Stomil OlsztynStomil Olsztyn
0 : 0
Arka GdyniaArka Gdynia
94'

Koniec meczu. Przed meczem faworytem była Arka i mimo tego, że miała przewagę tylko remisuje w Ostródzie ze Stomilem 0-0. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

92'

Arka cały czas atakuje, ale defensywa Stomilu gra dzisiaj bez zarzutu.

90'

Doliczono 4 minuty.

90'

Szwoch uderzał z dystansu, ale świetnie broni Skiba!

89'

Tym razem kartką ukarany Łukasik za faul na Glauberze.

89'

Za faul żółtą kartką ukarany Sobieraj.

87'

Do końca trzy minuty. Jedni i drudzy odczuwają już trudy tego meczu.

85'

Glauber wrzucał z prawej strony, ale Rzuchowski nie doszedł do strzału.

83'

Ostatnia zmiana także w Stomilu. Schodzi Papka, a w jego miejsce wbiegł Dominik Kun.

82'

Ostatnia zmiana w Arce. Rzuchowski w miejsce Jamróza.

80'

Druga zmiana w Stomilu. Za Kaźmierowskiego wchodzi Łukasik.

78'

Kucharskiego łapały skurcze i był zmuszony aby zejść z boiska. W jego miejsce wszedł Koprucki.

77'

Groźnie pod bramką Stomilu, ale fatalnie w piłkę trafił Aleksander.

76'

Druga roszada w zespole Arki. Schodzi z boiska da Silva, a w jego miejsce wchodzi były król strzelców 3 ligi, Michał Szubert.

73'

Wrzutka Glaubera z prawego skrzydła w pole karne, ale Kucharski wybija piłkę.

72'

Dośrodkowanie Papki w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji.

72'

Arka dominuje, ale nie może strzelić upragnionego gola. Do końca meczu coraz mniej czasu.

70'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Glauber wszedł za Radzewicza.

68'

Kolejna przerwa na napoje.

66'

da Silva szukał miejsca w polu karnym, uderzył na bramkę, ale broni Skiba!

64'

Wrzutka Pruchnika z wolnego w pole karne olsztynian. Do strzału doszedł bodajże Jamróz, ale piłka odbiła się jeszcze od obrońców Stomilu i nic z tej akcji nie wyszło.

63'

Arka spokojnie konstruuje atak pozycyjny. Na trybunach za to wymiana uprzejmości między kibicami obydwu drużyn.

60'

Fatalny strzał z dystansu Tomasika.

58'

Mocne uderzenie z dystansu Szwocha, ale broni Skiba.

56'

Lech z rożnego na głowę Bucholca, świetnie broni Szromnik!

54'

Arka zdominowała grę i jest coraz bliżej strzelenia bramki. Stomil nastawił się na grę obronną.

53'

Radzewicz uderzył z narożnika pola karnego prosto w Skibe.

50'

Aleksander zagrał do Szwocha, ten chciał uruchomić prostopadłym podaniem da Silve, ale zagrał źle i piłkę przecięli defensorzy gospodarzy.

49'

Rajd da Silvy prawą stroną, wpadł w pole karne, zagrywał płasko wzdłuż bramki, ale defensorzy Stomilu wybili piłkę.

48'

Świetne rozegranie rzutu wolnego. Aleksander zagrał na prawe skrzydło do da Silvy, jego wrzutka w pole karne. Do uderzenia doszedł Jarzębowski, świetnie broni Skiba!

47'

Od razu żółty kartonik na początku drugiej połowy. Ukarany Hempel za faul.

46'

Początek drugiej połowy.

17:02

Piłkarze już wracają na murawę.

16:49

Arka ma optyczną przewagę. Nic z niej póki co nie wynika. Stomil gra odważnie, nie wystraszył się Arki i sieje spustoszenie przy stałych fragmentach gry. Wracamy za 15 minut.

47'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Doliczono 2 minuty.

44'

Korner dla Stomilu. Dośrodkowywał Lech na głowę Kaźmierowskiego, ale ten oddał bardzo niecelny strzał.

43'

Arka przejęła inicjatywę. Utrzymuje się długo przy piłce. Mimo tego nie oglądaliśmy jeszcze bramek.

41'

Kolejna kartka. Tym razem ukarany Papka za faul taktyczny.

41'

Tym razem do strzału głową doszedł Aleksander, ale uderzył prosto w Skibe.

38'

Świetna wrzutka z rzutu wolnego Pruchnika w pole karne, do strzału doszedł da Silva, ale uderzył minimalnie obok słupka!

37'

Żółtym kartonikiem ukarany Kucharski.

33'

Kubowicz włączył się do ofensywnej akcji, dośrodkował na głowę Jamróza, ale ten oddał anemiczny strzał.

32'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego Arki. Piłka padła łupem Tomasika przed polem karnym, ten uderzył, ale po nogach jednego z graczy Stomilu piłka wyszła na korner.

31'

Dość sporna sytuacja na boisku. Dobre zagranie do Kaźmierowskiego który wychodził już sam na sam. Arbiter długo się wahał, ale jednak odgwizdał pozycję spaloną.

30'

Spore zamieszanie w polu karnym Stomilu, ale Kucharski wyjaśnił sytuację.

29'

Arka utrzymuje się dłużej przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Stomil gra także dość odważnie i widać, że będzie walczył o trzy punkty.

28'

Wracając jeszcze do pytania jednego z użytkowników. Przyglądając się faktycznie w sektorze gości znajduje się więcej osób. Tak na oko jest ich teraz ok. 300 w żółto-niebieskich barwach. Cały czas głośno wspierają swoich piłkarzy głośnym dopingiem.

27'

Pruchnik dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne, ale defensorzy olsztynian oddala grę.

25'

da Silva doszedł do strzału głową, ale strzał był na tyle lekki, że nie sprawił żadnych problemów.

23'

Mamy pierwszą w tym meczu przerwę na wodę.

21'

Pruchnik ukarany żółta kartką za faul.

20'

Świetne dośrodkowanie Hempela z lewej strony na głowę Papki, ale jego uderzenie głową poleciała nad bramką Szromnika!

17'

Kazimierowski urwał się obrońcom Arki, ale Szromnik go ubiegł.

17'

Szybka odpowiedź Stomilu! Lech z rożnego na krótki słupek na głowę Bzdęgi, ale jego uderzenie intuicyjnie broni Szromnik! Doszło jeszcze do dobitki, ale piłka otarła spojenie słupka z poprzeczką!

14'

Ależ szansa dla Arki! Pruchnik świetnie zagrał do Szwocha, ten zdecydował się na strzał, ale piłka przeszła po nodze jednego z obrońców Stomilu i wpadła pod nogi Radzewicza który w sytuacji sam na sam uderzył w słupek!

13'

W odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników. W klatce gości jest ok. 200 kibiców Arki.

11'

da Silva dobrze zagrał na prawe skrzydło do Aleksandra, który wrzucał piłkę w pole karne, ale defensorzy Stomilu wybili piłkę głową.

9'

Lech niepotrzebnie wdał się w drybling i na rzecz Pruchnika stracił piłkę.

9'

Sporo niedokładności na początku tego meczu.

7'

Szwoch wrzucił piłkę w pole karne, ale pewnie broni Skiba.

7'

Na trybunach bardzo głośne 'Arka Gdynia sialalalala!'.

5'

Pruchnik zacentrował w pole karne do Aleksandra, ten padł w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

4'

Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Wykonywał go Lech, ale Szromnik pewnie piąstkuje i oddala grę.

2'

Od początku Arka buduje atak pozycyjny.

16:02

Początek spotkania. Przy piłce Stomil.

16:00

Przed meczem jeszcze uczczono minutą ciszy śmierć jednego z kibiców Stomilu.

15:58

Piłkarze wychodzą już na murawę. Ogromne brawa płyną z trybun.

15:56

Na trybunach jest już także liczna grupa kibiców z Gdyni.

15:48

Już za 10 minut pierwszy gwizdek w tym meczu. Kto według Was wygra to spotkanie? Dzielcie się swoimi typami w komentarzach!

15:46

Znamy już składy obydwu zespołów. Faworytem tego meczu jest zdecydowanie Arka która zatrzymała w letnim okienku transferowym swoich kluczowych graczy. Do tego doszło do gdynian kilku zawodników, którzy mają być wzmocnieniem. Ze Stomilu za to odeszło kilku ważnych piłkarzy i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie olsztynian czeka walka o utrzymanie.

15:38

Przed meczem zapraszam jeszcze do zapoznania się z Zapowiedzią tego spotkania.

15:36

Na papierze gospodarzem meczu jest Stomil, ale nie gra on na swoim stadionie. Zmuszony jest do rozegrania tego meczu w Ostródzie. Trzeba jednak przyznać, że ten stadion olsztynianom sprzyja. W poprzednim sezonie pokonali tu chociażby Cracovię 3-0!

15:34

Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 1 kolejki na zapleczu Ekstraklasy gdzie Stomil Olsztyn podejmie Arkę Gdynia.