Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
3 : 1
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
93'

Koniec spotkania. Chojniczanka odnosi zasłużone zwycięstwo swoim pierwszym w historii meczu w 1. lidze.

92'

Piękny strzał jednego z graczy gości, ale obroniony przez Jałochę.

90'

Trzy minuty doliczone.

85'

Trzecia zmiana w zespole gospodarzy. Za Pląskowskiego wchodzi Ziąbski.

80'

Iwanicki ratuje Chojniczankę, wybijając piłkę z linii bramkowej.

77'

GOOOOOOOOOOL!!! Już 3:1 dla Chojniczanki! Gola głową po dośrodkowaniu strzelił wprowadzony przed chwilą Orłowski.

77'

Każde nieudane zagranie Rockiego nagradzane jest brawami przez miejscowych kibiców.

75'

Mikołajczaka zmienia Orłowski.

74'

Ponownie nie najlepiej spisał się Mikołajczak. Niezbyt dobrze trafił w piłkę lewą nogą, przez co piłka w ogóle nie doleciała do bramki.

72'

Zmiana w ataku Kolejarza: Karol Szymański za Kaliciaka.

72'

Niezły doping w wykonaniu kibiców z Chojnic. W płynie jest ok. 200 osób, które nie oszczędzają gardeł.

69'

Ajjj piękna kontra Chojniczanki zwieńczona strzałem Mikołajczaka, tuż nad bramka. Było blisko do podwyższenia wyniku.

68'

Mamy przerwę w grze na uzupełnienie płynów.

65'

GOOOOOOOOOOOL!! Ropiejko strzela celnie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Jednak gospodarze dopięli swego!

63'

Widać, że Chojniczanka jest beniaminkiem: ambitnie grają podopieczni Mariusza Pawlaka, ale grając w przewadze zabrakło im cwaniactwa, więc stracili gola.

61'

Powinno być 2:1 dla Chojniczanki! Trzy strzały (!) z szesnastki zablokowane przez graczy Kolejarza.

59'

Maciej Ropiejko za Wojdygę.

57'

GOOOOOOOL!!! Rocki doprowadza do wyrównania!

56'

Jankowski zagrywał ręką w polu karnym. Będzie jedenastka dla Kolejarza!

55'

To powinien być rzut karny dla gospodarzy. Faulowany w szesnastce był Feciuch. Sędzia kazał grać dalej.

54'

Radler ukarany kartką.

53'

W odpowiedzi Markowski główkował prosto w bramkarza Chojniczanki! Dobre to było rozegranie rzutu wolnego.

52'

Chojniczanka Chojnice

52'

Tym razem po rzucie rożnym minął się z futbolówką Łukasz Lisak, ale bez konsekwencji dla stóżan.

50'

Nawet więcej niż 100% sytuacja dla gospodarzy! Obrońca Kolejarza w ostatniej chwili wybił z bramki.

49'

Ładny strzał jednego z zawodników Chojniczanki, piłka przeszła centymetry obok słupka gości!

47'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Szufryna! Kolejarz niemal całą drugą połowę będzie grał w osłabieniu!

46'

W przerwie Michał Gryźlak zastąpił Bociana.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej części. Jak na razie Chojniczanka prowadzi z Kolejarzem po golu Błażeja Radlera. Wracamy za kwadrans.

45'

Dwie minuty doliczone.

42'

Uderzenie Rockiego, ale bardzo niedokładne.

39'

Kolejna okazja dla Chojniczanki! Nikt jednak nie zamykał dobrego podania Tomasza Mikołajczaka.

38'

Żółto dla Łukasza Bociana.

35'

Gospodarze przeważają, największe zagrożenie stwarzają po rzutach rożnych i strzałach zza szesnastki.

32'

Kartonik również dla Szufryna.

32'

Wojdyga ukarany żółtą kartkę.

32'

Rocki rozpędził się na lewym skrzydle, próbował przejść bocznego obrońcę i połowicznie mu się to udało. Do futbolówki szybciej dobiegł jednak Jałocha.

29'

Fragment nudnej, chaotycznej gry w środku pola.

23'

Stefanik! Powinno być wyrównanie. Kolejarz miał rzut wolny na 20 metrze, do piłki podszedł właśnie Stefanik, który kopnął minimalnie obok bramki. Trwa przerwa na uzupełnienie płynów.

23'

"Łysy" to "Łysy" tamto - Rocki dzisiaj nie ma łatwego życia z publicznością. Na szczęście ma dystans, 30 kilka lat na karku i w kompleksy po tym meczu nie wpadnie ;)

18'

Iwanicki! Kapitan Chojniczanki chytrze uderzył zza pola karnego! Lisak musiał wybić na róg. Po chwili gospodarze mieli jeszcze jedną okazję, wręcz identyczną. Strzelał Feciuch.

18'

Gospodarze - mówiąc kolokwialnie - usiedli na rywalu i od dobrych paru minut nie schodzą z jego połowy. Kolejarz ma duże kłopoty z wyprowadzeniem piłki.

15'

Chojnice, miasto blisko 50 tys., a na trybun atmosfera rodem z lig okręgowych. Padło już m.in. sakramentalne: "Łysy, wstawaj".

13'

GOOOOOOOOOL!!! Chojniczanka wychodzi na prowadzenie! Po rzucie rożnym w dużym zamieszaniu najlepiej zachował się Radler, który w debiucie zdobywa bramkę.

10'

Szybki kontratak Kolejarza zwieńczony uderzeniem głową Rockiego - było groźnie, jednak piłka przeszła nad poprzeczką.

9'

Stefanik ukarany żółtą kartką.

7'

Ależ świetna okazja dla Chojniczanki! Po rzucie wolnym z okolicy szesnastki piłka minimalnie przeszła obok lewego słupka. Żaden z zawodników nie przeciął dośrodkowania.

7'

Indywidualnie Ikegami, akcję strzałem kończy Iwanicki, jednak jego próba została zablokowana.

5'

Chwila przerwy w grze, na boisku leży jest z zawodników Chojniczanki.

4'

Młyn Chojniczanki skromny, jeśli chodzi o liczbę, ale do dopingu włącza się trybuna kryta.

1'

Początek spotkania. Od środka zaczęli gospodarze.

17:59

Piłkarze, którzy wyszli na murawę, zostali nagrodzeni burzą oklasków. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem chojniczanie odebrali pamiątkowy puchar za awans do I ligi.

17:54

Na stadionie około dwa tysiące widzów, w sektorze gości nie ma ani jednego fana ze Stróż.

17:53

Na razie mamy duże kłopoty z... prądem. W Chojnicach organizacyjnie są wciąż jeszcze w tyłach.

17:52

Na murawie brakuje jeszcze piłkarzy obu zespołów, ale jest jedenastka młodych wychowanków, którzy rozstawili się na jednej z połów i flagami machając pokazują, na jakiej pozycji zagra dany zawodnik Chojniczanki.

17:50

Rezerwowi Kolejarz: Mariusz Różalski, Michał Gryźlak, Karol Szymański, Adrian Danek, Paweł Leśniak, Marcin Klatt.

17:47

Rezerwowi Chojniczanka: Rafał Misztal, Marcin Orłowski, Robert Bednarek, Norbert Jędrzejczyk, Patryk Laskowski, Maciej Ropiejko, Karol Ziąbski.

17:45

Witamy z Chojnic! Miejscowa Chojniczanka zadebiutuje dzisiaj na zapleczu Ekstraklasy. Podopieczni Mariusza Pawlaka na inaugurację zagrają z Kolejarzem Stróże.