Arka GdyniaArka Gdynia
21:54

Za uwagę dziękuje Maciej Akimow

93'

KONIEC! KONIEC! Wisła dopisuje na swoje konto kolejne 3 punkty. To było coś niesamowitego, że grając w osłabieniu przez większość meczu zdołali zdobyć 2 bramki i wygrać spotkanie!

93'

Rzut rożny dla Arki. Chyba już ostatni...

93'

Wisła oddaliła zagrożenie na połowę rywala i tam próbują ugrać kolejne sekundy.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty. Dla Wisły będą to bardzo długie 3 minuty.

91'

Mysona poczuł krew na zębach i sam próbował założyć pressing na trzech rywalach. Szybko jednak pohamował swoje zapędy, ale należą się brawa za ambicję.

88'

Niesamowite, ale Rzuchowski w trakcie 2 minut potrafił wypracować sobie 3 razy pozycję strzelecką. Teraz jednak będąc już w polu bramkowym źle złożył się do uderzenia i Szczepankiewicz złapał piłkę.

87'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu do piłki po raz kolejny doszedł Rzuchowski, ale fatalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką

86'

Najpierw na uderzenie zdecydował się Jarzębowski, ale jego kiepską próbę chciał poprawić Rzuchowski. Piłka po uderzeniu z 20. metra przeleciała obok słupka.

83'

Grzelak zalicza swój debiut

81'

Krzywy dalej znajduje się poza boiskiem co oznacza, że Wisła gra w tym momencie w osłabieniu dwóch zawodników

81'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Sobieraja, które wyłapuje Szczepankiewicz

78'

Marcin Krzywicki mając na plecach 3 rywali był w stanie wywalczyć rzut wolny. Teraz jednak padł na murawę poturbowany przez przeciwników.

76'

Wisła wychodziła z kontrą, ale Janusowi piłkę odebrał jeden z rywali

74'

Tomasik wypracował sobie czystą sytuację strzelecką, ale uderzył obok słupka! To mógł być gol.

74'

Kaczmarek opuszcza plac gry. Za niego wchodzi szybki Tomasz Grudzień, który przyda się przy kontrach

72'

Arka po golu złapała wiatr w żagle. To oni kreują akcje, a Wisła czeka na kontry.

71'

Po raz kolejny zagotowało się w polu karnym Wisły. Nożycami próbował uderzać jeden z piłkarzy Arki.

71'

Arka łapie kontakt! Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobywa Jarzębowski

69'

Strzał Arki z 11. metra, ale prosto w Szczepankiewicza

68'

Kolejna zmiana w Arce

66'

Marcus centrował niemalże z linii końcowej boiska, ale piłka spadła na głowy obrońców Wisły

65'

Kaczmarek zagrywał długą piłkę do Janusa, ale ten nie miał sił by do niej dobiec

63'

Pruchnik w identycznej sytuacji jak "Bury" nie dostał kartki za zbyt szybkie rozpoczęcie akcji po stałym fragmencie

61'

Wcześniej miejsce miała zmiana w szeregach Arki

59'

Przykro patrzeć na to co się dzieje. Marko Radić zostaje ukarany za to, że został uderzony piłką w plecy.

57'

Schodzi strzelec jednej z bramek

56'

Do wejścia na boisko szykuje się Bartłomiej Sielewski. Oznacza to, że Marcin Kaczmarek wprowadzi kolejnego defensywnego pomocnika.

55'

Dwa rzuty rożne z rzędu nie przyniosły żadnej korzyści dla Arki

54'

Marko Radić jako ostatni bastion Wisły zatrzymał Radzewicza wślizgiem

52'

Krzywicki mierzył się szybkościowo z dwoma obrońcami Arki, ale rachunek w starciu 2 na 1 jest prosty.

50'

Dziedzic po dobrej akcji z Krzywickim przegrał pojedynek siłowy z Tomasikiem

48'

Rzut wolny dla Arki, ale piłkę po centrze wyłapał Szczepankiewicz

47'

W czasie przerwy mieliśmy tu mały pokaz futbolu amerykańskiego

47'

Trybuny na meczu Wisła Płock - Arka GdyniaTrybuny na meczu Wisła Płock - Arka GdyniaTrybuny na meczu Wisła Płock - Arka GdyniaTrybuny na meczu Wisła Płock - Arka Gdynia

46'

Zaczynamy drugą połowę

21:01

Piłkarze Wisły są już na boisku. Arka jeszcze nie wyszła z szatni.

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

47'

Zawodnik Arki po raz kolejny decyduje się na strzał z dystansu. Nie potrafią kompletnie rozegrać jednej składnej akcji zakończonej prostopadły podaniem.

45'

Z rzutu wolnego uderzał Tomasik, ale strzał poleciał w kosmos

45'

Arka jest bezradna na kontry Wisły.

42'

Co się dzieje! Co się dzieję! Kontra 3 na 1 i JANUSZ DZIEDZIC zdobywa bramkę na 2:0!

40'

Zagotowało się w polu karnym Wisły. Najpierw strzał z dystansu zablokował ofiarnie Magdoń, a później po słabym wybiciu Radicia Arka mogła wypracować sobie pozycję do oddania strzału.

39'

Sędzia jest niepoważny. Za faul na środku boiska pokazuje Magdoniowi żółty kartonik.

37'

Jak na warunki 1-ligowe jesteśmy świadkami bardzo dobrego meczu

37'

Góralski uderzał z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką Szromnika

35'

Na boisku leży Pruchnik. Mamy krótką przerwę.

34'

Kolejny rzut rożny dla Arki, ale po główce piłka przelatuje nad poprzeczką.

33'

Paweł Kaczmarek mógł zdobyć kolejnego gola. Góralski jednoczenie zażegnał groźną kontrę, ale również świetnie wystawił piłkę na głowę Kaczmarka. Wydawało się, że w tej sytuacji był na spalonym, ale sędzia nie podniósł chorągiewki. Nowy zawodnik Wisły jednak źle złożył się do tego uderzenia i piłkę wybili obrońcy Arki.

30'

Na bramkę szarżował Aleksander, ale niebezpieczeństwo zażegnał Paweł Magdoń

28'

Arka gra bardzo ofensywnie. Co chwilę Wisłą ma okazje wyjść z kontrą. Tym razem sędzia odgwizdał spalonego.

28'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Arki! Do piłki dopada Dziedzic, ale uderza prosto w bramkarza.

27'

Wracając do czerwonej kartki "Burego". Pierwsza żółta kartka była pokazana "z kapelusza". Zawodnicy nie raz chcą szybko rozpocząć akcję po stałym fragmencie gry. Druga kartka była już zasłużona, bo z kontrą wychodzili gości, a Bury po prostu wystawił nogę powodując upadek swojego rywala.

26'

Z dystansu huknął jeden z zawodników Arki, ale piłka przeszła obok słupka.

26'

Marcin Krzywicki zdobywa bramkę dla Wisły! Coś niesamowitego. Grając w osłabieniu Wisła była w stanie zdobyć gola po dość składnej akcji.

22'

"Bury" za faul taktyczny dostaje drugą żółtą kartkę. Trybuny są poirytowane decyzją sędziego.

21'

Rzut rożny dla Arki. Po kiepskim wykonaniu z kontrą wyszła Wisła, ale Krzywicki stracił piłkę.

18'

Bury ukarany przez sędziego za... zbyt szybkie rozpoczęcie gry po stałym fragmencie.

18'

Jamróz uderza ze skrzydła. Po koźle piłkę łapie Szczepankiewicz

17'

Burkhardt uderza z dystansu. Z trudem broni Szromnik, a piłka wychodzi na rzut rożny.

15'

Praktycznie kwadrans gry za nami, a sytuacji bramkowych w tym spotkaniu jak na lekarstwo.

14'

Marcin Krzywicki po walce powietrznej z rywalem pada na murawę, ale sędzia pozostaje niewzruszony

13'

Zdjęcia trybun postaram się wrzucić w przerwie spotkania. Jeszcze nie wszyscy kibice Arki weszli na swój sektor.

11'

W polu karnym Krzywicki zgasił piłkę klatką piersiową i składał się do woleja. Uderzył jednak wzdłuż bramki, a tam po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny. Pierwsza tak groźna sytuacja w tym spotkaniu.

10'

Radić uderzał z połowy boiska. Celnie, ale zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza

8'

Marcin Krzywicki próbował uderzenia z dystansu, ale jego strzał zablokował jeden z obrońców gości

7'

Napastnik Arki ukarany żółtą kartką. Sędzia nie pozwala na zbyt wiele w dzisiejszym spotkaniu.

6'

Kibice Arki powoli wchodzą na swój sektor.

4'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. "Bury" jedna kiepsko dorzucił piłkę i Arka mogła wyjść z groźną kontrą.

4'

Wisła wychodziła z groźną kontrą, ale Burkhardt dorzucił piłkę wprost na głowę rywala.

3'

Mecz ledwo co się zaczął, a "Góral" trafił już do notesu sędziego.

1'

Zaczynamy spotkanie!

19:47

Wisła Płock dla swoich kibiców przygotowała specjalne koszulki, które były dołączane do zakupionego biletu. Trybuny powinny wypełnić się na niebiesko.

19:44

W Płocku możemy mieć rekord frekwencji na trybunach. W samej przedsprzedaży sprzedano ok. 3 tyś biletów!

19:42

Ławka rezerwowych Wisły: Kiełpin, Grudzień, Grzelak, Hiszpański, Nadolski, Sekulski, Sielewski

19:42

Ławka rezerwowych Arki: Miszczuk, Glauber, Marcjanik, Pietkiewicz, Rzuchowski, Szubert, Wojnowski

19:40

Piłkarze właśnie są w trakcie rozgrzewki. Za niecałe 20 minut powinniśmy zacząć spotkanie.