Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 2
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
94'

Koniec spotkania. Termalica mimo ambitnych ataków nie potrafiła sforsować defensywy beniaminka, który bardzo dojrzale zagrał w dzisiejszym meczu.

92'

Bałuszyński wywalczył korner dla swojej drużyny. Centra Wieczorka ląduje na głowie Staniczka. Młody piłkarz z Rybnika myli się nieznacznie.

90'

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'

Piękny przerzut Pawlusińskiego został niewłaściwie spożytkowany przez Piotrowskiego. Goście znów oddalają zagrożenie od własnej bramki.

86'

Ostatnia zmiana. Bałuszyński wchodzi w miejsce Cisse. To był bardzo dobry mecz Senegalczyka.

86'

Aktywny Krotofil otrzymał ładne podanie od Muszalika i wbiegł w pole karne. Jego próbę zablokował Pielorz.

84'

Drozdowicz fauluje obrońcę w walce o piłkę. Goście zyskują kolejne cenne sekundy.

82'

Efektowna szarża Piotrowskiego zakończona dobrym dośrodkowaniem. Strzał Pawlusińskiego blokują obrońcy.

80'

Ostatnia roszada w składzie. Trener Radolsky desygnuje do gry Biskupa. Na ławce siada Rybski.

77'

Doskonałe podanie Pawlusińskiego za plecy obrońców trafiło pod nogi rozpędzonego Piotrowskiego. Strzał rezerwowego Termaliki pada łupem Skrzeszewskiego.

76'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Za Ferugę wchodzi Staniszek.

76'

Pierwsze dynamiczne wejście Piotrowskiego. Jego centra okazała się za mocna dla Drozdowicza.

74'

Trener Wieczorek dokonuje pierwszej zmiany. Słodowy zmienia Kurzawę.

73'

Piotrowski wchodzi na plac gry. Opuszcza go zmęczony Olszar.

71'

Pleva z dystansu. Kilka metrów nad bramką.

70'

Nieudana centra Kiełba. Młody piłkarz po raz pierwszy w dzisiejszym meczu tak wyraźnie pomylił się przy próbie dośrodkowania.

66'

Ależ riposta gości! Szybki atak Zielono - czarnych pewnie wykończył Muszalik. Doświadczony piłkarz w odpowiednim momencie podłączył się do akcji ofensywnej. Dzieje się w Niecieczy!

62'

Cisse daje wyraz frustracji brutalnie faulując przy próbie odbioru piłki. Kolejna kartka dla piłkarza gości.

60'

Golkiper gości ukarany kartką za niesportowe zachowanie.

60'

Drugi gol dla Termaliki! Emil Drozdowicz znakomicie wychodzi w powietrze i efektowną główką pokonuje Skrzeszewskiego! Piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linie bramkową!

59'

Grolik ukarany żółtym kartonikiem za ostry faul przed polem karym.

57'

Mamy remis w Niecieczy! Pawlusiński pewnie pokonuje bramkarza Energetyka!

56'

Szary wylatuje z boiska! Był ostatnim obrońcą i sfaulował Drozdowicza!

56'

Rzut karny dla Termaliki! Faulowany w polu karnym był Drozdowicz!

55'

Świetne wejście Kutarby zakończone groźnym dośrodkowaniem. Bliski szczęścia był Kurzawa, ale jego strzał poszybował nad poprzeczką!

53'

Kolejna świetna okazja dla Termaliki! Pawlusiński posłał wysoką centrę w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się Horvath. Uderzenie Słowaka było minimalnie niecelne.

51'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Nowaka. Strzał Wieczorka dobrze zablokował Rybski.

50'

W odpowiedzi korner dla piłkarzy z Rybnika.

49'

Świetna kontra niecieczan! Drozdowicz znakomicie wypatrzył na prawej stronie Pawlusińskiego, a ten w pełnym biegu wpadł z piłką w pole karne gości. Strzał skrzydłowego z Niecieczy doskonale obronił Skrzeszewski.

47'

Pawlusiński uderza z około 40 metrów z rzutu wolnego. Nie była to udana próba popularnego "Plastika".

46'

Pierwsza zmiana w ekipie niecieczan. Drozdowicz zmienia niewidocznego Ceglarza.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu.

13:08

Termalica - EnergetykTermalica - Energetyk

48'

I koniec pierwszej połowy, po której możemy być zaskoczeni wynikiem, bowiem Energetyk prowadzi 1:0 po golu Cisse.

47'

I tak właśnie się dzieje. Muszalik już zdolny do gry.

47'

Leży na boisku Mariusz Muszalik, ale wydaje się, że zaraz się podniesie.

46'

Arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

44'

Ależ akcja niecieczan! Piłka wędrowała jak po sznurku od Olszara przez Rybskiego, Horvatha, aż do Pawlusińskiego, który strzelił płasko na długi słupek, ale pomylił się nieznacznie.

40'

Żółta kartka dla Karola Piątka.

39'

Fani z Niecieczy oglądają w ciszy spotkanie, a kibice gości bawią się w najlepsze.

38'

Ceglarz uderza sprzed pola karnego, lecz pozostaje jedno pytanie. Czy był to strzał, czy jednak podanie do bramkarza?

37'

Goście grają odważnie i stopniowo przejmują inicjatywę .

33'

Ależ finezyjna akcja gości! Kurzawa otrzymuje na lewej stronie podanie w ulicę i centruje przed pole karne do Cisse. Ten przyjmuje piłkę na udo i uderza minimalnie ponad bramką Nowaka! Cóż to byłby za gol!

30'

Kolejny błąd Pielorza, Cisse wychodzi na dobrą pozycję, ale niepotrzebnie zwleka ze strzałem defensywa Słoników naprawia swój błąd!

27'

Faul w ataku Olszara. Kontrowersyjna decyzja, a okazja dla gości mogła być całkiem niezła.

25'

Kolejna świetna cetntra z lewej strony Kiełba, jednak Szary wybija piłkę szczupakiem.

24'

I już wracamy do gry!

23'

I przerwa na uzupełnienie płynów.

23'

Wieczorek miał świetną szansę na rozegranie akcji pod bramką przeciwnika, ale zamiast podawać do lepiej ustalonych kolegów strzelał z dystansu, co przyniosło fatalny efekt.

20'

Co się odwlecze... Żółta kartka dla Szarego.

18'

Kolejna zmarnowana szansa gości! Pawlusiński idealnie zagrywa w tempo do Olszara, ten jest sam na sam z Skrzeszewskim, ale przegrywa ten pojedynek.

17'

Stoperzy Słoników nie są jednak zbyt pewnym punktem swojej drużyny. Teraz Pielorz naprawił błąd Sołdeckiego, dzięki czemu Cisse był w dobrej sytuacji.

15'

Szary fauluje ostro Olszara, ale sędzia uznaje, że kapitan gości zasłużył tylko na pouczenie.

15'

Bardzo ambitnie podeszli do tego spotkania gracze Energetyka, chociaż gospodarzom też nie można niczego odmówić.

13'

Termalica buduje atak pozycyjny...

12'

Znów Rybski! Kiełb zagrał za linię Obrony, Skrzeszewski wybił piłkę na 25. metr, tam był "Ryba", ale jego strzał minął słupek bramki.

7'

Feruga zagrał piłkę na wole pole z rzutu wolnego, Krotofil zagrał wzdłuż bramki, a Cisse dopełnił tylko formalności. i niespodzianka na początku spotkania staje się faktem.

6'

GOOOOL!!! Cisse!!! Niespodziewana akcja!

5'

Piękna akcja gospodarzy! Świetna wrzutka z lewej strony Jakuba Kiełba, do główki wyskoczył Rybski, ale chybił o centymetry!

3'

I mamy rożny dla ROW-u.

3'

Początek dosyć spokojny, choć gospodarze chcą od razu przejąć inincjatywę.

1'

I od środka zaczynają gospodarze! Inaugurujemy sezon w Niecieczy! Pierwszy gwizdek zabrzmiał!

12:14

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę! Termalica tradycyjnie na pomarańczowo, a Energetyk na biało-czarno.

12:10

Ostatnie minuty oczekiwania! Sezon nadziei dla Energetyka, a także dla Termaliki. Ci pierwsi będą chcieli na pewno utrzymać się w lidze, a Słoniki powalczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

12:05

Na prawdę spora kibiców gości zjechała dziś do podtarnowskiej miejscowości. Przybyli autokarami, a także licznymi samochodami. Ich sektor cały czas się wypełnia.

12:02

Podajemy wam także ławki rezerewowych:

Termalica: Kasprzik, Biskup, Drozdowicz, Kaczmarczyk, Moskal, Piotrowski, Wróbel Energetyk: Kajzer, Staniczek, Słodowy, Bałuszyński, Gładkowski, Buchała, Szatkowski

12:00

W zespole gospodarzy, jak co sezon spore zmiany podczas przerwy między sezonami. Patrzymy w pierwszy skład niecieczan i od razu widzimy kilka nowych twarzy. W linii obrony Dawid Sołdecki, który w poprzednim sezonie występował w GKS Bogdance, oraz młodzieżowiec Jakub Kiełb. W ataku z kolei doświadczony Sebastian Olszar występujący ostatnio we Flocie. Na ławce jego kolega Grzegorz Kasprzik, który także przeniósł się tu ze Świnoujścia, a także syn byłego trenera Słoników , Kamil Moskal.

11:55

Mecz Termaliki z Eergetykiem stoi pod kątem powrotów. I pomijamy już to, że wracają rozgrywki 1. ligi. Do zespołu z Niecieczy wraca wspomniany wcześniej słowak, Dusan Radolsky.. Po trzydziestu latach na zaplecze Ekstraklas wraca zespół z Rybika.

11:53

Do pierwszego gwizdka jeszcze niespełna pół godziny, zapraszamy zatem do zapoznania się z przedmeczową ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA.

11:51

W Niecieczy dziś bardzo gorąco, 34 st. ponad kreską to temperatura, która w dzisiejszym spotkaniu na pewno da się piłkarzom we znaki.

11:47

Drużyna z Niecieczy na inaugurację podejmie na własnym boisku Energetyka ROW Rybnik. To również oficjalny debiut Dusana Radolskiego, który po roku przerwy znów zasiądzie na ławce trenerskiej Słoników. Czy Termalica zapomni o dwóch nieudanych przymiarkach do Ekstraklasy i rozpocznie rozgrywki postawą godną faworyta? Zapraszamy na relację LIVE!