1. połowa0 : 2
94'

Sędzia kończy spotkanie po świetnym meczu. Za uwagę dziekuje Maciej Akimow.

93'

Tym razem piłkę wzdłuż bramki zagrywał Krzywicki. Futbolówka przeszła przez całe pole karne, a przy linii autowej przejął ją Nadolski. Wrzucił piłkę i szukał Krzywickiego, który jednak był na spalonym.

92'

Dobra kontra Wisły, z piłką zabrał się Kaczmarek, ale przed polem karnym był wyraźnie faulowany. Sędzia jednak pozostaje niewzruszony

91'

Wisła nieco opadła z sił. Inicjatywę w końcówce meczu przejęli goście

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej polowy.

89'

Dziedzic uderza z linii pola karnego, ale piłka przelatuje obok prawego słupka

88'

Mało brakowało by Szczepankiewicz dostał piłkę za kołnierz po rzucie wolnym dla Miedzi. Koniuszkami palców przerzuca futbolówkę nad bramką

87'

Sielewski wchodzi za Góralskiego

86'

Płaski strzał Burkhardta, ale pewnie broni Ptak

84'

Walka powietrzna w polu karnym Wisła przyniosła kilka ofiar. Leży dwóch zawodników nafciarzy oraz jeden piłkarz Miedzi

83'

Mysona w ofensywnej akcji próbował centrować. Mógł trafić w ptaka, ale co najwyżej tego lecącego nad stadionem

81'

Filigranowy zawodnik Miedzi również został ukarany

80'

Kapitan nafciarzy ukarany żółtą kartką

79'

Jak taran albo raczej hiszpański pociąg przedzierał się Kasperkiewicz, ale Marko Radić jako ostatni obrońca zatrzymał piłkarza gości, który wcześniej 40-metrowym rajdem minął kilku zawodników gospodarzy

76'

Dopiero teraz uświadczyliśmy pierwszej poważniejszej akcji Miedzi w drugiej odsłonie meczu, ale na końcu kiepsko dośrodkował Bartoszewicz i Wisła przejęła piłkę

73'

Krzywy wrócił na boisko, ale wyraźnie utyka

72'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Na boisku leży kontuzjowany Krzywicki. To chyba coś poważniejszego.

71'

Cierpka melduje się na boisku

71'

Burkhardt wziął na siebie 3-4 zawodników Miedzi i miękką podcinką znalazł w polu karnym Janusa. Ten niczym w akcji na 2:2 szukał Krzywickiego, ale tym razem fantastycznie wyciągnął się Ptak i wyłapał piłkę.

68'

Mamy chwilę uspokojenie w środkowej części boiska

66'

Miedź jest w totalnym amoku. Wisła jest dużo lepsza i jeśli tak będzie do końca meczu to powinni niedługo zdobyć kolejną bramkę.

66'

Zasada po stracie bramki został ukarany żółtą kartką za grę na czas

64'

Schodzi również strzelec pierwszego gola

62'

Wcześniej na boisku zameldował się Mowlik

62'

Janus zagrał piłkę wzdłuż bramki, a tam Marcin Krzywicki jak z armaty uderzył pod poprzeczkę!

61'

Ciężko opisać to co dzieje się teraz w Płocku.

60'

Maaaaaaaaaaarcin Krzyyyyyywicki doprowadza do remisu!

57'

Midzierski nie dość, że sprokurował rzut karny to jeszcze dostał czerwoną kartkę. W tej sytuacji faulował Marcina Krzywickiego.

55'

Janusz Dziedzic pewnie pokonuje Ptaka! Wisła łapie kontakt!

54'

Rzut karny dla Wisły Płock!

54'

Nadolski centruje w pole karne Miedzi, ale koniuszkami palców Ptak wybija piłkę na rzut rożny

53'

W drugiej połowie inicjatywę przejęła Wisła, ale nie wynika z tego żadne realne zagrożenie.

52'

Na rozgrzewkę w zespole Miedzi wyszedł Zakrzewski oraz Garuch.

50'

Dobrze dośrodkowywał Janus, ale w polu karnym o własne nogi potknął się Krzywicki

48'

Kolejna zmiana w zespole. Wisła stawia wszystko na jedną kartę. Za defensywnego pomocnika wchodzi napastnik, Marcin Krzywicki.

47'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Sekulskiego wchodzi Dziedzic

46'

Zaczynamy drugą połowę

16:46

Z mojej perspektywy ciężko to dokładnie ocenić, ale wszystkich kibiców na stadionie powinno być ok. 3-3,5 tyś.

16:41

Kibice Wisły Płock na początku spotkania zaprezentowali oprawę: Oprawa kibiców Wisły Płock

16:36

Kibiców gości przybyło ok. 50

49'

Sędzia kończy pierwszą połowę, która się nieco przeciągnęła.

49'

Piłka przeszła do Pawła Kaczmarka, ten zwiódł obrońców i dorzucił na głowę Marko Radicia. Uderzenie było celne, ale zbyt słabe by pokonać Ptaka, który świetnie interweniował.

48'

Dośrodkowanie na rzut rożny wybijają obrońcy Miedzi

48'

Przed polem karnym faulowany Burkhardt. To powinna być ostatnia akcja w tej połowie.

46'

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

46'

Wisła coraz bardziej aktywna. Kolejny strzał na bramkę, ale w sam środek.

45'

Grzegorzewski wyciął Burkhardta równo z murawą. Sędzia pokazuje kolejny kartonik.

44'

Sekulski świetnym, płaskim strzałem próbował pokonać bramkarza. Piłka minęła mur, ale przeleciała również obok słupka i od bramki znowu zacznie Ptak.

42'

Przed polem karnym faulowany był Sekulski. Będzie okazja na bezpośredni strzał.

42'

Bartczak zatrzymuje Kaczmarka na lewym skrzydle. Nowy zawodnik Wisły pomimo, że stracił piłkę to i tak jest wyróżniającym się piłkarzem gospodarzy.

40'

Dobrze zapowiadająca się akcja Wisły spaliła na panewce. Burkhardt dostał zbyt mocne podanie na skrzydło i nie potrafił zatrzymać piłki. Od bramki zacznie Ptak.

38'

Na strzał przed polem karnym zdecydował się aktywny dziś Szczepaniak, ale piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.

36'

Wisła pomimo miażdżącej przewagi w rzutach rożnych (7:0) nie potrafi całkowicie tego wykorzystać. 0 zagrożenia, a na dodatek nafciarze niepotrzebnie wycofują piłkę do linii obrony tak jakby bali się kolejnej kontry.

35'

W pole karne gości przedzierał się Janus, ale jego "centrostrzał" wybijają obrońcy Miedzi. Kolejny rzut rożny dla Wisły.

34'

Po faulu na Kaczmarku Wisła miała stały fragment gry. Piłkę dobrze dorzucił Burkhardt, ale Piotr Wlazło uderzył obok słupka.

33'

Miedź schowana za podwójną gardą bardzo dobrze się broni. Wisła nie oddała jeszcze celnego strzału na bramkę.

30'

Paweł Kaczmarek świetnie zawinął rywali przy linii bocznej. Odegrał do Burkhardta, ale ten traci piłkę. Słaby mecz ofensywnego pomocnika.

29'

Piłkę po koźle łapie Szczepankiewicz.

28'

Faul Magdonia przed własnym polem karnym. Kolejna okazja dla Miedzi na podwyższenie rezultatu.

28'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Wysoka temperatura nie sprzyja graniu w piłkę na pełnych obrotach przez 90 minut.

26'

Pierwsza indywidualna kartka w tym meczu. Jacek Góralski ukarany za faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

25'

W starciu ucierpiał Piotr Wlazło. Obecnie jest opatrywany poza boiskiem.

22'

4. rzut rożny dla Wisły. Filip Burkhardt słabo dorzuca piłki w tym meczu. Po raz kolejny obrońca Miedzi wybija piłkę.

20'

Próbę szybkiego ataku Miedzi przerywa Nadolski

18'

Kolejny rzut rożny dla Wisły. W polu karnym popychany był jeden z zawodników gospodarzy, ale sędzia nakazuje grać dalej.

15'

Kolejna próba zagrania do Grzegorzewskiego. Tym razem dośrodkowanie poszło z lewej strony. Dobrze na przedpolu spisał się jednak Szczepankiewicz, który dobrze przeczytał akcję.

13'

Kolejny rzut rożny dla Wisły. Kolejny raz bez żadnej korzyści. Piłkę wybijają obrońcy.

11'

Mocny początek Miedzi i mamy już 2:0. Z prawej strony piłkę dorzucił Szczepaniak, a Jakub Grzegorzewski nawet z zamkniętymi oczami nie mógł tego spudłować.

10'

Kaczmarek pociągnął lewym skrzydłem i wywalczył rzut rożny, pierwszy w tym meczu.

7'

Miedź wychodzi na prowadzenie! Piłka po rykoszecie odbiła się od obrońców, a z najbliższej odległości Szczepankiewicza pokonał Jakub Grzegorzewski.

5'

Sekulski dość ostro potraktował Daniela Tanżynę. Mamy pierwszą przerwę w grze.

4'

Piłkarze starają się zagęszczać środek pola przez co rozgrywanie akcji jest utrudnione.

2'

Obie drużyny standardowo zaczęły od długich zagrań bezpośrednio za linię obrony rywala. Póki co bez efektów.

1'

Zaczynamy!

15:39

Za chwilę zaczynamy. Piłkarze obu drużyn wychodzą właśnie na boisko.

15:39

Rezerwowi Miedzi: Andrzej Bledzewski, Marcin Garuch, Adrian Woźniczka, Adrian Łuszkiewicz, Mariusz Mowlik, Zbigniew Zakrzewski, Adrian Cierpka

15:38

Rezerwowi Wisły: Seweryn Kiełpin, Janusz Dziedzic, Tomasz Grudzień, Fabian Hiszpański, Marcin Krzywicki, Cezary Stefańczyk

15:35

W Płocku po powrocie do 1. ligi działacze chcą przede wszystkim stabilizacji. Wisła od pewnego czasu błąkała się pomiędzy 1. a 2. ligą wymieniając co roku połowę składu. Tym razem było całkowicie inaczej. Trzon zespołu został, a wyeliminowano jedynie najsłabsze ogniwa. Trener Marcin Kaczmarek przyznał, że celem jest utrzymanie.

15:30

- Wisła to mocny zespół. W Płocku przeprowadzili ciekawe transfery i na pewno stać ich na więcej, niż tylko walka o utrzymanie. Naszym celem w Płocku będzie podtrzymanie dobrej dyspozycji z ostatniego meczu w Opolu - mówił przed spotkanie Rafał Ulatowski, szkoleniowiec Miedzi.

15:20

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 1. kolejki 1. ligi, w którym Wisła Płock zmierzy się z Miedzią Legnica. Inauguracyjny gwizdek zabrzmi właśnie na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.