Niedziela, 20 kwietnia 2014, godz. 17:30
VfB StuttgartVfB Stuttgart
3 : 1
Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
19:22

Kapitalna druga połowa! Stuttgart wygrywa bardzo ważny mecz i są bardzo blisko utrzymania się w Bundeslidze. Schalke zagrało dzisiaj bardzo słabo. Jeden gol przy trzech gospodarzy to zbyt mało. Cała gra byłą kiepska i dzisiaj Stuttgart wygrał zasłużenie! Za uwagę dziękuję Jakub Trzaska!

95'

Koniec! Stuttgart zdobywa bardzo ważne trzy punkty!!!

94'

Ayhan minimalnie nad poprzeczką!

94'

Będzie jeszcze szansa na uderzenie z rzutu wolnego zza pola karnego przed Schalke.

92'

Piłkę ma przy nodze Ulreich! Wydaje się, że Stuttgart może być już pewny trzech punktów!

89'

I zmiana także w gospodarzach. Haggui za Cacau. Schneider stawia na obronę!

89'

Santana za Kolasinaca na ostatnie minuty w Schalke.

88'

Kolejna szansa przed Schalke! Uderzenie Goretzki broni Ulreich!!! Jeszcze zamieszanie w pole karne, ale Matip uderzył ponad bramką!

87'

Traore próbował wejść w pole karne, piłka zatrzymana przez Matipa. Sędzia nie podyktował karnego za zagranie ręką! I słusznie pokazują powtórki!

85'

Teraz w ataku Schalke! Sane próbował dograć do Huntelaara, piłkę podbił Ulreich i w końcu ją złapał!

82'

Sakai sam na sam z Fahrmannem! Strzał jednak bardzo słaby i bramkarz Schalke wyszedł górą z tego pojedynku!

81'

Kapitalna druga połowa meczu! Stuttgart po stracie gola znacznie się cofnął i gra bardziej nerwowo, ale jednak dominują wciąż na boisku.

79'

Potężna bomba zza pola karnego Traore wysoko nad poprzeczką.

78'

Zmiana także w Schalke. Sane za Meyera.

77'

Zmiana w Stuttgarcie: Didavi poza boisko a za niego Maxim.

77'

Traore w pole karne, ale wybita piłka przez defensywę! Rausch dobija obok bramki!

75'

Kolejny żółty kartonik. Teraz ukarany został Matip.

73'

Zmiana w Stuttgarcie! Rausch zmienia kontuzjowanego Gruezo.

73'

Piłka po raz kolejny wpada do siatki Stuttgartu, ale po raz kolejny nie uznana! Tym razem jednak doszło do małej kontrowersji, bo sędzia podjął decyzję, że piłka wybita z rzutu rożnego wyszła poza plac gry!

71'

Kapitalna szansa przed Schalke! Meyer w pole karne, uderzył piłkę Boateng, ale kapitalnie broni Ulreich!!!

71'

Schalke zaskoczyło rywala! Zagrali bardzo szybką, składną akcję. Wykończył ją Szalai spokojnym strzałem obok Ulreicha! Do niedawna piłkarze gości nie byli nawet w stanie dojść do pola karnego gospodarzy.

69'

GGGGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! Schalke zaczyna odrabiać straty! Dobra akcja i kończy ją Adam Szalai!!!

68'

Zdecydowanie więcej dzieje się teraz na boisku. Stuttgart zaczął grać o wiele spokojniej, bo wie, że mają spokojną przewagę. Schalke stara się strzelić chociaż jedną bramkę, ale nie są w stanie dzisiaj zagrozić bramce Ulreicha.

66'

Po raz drugi piłka wpada do siatki Stuttgartu!!! I po raz drugi na spalonym Huntelaar!!!

63'

Kolejna kapitalna szansa dla Stuttgartu! Cacau był sam na sam z Fahrmannem, ale zamiast uderzać starał się dogrywać! Nie było jednak nikogo na zamknięciu tej akcji!

62'

Posiadanie piłki 32% Stuttgart przy 68% Schalke. Wynik jednak w ogóle tego nie odzwierciedla!

61'

Ależ w drugiej połowie grają gospodarze!!! Kapitalne dwie akcje i Schalke traci już trzy bramki do rywali!

59'

GGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!! Martin Harnik!!! Kapitalna akcja Sakaiego i wyłożył na pustą bramkę Harnikowi!!! Kapitalna akcja Stuttgartu!!!

59'

Stuttgart w drugiej połowie zaczął zdecydowanie dominować czego przykładem jest ta druga bramka. Schalke nie może w żaden sposób zagrozić bramce gospodarzy.

56'

Od razu reaguje Keller - Szalai za Obasiego.

55'

Didavi zalicza drugą asystę! Kapitalnie dośrodkował na głowę Cacau a ten, bez krycia, zdobywa drugą bramkę dla gospodarzy!

54'

GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!! Stuttgart podwyższa prowadzenie!!! Cacau!!!

53'

Potężne uderzenie zza pola karnego Boatenga jednak nad poprzeczką!!!

52'

Próba wyjścia z kontrą przed Stuttgartem, ale Harnik dograł niedokładnie do Cacau i piłkę złapał Fahrmann.

51'

Żółta kartka dla Gruezo za faul na Goretzce.

49'

Schalke w ataku! Hoogland dośrodkował, piłkę uderzył Boateng, ale obok bramki!

47'

Pierwsi atakują goście, ale Hoogland zatrzymany. Tylko wrzut z autu.

45'

Zaczynamy drugą część gry!

18:30

Obie drużyny już na murawie.

18:30

Wracamy na stadion w Stuttgarcie.

18:18

Pierwsza połowa nie porwała na kolana. Prowadzi zespół gospodarzy, ale ich gra nie wygląda olśniewająco. Wykorzystali swoją szansę po stałym fragmencie gry i Harnik pokonał Fahrmanna. Cacau chwile później miał szansę na podwyższenie wyniku, ale nie trafił z bliskiej odległości w bramkę. Przewagę w posiadaniu piłki mają jednak goście. Nic z tego jak na razie nie wynika i piłkarze Schalke muszą w drugiej połowie szukać bramki wyrównującej. Miejmy też nadzieję, że w drugiej odsłonie będziemy świadkami większych emocji.

48'

Koniec pierwszej połowy!

47'

Okazja przed Schalke! Goretzka wstrzelił piłkę w pole karne, ale Huntelaar nie sięgnął piłki!

46'

Dużo teraz niedokładności w grze jednej i drugiej drużyny. Żadna ekipa nie może ściągnąć piłki na ziemię.

44'

Huntelaar na spalonym.

43'

Będzie okazja na zmianę wyniku. Rzut wolny dla Stuttgartu. Uderzał Didavi, ale dobrze broni Fahrmann!

41'

Kapitalny przerzut do Kolasinaca! Piłkarz zgasił piłkę na klatkę piersiową i był przekonany, że wywalczył korner, ale jednak decyzja sędziego zupełnie inna - rozpoczął od bramki Ulreich.

40'

Druga kartka dla piłkarza gości - ukarany Boateng.

39'

Schalke rozpoczyna akcję od swoich stoperów.

37'

Kapitalna szansa przed Cacau! Dośrodkowanie Traore w pole karne i napastnik gospodarzy na wślizgu strzela z metra ponad poprzeczką bramki!

36'

Traore w akcji ofensywnej zakończonej słabym strzałem obok bramki Fahrmanna!

34'

Żółta kartka dla Kolasinaca za faul na Didavim.

34'

Obasi w kolejnej akcji ofensywnej, ale ponownie próbował sam i ponownie zatrzymany!

32'

Piłka wpada do siatki Schalke! Gol jednak nie uznany, ponieważ Huntelaar był na spalonym!

30'

Stuttgart mógł wyjść z doskonałą kontrą! Wychodzili w przewadze pięciu na czterech, ale fatalne podanie Didaviego za plecy kolegi zmarnowało cały wysiłek kolegów.

29'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Cacau.

28'

Schalke stara się od razu odrobić straty, ale bardzo dobrze w defensywie gra drużyna gospodarzy.

26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Didaviego, do piłki świetnie wyszedł Harnik i uprzedził bramkarza Schalke! Bardzo dobre zachowanie piłkarza Stuttgartu! Za to Fahrmann popełnił fatalny błąd!

23'

GGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! Stuttgart wychodzi na prowadzenie po złym wyjściu do piłki Fahrmanna!!! Strzelcem gola Harnik!!!

23'

Cacau leży na murawie. Kolasinac spowodował upadek snajpera gospodarzy - wszystko jednak zgodnie z przepisami.

21'

Kolasinac zza pola karnego! Potężnie, ale bardzo niedokładnie.

20'

Hoogland starał się wpaść w pole karne, ale trzeci z kolei obrońca gospodarzy skończył ten rajd.

18'

Schalke starało się wyprowadzić kontrę, ale kiepskie przyjęcie Obasiego zatrzymało akcję.

17'

Ostre wejście Meyera i rzut wolny dla Stuttgartu. Bardzo złe jednak wykonanie Didaviego i piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

14'

Korner dla Schalke.

13'

Sakai rozpoczyna akcję Stuttgartu, ale zatrzymana akcja przez Goretzke. Tylko aut dla gospodarzy.

12'

Świetna akcja Traore, ale jeszcze lepiej zatrzymany przez Kolasinaca! Kapitalny, czysty wślizg obrońcy Schalke!

10'

Stuttgart zamknięty w okolicach własnego pola karnego.

8'

Matip w akcji ofensywnej! Zatrzymany jednak przez defensora Stuttgartu!

7'

Dośrodkowanie Boatenga z rzutu wolnego, ale piłkę wybijają obrońcy gospodarzy.

7'

Pierwsze minuty bardzo spokojne zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Stuttgart nieco cofnięty boi się zaatakować i stracić pierwszy gola.

5'

Schalke w natarciu. Jednak złe podanie Huntelaara zakończyło całą akcję.

3'

Szansa dla Stuttgartu, ale Cacau bardzo dobrze zablokowany przez Matipa.

3'

Cacau dwa razy już zdążył bardzo ostro atakować swojego rywala i już został upomniany przez arbitra. Jak na razie tylko słownie.

0'

Zaczynamy!

17:29

Losowanie stron i zaczynamy!

17:28

Obie jedenastki pojawiają się już na murawie.

17:25

Stadion wypełniony niemal do ostatniego miejsca, fantastyczna atmosfera!

17:24

Jesteśmy już na Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie!

17:22

Pierwszy gwizdek tego spotkania już za niecałe 10 minut także wspólnie czekamy na emocje związane z niemieckim futbolem!

17:19

Właśnie zakończyło się spotkanie Nurnbergi z Leverkusen. Wygrał ten drugi zespół i jest on coraz bliżej gry w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Nurnberga wciąż musi walczyć o utrzymanie.

17:18

W ostatnich pięciu ligowych spotkaniach Stuttgart zdobył siedem punktów. Udało im się dwa mecze wygrać i jeden zremisować. Schalke w pięciu spotkaniach nie przegrało - wygrało trzy i zanotowało dwa remisy.

17:15

Oba zespoły walczą o zupełnie inne cele w tym sezonie. Stuttgart musi zdobywać punkty, żeby utrzymać się w Bundeslidze, natomiast Schalke stara się, żeby zagrać w Lidze Mistrzów.

17:12

Ławka rezerwowa Schalke: Hildebrand, Santana, Max, Sane, Annan, Szalai i Sobottka.

17:11

Ławka rezerwowych gospodarzy: Kirschbaum, Haggui, Rausch, Maxim, Ibisević, Werner i Abdellaoue.

17:08

Po lewej stronie prezentujemy składy, w których rozpoczną to spotkanie obie ekipy.

17:08

Witam podczas relacji LIVE z meczu Bundesligi! Dzisiaj VFB Stuttgart podejmuje na własnym stadionie Schalke 04!