0 : 5
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
1. połowa0 : 2
94'

Ostatni gwizdek arbitra! Dolcan rozbija Olimpię na jej własnym terenie. "Biało-zieloni wyglądali tak, jakby grali pierwszy raz w takim składzie. Dziękuję za uwagę

93'

Po bramce za niesportowe zachowanie ukarany "żółtkiem" Wróbel

92'

Piesio!!! Broni najpierw Wróbel, ale potem przy dobitce jest bezradny

91'

I jeszcze rzut karny. Faulował Łabędzki.

90'

Sędzie doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry. Czy grudziądzan stać będzie na honorowe trafienie?

89'

Teraz jeszcze Jakubik wpada w pole karne z lewej strony. Jego dogranie po ziemi z problemami łapie Wróbel

88'

Olimpii w dzisiejszym spotkaniu już nic nie pomoże. Czas dobiega powoli końca. Pierwszy krok do Ekstraklasy jest krokiem w tył

84'

Rogalski z rzutu wolnego... Jego strzał wyglądał tak, jak cała gra Olimpii. Bez komentarza

82'

Woźniak wpada w pole karne, ale jego strzał broni Leszczyński. To jeden z nielicznych zrywów Olimpii w tym meczu

79'

Za Zjawińskiego wchodzi Marcin Figiel

77'

Co się dzieje z Olimpią? Na boisku prezentują się fatalnie. Teraz zmiana Szczota zmienia Łukasz Suchocki, kolejny nowy piłkarz Olimpii

74'

I jeszcze raz Dolcan. Tarnowski na 4:0...

72'

Zmiana w Dolcanie. Schodzi Świerblewski, a w jego miejsce Damian Jakubik

70'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Zaglądamy na trybuny... a tam pierwsi kibice Olimpii, którzy opuszczają już stadion

68'

Długo wyczekiwana zmiana. Gawęckiego zmienia witany oklaskami Maciej Kowalczyk

67'

Próba rozpaczy Dariusza Kłusa. Strzał bardzo wysoko nad bramką

66'

Od początku drugiej połowy słońce już nie świeci, a i chłodny wiaterek powieje. Pogoda nie będzie usprawiedliwieniem dla graczy Olimpii

63'

Grudziądzcy kibice w zwyczaju mają wygłaszać cięte riposty w kierunku zawodników Olimpii, gdy tym wyraźnie nie idzie na boisku. W nowym sezonie nic się w tej sprawie nie zmieniło. Jednym słowem... szkoda klikania na klawiaturze

59'

Zmiana również w Olimpii. Frańczaka zmienia Dariusz Kłus

57'

Zmiana. Za Bartosza Wiśniewskiego wchodzi Paweł Tarnowski

55'

Miejscowi kibice powoli domagają się wpuszczenia na plac gry Macieja Kowalczyka. Doświadczony snajper pomimo swoich ostatnich problemów z prawem z miejsca stał się jednym z tutejszych ulubieńców

54'

Smoliński z rzutu wolnego prosto w Leszczyńskiego

52'

Dolcan nie zwalnia tempa. 3 bramki na wyjeździe im nie starczają

51'

"Żółtko" dla Kamila Mazka

50'

Co się dzieje z Olimpią?! Zjawiński wykorzystuje kompletny błąd defensywy Olimpii i niepotrzebne wyjście Wróbla! Jest 3:0.

49'

Teraz Olimpia! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i jeden z ofensywnych graczy gospodarzy uderza głowa. Instynktowna interwencja Leszczyńskiego! Nadal 2:0 dla Dolcanu

47'

Od początku drugiej połowy zaczął się głośny doping miejscowych kibiców. W natarciu jednak ponownie Dolcan. Wróbel już musiał chwytać piłkę po dośrodkowaniu

46'

Drugą połowę rozpoczyna Olimpia

45'

Pierwsza połowa dobiegła końca. Jeśli to ma być Olimpia, która chce walczyć o awans to ja wysiadam. "Biało-zieloni" nie skonstruowali żadnej akcji, po której miejscowi kibice wstaliby z miejsc i nagrodzili swoich pupili oklaskami. Wręcz przeciwnie po gwizdku na przerwę było słychać głośne gwizdy. Czekamy na to, co w przerwie zrobi Tomasz Kafarski

45'

"Żółtko" dla Macieja Rogalskiego. Pomocnik Olimpii próbował wymusić rzut karny

42'

Piesio wykorzystuje nieporozumienie w polu karnym Olimpii i strzela na 2:0 dla Dolcanu

42'

Miejscami gra Olimpii przypomina zlepek ludzi, którzy grają ze sobą pierwszy raz. Mnóstwo niedokładnych podań. "Biało-zielonym" ciężko wyjść zza własnej połowy

39'

Ależ okazja Olimpii. Po rzucie wolnym Smolińskiego do piłki doszedł Woźniak. Defensor Olimpii minimalnie się pomylił!

38'

Żółtą kartką ukarany Klepczarek. Gdyby nie jego interwencja Cieśliński byłby sam na sam z bramkarzem

36'

Grzelak skoczył najwyżej po rzucie rożnym. Po jego strzale piłka minimalnie mija bramkę Wróbla!

35'

Żółta kartką ukarany zostaje Gawęcki. Na ławce rezerwowych Dolcanu robi się gorąco. Sztab szkoleniowy gości nie zgadza się z decyzjami arbitra

33'

Piłkarze Dolcanu w natarciu. Raz po raz próbują strzałów zza pola karnego Wróbla

32'

Z rzutu wolnego Piesio, ale obok bramki Wróbla

31'

Jeśli Adam Cieśliński dalej będzie grał tak wolno, to Olimpia inaugurację ligi rozpocznie bez trafienia

29'

Bartosz Wiśniewski ukarany żółtą kartką.

27'

Wreszcie jakaś akcja gospodarzy. Strzał Szczota został wybity na róg.

25'

Po strzeleniu gola Dolcan przycisnął jeszcze bardziej! teraz goście nie schodzą już z połowy Olimpii.

20'

Grzegorz Piesio dośrodkował z prawej strony, a w polu karnym znalazł się Zjawiński, który wpakował piłkę do siatki.

20'

GOL dla Dolcanu! Dariusz Zjawiński strzela bramką na 1:0.

15'

Bardzo ładna akcja "Smoły", który okiwał dwóch zawodników gości i strzelił zza pola karnego. Kolejne próba jednak niecelna.

13'

Rzut wolny dla Olimpii, ale Smoliński dośrodkował wprost w ręce Leszczyńskiego.

12'

Damian Świerblewski ukarany już na samym początku meczu żółtą kartką.

10'

Dolcan próbuje rozgrywać piłkę kombinacyjnie i na razie nieźle to wychodzi. Strzelał Dariusz Zjawiński, ale znów niecelnie.

8'

Dobre prostopadłe podanie do Szczota, ale okazało się troszkę za długie. Piłkę łapie Leszczyński.

5'

Kto w letniej przerwie nie czytał naszego wywiadu z najlepszym snajperem wśród pierwszoligowych bramkarz, to zapraszamy do lektury teraz. Naprawdę warto: Michał Wróbel dla Ekstraklasa.net: Pierwsza myśl była taka, żeby napisać "przepraszam"

4'

Teraz akcja Grzegorza Piesio, który strzelił na bramkę Michała Wróbla, ale nie trafił w światło bramki.

3'

Na razie w ataku goście, którzy dwukrotnie wrzucali piłkę w pole karne Olimpii, ale na razie radzą sobie miejscowi obrońcy.

1'

Goście zaczynają spotkanie.

17:53

Kibice powoli zapełniają stadion, fanów gości brak.

17:53

Gospodarz obiektu uruchomił zraszacze, więc piłeczka powinna chodzić po murawie bardzo szybko.