Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1 : 2
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

Koniec! Chojniczanka zasłużenie wygrywa 2:1 w Krakowie. Dla gości to już drugie zwycięstwo z rzędu, a dla niepołomiczan druga porażka. Za uwagę z Suchych Stawów dziękują Państwu Jakub Podsiadło i Mariusz Lesiak.

92'

Brutalne wejście Uwakwe i żółta kartka.

90'

Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.

88'

Strzelec gola Paweł Moskwik zmieniony przez Pawla Czychowskiego.

87'

Rajd Wojdygi, poprzeczka po główce chojniczanina, Maciej Ropiejko dobija i jest 2:1 dla gości!

85'

Ostatnia zmiana w obozie Chojniczanki. Na boisku pojawia się Norbert Jędrzejczyk, schodzi Kosuke Ikegami.

83'

Etatowy wykonawca stałych fragmentów Janik z narożnika pola karnego podkręca piłkę nad poprzeczką.

83'

Goście nie pozostają dłużni. Faul Feciucha zakwalifikowany na "żółtko".

82'

Maciejowi Ropiejce piłka zaplątała się między nogami tuż przed Sobieszczykiem. Braki w technice trochę irytują u piłkarzy z Chojnic.

79'

Piłkarze Puszczy chyba w przerwie założyli się, kto dostanie więcej napomnień od sędziego. Paweł Malec pokazuje ją Zontkowi.

78'

Na boisku robi się coraz ostrzej. Teraz kartkę dostaje Szymonik (Puszcza)

76'

Żółta kartka dla Brazylijczyka Wallace'a (Puszcza).

75'

Mikołajczak (Chojniczanka) zmieniony przez Wojdygę.

74'

Ostalczyk otrzymuje dobre podanie w polu karnym, zagrywa piętką na pamięć do nikogo Lekkomyślna strata.

73'

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Uwakwe dostaje piłkę na dwudziestym metrze i pudłuje nad bramką.

72'

Feciuch... sprytny strzał tyłem głowy, obok bramki Puszczy!

70'

Ostalczyk zaraz zacentruje z narożnika boiska z rzutu wolnego.

69'

Pląskowski ładnie wykłada piłkę Mikołajczakowi, ale strzał napastnika Chojniczanki grzęźnie w nogach defensorów Puszczy.

68'

Cholewiak wpada w pole karne, ale kąt zbyt ostry. Jałocha wybija jego strzał na róg.

67'

Przerwa na picie. W ekipie Puszczy na boisku pojawił się Longinus Uwakwe. Schodzi Łukasz Nowak.

67'

Remis! Pląskowski celnie dobija strzał Ostalczyka, który odbił się od słupka! 1:1

66'

Faul Szymonika. Chojniczanka wyraźnie zdezorientowana stratą bramki.

62'

1:0 dla Puszczy! Paweł Moskwik wykorzystuje rzut rożny Sebastiana Janika i trafia do siatki.

61'

Piłkarze obu stron mają źle skalibrowane celowniki. Tym razem do rąk Sobieszczyka trafia strzał Pląskowskiego.

59'

Fani Chojniczanki meldują się na sektorze. Lepiej późno, niż wcale.

58'

Zerwał się Kosuke Ikegami i wyłożył piłkę Tomaszowi Ostalczykowi, ale piłka wybita na rzut rożny.

55'

Niepotrzebna przepychanka w polu karnym Chojniczanki. Sędzia pokazał żółtą kartkę Strózikowi (Puszcza). Zawodnik gospodarzy już miał na koncie "żółtko"... Gospodarze w dziesiątkę.

54'

Faul Feciucha, będzie rzut wolny dla Puszczy z 20 m.

51'

Janik... nad bramką.

50'

Ropiejko za Filipe Pereirę Godinho (Chojniczanka).

48'

Precyzyjna piłka Szymonika, ale Wallace nie był w stanie jej przejąć w polu karnym.

46'

Żółta kartka dla Błażeja Jankowskiego (Chojniczanka) za brzydki faul na Pawle Moskwiku.

45'

Marcin Zontek w przerwie wszedł za Michała Mikołajczyka (Puszcza).

45'

Zaczynamy II połowę.

18:50

Chojniczanka prowadziła grę, ale nie potrafiła wykorzystać przewagi. Obie sporne sytuacje w polu karnym Puszczy mocno dyskusyjne - Mariusz Pawlak ma za co suszyć głowę sędziemu. Puszcza sprawia wrażenie zespołu, który punktów tutaj tanio nie odda, ale brutalna gra w defensywie może się skończyć katastrofą.

47'

Paweł Malec zaprasza piłkarzy do szatni. Po pierwszej połowie remis 0:0.

45'

Aktywny Cholewiak strzela w sam środek bramki z kilkunastu metrów. To akurat dla Jałochy małe piwo.

44'

I polowa potrwa 2 minuty dłużej. Puszcza w natarciu.

44'

Michał Mikołajczyk ładne wypuszczony prawą stroną, traci piłkę.

43'

Stróźik (Puszcza) napomniany żółtą kartką za faul w środku boiska.

40'

Kontra Puszczy zduszona w zarodku przez Radlera.

39'

Iwanicki! Strzał a'la 'spadający liść' nad poprzeczką bramki Puszczy.

38'

Dośrodkowania Janika zostały chyba w II lidze. Futbolówka minęła w ogóle pole karne gości.

37'

Janik szarpie na lewym skrzydle. Strzał w światło bramki wybija Jałocha! Rzut rożny.

35'

Cholewiak na spalonym.

35'

Dynamiczne wejście Ikegamiego w pole karne, ale Pląskowski wolał niecelnie uderzyć zamiast szukać Japończyka.

34'

Cholewiak oko w oko z Jałochą i były bramkarz Legii ratuje gości od straty gola. To była "setka"!

31'

Strzał Filipe Godinho z dystansu z problemami łapie Jałocha.

29'

Ostalczyk do Mikołajczyka, snajper Chojniczanki znowu się wywraca ale tym razem nie ma mowy o karnym.

28'

Znowu Pląskowski blisko bramki, ale sędzia odgwizduje pozycje spaloną.

28'

Pląskowski popchnięty przez Michała Mikołajczyka w polu karnym. Goście znowu domagają się jedenastki.

27'

Kotłowanina w polu karnym Chojniczanki i pudło Biernata z główki.

26'

Zgranie kapitana Puszczy Nowaka do Janika prawie jak z Copacabany. Faul i Puszcza ma okazję na centrę z 30 metrów.

25'

Długa piłka Mikołajczyka do Nowaka w próżnię. Od bramki Konrad Jałocha.

23'

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów, więc pokusimy się o komentarz. Puszcza konstruuje ciekawe akcje, ale bliżej bramki zdecydowanie Chojniczanka. Największe zagrożenie stwarza prawa flanka, gdzie z Tomaszem Ostalczykiem udanie współpracuje Daniel Chyła.

21'

Dobra próba Janika z lewego narożnika pola karnego, kąśliwy strzał na aucie bramkowym.

21'

Próba dośrodkowanie Chyły w rękach Sobieszczyka. Chojniczanka rozgrywa coraz śmielsze kontry.

19'

Rajd Janika przerywa Ikegami.

18'

Goście na połowie Puszczy, próba zbyt koronkowego rozegrania kończy się autem dla podopiecznych Dariusza Wójtowicza.

17'

Ławka Chojniczanki ma otwarte pretensje do sędziego Malca o niepodyktowanie jedenastki.

16'

Kałat do Moskwika, zagranie w pole karne Chojniczanki niecelne.

15'

Mądre zagranie Ostalczyka do Mikołajczyka, były napastnik pada w polu karnym po interwencji obrońcy Puszczy, sędzia nie dyktuje karnego dla gości!

13'

Niedokładne rozegranie po aucie na wysokości środka boiska i Chojniczanka przejmuje piłkę za darmo.

12'

Spalony Mikołajczaka.

11'

Znowu Ostalczyk w natarciu, Puszcza wybija na korner. Centrę pomocnika Chojniczanki wybijają obrońcy gospodarzy.

8'

Strózik zdejmuje strzał z nogi Ostalczykowi, rzut rożny dla Chojniczanki bez rezultatu.

7'

Długi wrzut z autu Puszczy, niebezpieczeństwo zażegnuje Błażej Radler.

7'

Faul Mikołajczaka w ofensywie, rozpocznie Sobieszczyk.

6'

Znowu "patelnia" dla Moskwika od Janika, nieudany strzał w środek bramki.

4'

Wallace już wrócił na boisko.

4'

Nieudany rajd Moskwika, dobrze na spółkę Chyła i Jankowski.

3'

Przerwa w grze, jeden z zawodników gospodarzy zaraz opuści boisko na noszach.

2'

Sebastian Janik odbiera piłkę obrońcy Chojniczanki i podaje do Moskwika, który oddaje płaski strzał. Prosto w ręce Jałochy.

1'

Sędzia Paweł Malec rozpoczyna mecz! Puszcza w jednolitych niebieskich strojach, goście z Chojnic w tradycyjnych kompletach w żółto-czerwone pasy.

17:54

Gospodarzy będzie dopingowała garstka fanów z flagą zgromadzona na trybunie zachodniej.

17:53

Na mecz zmierza grupa 40 kibiców Chojniczanki. Do Krakowa jeszcze mają kilkadziesiąt kilometrów, więc na początek meczu na pewno nie zdążą.

17:48

Ostatni mecz obu zespołów miał miejsce dwa tygodnie temu. Wtedy, w rundzie wstępnej Pucharu Polski Puszcza wygrała 2:0, a obie bramki zdobył Sebastian Janik. Wychowanek Wisły Kraków zagra dzisiaj na prawej stronie pomocy w zespole gospodarzy.

17:40

Piłkarze z Chojnic do Krakowa mieli ponad pół tysiąca kilometrów drogi. W Małopolsce zameldowali się już wczoraj.

17:37

W zespole gości aż roi się od pilkarzy z ekstraklasowym doświadczeniem. Dariusz Wójtowicz posadził na ławce rezerwowych jedynego rodzynka z Ekstraklasy - Arkadiusz Lewiński zagrał 5 meczów dla Ruchu Chorzów

17:35

Rezerwowi Puszczy: Stępniowski, Uwakwe, Czychowski, Lewiński, Miziak, Lizak, Zontek.

17:34

Rezerwowi Chojniczanki: Misztal, Jędrzejczyk, Laskowski, Orłowski, Ropiejko, Wojdyga, Ziąbski.

17:25

Obie drużyny już pojawiły się na płycie boiska i rozgrzewają się. W Nowej Hucie panuje nieziemski ukrop, ale piłkarze Chojniczanki mniej lub bardziej celowo wybierają drogę przebieżki przez pracujące na murawie zraszacze.

17:22

Trójka sędziowska rozpoczęła rozgrzewkę. Dla sędziego głównego Pawła Malca z Łodzi to dopiero drugi mecz na tym poziomie rozgrywek.

17:19

Boisko zdobi baner drugoligowej Garbarni. Nowa Huta to zresztą w chwili obecnej centrum małopolskiego futbolu - gospodarzami Suchych Stawów są w tej chwili trzy drużyny - Hutnik, Puszcza i właśnie "Garca". Mecz tej drugiej już jutro.

17:15

Obiekt trzecioligowego Hutnika robi wrażenie. Murawa położona przez trenujących tutaj podczas EURO 2012 Anglików równa jak stół, w środku nie brak motywów związanych z Trzema Lwami.

17:05

Zapowiedź dzisiejszego meczu można przeczytać TUTAJ. O Uwakwem więcej pod TYM linkiem.

17:01

To może być pierwszy i ostatni mecz Puszczy na Suchych Stawach. W iście błyskawicznym tempie - do 9 sierpnia - kameralny obiekt w Niepołomicach ma zostać przystosowany do wymogów tego poziomu rozgrywek.

16:56

Jak udało nam się dowiedzieć, najnowszy nabytek Puszczy - Longinus Uwakwe - rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

16:51

Suche Stawy, dzielnica Nowa Huta, Kraków. Tutaj już o godzinie 18:00 starcie dwóch beniaminków I ligi - Puszcza Niepołomice zmierzy się z zespołem Chojniczanki Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania!