Koniec spotkania. Górnik rzutem na taśmę wywozi z Pomorza cenny remis.

91'

Szmatiuk zdobywa gola dla Górnika! Remis w Świnoujściu!

90'

3 minuty do końca spotkania.

88'

Damian Szpak zastępuje Bartłomieja Niedzielę.

84'

Na boisku melduje się Maciej Mysiak, który zastępuje Rafała Grzelaka.

81'

Flota idzie za ciosem! Okazję do zdobycia bramki miał Bartosz Śpiączka - po uderzeniu głową zawodnika gospodarzy futbolówka odbiła się jednak od poprzeczki.

77'

Nieodpowiedzialnie zachował się Socha, który po strzale Śpiączki odbił futbolówkę do przodu. Tam czyhał już Bodziony, który umieścił piłkę w siatce. Grająca w dziesiątkę Flota prowadzi z Górnikiem 1:0.

77'

Flota prowadzi! Krzysztof Bodziony strzelcem gola!

74'

Szansa przez Julienem Tadrowskim, który przytomnie wygarnął piłkę spod nóg Grzelaka. Uderzenie zawodnika Górnika zostało jednak zablokowane.

72'

Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Lukas Bielak. Po strzale Słowaka piłka trafia jednak w mur i z kontrą wyszła Flota. Nikitović ratował się faulem - żółta kartka dla zawodnika Górnika.

70'

Sprytnie chciał to zrobić Grzegorz Bonin próbując wrzucić Gąsińskiemu piłkę za kołnierz. Pomylił się niewiele - piłka przeleciała nad poprzeczką. Po chwili niecelny strzał oddał także Veljko Nikitović.

67'

Zmiana we Flocie. Bartosz Śpiączka za Charlesa Nwaogu.

66'

Bartłomiej Niedziela próbował wymusić rzut karny po drugiej stronie boiska. Za symulowanie został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

63'

Znów groźnie pod bramką Sochy. Po zagraniu Bodzionego piłkę niemal sięgnął Sebastian Zalepa. Golkiper Górnika odbił futbolówkę. Dopadł do niej jeszcze Szałek, ale z bardzo ostrego kąta nie zdołał skierować jej do bramki.

61'

Zabrakło umiejętności technicznych Radosławowi Jasińskiemu, który gdyby przyjął piłkę po długim podaniu partnera stanął by "oko w oko" z Sochą.

58'

Fragment gry "niczyjej". Bardzo dużo niedokładności z obu stron, trudno o składną akcję.

56'

Paweł Socha skutecznym piąstkowaniem uprzedził Charlesa Nwaogu, który czaił się na górną piłkę lecącą w pole karne łęcznian.

54'

Jeszcze jedna próba gospodarzy. Strzał Mateusza Szałka był jednak zbyt mizerny pod względem siłowym by zaskoczyć Sochę.

53'

Piłkę dośrodkowywał Krzysztof Bodziony i... wyszedł z tego strzał, który z trudem zatrzymał Paweł Socha przenosząc futbolówkę nad bramką.

48'

I już groźnie ze strony Górnika. Tomasz Nowak zdecydował się na strzał z dystansu. Szymon Gąsiński odbił futbolówkę. Całkowicie niebezpieczeństwo oddalił dopiero Piotr Kieruzel.

46'

Wracamy do gry.

18:51

Jak na razie mamy w Świnoujściu dziwny mecz. Nagłe załamanie pogody i ulewa ostudziły chyba zapał piłkarzy, którzy nie stworzyli porywającego widowiska. Optyczną przewagę miała Flota, ale po czerwonej kartce dla Marka Opałacza to Górnik wydaje się być bliższy wywiezienia kompletu punktów. Po przerwie musi tylko wykorzystać przewagę liczebną.

46'

Nic wielkiego się już nie wydarzyło i mamy gwizdek zapraszający piłkarzy na przerwę.

45'

Wiele nie działo się w pierwszej połowie. Tylko minuta doliczona.

45'

Flota nie pozostaje dłużna. Nwaogu głową do Września, jednak strzał tego ostatniego broni pewnie Socha.

44'

Od razu do ataku ruszyli goście. Niedziela wywalczył rzut rożny, ale pewnie wyłapał wrzuconą z niego piłkę Gąsiński.

42'

To gospodarze mieli w tym spotkaniu dosyć wyraźną przewagę, jednak teraz sytuacja może zmienić się diametralnie. Czy Górnik zdoła wykorzystać grę w przewadze liczebnej?

41'

Oj, prosił się o drugą żółtą kartkę Marek Opałacz i się doprosił! Flota gra w "10"!

39'

Mało emocjonująca końcówka pierwszej połowy. Miejmy nadzieję, że piłkarze obu zespołów, zamiast doczekać do przerwy znajdą siły na jeszcze jakiś zryw.

36'

Coraz groźniej pod bramką Górnika! Niewiada znalazł trochę miejsca w polu karnym i uderzył z ostrego kąta! Tylko boczna siatka!

34'

Przypadkowo odbita piłka trafiła do Opałacza, który jednak nie potrafił jej czysto uderzyć.

32'

Typowy centro-strzał w wykonaniu Kozacuksa minął bramkę Floty.

30'

Żółta kartka, tym razem dla Opałacza.

29'

Szałek wykonał rzut wolny po faulu na samym sobie. Dwukrotnie uderzył jednak w stojących w murze piłkarzy Górnika.

26'

I kolejna wrzutka aktywnego Bodzionego! Strzał głową zdołał oddać Nwaogu, ale trudno byłoby go nazwać groźnym.

25'

Po dośrodkowaniu Bodzionego próbował strzelać Opałacz, ale zderzył się z bramkarzem i potrzebuje pomocy medycznej.

22'

Żółta kartka dla Kozacuksa za faul.

21'

Brak składnych akcji z obu stron. Jedyne zagrożenie powstaje po wrzutkach w pole karne. Radzą sobie z nimi bez problemu obaj bramkarze.

18'

Okres bardziej wyrównanej gry. Podmokła murawa utrudnia grę obu zespołom równomiernie.

15'

Po dośrodkowanie w pole karne Górnika Socha bez problemu wyłapał mokrą futbolówkę.

13'

W odpowiedzi Kozacuks zdecydował się na strzał z dystansu. Mogło być groźnie, gdyby uderzył celniej!

11'

Najlepsza okazja w spotkaniu! W polu karnym piłkę dostał jeden z piłkarzy Floty, ale uderzył bardzo niecelnie, mimo że nie był naciskany i miał czas na złożenie się do strzału!

10'

Tadrowski wybił piłkę z pola karnego pod nogi Opałacza, który uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

6'

Warunki atmosferyczne nie rozpieszczają piłkarzy. Rozpadało się na dobre, nie takiej pogody spodziewaliśmy się jeszcze na godzinę przed meczem.

4'

Po strzale Bodzionego Nowak przeciął tor lotu piłki.

1'

Początek spotkania w Świnoujściu!

17:57

Trenera Baniaka na ławce Floty zastępuje dzisiaj Jerzy Rot. Pierwszy szkoleniowiec Wyspiarzy w ostatnim meczu został odesłany na trybuny.

17:55

Rozpadało się przed meczem w Świnoujściu.

17:40

Poznaliśmy już składy obu zespołów. Pora na ławki rezerwowych. Flota: Konrad Forenc, Maciej Mysiak, Marcin Siedlarz, Bartosz Śpiączka, Christian Nnamani, Damian Siwiec i Ensar Arifović. Górnik: Sergiusz Prusak, Michał Gamla, Michał Paluch, Damian Szpak, Bartosz Wiązowski, Łukasz Sołowiej i Marcin Kalkowski.

17:25

Na rozgrzewkę wyszli już także piłkarze Floty Świnoujście.

17:23

Cały zespół Górnika już na rozgrzewce.

17:17

W Świnoujściu pojawiła się grupa kibiców Górnika. Na razie słychać ich sprzed bramy. Śpiewają: "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Górniczek gra"

17:15

Na trybunach na razie garstka kibiców, około 50, ale cały czas się schodzą.

17:15

Na rozgrzewce pojawił się już bramkarz gości, za nim wychodzą kolejni piłkarze. Do meczu jeszcze 45 minut.

17:10

Witamy w relacji na żywo ze słonecznego Świnoujścia, gdzie miejscowa Flota podejmie Górnika Łęczna.