Bayern MonachiumBayern Monachium
97'

Koniec!

96'

Koniec meczu. Augsburg wygrywa z Bayernem 1-0. Relację prowadził Konrad Abramowicz

92'

Mandżukić fauluje Hitza w polu karnym. Bramkarz gospodarzy leży na boisku.

91'

Altintop strzela w słupek. Duże kłopoty Bayernu. Kompletnie rozmontowana obrona drużyny Pepa Guardioli. Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Ausburg ciągle utrzymuje się przy piłce. Piłkarze Bayernu coraz bardziej zdenerwowani.

87'

Jeden z zawodników Ausburga chciał przelobować Neuera. Nie ma drugiej bramki w tym meczu dla gospodarzy.

85'

Za uderzenie łokciem jednego z rywali żółtą kartkę dostaje Callsen-Bracker.

85'

Weiser dostaje karę indywidualną. Gra się zaostrza.

83'

Za strzelca bramki wchodzi Bobadilla.

82'

Daniel Van Boyten dostaje żółtą kartkę.

81'

Wrzutka z prawej strony dla Bayernu. Kolejny strzał niecelny.

80'

Goetze strzelał zza pola karnego. Obok bramki. Chyba się poślizgnął na murawie.

76'

Za Koreańczyka Honga wchodzi Dominik Reinhardt.

74'

Korner dla Bayernu. Mocne wbicie w pole karne i Mandżukić strzelał z głowy. Niewiele brakowało.

72'

Coraz mniej sił mają piłkarze Augsburga.

69'

Alaba strzelał prawą nogą i trafił w słupek. To była najgroźniejsza akcja Bayernu w tym meczu.

67'

Hong leży na boisku.

65'

Za utrudnianie wybicia piłki Neurowi Matthias Ostrzolek dostaje żółtą kartkę.

63'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Za Pizarro wchodzi Mueller.

60'

Korner dla gospodarzy. Ciągle Augsburg atakuje.

59'

Alaba próbuje strzelać z rzutu wolnego. Daleko obok bramki.

58'

Hong dostaje żółtą kartkę.

54'

Za Holzhausera wchodzi Philp. Pierwsza zmiana w drużynie Augsburga.

53'

Rzut rożny dla Bayernu. Mocny strzał Hojboerga, ale minimalne nad bramką.

52'

Fenomenalna akcja Augsburga. Van Bouten łatwo ograny. Neuer znów ratuje Bayern przed stratą kolejnej bramki.

51'

Za Sallahiego wchodzi David Alaba.

51'

Javi Martinez strzelał głową ponad bramką. Nawet gdyby ten strzał był pod poprzeczką bramkarz z pewnością by to obronił.

50'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Bayernu. Obrońca Augsburga zbija piłkę na rzut rożny.

48'

Mandżukić po dośrodkowaniu uderzał głową, ale obok bramki. Groźna sytuacja.

46'

Wracamy!

64'

Za Shaqiriego wchodzi Goetze.

46'

Kończymy pierwszą połowę. Augsburg niespodziewanie wygrywa z Bayernem po bramce Moueldersa.

44'

Atakował Altintop. Dryblował, ale przewrócił się o piłkę.

43'

Dośrodkowanie Bayernu, ale Hong zażegnuje zagrożenie.

42'

Bayern atakował. Po chwili piłkarze Pepa Guardoli zaraz zgubili piłkę.

41'

Strzał Bayernu. Hitz łapie.

40'

Moelders znów strzelał, ale tym razem niecelnie.

39'

Wrzutka na aferę w pole karne Augsburgu. Ale tylko Mandżukić był w szesnastce. Piłka wychodzi poza linię boiska. Wznowienie gospodarzy.

35'

1-0 dla Augsburga. Błąd popełnia jeden z obrońców. Beier odebrał piłkę. Podał do Moeldersa i ten pokonuje Neuera strzałem w górny lewy róg.

29'

Świetna okazja dla Augsburga. Była wrzutka z prawej strony, ale Neuer wyszedł sam na sam z napastnikiem gospodarzy i był lepszy. Niesamowita parada.

28'

Indywidualna akcja Altintopa. Ten krzyczał, żejest faulowany. Sędzia nie podzielał jego opinii.

23'

Korner dla Bayernu. Ruszył pod bramkę Van Bouten. Doskonała interwencja Marwina Hitza.

23'

Shaqiri dośrodkowuje, znów nie ma nic z tej akcji.

22'

Augsburg - Bayern MonachiumAugsburg - Bayern Monachium

20'

Toni Kroos odbiera piłkę jednemu z obrońców Augsburga i od razu strzela zza pola karnego po dole w prawy róg. Jednak to strzał niecelny. Zabrakło 2 metrów.

19'

Bayern próbuje ciągle stworzyć ataki pozycyjne. Jak na razie trudno im się przebić w pole karne.

18'

Sallahi wrzucał w pole karne Augsburga, ale nikt z Bayernu nie doszedł do tej piłki. Golkiper bramkarzy pokazuje swoje umiejętności.

15'

Neuer wychodzi poza swoje pole karne. Zrobił błyskawiczny sprint i wybił piłkę na aut. Chyba nie są dzisiaj do końca skoncentowni obrońcy Bayernu.

13'

Teraz strzelał Sascha Moelders. Neuer już po raz trzeci w opałach.

12'

Xerdan Shaqiri chciał zaskoczyć strzałem po ziemi swojego rodaka Martina Hilza. Ten strzał był nieskuteczny.

8'

Holzhauser strzela w mur. Bayern może rozpocząć swoją akcję ofensywną.

7'

Teraz duża okazja dla Augsburga z rzutu wolnego tuż za polem karnym Bayernu. Neuer ustawia mur.

6'

Akcja Bayernu. Dośrodkowanie z prawej strony, ale Hitz łapie piłkę.

4'

Pierwszy strzał na bramkę Neuera.Piłka wyszła po palcach bramkarza Było groźnie. Teraz rzut rożny, ale Neuer pewnie łapie piłkę.