1. połowa4 : 0
20:23

Dziekuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

20:21

Bayern pewnie zwycięża i zmierza po mistrzostwo. Jeśli tak dalej pójdzie to zostanie mistrzem już pod koniec marca. Schalke z kolei po środowym nokaucie z Realem, teraz dostaje drugi cios od Bayernu. Teraz zespół Jensa Kellera musi zapomnieć o obu tych fatalnych dla siebie spotkaniach, szybko się odbudować i dalej walczyć w Bundeslidze o wicemistrzostwo.

90'

Koniec meczu.

90'

Fuchs z wolnego dośrodkowuje na głowę Matipa, ten strzela jednak prosto do koszyczka Neuera.

87'

Alaba z wolnego. Tym razem z gorszym skutkiem niż na początku spotkania. Wysoko nad bramką.

83'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Na boisku pojawia się Diego Contento, który zastępuje Arjena Robbena. Owacja na stojąco dla zdobywcy hat-tricka w dzisiejszym spotkaniu.

80'

Druga zmiana w Schalke. Hoogland wchodzi za Draxlera.

77'

Jedenastkę pewnie wykorzystuje Robben strzałem pod poprzeczkę.

77'

GOOOOL!!!!!!!! ROBBEN!!!!!!!!!!

76'

Przed rzutem karnym jeszcze zmiana w Bayernie. Hojbjerg wchodzi w miejsce Schweinsteigera.

75'

Fatalne zachowanie Boatenga, który za lekko podaje do bramkarza. Piłkę przejmuje Mandżukić i wbiega w pole karne. Jeszcze ratując sytuację potrąca go Papadopoulos i otrzymuje czerwoną kartkę

70'

Pierwsza zmiana w Bayernie. Pizarro zastępuje Goetze.

68'

Tym razem strzela Rafinha. Jego strzał obroniony, dobija jeszcze Mandżukić z bliska ale i on nie potrafi pokonać bramkarza Schalke.

67'

Kolejna akcja Bayernu. Strzela Schweinsteiger, ale znowu świetnie w bramce Faehramann.

66'

Szybko chciał odpowiedzieć Bayern. Alaba z lewej strony dorzuca na głowę Mandżukicia. Ten jednak z bliskiej odległości nie potrafi pokonać Faehramanna, który dobrze broni.

64'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka odbija się od nogi Rafinhi i wpada do siatki Manuela Neuera.

64'

GOOOOOL!!!!!!!!!!! BAYERN TRACI BRAMKĘ

62'

Teraz akcja Schalke. Draxler wbiega w pole karne. Z linii końcowej wycofuje na 11. metr i strzela Huntelaar, ale bardzo niecelnie.

58'

Bayern cały czas dominuje ale nie forsuje tempa za wszelką cenę. Spokojnie buduje atak pozycyjny.

52'

Robben do końcowej linii. Podawał w pole karne, ale wybijają obrońcy.

49'

Po przerwie sytuacja nie uległa zmianie, Bayern wciąż dominuje, a piłkarze Jensa Kellera nie potrafią stworzyć sobie na boisku żadnej składnej akcji.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

19:21

Na drugą połowę zapraszam za kwadrans.

19:20

Do przerwy zdecydowana przewaga Bayernu. Schalke odpowiedziało tylko jedną dobrą akcją pod koniec pierwszej połowy. Szykuje się druga bardzo wysoka porażka Schalke w ciągu kilku dni. W środę bowiem podopieczni Jensa Kellera przegrali z Realem 1:6.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Dobra akcja Schalke. Strzelał Hoewedes i z największym trudem broni Neuer.

44'

Strzelał z wolnego Fuchs, ale w środek bramki i wybija na rzut rożny Neuer.

43'

Brzydki wślizg Thiago, który fauluje Farfana. Żółta kartka dla piłkarza Bayernu.

41'

Długie podanie od Thiago do Alaby. Austriak, w polu karnym wykłada piłkę Mandżukiciowi, ale jego strzał zablokowany przez jednego z obrońców.

39'

Kolejna dobra akcja Bayernu. Strzela z ok. 11 metrów Mandżukić, ale trafia w nogę Faehrmanna.

38'

Robben dośrodkował z lewej strony do Mandżukicia. Chorwat jednak uprzedzony przez Papadopoulosa, który wybija na aut.

34'

Robben w swoim stylu, z prawej strony złamał do środka, uderzył lewą nogą, ale nad bramką.

31'

Strzelał z wolnego Robben, piłka odbija się od muru. Strzelał jeszcze Kroos ale w środek bramki.

30'

Szybko decyduje się na pierwszą zmianę Jens Keller. Fuchs za Goretzkę.

28'

Bayern strzela dziś z prędkością karabinu maszynowego. Robben dostał dobre podanie, wbiegł w pole karne z prawej strony i strzałem w długi róg po ziemii pokonał Faehrmanna.

28'

GOOOOOOOL!!!!!!!!!! ROBBEN PO RAZ DRUGI

24'

Świetne dośrodkowanie Alaby z lewej strony. Mandżukić w polu karnym uprzedził obrońców, wyskoczył bardzo wysoko i głową umieścił piłkę w siatce.

24'

GOOOOOL!!!!!! BAYERN PROWADZI JUŻ 3:0

16'

Mandżukić stojący tyłem do bramki podał prostopadle do zbiegającego ze skrzydła w pole karne Robbena. Holender uciekł obrońcom i podciął piłkę nad interweniującym Faehmannem.

16'

GOOOOOL!!!!!!!!! ROBBEN NA 2:0

15'

Dośrodkowanie z wolnego. Pojedynek główkowy z obrońcą w polu karnym zwycięża Dante jednak uderzył nieczysto, a do tego jeszcze faulował.

13'

Dobre podanie do wbiegającego w pole karne Robbena. Holender jednak źle przyjmuje piłkę i wybija ją Hoewedes.

12'

Dobre podanie do Mandżukicia, ale Chorwat nie dosięgnął piłki.

7'

Dobre górne podanie do Robbena w pole karne, ten chciał zgrywać głową, ale był na spalonym.

4'

Alaba wykonywał rzut wolny z ponad 20. metrów. Piłka odbiła się od muru, zmyliła Faehrmanna i wpadła mu za kołnierz.

4'

GOOOOOOOL!!!!!!!!!! ALABA!!!!!!!!!!!

3'

Robben zwiódł Kolasinacia na prawej stronie swoją firmową akcją i strzelał z lewej nogi, ale trafił w jednego z obrońców.

1'

Spotkanie rozpoczęte.

18:23

Z kolei rezerwowi Schalke to: Hildebrand, Hoogland, Obasi, Meyer, Fuchs, Ayhan, Szalai.

18:20

Na ławce Bayernu zasiądą dziś: Starke, Van Buyten, Boateng, Lahm, Contento, Hojbjerg, Pizarro.

18:18

Znakomicie zapowiada się to spotkanie. Bayern jest oczywiście niekwestionowanym faworytem. Jednak Schalke na wiosnę nie przegrało jeszcze meczu w Bundeslidze i zajmuje 4. miejsce w tabeli z zaledwie czteropunktową stratą do wicelidera, Borussi Dortmund.