GKS KatowiceGKS Katowice
93'

Koniec. Łukasz Bednarek kończy spotkanie. Bełchatów rozbił GKS Katowice 5:0!

89'

3 minuty będą doliczone

87'

Ciężko już cokolwiek o tym spotkaniu pisać. Kopanina w środku boiska

84'

Sadzawicki za faul na Prokiciu ogląda kartkę

83'

Końcówka meczu przed nami. Na trybunach już święto. A Katowiczanie, cóż...muszą dojść do siebie po tej klęsce

81'

Gospodarze w dalszym ciągu dążą do strzelenia kolejnych bramek

78'

Szymański za Barana

78'

Sadzawicki za Czerwińskiego

76'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Pogrom !!! Prokić wpada w pole karne i mimo asysty Czerwińskiego mocnym strzałem w długi róg po raz piąty pokonuje Budziłka!!

72'

Renusz zmienia drugiego z braci Mak

70'

Czy będą kolejne bramki w Bełchatowie?

67'

Prokić zmienia Mateusza Maka

66'

G o o o o o o o l l l l l l Michał Mak wychodzi sam na sam z Budziłkiem i dobija gości!!!

65'

Sawala głową wprost w Budziłka

63'

Wołkowicz zmienia Figiela

63'

Pietrzak za Chwalibogowskiego

62'

Nic z tego - Pitry prosto w mur

61'

Nieliczna ofensywna akcja gości. Pitry będzie uderzał z rzutu wolnego z 20 metrów

60'

W ostatnich minutach żal patrzeć na grę gości. Bełchatowianie dominują a Katowice sącałkowicie bezradni

58'

G o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! !! Paweł Baranowski głową po dośrodkowaniu Michała Maka pokonuje bramkarza gości po raz 3!!!

57'

Kamiński za faul na Michale Maku

54'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Chwalibogowski zmienia tor lotu piłki po strzale Basty i mamy 2:0 w Bełchatowie!!

53'

Czy ta sytuacja natchnie do lepszej gry zawodników Góraka?

51'

Łukasz Budziłek kapitalnie obronił uderzenie Grzegorza Barana!!

50'

Karny dla gospodarzy!!

47'

Katowiczanie drugą połowę rozpoczęli od ataków jednak wszystko kończy się mniej więcej na 20 metrze przed bramką Malarza

46'

Łukasz Bednarek rozpoczyna drugą połowę!

18:55

Bardzo słabo wygląda dziś gra gości. Jeżeli w szatni Rafał Górak nie wstrząśnie zespołem to z Bełchatowa nie wywiozą oni żadnych punktów

45'

Po pierwszych 45minutach GKS Bełchatów po słabej pierwszej połowie zasłużenie jednak prowadzi 1:0 z gośćmi z Katowic. Zapraszam po przerwie

45'

3 minuty dolicza sędzia

43'

Napierała za niepotrzebny faul w środku boiska

43'

Ale pięknie na bramkę Malarza uderzył Figiel! Piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka!!

39'

Ostatnie minuty pierwszej połowy. W dalszym ciągu Bełchatów prowadzi grę a Katowice nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji pod bramką

37'

Spokój na boisku. Oba zespoły grają dużo w środku boiska

35'

Sawala za faul na Chwalibogowskiem - co by było gdyby kilka chwil wcześniej zobaczył żółtą kartkę?

34'

Trzeba przyznać, że jeżeli arbiter Gancarczyka wyrzucił z boiska to Sawala powinien dostać żółtą kartkę

33'

Znów Mateusz Mak dośrodkowuje piłkę ale Wilusz na pozycji spalonej

32'

Gancarczyk wylatuje z boiska za próbę faulu na Sawali! Goście w trudnej sytuacji!

29'

Pół godziny meczu za nami. Spotkanie nie powala tempem, szybkością. Mało interesujące widowisko oglądamy w Bełchatowie

26'

Katowiczanie powoli próbują przejąć inicjatywę organizując groźniejsze akcje pod polem karnym gospodarzy. Jak do tej pory jednak bez efektów

25'

Mateusz Mak wychodzi sam na sam z Budziłkiem ale arbiter odgwizduje pozycję spaloną

23'

Po dośrodkowaniu Napierały, w polu karnym walczy Gancarczyk ale gospodarze wybijają piłkę

22'

Wracamy do gry

21'

Leży na boisku jeden z zawodników Bełchatowa

18'

Paweł Baranowski po dośrodkowaniu z prawej strony uderza obok słupka

18'

W kolejnej akcji Mateusz Mak - tym razem Budziłek odbija piłkę

16'

Pitry uderza z 18 metrów i kapitalnie broni po raz pierwszy w tym meczu Arkadiusz Malarz!

11'

Bełchatów w natarciu!! GKS mimo straty bramki nie potrafi całkowicie zagrozić bramce Malarza

9'

G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Mak show !!! Podanie Michała wykańcza brat bliźniak strzałem z 3 metrów!!

9'

Kapitalna akcja bliźniaków kończy się uderzeniem Poźniaka po której świetną interwencją popisuje się bramkarz z Katowic

7'

I kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Goście nie istnieją jak do tej pory

5'

Bełchatów próbuje skonstruować jakąś akcję ofensywną. Długie podanie pod pole karne Budziłka jednak wychodzi za linię końcową

4'

W odpowiedzi uderzenie z rzutu wolnego broni Budziłek

3'

Pierwsza doskonała okazja gości. Pitry po dośrodkowaniu uderza głową uderza nad bramką

1'

Zaczynają goście

17:57

Witamy oba zespoły na boisku w Bełchatowie. Za moment początek meczu

17:47

"Przyjechaliśmy walczyć, zrobimy wszystko aby wygrać mecz" - powiedział przed spotkaniem trener gości Rafał Górak

17:47

Dobiega końca powoli rozgrzewka obu zespołów. Do rozpoczęcia meczu coraz bliżej

17:44

Czekamy na rozpoczęcie meczu - pozostał tylko kwadrans

17:36

Tomasz Wróbel, Łukasz Budziłek, Bartłomiej Chwalibogowski i Grzegorz Fonfara będący teraz w kadrze gości kiedyś grali w barwach GKS Bełchatów. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie

17:31

Rezerwowi gospodarzy: Damian Podleśny, Raul Gonzalez, Piotr Witasik, Damian Szymański, Michał Renusz, Andreja Prokić oraz Łukasz Wroński

17:20

Czekamy na oficjalne składy i ławki rezerwowych

17:08

Początek spotkania w Bełchatowie już za 50 minut. Zmierzą się w nim dwa GKS - gospodarze oraz GieKsa z Katowic. Kto okaże się lepszy? Przekonamy się przed godziną 20