Niedziela, 11 sierpnia 2013, godz. 12:30
GKS BełchatówGKS Bełchatów
14:24

Dziękujemy za uwagę!

14:23

Mimo nie najlepszej gry GKS Bełchatów okazał się drużyną zwycięską, ale na starcie pucharowe z Górnikiem Zabrze w przyszłym tygodniu taka gra nie daję żadnych szans na rywalizację z obecnym liderem T-Mobile Ekstraklasy.

94'

Koniec meczu w Chojnicach. GKS Bełchatów wygrywa 1:0!

92'

Ostalczyk dośrodkował w pole karne. Niepewnie Malarz i musiał ją wybić poza boisko.

91'

Dobra akcja Ziąbskiego, który został sfaulowany prze Bełchatowian.

90'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Ostalczyka, niepilnowany Chyła wyskoczył do piłki, ale nie trafił w bramkę!

89'

Strata Poźniaka, Ziąbski zagrał do Ostalczyka, który dośrodkował w pole karne. Malarz wybił ją na rzut rożny.

88'

Rzut wolny dla Chojniczanki wykonywał Radler, ale te uderzenie ewidentnie mu nie wyszło.

87'

Bartosiak schodzi z boiska, zamiast niego pojawi się Poźniak.

85'

Bardzo dobre uderzenie Godinho z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Malarza.

84'

Kolejna zmiana w Bełchatowie. Z boiska schodzi Mateusz Mak, a zamiast niego pojawił się Renusz.

83'

Dobra akcja Chojniczanki. Basta fauluje Ropiejkę, sędzia wskazuje rzut wolny, ale jest to dyskusyjne, bo faul był w okolicy szesnastki.

81'

Gramy dalej, Malarz może kontynuować grę.

80'

Mamy przerwę w grze, bo na boisku leży Malarz, który ucierpiał w starciu z zawodnikiem Chojniczanki.

78'

Ostalczyk przepuścił piłkę do Orłowskiego, ale ubiegł go Malarz.

77'

Ziąbski pojawił się na boisku za Wojdygę - ostatnia zmiana w drużynie Chojniczanki

75'

Dwójkowa akcja braci Maków, ale Michał zagrał za mocno do Mateusza.

74'

Ostalczyk dośrodkował piłkę w pole karne, z niełatwej pozycji uderzył Orłowski, jednak nad bramką.

72'

Mateusz Mak dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale jeden z zawodników Bełchatowa sfaulował Jałochę.

71'

Groźny strzał Ostalczyka, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka minęła jednak bramkę.

70'

I mamy pierwszą zmianę w drużynie Bełchatowa. Rynkiewicz został zmieniony przez Wrońskiego.

68'

Kolejny faul Gonzaleza i sędzia postanowił pokazać mu pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

67'

Mateusz Mak w kierunku Bartosiaka, ale w ostatniej chwili dobrą interwencją popisał się Wojdyga.

64'

Zmiana w Chojniczance. Z boiska schodzi Ikegami, a pojawi się na nim Orłowski.

63'

Mateusz Mak minął Wojdygę i podążył w kierunku bramki, ale piłkę odebrał mu Ikegami.

60'

Mak zagrał do Bartosiaka, który ładnie wypracował sobie okazję do uderzenia. Ale uderzenie było wręcz fatalne.

57'

Mateusz Mak do Sawali, ale pomocnik Bełchatowa stracił piłkę.

55'

Dobra piłka zagrana do Mateusza Maka, który poradził sobie z obrońcami i dośrodkował w pole karne. Znalazł się tam Bartosiak, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę.

54'

Kibice GKS Bełchatów na stadionie w Chojnicach prezentują się dzisiaj tak: Kibice GKS Bełchatów w Chojnicach

53'

Godinho dośrodkował piłkę w pole karne, problemy z jej złapaniem miał Malarz, ale jednak sobie poradził.

52'

Spóźniony atak na nogi przeciwnika Ostalczyka i mamy żółtą kartkę dla zawodnika Chojniczanki.

50'

Radler zagrał daleką piłkę w pole karne gości, przedłużył ją jeszcze Ropiejko, ale nikt z pozostałych zawodników Chojniczanki nie doszedł do niej.

49'

Mamy krótką przerwę w grze, bo na boisku leży kontuzjowany Gonzalez.

46'

Zmiana w przerwie w drużynie Chojniczanki. Z boiska schodzi Jędrzejczyk, a zamiast niego pojawi się Filipe Godinho.

46'

Sędzia wznowił spotkanie po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy w Chojnicach. Dzięki bramce do szatni Baranowskiego GKS Bełchatów prowadzi 1-0, chociaż mogło się wydawać że to Chojniczanka lepiej się prezentuje.

44'

Gooool dla Bełchatowa! Rzut rożny wykonywał Mateusz Mak, najwyżej do piłki wyskoczył Baranowski i umieścił ją w bramce!

42'

Mateusz Mak sfaulowany przez Wojdygę, ale sędzia nie pokazuje drugiej żółtej kartki dla obrońcy Chojniczanki.

41'

Daleka piła zagrana przez Wilusza, ale bardzo mocna i nikt z formacji ofensywnej GKS-u nie doszedł do niej.

39'

Daleka piłka na prawą stronę w kierunku Mateusza Maka, ale zagrana zbyt mocno i pomocnik Bełchatowa nie miał szans na dojście do niej.

37'

Sporo szczęścia Bełchatowa, Ostalczyk zgrał piłkę w pole karne, w zamieszaniu piłkę do bramki skierował Ropiejko, ale sędzia uznał że napastnik Chojniczanki był na pozycji spalonej.

35'

Chyła uderza na bramkę, ale zbyt lekko by mógł zagrozić bramkarzowi Bełchatowa.

32'

Bartosiak zdecydował się na uderzenie, ale przeniósł piłkę o pół metra nad poprzeczką bramki Chojniczanki.

31'

Tym razem Chyła sfaulował Gonzaleza i będziemy mieli dobrą okazję na zdobycie gola przez Bełchatów.

28'

Było groźnie po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego, przed bramką znalazł się Ropiejko, ale nie udało mu się jej umieścić w bramce.

27'

Ikegami sfaulowany został przez Sawalę, ale sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

25'

Pląskowski zza pola karnego starał się uderzyć na bramkę Bełchatwa, ale zostało zablokowane przez obrońców.

25'

Ikegami zagrał piłkę na prawą stronę do Ostalczyka i Raul Gonzalez był zmuszony wybić ją na aut.

23'

Pierwsza w tym spotkaniu akcja ofensywna Gonzaleza, ale bez problemu odebrali mu piłkę obrońcy gospodarzy.

22'

Raul Gonzalez zagrał daleką piłkę do Michała Maka, ale szybszy był bramkarz Chojniczanki.

21'

Dopiero w tym momencie na stadionie pojawili się kibice GKS-u Bełchatów.

18'

Bartosiak zgrał piłkę na prawą stronę do Mateusza Maka, który próbował minąć Wojdygę, ale zwycięski w tej sytuacji okazał się obrońca Chojniczanki.

19'

Właśnie na sektorze gości meldują się kibice z Bełchatowa. Przyjechali dwoma autokarami.

16'

Ostalczyk z rzutu wolnego zgrywał piłkę w pole karne, niepilnowanemu Radlerowi wystarczyło uderzyć piłkę, ale nie trafił w nią i nadal nie mamy bramki w Chojnicach. Dotychczas lepiej prezentują się piłkarze gospodarzy.

14'

Szybki Ropiejko sfaulowany z lewej strony przez Barana. Faul taktyczny i żółta kartka dla gracza GKS-u.

13'

W pole karne piłkę dośrodkowywał Mateusz Mak, wyskoczył do niej Szymon Sawala, ale z zagrożeniem pod własną bramką poradziła sobie Chojniczanka.

12'

Tym razem Wojdyga ostro wszedł w zawodnika Bełchatowa - ewidentna żółta kartka.

11'

Szybki kontratak GKS-u Bełchatów, ale zatrzymany został Mateusz Mak.

9'

Żółta kartka dla Michała Maka za ostre wejście w Ropiejkę.

7'

Dobrze do akcji włączył się Wojdyga, którego uderzenie zostało zablokowane. Po chwili strzelał Ostalczyk, ale wprost w dłonie Malarza.

6'

Rzut rożny dla Bełchatowa. Baranowski dośrodkowywał w pole karne, piłkę przedłużył jeszcze jeden z zawodników GKS-u, ale futbolówka wyszła poza boisko.

4'

Ostalczyk z pierwszej piłki do Pląskowskiego, który zbierał się do uderzenia, ale piłkę spod nóg wybił mu stoper GKS-u Bełchatów.

2'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bliski dojścia do piłki był Wojdyga, ale nie powiodła mu się ta sztuka i nadal mamy 0:0.

1'

Faulowany z prawej strony Iwanicki i będziemy mieli dobrą okazję dla Chojniczanki już na początku spotkania.

12:29

Chojniczanka - GKS Bełchatów

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Chojnicach!

12:27

Ławka rezerwowych Chojniczanki Chojnice: Rafał Misztal, Patryk Laskowski, Marcin Orłowski, Karol Ziąbski, Filipe Godinho, Robert Bednarek

12:19

Jedyne oficjalne spotkanie rozegrane między tymi zespołami to mecz w ramach Pucharu Polski w 2002r. Kiedy GKS wygrał z Chojniczanką 3:0.

12:11

Niespodzianką jest wystawienie w ataku GKS-u Bełchatów debiutanta Patryka Rynkiewicza. Na skrzydłach będą grali natomiast Michał i Mateusz Mak.

12:07

Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów: Wiktor Baranowski, Piotr Witasik, Damian Szymański, Michał Renusz, Kamil Poźniak, Andreja Prokić oraz Łukasz Wroński