Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
0 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
95'

Koniec spotkania. Gospodarzą nie udaje się doprowadzić do wyrównania, Olimpia wygrywa 1-0. Dziękujemy za uwagę.

94'

Strzał głową po Stefanika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka jednak nie trafia w bramkę przy strzale przeszkodził mu jeszcze kolega z drużyny Witold Cichy.

93'

Jest szansa dla drużyny kolejarza. Rzut rożny.

92'

Zabłocki ukarany żółta kartką.

90'

Sędzia spotkania dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Piłkarze Kolejarza starają się szybko przedostać z piłką w pole karne Olimpii ale przestrzenie między formacjami ułatwiają gościa przerywanie akcji.

87'

Po długim podaniu z głębi pola w pole karne wbiega Szymański jednak nie dopada do piłki bo uprzedza go bramkarz gości wybijając ją głową w aut.

86'

Lewą stroną w pole karne przedziera się Szymański jednak jego podanie trafia w nogi obrońców,

84'

Po dośrodkowaniu Cieślińskiego z lewej strony boiska piłke z woleja uderza Smoliński, jednak wysoko ponad bramką.

84'

Piłkarze Olimpii zaczynają kraść cenne sekundy przy stałych fragmentach gry ale gdy tylko piłka jest w ruchu starają się nacierać na bramkę rywala.

80'

Po ładnej kombinacyjnej akcji lewą strona Cieśliński otrzymuje dobre podanie w polu karnym i oddaje strzał w krótki słupek, czujny jednak Mariusz Różlaski wybija na rzut rożny.

78'

Spóźniony Szufryn trafia w nogi Cieślińskiego za co dosteje żółtą kartke.

76'

Zmienia również trener Cecharz. Ukaranego żółta kartką Niane zastepuje Michał Gryźlak.

75'

Zmiana w ekipie gości Kowalczyka zastępuje Mazurkiewicz.

73'

Groźny strzał Kaliciaka z 16 metra jednak obok prawego słupka bramki Michała Wróbla.

72'

Faul przy linii. Niane otrzymuje żółtą kartkę. Rogalski zwija się z bólu ostra reakcja ławki rezerwowych Olimpii.

71'

Groźnie wyglądająca kontra gości środkiem boiska. Piłka ląduje jednak w rękach Różalskiego.

70'

Przerwa dla zawodników na uzupełnienie płynów. Trener Kafarski przekazuje wiele podpowiedzi swojemu zespołowi. "Z tyłu konsekwentnie" słyszą na odchodne.

68'

Zmiana w drużynie kolejarza. Słabo spisującego się kondycyjnie Trochima zastępuje Bocian.

64'

Zmiana w zespole gości. Szczota zastępuje Cieśliński.

63'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym piłkę otrzymuje Rogalski, kiwką mija obrońce gości i strzałem po długim słupku pokonuje Różalskiego.

63'

Goool!!!! Rogalski przedostaje się na 10 metr oddaje mocny i celny strzał! Piłka ląduje w sieci!

61'

Patryk Szymański zmienia mocno eksploatowanego w pierwszej połowie Michała Bajdura.

60'

Szczot decyduje się na strzał z 18 metrów jednak zbyt słaby i Różalski z łatwością wychwytuje piłkę.

59'

Kowalczyk dostaje dobre podanie na prawej stronie. Spokojnie przymierza i oddaje mocny strzał broni jednak Różalski.

58'

Kaliciak rusza prawą stroną boiska jednak na nic zdają się jego kiwki i bez problemu zostaje powstrzymany przez Woźniaka.

55'

W drużynie gości za dyskusje z arbitrem żółtą kartkę otrzymuje Woźniak.

54'

Rzut wolny z 30 metrów piłkę dorzuca w pole karne Rogalski, jednak zbyt płasko i obrońcy Kolejarza nie maja problemu z wybiciem piłki. Następnie zamieszanie w środku pola z groźną kontrą wychodzi Kaliciak zagrywa na prawo do Bajdura...ten jednak gubi piłkę między nogami.

50'

Walęciak ni to strzela ni dośrodkowuje z ponad 30 metrów i piłka przelatuje nad bramką Wróbla.

48'

Z lewej strony Trochim dostaje podanie od Walęciaka i z narożnika pola karnego oddaje strzał, zbyt lekki ale odbija się jeszcze od nogi obrońcy i korner dla gospodarzy.

46'

Zaczynamy. Kto wygra? A może remis?

17:59

Gwizdek sędziego wezwał już piłkarzy na murawę. Niebawem rozpoczniemy drugą połowę.

17:51

Trener Kafarski w przerwie będzie musiał chyba poszukać nowych rozwiązań, może również personalnych jeśli chce odmienić oblicze spotkania.

46'

Sędzia kończy pierwsza połowe po upływie doliczonej minuty. 0-0 ze wskazaniem na gospodarzy.

46'

Niebezpieczny strzał Bajdura z prawej strony pola karnego ląduje na górnej siatce bramki Wróbla. Było groźnie.

45'

Sędzia spotkania dolicza 1 minutę.

44'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka mija obrońców Olimpii i bramkarza, ląduje pod nogami Kaliciaka który jednak nie poradził sobie z oddaniem strzału.

43'

Kaliciak wywalczył rzut rożny z lewej strony boiska po nabiciu piłką obrońców przeciwnika.

42'

Stefanik zbyt długo zwlekał ze strzałem zza pora karnego, zmuszony był oddać piłkę na prawą stronę do Bajdura, ten dośrodkowuje ale bardzo niecelnie.

39'

Za dyskusję z sędzią spotkania zółty kartonik obejrzał Staniek.

38'

Rocki łamie akcję z lewej strony do środka i znakomici podaje do Bajdura który jest już sam na sam z bramkarzem...niestety dla gospodarzy jest na pozycji spalonej.

36'

Po faulu w środku pola żółtą kartke otrzymuje pomocnik gości Marcin Smoliński.

35'

Na strzał z dużej odległości decyduje się Walęciak, ale wykonanie bardzo niecelne.

30'

Trochim bardzo dobrze dogrywa z rzutu rożnego i Szczot omal nie wpakował piłki głową do własnej bramki. Ponownie korner dla gospodarzy.

29'

Bajdur dośrodkowuje z prawej strony, obrońca gości nie opanowuje piłki i ta wychodzi na rzut rożny.

28'

Z lewej strony świetnie pokazał się Rocki dostał podanie od Walęciaka i dośrodkował, piłkarze Olimpii wybili piłkę przed pole karne przejął ją ponownie Walęciak, oddał strzał ale bardzo niecelny.

26'

Gospodarze zbierają brawa od publiczności. Dwójkowa akcja Bajdur - Kaliciak kończy się strzałem tego drugiego. Niestety zbyt słabym...

23'

Ostry faul na Stefaniku w środku boiska.

22'

Sędzia zarządza przerwę dla zawodników na uzupełnienie płynów.

19'

Nadal szybkie tempo spotkania!

16'

Korner dla Olimpii. Wożniak dorzuca głęboko na bramkarza a ten z trudem piąstkuje przed siebie, niebezpieczeństwo zażegnane.

14'

Gospodarze starają się przedostać w pole karne Olimpii raz to lewą raz to prawą stroną ale ataki te są kompletnie nieskuteczne.

12'

Na linii 16-tego metra piłkę otrzymuje Ruszkul zagrywa na prawo do Bielawskiego ten jednak nie wchodzi z piłką w pole karne tylko odgrywa do Ruszkula który nie opanowuje niedokładnego podania i akcję konstruują już gospodarze.

10'

W drużynie gości bardzo dobrze poczyna sobie grający z prawej strony obrony Bielawski, w Kolejarzu wyróżnia się grający w środku pola waleczny Niane starający się przerwać większość akcji Olimpii.

7'

Obie drużyny szybko starają się przedostać pod pole karne przeciwnika. Ciekawe czy wytrzymają takie tempo w tych warunkach pogodowych?

5'

Z prawej strony dobrym podaniem za obrońców piłkę wrzuca Bielawski, dopada do niej Kowalczyk i mocnym strzałem posyła ją tuż obok długiego słupka.

3'

Wrzucenie piłki z środka na lewą stronę ale do piłki nie zdąża Rocki i ta wychodzi poza linie końcową.

2'

Pierwszy gwizdek sędziego, faul w środku pola. Piłkę dorzuca w pole karne Kolejarza Smoliński ale zostaje ona wybita głową przez jednego z obrońców.

1'

Ruszamy. Po 90 minutach gry (plus czas doliczony) minut będziemy mieli odpowiedź na najbardziej nurtujące nas pytanie.

16:57

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko. Brawa i pojedyncze choć głośne okrzyki z sektorów gospodarzy.

16:56

Za chwile pierwszy gwizdek sędziego Złotka. Z szatni Olimpii dobiega głośny okrzyk piłkarzy którzy motywują się przed meczem.

16:54

Dotychczas w 1 lidze piłkarze obu drużyn spotykali się 4 razy. Trzykrotnie wygrywała Olimpia, raz był remis na tym właśnie stadionie.

16:51

Biorąc pod uwagę wyniki obu drużyn z pierwszych spotkań i to że Kolejarz gra na własnym terenie, trudno wytypować faworyta, choć minimalnym może wciąż wydawać się Olimpia ze swoimi ekstraklasowymi aspiracjami.

16:47

Drużyna Kolejarza również nieudanie rozpoczęła sezon. W meczu wyjazdowym uległa beniaminkowi z Chojnic 1-3.

16:40

Po fatalnym 0-5 Olimpii w spotkaniu z Dolcanem na inaugurację sezonu, można było spodziewać się kilku zmian w wyjściowej jedenastce. I tak po za wspomnianym Kowalczykiem od pierwszych minut zobaczymy również Kłusa, do składu wraca Staniek.

16:31

Dzisiejszy mecz będzie powrotem Macieja Kowalczyka na stadion w Stróżach. W poprzednim sezonie był on prawdziwym "bombardierem" drużyny Kolejarza, strzelając dla niej 22 gole, dzięki czemu został królem strzelców 1 ligi. Dziś stanie po drugiej stronie barykady.

16:30

I już są, piłkarze Olimpii wybiegli na rozgrzewkę.

16:28

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już piłkarze gospodarzy, zostali przywitani brawami. Wcześniej na murawie pojawili się również sędziowie i bramkarze drużyny Olimpii. Czekamy jeszcze na resztę zawodników gości.

16:25

W Stróżach dziś słonecznie i upalnie. Murawa, na inaugurację sezonu na tym stadionie, nie jest w najlepszym stanie.

16:21

Rezerwowi Olimpia: Fabiniak, Banasiak, Pisarczuk, Mazurkiewicz, Suchocki, Zabłocki, Cieśliński

16:20

Rezerwowi Kolejarz: Lisak, Klatt, Bocian, Szymański, Gryźlak, Leśniak, Danek

16:17

Witam serdecznie. Jesteśmy w Stróżach gdzie miejscowy Kolejarz zmierzy się z Olimpią Grudziądz. Na relację zaprasza Państwa Michał Ponamarczuk.