ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
95'

Sędzia Lyczmański kończy spotkanie. Stomil - Energetyk 1:1.

90'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'

Dzieje się w końcówce. Najpierw sporna sytuacja w polu karnym gospodarzy, w którym przewrócił się Cisse. Potem na trybuny odesłany został trener Energetyka Ryszard Wieczorek.

89'

Teraz próbował "szarpnąć" Szymon Kaźmierowski. Nie był jednak w stanie uderzyć na bramkę Skrzeszewskiego.

88'

W świetnej sytuacji pomylił się Bartosz Papka, który uderzył nad poprzeczką. Zmarnowana piłka meczowa? Kilka minut do końca spotkania.

86'

Stomil naciska, ale nie jest w stanie zagrozić bramce Marcina Skrzeszewskiego.

83'

Na spalonym Idrissa Cisse.

81'

Teraz zmiana w ekipie Ryszarda Wieczorka. Schodzi Marek Krotofil. Zastępuje go Roland Buchała.

78'

Schodzi Paweł Łukasik. Za niego Szymon Kaźmierowski.

76'

Znów spróbowali gospodarze. Po dograniu Kuna piłkę sięgnął Bartosz Papka. Uderzenie zawodnika Stomilu było jednak niecelne.

73'

Żółtą kartką ukarany strzelec bramki dla Energetyka Idrissa Cisse.

70'

Teraz roszada personalna w drużynie gości. Za Daniela Ferugę wchodzi Mateusz Słodowy.

68'

Faulowany Łukasik. "Żółtko" dla Szymona Jarego.

65'

Schodzi też Grzegorz Lech. Zastąpi go Daniel Michałowski.

65'

Dwie zmiany w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Tomasz Bzdęga. Za niego Bartosz Papka.

64'

W ostatnim fragmencie gry dłużej przy piłce utrzymują się gości. Nie wynika z tego jednak żadne zagrożenie pod bramką Skiby.

59'

Mariusz Muszalik ukarany żółtą kartką.

57'

Paweł Łukasik miał okazję na zdobycie swojej drugiej bramki w tym spotkaniu, ale zawiódł marnując doskonałą okazję po podaniu z prawej strony boiska w wykonaniu Dominika Kuna. Wciąż 1:1.

55'

Teraz zaatakowali goście. Dośrodkowanie w pole karne Stomilu wybili jednak olsztyńscy obrońcy. Rzut rożny nie przyniósł żadnego zagrożenia pod bramką Piotra Skiby.

51'

Prawą stroną boiska pomknął Tomasz Bzdęga. Zawodnik Stomilu próbował dograć do któregoś z partnerów - pytanie tylko do którego? Piłka w posiadaniu Energetyka.

48'

Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany personalne w przerwie spotkania. Oba zespoły w identycznych składach.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy, który była wyrównana. Mogą się podobać kontrataki Energetka, natomiast Stomil musi nadal pracować nad skutecznością.

44'

Jeszcze żółtą karta dla Łukasza Jeglińskiego.

41'

Indywidualna akcja Łukasika, który przedryblował obrońcę i mocno uderzył w światło bramki.

40'

GOOOOOOOL!!! Wyrównanie! Łukasik!

39'

Ajjj było groźnie! Po wrzutce z rzutu wolnego uderzał Grzegorz Lech, ale nieznacznie się pomylił.

38'

Sporo wrzutek w pole karne adresują gracze Stomilu, ale brakuje zawodnika, który wygrałby walkę z obrońcami.

35'

Obraz gry nie uległ zmianie. Stomil utrzymuje się dłużej przy piłce, a rybniczanie szukają okazji do kontry.

32'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Piotr Skiba broni groźne uderzenie Daniela Ferugi!

29'

Boisku opuszcza kapitan ROW-u, Kamil Kostecki. W jego miejsce wchodzi Paweł Staniczek.

26'

W odpowiedzi przewrotką próbował strzelać Łukasz Jegliński. Jednak bardzo niedokładnie.

23'

To drugie trafienie Senegalczyka w drugim kolejnym meczu. Tydzień temu w Niecieczy również wyprowadził ROW na prowadzenie.

22'

GOOOOOOL!! Cisse tym razem sprytniejszy od bramkarza i Energetyk prowadzi 1:0!!

19'

Parno, duszno w Olsztynie. Nie mają łatwo piłkarze, ale chyba powinni być na takie warunki przygotowani...

16'

Jedna z nielicznych kontr zawodników ROW-u zakończona niedokładnym podaniem. To właśnie brak precyzji jest aż nadto widoczny w dzisiejszym spotkaniu.

13'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, żadna ze stron nie jest w stanie wypracować sobie przewagi.

11'

To powinien być go dla Energetyka! Idrissa Cisse urwał się obrońcom Stomilu, lecz przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem gospodarzy!

8'

Goście dzisiejszego spotkania wyraźnie nastawieni na szybkie kontry. Póki co rybniczanie skupieni na destrukcji.

6'

W pierwszych minutach stara się zaatakować Stomil, ale radzą sobie we własnym polu karnym piłkarze Energetyka.

3'

Paweł Łukasik próbował uderzać z rzutu wolnego, ale nie było to najlepsze wykonanie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

16:59

Oba zespoły są już na boisku.

16:53

Czekamy na ponowne wyjście na boisko zawodników, za kilka minut zaczynamy.

16:28

O to może być ciężko, bowiem beniaminek z Rybnika do słabeuszy się nie zalicza. Poprzedni sezon, jeszcze na drugoligowych boiskach, zakończył jako zwycięzca grupy zachodniej. Energetyk w 1. kolejce pojechał do Niecieczy, gdzie mocno postraszył głównego kandydata do gry w Ekstraklasie. Podopieczni Ryszarda Wieczorka do przerwy nawet prowadzili, ale ostatecznie z trudnego terenu wywieźli cenny punkt. Teraz rybniczanie liczą na kolejną zdobycz, tym razem w Olsztynie.

16:20

Na inaugurację Stomil podejmował jednego z papierowych faworytów do awansu, Arkę Gdynia. Spotkanie rozegrano w Ostródzie i zakończyło się podziałem punktów. Kibice olsztyńskiego zespołu bramek się nie doczekali i teraz liczą na trafienia w spotkaniu z Energetykiem.

16:17

Witamy z Olsztyna, gdzie miejscowy Stomil zmierzy się dzisiaj z Energetykiem ROW Rybnik.