GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 0
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
97'

Zabrzmiał końcowy gwizdek sędziego Jarzębiaka. GKS wygrywa na inaugurację z Puszczą Niepołomice 1:0. To już wszystko z Bełchatowa. Dziękuję za uwagę.

93'

Piękna interwencja Malarza, który ratuje swoją drużynę przed stratą gola.

92'

Trener Kiereś chce zyskać kilka sekund i w miejsce Mateusza Maka wpuszcza Łukasza Wrońskiego.

91'

Sędzia do 2. połowy spotkania dolicza 4 minuty.

90'

Końcowe minuty. Piłkarze Puszczy bardzo chcą zdobyć wyrównującego gola, ale ich starania nie przynoszą zamierzonego rezultatu.

88'

Trener Dariusz Wójtowicz szaleje przy linii bocznej.

87'

Żółta kartka dla Benevente za faul na Bartosiaku.

86'

Po wejściu na boisko Jarosław Lizak próbował zdobyć bramkę strzałem z ok. 25 metra. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

86'

Kolejna dobra interwencja Pawła Baranowskiego. Były zawodnik Stomilu Olsztyn powinien być mocnym punktem drużyny z Bełchatowa.

84'

Z perspektywy trybun ciężko uwierzyć, że GKS gra w 10. Zawodnicy z Niepołomic nie potrafią wykorzystać swojej przewagi liczebnej.

83'

Akcja indywidualna Mateusza Maka. Piłkarz pięknie minął kilku zawodników, ale strzelił zbyt lekko, by zaskoczyć i pokonać bramkarza.

79'

Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Marcin Biernat, a w jego miejsce pojawia się Jarosław Lizak.

78'

Żółta kartka dla Pawła Czychowskiego za faul na Marcinie Flisie.

76'

Bartłomiej Bartosiak próbował zaskoczyć bramkarza gości. Jego strzał został jednak spokojnie wybroniony.

76'

Akcję ofensywną Puszczy dobrze zaasekurował Paweł Baranowski. Piłka bezpiecznie trafiła w ręce Arkadiusza Malarza.

74'

Do piłki ustawił się sam poszkodowany, a także Mateusz Mak i Szymon Sawala. Strzał Wacławczyka szybuje nad bramką Stępniowskiego.

73'

Niedawno pojawił się na boisku, a już dostaje żółtą kartkę ! Przed polem karnym Puszczy faulowany był Kamil Wacławczyk.

70'

Zmiana w GKS-ie Bełchatów. Kibice dziękują za grę Michałowi Makowi, a na polu gry melduje się Bartłomiej Bartosiak.

70'

Wracamy do gry.

69'

Mamy krótką przerwę. Zawodnicy mają czas, żeby złapać oddech i napić się wody.

68'

Mikołajczyk ostro potraktowany przez Mateusza Maka. Obyło się bez kartki.

66'

Łukasz Nowak popisał się mocnym strzałem z prawej strony boiska. Piłka trafiła w boczną siatkę.

65'

Wallace wrzucił piłkę w pole karne GKS-u, ale trafiła ona prosto w ręce bramkarza.

64'

Nieciekawy fragment gry. Dużo strat, niecelnych podań - z obu stron.

63'

Akcja Puszczy. Łukasz Nowak dośrodkowuje piłkę w pole karne. Marcin Flis wybija piłkę na rzut rożny.

61'

Kolejna zmiana w zespole Puszczy. Rodin za Lewińskiego.

61'

Rzut wolny dla GKS-u wykonuje Kamil Wacławczyk. Duży bałagan w polu karnym. Akcja kończy się rzutem rożnym przyznanym bełchatowianom.

59'

Żółta kartka za faul dla Marcina Biernata.

57'

Zmiana w drużynie GKS-u. Z boiska zszedł Michał Renusz, którego na polu gry zastąpił Kamil Poźniak.

55'

Paweł Czychowski mocno przestrzelił przyznany Puszczy rzut wolny.

55'

Cholewiak faulowany jednak przed polem karnym... rzut wolny dla Puszczy.

54'

Mateusz Cholewiak faulowany w polu karnym GKS-u !!!! Czerwoną kartką ukarany zostaje Maciej Wilusz. GKS od tej pory będzie grał w 10.

52'

Na wysokości pola karnego Puszczy sfaulowany został Mateusz Mak. GKS ma rzut wolny.

51'

Z dużej odległości na bramkę Malarza strzelał Michał Mikołajczyk, ale strzał był za słaby, by mógł zaskoczyć doświadczonego bramkarza.

50'

Kolejna akcja Puszczy i kolejna dobra interwencja w obronie Pawła Baranowskiego.

49'

Goście rzucili się do ataku, ale obrońcy GKS-u nadal dobrze wykonują swoje zadania.

47'

Już na samym początku zagrożenie pod bramka Malarza, który z trudem wybronił strzał Mateusza Cholewiaka.

46'

Zaczynamy 2. połowę spotkania !!

19:03

Wrócił też GKS.

19:02

Piłkarze Puszczy jako pierwsi wyszli na murawę.

18:55

W przerwie meczu kibice mogli podziwiać występ Cheerleaderek GKS-u Bełchatów.

18:54

Cheerleaderki GKS-u Bełchatów

49'

Koniec 1 połowy spotkania. W Bełchatowie GKS prowadzi z Puszczą Niepołomice 1:0 po bramce Macieja Wilusza.

48'

Michał Mak faulowany na środku boiska. Rzut wolny dla GKS-u.

46'

pierwsza połowa zostaje przedłużona o 2 minuty.

46'

W końcu dobra akcja Puszczy ! Arek Lewiński strzelał na bramkę Malarza. Piłka minęła bramkarza, odbiła się od słupka i wpadła prosto w ręce bełchatowskiego golkipera.

42'

Kolejny przechwyt bełchatowian w środku pola. Michał Mak wbiega w pole karne, przewraca się, ale i tym razem sędzia pozostaje niewzruszony.

41'

Michał Renusz przejmuje piłkę w środku boiska, podaje na prawą stronę do Mateusza Maka. Ten zagrywa do ustawionego w polu karnym Szymona Sawali. Strzał pomocnika GKS-u z przewrotki mija słupek bramki Stępniowskiego.

39'

Gracze Puszczy stracili impet i z trudem przekraczają środek boiska.

37'

Marcin Flis przejął piłkę na swojej połowie, ruszył wzdłuż linii. Na wysokości pola karnego przeciwnika pod nogi rzucił Mu się Łukasz Nowak. Sędzia odgwizdał faul Flisa, co spotkało się z niezadowoleniem kibiców.

35'

Sam poszkodowany strzelał na bramkę, ale trafił w dobrze ustawiony mur GKS-u.

34'

Na ok. 25 metrze sfaulowany został Łukasz Nowak. Puszcza ma rzut wolny.

33'

Dobrze zapowiadająca się akcja Puszczy...ale niezawodni w dalszym ciągu są obrońcy GKS-u.

31'

Adrian Basta został ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu w polu karnym gości.

28'

Pierwsza zmiana w Puszczy. Za zmęczonego Bartosza Biela wszedł Paweł Czychowski.

26'

GKS poszedł za ciosem. Lewą stroną akcję rozpoczął Michał Mak podając piłkę do swojego brata. Mateusz upadł w polu karnym przeciwnika, ale sędzia nie użył gwizdka i nie podyktował karnego.

24'

Po bramce dla GKS-u mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

23'

Goooooooooooooooooollllllllllllll!!! Strzelcem bramki jest Maciej Wilusz !

21'

Bełchatowianie jakby usłyszeli moje słowa i popisali się świetną akcją. Kamil Wacławczyk pięknie dośrodkował piłkę, ale spudłował Michał Mak.

19'

GKS póki co nie ma pomysłu na grę. Zawodnicy Puszczy zawiesili bełchatowianom wysoką poprzeczkę.

17'

Puszcza nie zaprzestaje ataków. W dobrej dyspozycji są dzisiaj stoperzy Bełchatowa.

16'

Adrian Basta popisał się świetną akcją na prawej stronie boiska. Wbiegł w pole karne, ale trafił prosto w bramkarza gości !

14'

Nieudana akcja ofensywna Bełchatowa. Wracamy na połowę GKS-u.

13'

Piłkę z pola karnego wybija Szymon Sawala. Akcja przenosi się na drugą stronę boiska.

12'

Mateusz Cholewiak powstrzymany przez Pawła Baranowskiego. Puszcza ma rzut rożny.

11'

Groźnie pod bramką Malarza. Dobrą akcją w defensywie popisuje się Maciej Wilusz.

9'

Kolejna nieskuteczna akcja Puszczy. Od bramki rozpocznie Arkadiusz Malarz.

9'

Faul na środku boiska i Puszcza ma rzut wolny. Nic z tego jednak nie wynika.

7'

Strzał Arkadiusza Lewińskiego ponad bramką Malarza.

7'

Prosta strata Łukasza Nowaka w środku pola i groźną kontrę wyprowadził Bełchatów.

5'

Jak na razie gramy tylko na połowie drużyny GKS-u.

4'

Kolejna akcja gości. Rajd Bartosza Biela prawą stroną boiska przerwał Marcin Flis.

3'

Pierwszą próbę ataku gości skutecznie przerwał Paweł Baranowski.

18:00

Zaczynamy !!!

17:58

Zawodnicy powracają na boisko. Za kilka chwil usłyszymy pierwszy gwizdek !

17:53

Sympatycy GKS-u nie dopisali. Trybuny świecą pustkami...

17:48

Piłkarze udali się do szatni, by niebawem powrócić i rozpocząć mecz.

17:43

W Bełchatowie "Żar Tropików" :) Piłkarze obu drużyn po 10 minutach rozgrzewki wyglądają jakby dopiero co wyszli z basenu :)

17:39

Obsada sędziowska:

Sędzia Główny: Sebastian Jarzębiak Asystent I : Bartłomiej Lekki Asystent II : Damian Rokosz Sędzia Techniczny : Rafał Rokosz

( wszyscy śląski ZPN )

Delegat/ Obserwator : Julian Pasek ( PZPN )

17:29

Piłkarze wyszli już na rozgrzewkę. Podczas sprawdzania murawy sędziowie dzisiejszego spotkania również zmuszeni zostali do przebieżki :)

17:26

Sędziowie dzisiejszego spotkania :)

17:21

Poznaliśmy już wyjściowe składy obu drużyn. Ławki rezerwowych prezentują się następująco :

Goście: Andrzej Sobieszczyk, Paweł Moskwik, Paweł Czychowski, Jarosław Lizak, Patryk Kołodziej, Damian Szymonik, Dmytro Rodin.

Gospodarze : Wiktor Baranowski, Raul Gonzalez, Piotr Witasik, Mateusz Szymorek, Łukasz Wroński, Kamil Poźniak oraz Bartłomiej Bartosiak.

17:16

Witam na relacji Live ze stadionu przy ul. Sportowej 3. Za niespełna godzinę niedawny spadkowicz z T-mobile ekstraklasy podejmie beniaminka 1 ligi. Zapraszam na mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice.