FC NürnbergFC Nuernberg
90'

Równo po 90 minutach sędzia zakończył mecz. Pewna wygrana gospodarzy 3:0.

87'

Ostatnie minuty meczu przed nami. Po pierwszych 45. minutach raczej nikt nie spodziewał się takiego końcowego rozstrzygnięcia.

85'

Joić zmienia strzelca 3 bramki w tym meczu

82'

G o o o o l l l l ! ! !! Idealne zagranie Hofmanna do Mkhitaryana,, który w bliska pakuje piłkę do bramki!!

80'

Borussia już spokojnie kontroluje mecz a goście nie mają już chyba ani wiary ani nadziei na wywiezienie lepszego wyniku z Dortmundu. Więcej chyba nawet na strzelenie bramki

17:07

77'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Stark na boisku za Frantza

17:06

Robert Lewandowski

75'

Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry przed nami

71'

Raphael Schaefer w nieziemski sposób broni z 5 metrów strzał Henrika Mkhitaryana

70'

Hofmann melduje się na murawie na ostatnie 20 minut tego spotkania

68'

Borussia w końcu udowodniła swoją przewagę. Statystyki po 65 minutach pokazywały 20 - 1 w strzałach na korzyść gospodarzy.

63'

G o o o o o l l l l l ! ! ! !! Pewne uderzenie Lewandowskiego po zespołowej akcji. Polak uderzył z 15metrów nie dając szans bramkarzowi

61'

Campana zmienia Faulnera

59'

Henrik Mkhitaryan wychodzi sam na sam z bramkarzem ,trafia do siatki ale sędzia bramki nie uznaje

57'

Pogatetz fauluje Lewandowskiego i mamy wolny

55'

W sobie tylko wiadomy sposób golkiper gości broni uderzenie Henrik Mkhitaryana

51'

G o o o o l l l l ! ! ! ! !Dośrodkowanie Sahina z rzutu wolnego, pierwszy uderzał Lewandowski, bramkarz jeszcze piłką odbić zdołał ale przy dobitce z bliska Hummelsa był bezradny!

49'

Dużo walki i ostrej gry na boisku. Lezy Mkhitaryan

48'

Borussia rozpoczyna od mocnego uderzenia ale ciągle brakuje dokładności i ostatniego uderzenia

46'

Zaczynamy oby ciekawsze drugie 45 minut

45'

Mamy przerwę w pierwszej połowie gdzie oba zespołu wiele nie pokazały. Przewaga gospodarzy oczywiście bezsporna ale nic kompletnie z tego nie wynika. Oby drugie 45 minut było lepsze.

45'

Za faul w środku pola Feulner ogląda kartkę

43'

Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami.

40'

Zamieszanie w polu karnym FC Nuernberg ale obrona sobie radzi.

38'

Pogatetz za Pinola

38'

Mamy 2 zmiany jeszcze w 1 połowie

33'

Z pewnością mogę się podobać wszystkie ofensywne akcje gospodarzy ale co z tego jak brakuje celnego uderzenia w stronę bramki. Mało okazji pod bramkami.

29'

Ależ okazja gości !!! Nieodpowiedzialność Sokratisa, który na linii własnego pol karnego podał wprost piłkę na nogę Pekhart. Napastnik gości oddał natychmiastowe uderzenie ale piłka po ręce bramkarza BVB trafiła w slupek!!

27'

Zderzenie dwóch zawodników gości. Arbiter przerywa spotkanie uznając, że nastąpiło to uderzenie głowami. Powtórki jednak pokazały, że nic takiego nie miał miejsca.

25'

Henrik Mkhitaryan wpada w pole karne i uderza piłkę minimalnie obok lewego słupka. Kolejna groźna okazja ale uderzenie niecelne.

22'

Bomba Schmelzera z 25 metrów kapitalnie broni jednak bramkarz

20'

Trzeba przyznać, że bardzo łatwo zawodnicy z Dortmundu dochodzą do pola karnego rywali ale w ostatnim momencie brak im dokładności.

18'

Raphael Schaefer kolejny raz wygrywa sytuację sam na sam z Lewandowskim

17'

Mocne uderzenie Lewandowskiego trafia jednak w gąszcz nóg obrońców

16'

Będziemy mieć rzut wolny pośredni 4 metry przed bramką gości za złapanie przez bramkarza piłki podanej nogą od kolegi....

14'

Kapitalna akcja Lewandowskiego ale Polak chyba mógł się decydować na strzał z 15 metrów a nie podawać do Aubameyanga, który był na spalonym

11'

Goście skupieni na własnej połowie czekają na ataki BVB.

9'

Tomás Pekhart pokazywał koledze z zespołu, że jest sam przed bramką ale niestety dla jego drużyny ten go nie dostrzegł. Od bramki Roman Weidenfeller

7'

Znów okazja dla gospodarzy gdy w polu karnym znalazł się Schmelzer i próbował zagrać do będącego przed bramką "Lewego" Polak tym razem został zablokowany

4'

Przed minutą do dobrej piłki próbował dojść Hlousek ale został zablokowany. Poszła szybka kontra i w ostatniej chwili Lewandowskiego zdołał uprzedzić bramkarz gości.

2'

Spokojny początek obu zespołów, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska

1'

Zaczynamy spotkanie w Dortmundzie

15:04

Dla Borussii ten mecz to będzie szansa na rewanż i rehabilitację w oczach kibiców z ubiegło-tygodniową klęskę 0:3. Przypomnijmy jednocześnie, że we wtore w Petersburgu Niemcy zapewnili sobie praktycznie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów.

15:02

Do dyspozycji szkoloeniowca gości pozostają: Peter Rakovsky, Emanuel Pogatetz, Berkay Dabanli, Robert Mak, Niklas Stark, José Campaña, Antonio-Mirko Colak

14:53

Rezerwowi BVB: Mitchell Langerak, Manuel Friedrich, Jonas Hofmann, Milos Jojic, Oliver Kirch, Erik Durm, Julian Schieber

14:52

Mniej niż 45 minut pozostało do rozpoczęcia meczu Borussii Dortmund z FC Nuernberg. Na samym początku należałoby postawić pytanie. Czy BVB zrehabilituje się za ubiegłotygodniową porażkę w lidze?