I zaczyna się świętowanie. Bayern pewnie pokonał Herthę. Berlińczycy byli tylko tłem dla Bayernu.

Ostatni gwizdek sędziego! Bayern mistrzem Niemiec!

87'

Ostatnia zmiana w meczu. Zmęczony Ramos i z lekką kontuzją schodzi z boiska.

86'

Goetze ładnie minął trzech rywali i podaje do Rafinhi. Prawy obrońcy na ślizgu dośrodkowuje i Kraft pewnie łapie piłkę.

83'

Adrian Ramos powalczył z obrońcą i rzut rożny dla gospodarzy

81'

A kibice Bayernu wznieśli sektorówkę przedstawiającą puchar za zdobycie mistrzostwa Niemiec.

79'

GOOOOLLL!!! Goetze wyprowadza piłkę i zagrywa do Riberiego. Francuz idealną podcinką nad Kraftem zdobywa bramkę i 3:1 dla bayernu!

77'

Dobra akcja Bayernu Prawym skrzydle. Rafinha do Lahma, ten do Goetzego. Młody Niemiec posyła piłkę wysoko nad bramką Krafta.

75'

Piłkarze Bayernu podkręcili tempo, czy Berlińczycy wytrzymają tempo?

73'

A Adrian Ramos Zdobył 16. bramkę w tym sezonie bundeslidze i zrównał się z Robertem Lewandowskim w tej klasyfikacji.

71'

Zmiana w drużynie Herthy. Czy piłkarze z Berlina powalczą jeszcze o chociażby punkt w dzisiejszym spotkaniu?

69'

Żółta kartka dla Pekarika

69'

Faulowany Goetze 40 metrów od bramki rywali. Piłkarze Herthy rozdrażnili Bayern.

66'

GOOOOL! Adrian Ramos fenomenalną podcinką pokonuje Neuera, który rzuca się w prawy róg bramki Czyżby były jeszcze emocje w Berlinie?

65'

Rzut Karny!!! Rafinhaprzytrzymał rywala

65'

Pierwsza zmiana w Herthcie. Niemeyer za Kobiashvilego.

65'

Zmiana środkowych pomocników. Pep Guardiola wykorzystał wszystkie zmiany. Jos Luhukay nadal pozostawia na boisku wyjściową jedenastkę.

60'

Stały fragment gry, Kross wrzuca z bocznej strefy boiska, piłka dolatuję do Alaby, a ten z powietrza. Piłka 3 metry nad bramką.

55'

55'

Za Robbena wchodzi Ribery, a za Mullera Mandzukić, który walczy o koronę króla strzelców.

55'

Podwójna zmiana w Bayernie. Guardiola wprowadza świeżych zawodników.

54'

Hertha - Bayern MonachiumHertha - Bayern MonachiumHertha - Bayern Monachium

53'

Schulz pociągnął przez 40 metrów i uderzył jednak niecelnie.

51'

A Bayern robi swoje i spokojnie prowadzi grę. Hertha posiada za mało argumentów.

46'

Zaczynamy. Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

20:50

Komentarz do pierwszej połowy? Bayern przeważa nad rywalami i spokojnie jedzie po swój 24. tytuł mistrza Niemiec w swojej historii. Hertha bez pomysłu na grę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Bayern pewnie dąży po swój drugi z rzędu tytuł mistrzowski.

45'

Pachniało golem. Boateng posyła długą piłkę do Mullera, ten próbuje loba, i piłka mija bramkę strzeżona przez Krafta.

41'

Muller ładnie do Robbena nad głowami obrońców, ten próbuje odegrać mu z powrotem piłkę, jednak obrońcy połapali się i koniec akcji.

40'

Hertha - Bayern

38'

Poprzeczka! Piłkarze Bayernu zagrali jak na treningu. Wrzutka w pole karne, Goetze główką do Mullera, ten strzałem głową w poprzeczkę!

35'

Brak komunikacji międzi Alabą, a Neuerem. Gospodarze nie umieli wykorzystać błędu gości i piłka wybita na aut.

30'

Teraz Ramos popędził na lewym skrzydle i wrzucił. Piłka nieco za wysoka i Skjelbred nie dochodzi do piłki.

28'

Piękna akcja Bayernu. Kross prostopadle do Robbena, ten wrzuca, Mario Goetze nie dosięga do piłki i obrońca wybija na rzut rożny. Szybko wykonany korner i Bawarczycy znowu przy piłce.

25'

Boateng wrzuca w pole karne, Muller przyjmuję klatką, ale gospodarze poradzili sobie z Niemcem.

23'

Na razie Adrian Ramos nie widoczny, ale koledzy z zespołu nie pomagają mu w akcjach ofensywnych i szybko przegrywa rywalizację z stoperami Bayernu.

21'

Piłkarze Bayernu spokojnie wymieniają piłkę na połowie Herthy, a gospodarze bezradnie biegają za piłką/.

18'

Rzut rożny dla Herthy. Czyżby gospodarze się obudzili?

15'

Hertha - BayernHertha - Bayern

15'

GOOOLLL!! Mario Goetze! Robben wrzuca miękko na 6. met, tam do piłki dochodzi Goetze i mamy 2:0

11'

Bardzo aktywny od pierwszej minuty jest Robben. Wydaję się, że kwestią czasu jest, kiedy padnie kolejna bramka dla Bayernu.

9'

Teraz Alaba wpada w polu karnym, jednak gwizdek arbitra milczy.

9'

Ależ podanie prostopadłe do Goetze, Niemiec nie spodziewał się, że piłka tak łatwo przejdzie linię obrony i nie wykorzystał okazji.

6'

6'

GOOOOOL!!! Kroos dopada do odbitej piłki i z 12. metra nie ma problemu z pokonaniem brakarza.

4'

Tak jak można było przypuszczać, Bayern posiada od początku przewagę.

20:04

Piłkarze Herthy rozpoczynają ze środkowej części boiska. Zaczynamy!

19:54

Ławka rezerwowych Bayernu: Tom Starke, Claudio Pizarro, Franck Ribery, Mario Mandzukić, Daniel van Buyten, Xherdan Shaqiri. Co oznacza, że Robert Lewandowski ma szansę dogonić Chorwata w klasyfikacji strzeleckiej.

19:44

W dzisiejszym meczu, w drużynie Bayernu, nie zobaczymy kontuzjowanych Holgera Badstubera i Thiago Alcantary. W drużynie Herthy nie wystąpi Sebastian Langkamp, z powodu uzbierania odpowiedniej ilości żółtych kartek.

19:35

Bayer ma szanse poprawić swój wynik przed roku i zostać mistrzem Niemiec 7 kolejek przed zakończeniem sezonu. Czy piłkarze obleją dzisiaj piwem Pepa Guardiolę? Początek spotkania za niecałe 25 minut.