ale przytomnie broni się Energetyk.

73'

Kutarba ukarany żółtą kartką.

72'

Lekki strzał Szatkowskiego, z którym żadnego problemu nie miał Szczepankiewicz.

71'

Przed nami ostatnie 20 minut. Czy któryś z zespołów będzie w stanie zadać decydujący cios?

69'

Próbowali kombinacyjnej akcji miejscowi, ale Feruga stracił piłkę w kluczowym momencie.

67'

Fabian Hiszpański zastępuje Janusa w zespole gości.

65'

Słabsze tempo spotkania po przerwie, brakuje nam zdecydowanie okazji bramkowych.

63'

...a także Słodowy za Szarego.

63'

Podwójna zmiana w ROW-ie: Szatkowki za Krotofila...

61'

Mocne, ale również bardzo niecelne uderzenie z dalszej odległości Kurzawy.

59'

Ostre wejście Szarego, będzie kartka.

58'

Bardzo aktywny jest Cisse, który jest najjaśniejszą ofensywną postacią Energetyka. Jednak Senegalczykowi ciągle brakuje nieco skuteczności. Tym razem uderzył w boczną siatkę.

56'

W ataku gospodarze, którzy głównie skrzydłami budują kolejne akcje ofensywne.

52'

Krzywicki szuka swojego trzeciego gola, ale na posterunku bramkarz rybniczan.

54'

Kartonik ogląda Marko Radić.

50'

Ze stojącej piłki uderzył Muszalik i pomylił się nieznacznie.

48'

Żółtą kartkę ogląda Rafał Kurzawa.

47'

Od razu było groźnie! Mocny strzał Grolika w pięknym stylu na rzut rożny sparował Szczepankiewicz!

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Arbiter kończy 1 połowę.

45'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Góralski niefortunnie trafia do własnej bramki!!

44'

Marcin Krzywicki ukarany kartką za dyskusję z arbitrem

42'

Ostatnie minuty to już raczej wyczekiwanie na błędy i koniec pierwszej połowy.

39'

Burkhardt źle dośrodkowuje z rzutu wolnego i piłka pada łupem bramkarza

36'

Marcin Krzywicki przed chwilą staną przed szansą zdobycia hat-tricka. Jego uderzenie niewiele minęło lewy słupek bramki gospodarzy

33'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Niespodziewana strata piłki przez Kutarbę i po szybkiej kontrze Krzywicki po raz drugi w tym meczu pokonuje Skrzeszewskiego

33'

Tempo spotkania zdecydowanie spadło. Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach na boisku w Rybniku

31'

Pół godziny wyrównanego spotkania z lekką przewaga miejscowych za nami. Czy w ostatnim kwadransie coś się zmieni?

28'

Paweł Kaczmarek na pozycji spalonej po podaniu Filipa Burkhardta

26'

ROW próbuje uspokoić grę spokojnie rozgrywając piłkę na swojej połowie.

24'

Dobre zawody rozgrywa dziś Cisse. Co prawda znów w polu karnym uprzedził go bramkarz ale widać, że ten zawodnik jest aktywny i szuka gry.

22'

Znów w natarciu gospodarze ale ani Jary ani Muszalik nie potrafią celnie i co najważniejsze skutecznie uderzyć na bramkę Szczepankiewicza.

20'

Szary w ostatniej chwili uprzedza Dziedzica wybijając piłkę na rzut rozny.

17'

Atakują gospodarze ale po dwójkowej akcji Cisse - Wieczorek ten drugi nie potrafi oddać dokładnego strzału.

15'

Kwadrans spotkania za nami. Długo gospodarze nie cieszyli się z prowadzenia ale to oni prowadzą grę.

11'

G o o o o l l l ! ! ! ! Co za odpowiedź Wisły !!! Krzywicki jak tyczki slalomowe minął zawodników gospodarzy i pewnie pokonał Skrzeszewskiego!!

10'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Co się odwlecze....Cisse pokonuje Szczepankiewicza strzałem głową!!!

9'

Idrissa Cisse uprzedzony przez bramkarza Wisły. To była doskonała okazja na bramkę

7'

Znów przed szansą Wisła ale Skrzeszewski dobrze broni uderzenie Góralskiego

5'

W odpowiedzi uderza Burkhardt ale także bardzo niedokładnie i od bramki zaczynają zawodnicy trenera Wieczorka

3'

Mocny początek gospodarzy - najpierw Kutarba a potem Cisse próbują zaskoczyć bramkarza gości ale bez rezultatu

1'

Spotkanie zaczynają gospodarze!!

19:27

Witamy obie drużyny na boisku. Za moment pierwszy gwizdek sędziego z Krakowa

19:24

Arbitrem głównym meczu dzisiaj jest pan Sebastian Krasny z Krakowa.

19:21

Przed tym spotkaniem goście zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, a ROW jest 12.

19:17

Zawodnicy się rozgrzewają - za około 15 minut początek pierwszego meczu w Rybniku gdzie po remoncie murawa prezentuje się okazale.

19:15

Trener Kaczmarek ma dziś do dyspozycji: Seweryn Kiełpin, Tomasz Grudzień, Piotr Wlazło, Fabian Hiszpański, Łukasz Nadolski, Łukasz Sekulski, Bartłomiej Sielewski

19:13

Gospodarze: Daniel Kajzer, Mateusz Słodowy, Paweł Staniczek, Mateusz Szatkowski, Łukasz Bałuszyński, Roland Buchała, Marek Gładkowski