2 : 2
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
1. połowa2 : 2
96'

Remisem 2:2 kończy się pojedynek GKS Tychy z Energetykiem ROW Rybnik. Zdecydowanie ciekawsza była pierwsza połowa w której widzieliśmy 4 bramki, dużo ciekawych akcji. W drugich 45 minutach było zdecydowanie natomiast więcej ostrej walki, czasem niekoniecznie zgodnej z przepisami.

92'

i w końcówce mamy wysyp kartek - ukarany Kopczyk

90'

180 sekund dolicza sędzia

90'

Tym razem Mąka ukarany żółtą kartką

89'

Damian Krajanowski nie dokończy tego spotkania. Za drugi faul, ogląda kartkę żółtą a że było to jego drugie napomnienie w tym spotkaniu opuszcza boisko

87'

Mecz zbliża się powoli do końca. Czy któraś z drużyn zdąży strzelić zwycięskiego gola?

85'

....a Buchała Cisse

85'

Podwójna zmiana w zespole gości....Słodowy zmienia Kurzawę....

84'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy

81'

Po trzech żółtych kartkach dla gości, na 10 minut przed końcem kartonik koloru żółtego ogląda Damian Krajanowski

78'

Nudaaaaaaaaaaaaaaa....w pierwszej połowie 4 bramki, w drugiej...niewiele ciekawego widzimy na bisku

76'

Po niecelny zagraniu, Misztal rozpoczyna od bramki. Kwadrans do końca meczu

73'

Dośrodkowanie z lewej strony bramki GKS mija pole karne gospodarzy wychodząc na aut

71'

Marcin Grolik fauluje Daniela Mąkę i ogląda kartkę

69'

Energetyk powoli rozgrywa piłkę szukając okazji na strzelenie zwycięskiej bramki

65'

Jary zmienia Pawła Staniczka

65'

Dużo walki w środku pola w ostatnich minutach widzimy w tym pojedynku. Do końca spotkania 25. minut

62'

Za faul na Danielu Mące kartkę ogląda Paweł Staniczek

62'

Tomasz Fornalik przeprowadził już 2 zmiany w tym meczu. Czy Sadowski i Mąka odmienią losy pojedynku?

60'

Mąka zmienia Flisa

60'

Godzina gry za nami. Pierwsze 15. minut tej części meczu to wyrównana gra z obu stron

55'

Mączyński wślizgiem zatrzymuje groźną akcję rywali

52'

Sadowski zmienia Gąsioa

51'

Dalekie podanie do Kurzawy przecinają obrońcy gospodarzy. To było bardzo groźne podanie

50'

Bartosz Flis w sytuacji sam na sam lobuje bramkarza gości ale piłka przelatuje także poza bramkę Energetyka

47'

Prostopadłe podanie do Cisse wyłapuje Misztal

46'

Rozpoczynamy drugie 45 minut!!

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Dobre i ciekawe spotkanie oglądaliśmy w Jaworznie. Zapraszam po przerwie.

45'

I bramka na 2:2 znów pada po błędzie golkipera a asystę notuje Paweł Smółka!!

45'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! A jednak !!!! Tuż przed końcem pierwszej połowy Flis doprowadza do wyrównania!!

44'

Ostatnie minuty to nieudolne próby GKS Tychy aby doprowadzić do wyrównania

42'

Zamieszanie w polu karnym Energetyka po dośrodkowaniu jednego z zawodników gospodarzy jednak bez strzału na bramkę

40'

Daniel Feruga opatrywany przez masażystów

37'

GKS Tychy próbuje odpowiedzieć ale Szczęsny uderza w bardzo sygnalizowany sposób

34'

Po świetnym początku gospodarze teraz to zawodnicy z Rybnika dominują a podopieczni Tomasza Fornalika muszą zdecydowanie poprawić grę aby myśleć o zdobyciu punktów w tym pojedynku.

31'

Przy bramce największą zasługę ma...Misztal. który fatalnie wybijając futbolówkę podał ją wprost pod nogi rywala

31'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Przewaga gości została udokumentowana drugą bramki autorstwa Daniela Ferugi!!!

29'

Ostatnie minuty do dominacja gości. Energetyk kilkoma podaniami rozbija obronę GKS

26'

Goście próbują pójść za ciosem ale tym razem obrońcy wybili piłkę

24'

G o o o o o l l l l l !! ! ! ! ! ! Rafał Kurzawa kończy golem ładne rozegranie piłki całego zespołu

23'

Sebastian Jarzębak uważa, że Cisse symulował i ukarał zawodnika gości kartką

22'

Rafał Kurzawa odgrywa piłkę głową do Ferugi ale zawodnik gości zostaje w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońców

20'

To powinna być bramka!! Kapitalnie Szczęsny wpadł w pole karne, zagrał do Flisa ale zawodnik GKS marnuje 100% okazję!!

18'

Tempo meczu zdecydowanie spadło. Przed momentem strzelec pierwszej bramki złapany na pozycji spalonej

16'

Misztal pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

14'

Po akcji pod bramką gospodarzy będziemy mieli aut dla gości na wysokości pola karnego GKS Tychy

12'

Pierwsze 10 minut meczu za nami. Po świetnym i szybkim początku tempo gry zdecydowanie spadło.

9'

Grolik w pojedynku biegowym ze Smółką wygrywa ten pojedynek

7'

Idrissa Cisse po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przenosi piłkę nad poprzeczką po uderzeniu głową

5'

ROW próbuje się otrząsnąć ale Krajanowski świetnie w obronie

2'

Kapitalne zagranie Mączyńskiego wykończył celnym uderzeniem Smółka. Gospodarze rozpoczęli fantastycznie to spotkanie!

1'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Cóż za piorunujący początek gospodarzy!!! Paweł Smółka pokonuje Skrzeszewskiego!!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczynają gospodarze!!

17:00

Oba zespoły już na boisku za moment sędzia z Bytomia rozpocznie mecz

16:53

Oba zespoły dzieli niewiele w tabeli. Gospodarze są na 9. miejscu a goście dwie pozycje niżej.

16:38

Rezerwa gości: Daniel Kajzer, Mateusz Słodowy, Łukasz Bałuszyński, Szymon Jary, Marek Gładkowski, Roland Buchała, Mateusz Szatkowski

16:36

Rezerwa gospodarzy: Marek Igaz, Krzysztof Bizacki, Daniel Mąka, Szymon Sadowski, Dawid Dzięgielewski, Mariusz Masternak, Adam Imiela

16:26

Czekamy na składy obu drużyn

16:25

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 3. kolejki 1. ligi. Na stadionie w Jaworznie GKS Tychy zmierzy się z beniaminkiem Energetykiem ROW Rybnik.