Niedziela, 11 sierpnia 2013, godz. 12:15
GKS KatowiceGKS Katowice
14:08

Za uwagę z Suchych Stawów dziękują Państwu Jakub Podsiadło i Mariusz Lesiak.

94'

Koniec spotkania! W jednej z ostatnich akcji meczu Okocimski wyszarpał remis 1:1 z GKS Katowice!

94'

Od bramki rozpocznie Kozioł.

94'

Piotr Darmochwał przełożył sobie piłkę w polu karnym i pewnym strzałem z lewej nogi pokonał Łukasza Budziłka. Zimny prysznic dla gości z Katowic!

94'

1:1! Piotr Darmochwał!

93'

Obiecująca kontra czterech na dwóch zepsuta przez gości niecelnym podaniem w kierunku Figiela w samym polu karnym.

93'

Brud dobrze złożył się do strzału w polu karnym, rykoszet od jednego z obrońców GKS mógł wpaść do bramki. Sytuacja szybko wyjaśniona przez katowiczan.

91'

Mecz potrwa cztery minuty dłużej.

90'

Duda powstrzymany przez Wawrykę, Okocimski nie może rozegrać piłki. Nerwy gospodarzy przy linii bocznej.

89'

Precyzyjny strzał Pitrego w krótki róg wybija Kozioł!

89'

Figiel sfaulowany przy próbie przeciśnięcia się przez defensywę Okocimskieog. Rzut wolny z 20 metrów.

88'

Teraz z dystansu strzelił Termanowski, bez zagrożenia dla Budziłka.

88'

Okocimski naciska coraz śmielej.

87'

Wojcieszyński przejął piłkę i popędził w stronę bramki, ale... wpadł na wracającego ze spalonego Daniela Bruda. Piłka na aucie bramkowym.

86'

Rajd Wawryki wybity na róg.

85'

Próba Bruda z 20 metrów, nad głową Budziłka i poprzeczką jego bramki.

84'

Ładna i dokładna centra Figiela, Kowalczyk myli się bardzo niewiele z główki!

84'

Jurkowski taranuje Kozioła przy wyskoku, bramkarz Okocimskiego sam zbiera się z murawy.

84'

Niechciał (OKS) ukarany żółtą kartką, goście mają szansę dośrodkowania z 25 metrów.

82'

Nawrot próbuje zagrać za kołnierz obrońcom "GieKSy", napastników Okocimskiego uprzedza Budziłek.

79'

Wołkowicz fauluje w walce o górną piłkę na połowie Okocimskiego.

77'

Figiel jest ustawicznie maltretowany przez obrońców Okocimskiego, to już kolejny faul na tym piłkarzu.

76'

Darmochwał z bliskiej odległości na bramkę Budziłka, bramkarz GKS na posterunku. Rzut rożny bez historii.

75'

Figiel beznadziejnie dogrywa piłkę z rzutu rożnego.

72'

Duda z rzutu wolnego nad poprzeczką.

71'

Dynamiczne wejście Figiela, pomocnik GKS powalony tuż przed samym polem karnym, rzut wolny na jego linii.

70'

Przy kornerze dla katowiczan szybszy Kozioł. Niebezpieczeństwo zażegnane przytomnym wyjściem.

69'

Mamy komplet zmian w obu zespołach, Cholerzyński za Wróbla (GKS).

69'

Radosław Jacek z rzutu wolnego w środek bramki, łapie Budziłek.

68'

Kartka dla Jurkowskiego (GKS), rzut wolny dla Okocimskiego z 20 metrów.

66'

Strzał z dużej odległości Radosława Jacka, kapitan Okocimskiego znacznie pudłuje.

65'

Konrad Wieczorek za Saniego Abubakara (Okocimski).

63'

Brzeszczanie za bardzo nieporadni w polu karnym gości i piłka szybko pada łupem GKS-u.

62'

Do notesu sędziego trafił Daniel Brud (Okocimski).

61'

W natarciu Wróbel, tym razem centra skrzydłowego "GieKSy" pozostawia wiele do życzenia.

60'

Pitry uderza bez zastanowienia z 16 metrów i piłka grzęźnie daleko za bramką gospodarzy.

60'

Ofiarne wyjście Kozioła z bramki i główka bramkarza Okocimskiego.

58'

W ofensywie fauluje Arkadiusz Kowalczyk.

57'

Piotr Stach wprowadza na boisko Michała Nawrota w miejsce Konrada Cebuli.

55'

Bardzo aktywny dzisiaj Janusz Gancarczyk (GKS) opuszcza boisko, wchodzi Krzysztof Wołkowicz.

54'

Budziłek wychodzi daleko z bramki, Darmochwał posyła piłkę po ziemi... tuż obok bramki!

53'

Termanowski ładnie nawija pomocnika GKS... Próba podania do przodu już fatalna.

53'

Gancarczyk próbuje kręcić młynki na lewym skrzydle, ale czujni defensorzy z Brzeska.

51'

Dobry strzał Wojcieszyńskiego z 20 metrów, z kłopotami broni Budziłek!

50'

Piłka po rzucie rożnym mija pole karne Okocimskiego, Pitry nie jest w stanie jej wyłuskać.

49'

Błyskawiczna odpowiedź "GieKSy", udanie holuje Gancarczyk, jego strzał też niecelny.

49'

Cebula przejmuje piłkę w polu karnym i od razu uderza, nad bramką!

48'

Faul Cebuli, Chwaligowski rozpoczyna na własnej połowie.

46'

Rzut rożny dla katowiczan, Wawryka wybija piłkę spod nóg Kamińskiego w narożniku boiska.

45'

Sędzia rozpoczyna II część meczu.

13:16

Przerwa powoli dobiega końca, zawodnicy wychodzą z tunelu.

13:04

Szybkie zdobycie prowadzenia nie rozleniwiło piłkarzy z Katowic, którzy dominowali przez całą pierwszą połowę meczu. Okocimski próbował jedynie bezskutecznie konstruować kontry i miał duży problem ze stworzeniem poważnego zagrożenia pod bramką Budziłka.

47'

Arbiter zaprasza piłkarzy obu drużyn do szatni. GKS po dobrej grze prowadzi z Okocimskim 1:0.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do I połowy meczu.

45'

Okocimski wywalczył rzut rożny, piłka po dośrodkowaniu wymyka się z rąk Budziłkowi i ląduje na aucie.

44'

Po rzucie rożnym główkę Pitrego łapie Kozioł. Słabe rozegranie piłkarzy z Brzeska, do piłki dopada Figiel i oddaje niecelny strzał obok bramki.

43'

Gancarczyk powstrzymany w polu karnym, korner dla gości.

42'

Kowalczyk plącze się w dryblingu, Okocimski odbiera i wyprowadza kontrę.

41'

Z boiska schodzi Damian Buras (Okocimski), w jego miejsce Maciej Termanowski.

39'

Strata Pitrego w środku pola, Buras holuje piłkę i traci ją przed polem karnym gości.

38'

Nieudana próba wyprowadzenia kontry przez Konrada Cebulę, odbiór piłki też przyniósł gospodarzom więcej szkody niż korzyści.

36'

Spalony Kowalczyka (GKS).

36'

Kartka dla Jacka (Okocimski).

34'

Gancarczyk podaje piłkę z lewego skrzydła, Kowalczyk uprzedzony przez obrońcę.

34'

Michał Zieliński (GKS) zmieniony przez Arkadiusza Kowalczyka.

33'

Pitry z łatwością ogrywa obrońców Okocimskiego, wykłada piłkę Czerwińskiemu... strzał nad bramką.

31'

Sani Abubakar wygarnia piłkę z końcowej linii, piłka trafia do Cebuli. Strzał z 16 metrów nad poprzeczką.

30'

Brzydki faul Czerwińskiego (GKS) na Cebuli i żółta kartka dla obrońcy z Katowic.

28'

Strzał Wróbla zblokowany, po rzucie rożnym arbiter odgwizduje faul w polu karnym Okocimskiego, zaczynają gospodarze.

28'

Czerwiński włącza się do akcji ofensywnej i dośrodkowuje do Pitrego. Niski napastnik z Katowic nie sięga piłki od obrońcy "GieKSy".

27'

Sani walczy o piłkę w narożniku boiska i fauluje.

26'

Ostre dogranie Niechciała z lewej strony, strzela Wojcieszyński! Mocno, ale pudło fatalne.

12:40

Wszyscy kibice z Katowic już są na miejscu.

Kibice GKS Katowice w meczu z Okocimskim.

24'

Abubakar naciskany przez obrońców oddaje do Wawryki, ten dośrodkowuje, ale Wojcieszyński mija się z główką.

21'

Długa piłka na Wojcieszyńskiego za obrońców, ale zawodnik Okocimskiego mimo wygięcia się jak struna nie jest w stanie jej dobrze przyjąć. Starcie z Budziłkiem i ten drugi jest teraz opatrywany przez lekarzy.

19'

Atak Darmochwała odbija się od katowickiej defensywy jak od ściany.

17'

Buras strzela niecelnie z rzutu wolnego.

16'

Faul Dudy i Okocimski ma rzut wolny na 20. metrze od bramki Budziłka.

13'

1:0 dla gości! Akcja Gancarczyka, piłka trafia w słupek i celnie dobija ją Zieliński!

11'

Niechciał z rzutu wolnego w pole karne... długa piłka znowu mija wszystkich zainteresowanych oprócz Łukasza Budziłka

10'

Wróbel odważnie wpada w pole karne, zagranie do Michała Zielińskiego bardzo niecelne.

9'

Próba długiego zagrania Kamińskiego do Zielińskiego kończy się fiaskiem, defensywa Okocimskiego odcina napastnika z Katowic od podania.

8'

Janusz Gancarczyk nie przedarł się w pole karne gospodarzy.

7'

Centra Okocimskiego z rzutu wolnego prosto w ręce Budziłka.

5'

Kamiński zagrywa na lewą stronę w kierunku Gancarczyka, akcję przerywa Wawryka.

3'

Faul Darmochwała w środku boiska, zaczną piłkarze gości.

2'

Wojcieszyński zagrywa na lewym skrzydle do Abubakara, na aut wybijają obrońcy "GieKSy".

1'

Zaczynamy mecz!

12:14

Kapitanem Okocimskiego jest dziś Radosław Jacek, u gości z opaską Przemysław Pitry.

12:12

Obie jedenastki wychodzą na boisko, zaraz pierwszy gwizdek sędziego Załęskiego z Ostrołęki.

12:07

Piłkarze zeszli już do szatni, więc dalej prowadzimy inwentarz. Do Nowej Huty przyjechało dzisiaj 350 katowiczan, ich wejście na sektor gości przebiega bardzo powoli.

11:57

Kibice z Brzeska gromadzą się na trybunie krytej, na tę chwilę jest ich około 20.

11:45

Ławka Okocimskiego KS: Pączek, Marut, Nawrot, Smoliński, Termanowski, Wieczorek, Żołądź.

11:44

Ławka GKS: Dobroliński, Pietrzak, Cholerzyński, Jarnot, Kowalczyk, Sadzawicki, Wołkowicz

11:38

Na murawie zjawiają się zawodnicy Okocimskiego.

11:32

Piłkarze z Katowic już rozgrzewają się na płycie boiska.

11:26

Kibice "GieKSy" zaraz zameldują się na stadionie w pokaźnej liczbie. Pod stadion zajechało właśnie kilka autokarów z sympatykami z Górnego Śląska. Na takie wsparcie gospodarze raczej nie mogą dzisiaj liczyć.

11:14

W zespole Okocimskiego zobaczymy dzisiaj wielu piłkarzy, którzy wcześniej byli związani z Katowicami. Przy Bukowej występowali m.in. Marek Pączek, Arkadiusz Ryś i Patryk Stefański. Sam szkoleniowiec "Piwoszy", Piotr Stach, w klubie ze Śląska pełnił funkcję dyrektora sportowego.

11:01

Zapowiedź dzisiejszego meczu można przeczytać TUTAJ.

10:56

Witamy serdecznie ze stadionu Hutnika w Nowej Hucie, gdzie za niewiele ponad godzinę Okocimski Klub Sportowy podejmie GKS Katowice. Pierwszy gwizdek już o 12:15, a my zapraszamy na relację LIVE!