FSV MainzFSV Mainz
0 : 2
Bayern MonachiumBayern Monachium
92'

Arbiter kończy mecz. Bayern pokazał jak zwykle w końcówce swój kunszt i klasę ale należy podziękować gospodarzom za ambitną grę.

90'

Minuta doliczona

88'

G o o o o l l ! ! ! ! ! Ribery jak na tacy wykłada piłkę na 7 metrze Mario Goetze, który bez problemu kieruje piłkę do siatki.

84'

Malli na ostatnie 5 minut zmienia Moritza

84'

Moritz za faul ogląda kartkę

83'

G o o o l l l ! ! ! ! ! Kapitalne dośrodkowanie z lewej strony wprost na głowę Bastiana Schweinsteigera, który z bliska trafia do siatki.

82'

Guardiola wykorzystał już komplet zmian. Widać wyraźnie, że nie jest dziś zadowolony z postawy swoich podopiecznych

81'

Pizarro zmienia Mandżukica

80'

Uderza Alaba po krótko rozegranym kornerze ale znów piłka obok bramki.

77'

Mniej niż kwadrans do końca regulaminowych 90 minut. Jeżeli piłkarze z Monachium liczą na 18. ligowe zwycięstwo muszą podkręcić tempo. Mainz bowiem nie zamierza się poddać do samego końca.

73'

Shaqiri zmienia Riberyego

72'

Arbiter po wrzutce w pole karne Alaby dopatrzył się faul w polu karnym i będzie wolny dla Mainz

70'

Bayern się obudził. Przed momentem seria 3 rzutów rożnych.

69'

Karius kapitalna obrona nr 3 w tym meczu uderzenie Riberryego !!!!!!!!

68'

Oj spadło nam tempo spotkania. Więcej, z pewnością dużo więcej można się było spodziewać po Bayernie a Mainz udowadnia, że wysokie miejsce w tabeli to nie przypadek.

64'

Goetze zmienia Muellera

62'

Niebezpieczna kontra Bayernu i znów górą bramkarz Mainz po uderzeniu Robbena.

62'

Bungert na boisku zmienia Choupo-Motinga

60'

Choupo-Moting po raz drugi w tym meczu źle trafia w piłkę w polu karnym.

58'

Inicjatywa w meczu przechodzi na stronę Bayernu. Trudno się temu dziwić choć w dalszym ciągu gospodarze mądrze się bronią. Przed momentem Noveski wyśmienicie zatrzymał Riberryego.

54'

Kapitalna interwencja bramkarza gospodarzy po nieprzyjemnym uderzeniu głową Mandżukica.

52'

Kolejna akcja Pospecha zatrzymana przez stoperów Bayernu. Jednak w dalszym ciągu gra gospodarzy może się podobac.

50'

Znów chyba dziś zbyt koronkowo próbuje przed polem karnym grać Bayern ale znów Mainz jest skuteczne

46'

21-letni Saller wchodzi na boisko

46'

Maxim Choupo-Moting zaskoczył obronę i kopnął jak z armaty trafiając z narożnika pola karnego w poprzeczkę!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu

16:32

Wracają oba zespoły na boisko. Powoli pora na początek drugiej części mecz.

45'

Bezbramkowym remisem kończy się pierwsza połowa w Mainz. Bayern pokazał, że ma problemy, nie pokazał nic ze swojej magii. Oby w drugiej połowie było ciekawiej.

45'

60 sekund doliczył sędzia

44'

Uderzenie Krossa z 20. metrów wysoko nad poprzeczką

42'

Okazaki w środku boiska mądrze się zastawił wymuszając faul. Piłka kolejny raz pod bramką Bayernu.

40'

Przed nami ostatnie 5 minut pierwszej połowy. W ostatnich minutach tempo spotkania odrobinę spadło.

37'

Kolejna szansa Okazakiego..i kolejny spalony...

36'

Karius spokojnie złapał lekki strzał Boatenga

35'

Ależ walka w środku boiska pomiędzy zawodnikami Mainz i Bayernu. Jednak o klasie i poziomie tych zagrań niech świadczy fakt, że arbiter praktycznie nie gwiżdże.

31'

Bawarczycy próbują koronkowo rozegrać akcje przed polem karnym Mainz ale w samym końcu akcji tracą piłkę. Po chwili szybka kontra gospodarzy i znów Neurer poza polem karnym ratuje Bayern.

28'

Dobra asekuracja w obronie Mainz i Riberry zostaje wypchnięty poza końcową linię boiska

27'

Bayern rozpoczyna kolejną akcję ofensywną ale znów zagrywa niedokładnie. Szkoleniowiec Guardiola nie może być zadowolony z pierwszych już prawie 30 minut.

25'

Pozytywnie dziś zaskakuje zespół gospodarzy. Z pewnością większość sądziła, że Bayern przyjedzie po spokojne punkty a okazuje się, że solidna porcja pracy przez chłopcami Guardioli.

21'

Kontra Bayernu - dobry pomysł miał Kross zagrywając długą piłkę do Robbena ale kolega nie zrozumiał intencji zawodnika Bayernu.

19'

Schalke prowadzi po 19. minutach 1:0 więc na tą chwilę jeszcze nie mamy 100% mistrza Niemiec

17'

Przenosimy się pod bramkę gospodarzy. Bayern po akcji Mandżukica wywalczył rzut rożny po którym piłka wylądowała w rękach bramkarza.

16'

Choupo-Moting znakomicie, kombinacyjnie podaje do Okazakiego, który jednak przenosi piłkę nad poprzeczką. Jednak arbiter pokazał pozycję spaloną.

13'

Proszę - kolejna szansa gospodarzy.Ładnie zastawił się w polu karnym napastnik Mainz ale znów Neurer na posterunku. Za nami 13 minut meczu ale oglądamy naprawdę kapitalne spotkanie.

10'

Doskonałym wyjściem tuż przed własne pole karne bramkarz gości ratuje swój zespół. Za chwilę Alaba strzela z 20 metrów minimalnie obok słupka

9'

Ojjjj...przed momentem kapitalne podanie dostał Koreańczyk Koo, który sam popędził na bramkę Neurera ale chyba przestraszył się swojej szansy bo źle zagrał do nadbiegającego rywala

7'

Spokojny początek w wykonaniu zarówno Bayernu jak i Mainz. Oczywiście optycznie lepiej wyglądają goście ale to jeszcze nie świadczy o niczym

4'

I już przed nami pierwsza groźna akcja Bayernu ale Robbena zatrzymuje doskonale młody bramkarz Mainz.

2'

Lahm spokojnie radzi sobie pod własnym polem karnym z akcją Parka.

1'

Już przy pierwszym starciu pada na murawę Mandżukić ale wydaje się, że za moment wszystko będzie w porządku.

1'

Zaczynamy spotkanie!!

15:28

Witamy zawodników obu zespołów już na boisku. Za moment przywitanie i rozpoczynamy mecz.

15:23

Czy 34 tysiące ludzi na trybunach będzie świadkiem triumfu Bayernu już dziś?

15:23

Do rozpoczęcia meczu pozostało już niewiele czasu. Kibiców obu zespół zapraszam do komentowania wydarzeń na boisku także - w komentarzach

15:15

Zawodnicy rezerwowi gości: Dante, D. Van Buyten, X. Shaqiri, Rafinha, C. Pizarro, M. Götze, T. Starke

15:14

Zawodnicy rezerwowi gospodarzy: B. Saller, Y. Malli, D. Kresic, E. Soto, J. Díaz, J. Koch, N. Bungert

15:10

Składy obu zespołów właśnie poznaliśmy. Oczywiście faworytem jest jeden zespół i realnie ciężko oceniać aby wynik spotkania był inny niż wygrana zawodników z Monachium.

15:01

Czy to już stanie się dziś? Jeżeli Bayern wygra a Borussia i Schalke stracą punkty to poznamy nowego mistrza Niemiec