Hamburger SVwikimedia
3 : 0
Borussia DortmundBorussia Dortmund
93'

Koniec meczu! Hamburg w pełni zasłużenie pokonuje Borussię 3:0. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

90'

Przed bramką kartkę za dyskusje otrzymał Reus.

91'

Calhanoglu praktycznie z połowy boiska z rzutu wolnego pokonuje Weidenfellera! bramka stadiony świata!

91'

GOOL! 3-0!! ALEEEEEE BRAMKA!

87'

Zoua ledwo wszedł i obejrzał żółtą kartkę za faul.

86'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi strzelec drugiej bramki Lasogga,a za niego na placu gry melduje się Zoua.

82'

Tym razem uderzenie Reusa, ale też wysoko nad bramką.

80'

Dobra akcja Piszczka. Do strzału doszedł Schmelzer, ale uderzył niecelnie.

78'

Badelj uderzał zza pola karnego, ale bez żadnych kłopotów piłkę łapie Weidenfeller.

77'

Calhanoglu dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale defensorzy BVB wybijają.

75'

Ostatnia zmiana w Borussii. Za Gosskreutza wszedł Hofmann.

74'

Uderzenie z dystansu Duckscha, ale lekkie i bez problemu broni Adler.

71'

Znowu Adler! Po strzale Piszczka Adler sparował piłkę na poprzeczkę!

70'

Ależ obrona Adlera! Ducksch parę minut po wejściu na murawę mógł wpisać się na listę strzelców!

67'

Zmiana w Borussii. Za Lewandowskiego, który dzisiaj walczył, ale nie wiele mu wychodziło wchodzi Ducksch.

67'

Bramka dla Hamburga po rzucie rożnym, ale sędzia bramki nie uznaje! Według arbitra był faul na jednym z graczy Borussii.

65'

Z pierwszej piłki uderza Aubameyang, ale Adler świetnie interweniuje!

62'

Lewandowski otrzymał podanie w polu karnym, mógł uderzać z pierwszej piłki, ale postanowił holować piłkę i nie oddał nawet strzału.

59'

Świetne prostopadłe podanie do Lasoggi, który w sytuacji sam na sam pokonuje Weidenfellera po raz drugi!

58'

GOOOL! 2-0!

55'

Żółta kartka dla Aubameyanga za bardzo ostry faul. Żółty kartonik to najniższy wymiar kary dla niego.

53'

Jansen w pełnym biegu starał się dośrodkować, ale fatalnie.

51'

Borussia nieco przyśpieszyła, a Hamburg groźnie kontruje.

49'

Uderzenie Reusa prawą nogą, ale obok bramki.

46'

Mamy pierwsza zmianę w zespole gości. Za Bendera na murawie pojawił się Reus.

46'

Żółty kartonik dla Rincona za ostry faul.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

45'

Doliczono jedną minutę.

42'

Wrzutka Lasoggi w pole karne, gdzie Jiracek doszedł do strzału głową i pokonuje Weidenfellera!

42'

GOOOOOOOOOL! 1-0!

40'

Friedrich blokuje dośrodkowanie z lewej strony Jiracka.

39'

Lewandowski na spalonym.

36'

Ucierpiał Lewandowski. Polak trzymał się za nogę, ale wstał o własnych siłach.

33'

Dośrodkowanie Aubameyanga zablokowane.

31'

Przy piłce dłużej utrzymują się goście, ale na razie nic z tego nie wynika.

27'

Świetne dośrodkowanie Schmelzera z lewej strony, piłka pada na nogę Lewandowskiego, który z 7 metrów nie trafia!

26'

Prostopadłe podanie do Mkhitaryana, ale sędzia podniósł chorągiewkę.

24'

Bardzo ostro grają dzisiaj gracze gospodarzy. Sędzia jednak nie pokazuje kartek.

21'

Lewandowski stracił piłkę na rzecz Rincona, Hamburg wyszedł z kontrą, ale fatalne dośrodkowanie z ich strony.

19'

Przed szansą stanął Mkhitaryan, ale jego uderzenie broni Adler! Najlepsza sytuacja w meczu!

17'

Dobra akcja Jiracka, który zmylił Piszczka, ale jego dośrodkowanie wyłapuje Weidenfeller.

16'

Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego i od bramki rozpocznie bramkarz Borussii.

14'

Dośrodkowanie Jansena z lewej strony, Schmelzer wybija piłkę z pola karnego.

11'

Kontra gospodarzy, Lasogga na spalonym.

9'

Lewandowski próbował się przedrzeć przez trzech obrońców, ale ostatecznie traci piłkę.

8'

Piłka od początku meczu toczy się w środku pola. Brak klarownych sytuacji.

5'

Gospodarze na razie nie radzą sobie z polakami. Najpierw faulowany Piszczek, a potem Lewandowski.

3'

Jansen zagrał do Arslan, ale ten nieczysto uderzył i od bramki Weidenfeller.

2'

Borussia od początku meczu konstruuje atak pozycyjny na połowie Hamburga.

15:31

Początek meczu. Przy piłce Borussia.

15:28

Piłkarze już na placu gry. Za chwilę rozpoczynamy!

15:27

Efektowna oprawa kibiców Hamburga.

15:24

Piłkarze już w tunelu odprowadzającym na murawę.

15:19

Swój debiut na ławce trenerskiej w Hamburgu zanotuje Mirko Slomka.

15:16

Przed meczem zachęcam do przeczytania zapowiedzi tego meczu.

15:14

Rezerwowi Borussii: Sarr, Reus, Langerak, Kehl, Jojić, Hofmann, Ducksch.

15:13

Rezerwowi Hamburga: Drobny, Mancienne, Sobiech, John, Tah, Zoua.

15:11

Borussia dziś ma ostatni sprawdzian przed zmaganiami w Lidze Mistrzów. Wicemistrzowie Niemiec na początek fazy pucharowej zagrają z Zenitem St. Petersburg.

15:08

Gospodarze dzisiejszego spotkania potrzebują punktów - najlepiej trzech. Plasują się obecnie na przedostatnim miejscu i aby opuścić strefę spadkową muszą zacząć wygrywać, a gdzie nie lepiej zacząć zwyciężać niż na własnym obiekcie?

15:04

Znamy już składy obydwu zespołów. W barwach Borussii od początku wybiegnie dwóch biało czerwonych. Mowa tutaj o Łukaszu Piszczku oraz Robercie Lewandowskim.

15:02

Już za niecałe 30 minut na Imtech Arena rozpocznie się mecz w którym SV Hamburg podejmie u siebie Borussię Dortmund.