Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
2 : 0
Hertha BerlinHertha Berlin
94'

Według śledzących tę transmisję najlepszym zawodnikiem meczu był Julian Draxler.

92'

Schalke Gelsenkirchen wygrywa z Herthą Berlin 2:0. Dziękujemy za śledzenie tej transmisji i zapraszamy na kolejne.

91'

Wrzut piłki z autu dla Herthy. Piłkę głową uderza Ramos, ale bramkarz nie ma problemów z tą interwencją.

89'

Sędzia dolicza dwie minuty do drugiej połowy.

88'

Wchodzi Philipe Max. Syn piłkarza polskieo pochodzenia, który zagrał jeden mecz dla reprezentacji Niemiec.

83'

Bramka i asysta Obasiego. Nigeryjczyk schodzi po dobrym spotkaniu. Brawo!

81'

Roony wrzucał z rożnego i Langkamp zdobywa bramkę dla Herthy, ale sędzia nie uznaje tego gola. Sędzia był stanowczo nadwrażliwy w tej sytuacji. Jest kontrowersja.

78'

Zbliża się ostatnie 10 minut meczu, a oddalają się szanse Herthy na występ w europejskich pucharach. Na boisku niemrawo.

75'

Za Cigerciego wchodzi Niemeyer.

74'

Za Meyera wchodzi Szalai.

65'

Neustaedter dostaje żółtą kartkę.

71'

Schalke pozwala na coraz więcej Berlińczykom, ale Hertha nie jest w stanie strzelić kontaktowego gola.

69'

Niko Schulz niecelnie dośrodkowuje w pole karne Schalke. Żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki.

67'

Goretzka faulowany. Nie podnosił się z boiska. Sędzia przerwał grę. Chyba to nic poważnego.

64'

Jeden z zawodników Herthy został złapany w pułapkę ofsajdową. Moim zdaniem sędzia mógł puścić tę akcję.

62'

Obasi podaje do Hooglanda. Ten wrzuca w pole karne, ale bramkarz gości pewnie łapie futbolówkę w swoje rękawice.

61'

Za Wagnera wchodzi Baumjohann. Podwójna zmiana w drużynie Herthy.

59'

Za Per Clijana Skjelbreda wchodzi Ronny.

55'

Kilka minut spokojnej gry obydwu zespołów. Mało dzieje się na boisku.

52'

Huntelaar miał okazję na bramkę, jednak strzelił bardzo niecelnie. Słabo złożył się do uderzenia.

49'

Okazja na wrzutkę dla Herthy.

46'

Gramy!

46'

Dobrze podaje Obasi do Huntelaara, ten przyjmuje piłkę i pewnie strzela po ziemi w prawy dolny róg bramki.

48'

Sędzia zaprosił zawodników do szatni. Ostatnie minuty należały do Herthy, ale to Schalke prowadzi 1-0.

47'

Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

45'

Ben - Hatira minął jednego obrońcę Schalke i mocno uderza w lewy górny róg bramki. Bramkarz wyciągnął się jak długi, ale strzał był nieco ponad bramkę i nie musiał interweniować. Ależ strzał!!! Jak na razie najlepsza okazja dla Herthy w tym meczu.

43'

Cigerci mógł dostać drugą żółtą kartkę. Tym razem za faul na Meyerze. Ayhan po chwili uderza z rzutu wolnego na bramkę Herthy, ale kolejny raz niecellnie

40'

Schalke - HerthaSchalke - Hertha

33'

Za faul na Goretzce żółtą kartkę otrzymuje Tolga Cigerci.

37'

Bardzo dobra wrzutka Alaguiego i Anis Ben-Hatira pięknie złożył się do strzału. Niecelnie. Druga dobra okazja dla Herthy w tym meczu.

34'

Sami Allagui próbował dryblować na 35. metrze przed polem Schalke. Jednak jeden z obrońców wyłuskuje mu piłkę sprzed nóg.

29'

Goretzka podaje przed polem karnym Herthy do Draxlera. Berlińczycy faulują. Kolejna okazja z rzutu wolnego. Jednak nic z tego. Po chwili kontra. Z niej też nic nie wyszło.

27'

Potężny strzał Tolgi Cigerciego jednak po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny. Nic z tego nie wyszło. Piłka od razu została wybita przez gospodarzy za pole karne.

25'

Hoogland faulowany. Kolejna okazja dla Schalke z rzutu wolnego.

20'

Rzut wolny dla Schalke. Jednak pewnie łapie piłkę Rune Almenning Jarstein.

19'

Schalke - Hertha

18'

Obasi pięknie przyjął piłkę klatką piersiową. Wykorzystał nieuwagę obrońców Herthy. Szybko pobiegł z piłką. Po chwili Nigeryjczyk minął bramkarza gości i pewnie strzela po ziemi.

16'

Błąd Ayhana przed swoim polem karnym mógł wykorzystać Adrian Ramos. Strzelec 16 bramek w tym sezonie za wysoko podbił piłkę. Z pewnością ma czego żałować.

13'

Drużyna Josa Luhykaya ma problemy z wyjściem z własnej połowy. Dobry pressing Schalke.

11'

Ayhan strzelał nad murem w prawy górny róg bramki. Piłka uderza w słupek i wraca w pole gry. Świetna okazja.

9'

Goretzka faulowany przed polem karnym Herthy. Okazja dla Schalke.

8'

Hertha buduje ataki, ale Schalke ciągle zabiera piłkę w środku pola. Na razie piłkarskie szachy.

6'

Słaby strzał na bramkę Schalke. Bramkarz Herthy łapie bez problemu.

5'

Warto przypomnieć, że Bayern już zdobył mistrzostwo Niemiec. Schalke ma teraz cel wyprzedzić Borussię Dortmund.

3'

Hertha atakowała, ale po chwili kontra Schalke i nowy bramkarz Herthy miał problemy po raz pierwszy.

20:29

Gramy!

20:28

W zespole Schalke brakuje Boatenga, który został zawieszony za kartki. W jego miejsce na prawej stronie Leon Goretzka.

20:13

Witamy na relacji live meczu 1. Bundesligi pomiędzy Schalke Gelsenkirchen a Herthą Berlin. Piłkarze przed kiloma minutami wyszli na rozgrzewkę.