5 : 2
Werder BremaWerder Brema
1. połowa1 : 2
91'

Arbiter nie doliczył ani minuty. Koniec meczu, Bayern wygrywa a Werder wciąż nie jest pewny utrzymania. Świetny come back Bawarczyków. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk!

90'

Dwie próby strzałów z dystansu. Najpierw Robben został zablokowany a potem Schweinsteiger mocno przestrzelił.

88'

Goetze niecelnie podawał w polu karnym, piłka w rękach Wolfa. Bramkarz Werderu wznawia grę.

85'

Muller strzelał głową ale trafił w poprzeczkę!

84'

Kroos zmienia Aarona Hunta.

83'

Na boisku zobaczymy za chwilę Kroosa. Felix z Werderu szykuje się do wejścia na plac gry, nie ma już jednak szansy zagrać w bratobójczym pojedynku bo Guardiola wykorzystał limit zmian.

82'

Kolejny korner, tym razem Robben został zablokowany przez defensorów Werderu.

80'

Luca Caldirola ukarany żółtą kartką

80'

Nie przestaje atakować Bayern. Tym razem świetnie uderzał Ribery, ale piłka odbita rykoszetem daje jedynie rzut rożny.

78'

Wspominana wcześniej zmiana, czyli Contento za Alabę.

76'

Chwilę po wejściu Robben zalicza kapitalny drybling przebiegając z piłką wzdłuż linii pola karnego i kieruje ją do siatki!

75'

Wejście smoka! Robben na 5:2!

73'

Bayern pójdzie na całość. Dante zmieniony przez Arjena Robbena.

71'

Elia, niegdyś wielki talent holenderskiej piłki, dziś zmienia Franco di Santo.

71'

Werder przy piłce, nie mają już nic do stracenia więc próbują atakować.

69'

Diego Contento szykuje się do wejścia na boisko. Prawdopodobnie zmieni Davida Alabę.

67'

Pierwsze ostrzejsze starcie w meczu, Junuzović leży na murawie i jest opatrywany przez sztab medyczny. Tymczasem Ribery wysłuchuje reprymendy od Guardioli.

65'

To powinna być bramka! Pizarro miał okazję na strzelenie trzeciej bramki, jednak fatalnie się pomylił..

64'

Rozruszali nam się gospodarze! Muller do Lahma, ten wpada w pole karne ale zamiast strzału decyduje się na podanie i psuje akcję Bawarczyków!

62'

Schweinsteiger wykańcza dośrodkowanie Lahma perfekcyjnym uderzeniem głową!

61'

"ŚWEJN STAJGER"! Kolejna bramka Bayernu!

61'

Znów w ataku Gwiazda Południa. Broni się jednak Werder, Ribery zmuszony do wycofania piłki.

59'

Korner. Ribery wykonawcą, nie było zagrożenia. Bayern gra ostrożniej, zaczęli doceniać rywala.

59'

Ribery w polu karnym podawał do Alaby ten szybko odegrał do Pizarro który z najbliższej odległości trafia do pustej bramki!

57'

Bayern prowadzi! Pizarro !!!

56'

Ignjovski zmienia Makiadiego. Brema walczy o arcyważny punkt.

55'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka strącona przez jednego z zawodników Bayernu upada tuż przed nogami Pizarro. On nie mógł tego zmarnować.

54'

173. trafienie Pizarro w Bundeslidze daje remis!

54'

Muller zatrzymany przez Prodla, mamy rożny. Świetny mecz Austriaka.

53'

Byłoby groźnie, ale di Santo nie utrzymał się przy piłce po tym jak odebrał ją w okolicach 20 metra!

52'

Wreszcie ruszyli do przodu. Muller zagrał w pole karne - niecelnie. Piłka wraca pod pole karne Neura i zaczyna się kolejna mozolna akcja.

52'

Wciąż sporo pomyłek w drużynie Bayernu. Gospodarze nie radzą sobie z wysokim pressingiem Werderu, wciąż jednak utrzymują się przy piłce wymieniając bezsensowne podania.

49'

Prodl znów dobrze interweniuje w polu karnym po rzucie rożnym Bayernu.

48'

Realizator pokazuje nam właśnie Kroosa. Felixa, z Werderu. Jego brat Toni również rozpoczął dziś na ławce.

45'

No i wracamy do gry! Od początku atakuje Bayern.

45'

Lahm zmienia Weisera, który grał dzisiaj przeciętnie.

16:21

Wracamy na stadion Bayernu, goście są już na murawie. Werderowi potrzebny jest dziś chociażby jeden punkt żeby utrzymać się w Bundeslidze. Dadzą radę?

47'

Koniec pierwszej połowy, gwizdy żegnają gospodarzy. Sensacja na Allianz Arenie, Werder prowadzi 2:1.

46'

Grę wznawia Wolf, który złapał piłkę po kolejnej próbie Bawarczyków.

44'

Dośrodkowanie Garcii mija się z celem! Bremeńczycy nacierają, bramka wisi w powietrzu!

43'

Werder po rzucie rożnym podwyższa prowadzenie, ale sędzia podnosi chorągiewkę do góry. Wątpliwy spalony...

42'

Nie było zagrożenia a tymczasem Neur popełnił błąd, który prawie przyniósł bramkę dla Werderu! Prawie zrobił "Boruca" w dryblingu. Korner dla Bremy.

40'

Niesamowity mecz w Monachium. Werder skrzętnie wykorzystuje każdy błąd Bawarczyków. Rzut wolny dla gości, wykonawcą Junuzović.

38'

Thomas Mueller ukarany żółtą kartką

37'

Kolejna kontra Bremeńczyków, Hunt wychodzi na pozycję i z łatwością mija Boatenga po czym kieruje piłkę do bramki Neura!

37'

ZNÓW WERDER ! HUNT !!!

36'

Ribery dośrodkowuje w pole karne, piłkę wybija Makiadi.

35'

Pizarro!!! Peruwiańczyk minął defensorów, lekką podcinką strzelił nad Wolfem a piłkę z bramki efektownym zagraniem w powietrzu wybija Prodl!

34'

Znów górą Wolf, tym razem wyjściem z bramki zabiera piłkę sprzed nóg Mullera.

33'

Goetze kontra Wolf, zwycięsko z tego pojedynku wychodzi bramkarz gości i wciąż mamy remis.

31'

Znów próbował Pizarro, znów bezskutecznie. Rozkręca nam się Bayern.

30'

Zza szesnastki huknął Boateng ale świetnie interweniował Wolf!

29'

Z trudem powstrzymany Ribery, kolejny korner dla Gwiazdy Południa.

28'

Po dośrodkowaniu Alaby Muller fauluje obrońcę drużyny gości.

26'

Dośrodkowanie w pole karne Werderu, ale wszyscy zawodnicy w czerwonych trykotach mijają się z piłką.

25'

Mario Goetze znów faulowany, tym razem już bliżej bramki. Około trzydzieści metrów do bramki Wolfa.

24'

Zdjęcie aż prosi się o przeróbkę. Super-Frank!

ribery

23'

Realizator pokazał właśnie siedzącego na trybunach Uliego Hoenesa. Czyżby Allianz Arena była przerabia na więzienie? A może to areszt domowy?

21'

Franck Ribery dostaje świetne podanie na wolne pole od Pizzarro i doskonale wykańcza akcję. Remis!

20'

REMIS! RIBERY!

19'

Claudio Pizzarro znów próbuje uderzać na bramkę. Lepiej zachowałby się gdyby podał do Mullera, strzał niecelny.

18'

Korner dla Bawarczyków, wykonywał go Frank Ribery. Nie ma jednak zagrożenia.

17'

Kolejna kontra zespołu gości zażegnana przez Neura na dwudziestym piątym metrze. Mogło to zakończyć się drugą bramką dla Werderu... Bayern kompletnie lekceważy rywala.

15'

Bayern wygląda na przestraszony zespół. Przestali walczyć, znów grę wznowi Wolf.

14'

Goetze faulowany w środkowej strefie boiska.

12'

Beznadziejne zagranie Martineza. Grę wznowi Wolf.

11'

Ribery spóźniłsię z kryciem Theodora Gebre-Selassie, który wykańcza kontratak gości! Fatalne zachowanie defensywy gospodarzy...

10'

GOL! WERDER!

9'

Przewaga Gwiazdy Południa widoczna od pierwszych minut. Desperacka obrona Werderu w oczekiwaniu na kontrę.

8'

Ładny atak, tym razem Muller ruszył prawą stroną ale jego piłka znalazła miejsce jedynie w rękawicach golkipera Werderu.

6'

Groźnie Bremeńczycy. Świetne dośrodkowanie do di Santo, po jego uderzeniu głową mamy pierwszy korner dla gości.

5'

Ribery krótko zagrał piłkę z partnerem z zespołu, po czym odegrał do Pizzarro a ten minimalnie się pomylił!

4'

Tym razem w ataku goście, niedokładnie zagrywana piłka wychodzi poza linię boiska i mamy aut.

2'

Ribery kręci rywalami, ale dobrze zachowują się piłkarze gości w obronie.

2'

Atak Bawarczyków. David Alaba rozpędził się po skrzydle, ale szybko został zatrzymany przez obrońców.

15:32

Goście na biało, gospodarze na czerwono. Zaczęli!

15:31

Fantastyczna atmosfera na trybunach, od środka zaczną piłkarze gości!

15:29

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Niemiec Guido Winkmann. W przeszłości sędziował on już mecze Bayernu, wszystkie siedem spotkań zakończyło się wówczas wygraną Bawarczyków. Czy tak będzie i tym razem? Zapraszamy do typowania w komentarzach! ;-)

winkmann

15:26

Widzieliśmy już rozgrzewających się zawodników Werderu, a tutaj fotki z drugiej strony boiska gdzie rozgrzewa się m.in. Frank Ribery.

BayernBayern

15:23

W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi najlepszy strzelec zespołu - Mario Mandzukić. Chorwata zastąpi doświadczony napastnik, w przeszłości zawodnik Werderu - Claudio Pizzarro. Bayern

15:19

W Monachium dziś słonecznie - doniesienia z Twittera Werderu ! ;-)