Borussia DortmundBorussia Dortmund
90'

Koniec meczu! Hannower przegrał z Borussią Dortmund 0:3!

90'

Mkhitaryan prostopadle do Reusa, ten minął bramkarza i spokojnie trafił do pustej bramki

90'

Goooool! Trzeci gol dla Borussii! Marko Reus!

90'

Reus z pięciu metrów... pięć metrów nad bramką. Ależ miał okazję, by zdobyć gola pomocnik Borussi! Dogrywał mu z lewej strony Schieber

88'

Grosskreutz fatalnie uderzył z szesnastu metrów, bardzo nielecenie. Chwilę przed strzałem Niemiec się pośliznął, ale zdążył się pozbierać

87'

Ya Konan staranował Wiedenfellera, który dobrze interweniował po centrze Sakiego

85'

Płaski strzał Stindla nie sprawił żadnych problemów Weindenfellerowi. Bramkarz BVB spokojnie złapał piłkę

84'

Julian Schieber za Roberta Lewandowskiego

82'

Dobre wyjście z bramki Weidenfellera, który wyłapał dośrodkowanie z lewej strony

80'

Strzelał Stindl, ale źle, za wysoko, za mocno. Nieudana próba pomocnika Hannoweru

79'

Nieudana kontra w wykonaniu Reusa, który za mocno podawało do Mkhitaryana

77'

Mkhitaryan wrócił do obrony i zatrzymał w narożniku boiska Bittencourta

76'

Mkhitaryan na prawo do Piszczka, ten ruszył do przodu, dośrodkował w pole karne, ale prosto na głowę Schulza

75'

Mats Hummels

74'

Kolejna indywidualna akcja Lewandowskiego, ale tym razem rywale nie dali się już tak łatwo ograć i zatrzymali Polaka

73'

Jan Schlaudraff w miejsce Edgara Priba

72'

Groźny strzał Durma z dystansu, piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Hannoweru

70'

Hannover 96 - Borussia Dortmund

70'

Kombinacyjna akcja Stindla z Bittencourtem zakończyła się spalonym tego drugiego

68'

Marco Rues na boisku, a plac gry opuścił Jonas Hofmann

67'

Sakai przechytrzył Hofmana i nabił pomocnika BVB. Gospodarze zyskali aut i przerwali akcję ofensywną Borussii

66'

Sebastian Kehl w miejsce Nuriego Sahina

65'

Zamieszanie w polu karnym Hannoweru, Hofman i Lewandowski przeszkadzali sobie wzajemnie przy oddaniu strzału. Lewy próbował na koniec jeszcze strzelać piętą, ale został zablokowany

63'

Ya Konan strzelał przewrotką, ale nie trafił czysto w piłkę

62'

Akcja lewą stroną Pocognoliego, dośrodkowanie do Priba, ale minimalnie za mocne i piłka w rękach bramkarza BVB

61'

Dobre wyjście z bramki Wiedenfellera, który wyłapał piłkę po centrze z rzutu wolnego

59'

Dider Ya Konan za Salifa Sane

56'

Lewandowski do Mkhitaryana, a ten na spalonym

55'

Strzał Mkhitaryan z ponad 20. metrów obok bramki. Zieler nie miał powodów do obaw

52'

Hannover 96 - Borussia DortmundHannover 96 - Borussia Dortmund

52'

Kapitalna bramka Lewandowskiego! Polak w kontrze dostał piłkę na linii środkowej boiska, ruszył lewą stronę, zszedł do środka, między trzech rywali, wpadł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Hannoweru

52'

Gooool! 2:0! Robert Lewandowski! Fantastyczna bramka

49'

Sporo podań wymieli piłkarze Borussii na połowie Hannoweru, by ostatecznie łatwo zgubić piłkę. Ale o kontrze nie było mowy

47'

Grosskreutz do Lewandowskiego, ale za mocno. Dodatkowo Polak się pośliznął i strata BVB

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Do przerwy Hannower - Borussia Dortmund 0:1

44'

Nieudane dośrodkowanie Husztiego, prosto pod nogi rywali

43'

Obrońcy BVB zaszaleli w polu karnym Hannoweru. Papastathopoulos zgrał do Hummelsa, który z kilku metrów wpakował piłkę do bramki

43'

43'

Gooool! Mats Hummles i 1:0 dla Borussii!

41'

Durm za mocno do Grosskreutza i dobrze interweniował we własnym polu karnym Hoffmann

39'

Rzut rożny dla Hannoweru, dośrodkowywał Huszti i to nawet dwa razy. W obu przypadkach dobrze interweniowali goście

37'

Hummles jest też obecny w ofensywie, oddał strzał w boczną siatkę, ale nie przypilnował linii spalonego i dał się złapać na ofsajdzie

36'

Hiroki Sakai - za przerwanie akcji Borussii ręką

35'

Znowu dobrze ustawiony Hummels. Przeciął podanie Sakiego do Priba

33'

Kontratak Hannoweru zakończony strzałem Priba w boczną siatkę, ale napastnik gospodarzy i tak był na spalonym

31'

Znowu Schulz poradził sobie w pojedynku z Lewandowskim. Polak jak na razie bezradny, nie potrafi ograć stoperów Hannoweru

29'

Po drugiej stronie Huszti zgrał do Stindla, ten oddał dobry strzał, który z trudem sparował na rzut rożny bramkarz Borussii. Po rożnym nie było zagrożenia dla bramki BVB

28'

Próbował stworzyć sobie okazję Lewandowski, ale zatrzymany przez stoperów Hannoweru

27'

Sędzia przerwał akcję ofensywą Hannoweru, bo Bittencourt zagrał ręką. Co prawda piłkarz nie zgadza się z taką decyzją, ale nie ma racji

25'

Hoffman jest groźny przy stałych fragmentach gry. Tym razem stoper Hannoweru strzelał głową, ale wysoko nad bramką. Trzeba mu oddać, że znowu doszedł do sytuacji strzeleckiej

23'

Grosskreutz świetnie przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się w stronę bramki i miał przed sobą tylko Zielera, ale trafił w bramkarza Hannoweru. Goście próbowali jeszcze dobijać, ale nie mieli ku temu okazji

21'

Kolejne dośrodkowanie Husztiego z rzutu wolnego, tym razem za mocne, nie dał szans kolegom, by doszli do piłki

18'

Dośrodkowanie Husztiego z wolnego, źle wybijał piłkę głową Lewandowski. Futbolówka trafiła pod nogi Hoffmann, który trafił w słupek! Ale bomba

16'

Strzał Sahina z 16. metrów zablokowany, nawet gdyby piłka leciała w bramkę, to nie miałby większych kłopotów Zieler. To było słabe uderzenie

14'

Stracił piłkę w środku pola Prib, piłkarze z Dortmundu wyprowadzili kontrę i w całkiem dobrej sytuacji nie trafił w bramkę Grosskreutz

12'

I znowu Bittencourt, tym razem zdołał oddać strzał, ale nie trafił w bramkę z ok. 13 metrów

12'

Aktywny od początku meczu jest Bittencourt, były gracz BVB, ale również chaotyczny. Póki traci sporo piłek, a zagrożenia pod bramką gości nie tworzy

9'

Huszti centrował z rzutu wolnego z prawej strony wprost w ręce, dobrze ustawionego Weidenfellera

7'

Sane zagrał do przodu w poszukiwaniu Priba, ale za mocno i piłka zatrzymała się pod nogami bramkarza Borussii Dortmund

5'

Goście próbowali wyprowadzić akcję od obrony, ale po tym jak krótko rozegrali piłkę Hummels z Papastathopoulosem, ten ostatni fatalnie zagrał do Piszczka i Borussia straciła futbolówkę

3'

Huszti z lewej strony płasko w pole karne, gdzie przez chwile zrobiło się zamieszanie, ale szybko sytuację wyjaśnił Hummels

2'

W odpowiedzi gości. Również długie podanie od Papastathopoulos do Grosskreutz, który wpadł w pole karne, oddał strzał, ale za słaby, by pokonać Zielera

1'

Pierwsza długa piłka do Husztiego, ale piłkarz gospodarzy powstrzymany w pojedynku powietrznym

15:30

Początek spotkania! Rozpoczęli gospodarze!

15:26

Piłkarze czekają w tunelu, Łukasz Piszczek uciął sobie jeszcze pogawędkę z Matsem Hummelsem

15:17

Borussia - rezerwowi: Alomerovic - M. Friedrich,Jojic,Kehl,Reus,Ducksch,Schieber

15:17

Hannower - rezerwowi: Miller - Marcelo,Pander,Rajtoral,Schlaudraff,Sulejmani,Ya Konan

15:11

Gospodarze mogą pomóc Bayernowi Monachium zdobyć już dzisiaj mistrzostwo Niemiec. Po pierwsze Hannower musi wygrać z Borussią, po drugie Schalke musi przegrać z Eintrachtem Brunszwik i wreszcie po trzecie Bayern musi ograć Mainz

15:08

Na ławce Hannoweru zasiądzie dziś natomiast Marcelo, były zawodnik Wisły Kraków

15:06

W zespole gospodarzy zabraknie dziś Artjomsa Rudnevsa, króla strzelców polskiej ekstraklasy z sezonu 2011/12. Były piłkarz Lecha Poznań ma problemy z kostką

15:04

To mógłby być bardzo polski mecz, ale będzie tylko połowicznie. W wyjściowej jedenastce Borussii mamy dwóch Polaków: Łukasza Piszczka i Roberta Lewandowskiego. Z naszych rodaków zabraknie dziś kontuzjowanych: Kuby Błaszczykowskiego (Borussia) i Artura Sobiecha (Hannower)

15:02

Witamy i zapraszamy na relację live z meczu 26. kolejki Bundesligi. Wicelider Borussia Dormtund zagra na wyjeździe z 11. w tabeli Hannowerem 96