VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
3 : 1
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
93'

Koniec meczu. Wolfsburg na własnym obiekcie zasłużenie pokonuje Bayer 3:1. Za uwagę dziękuję, Bartosz Czekała.

90'

Doliczono trzy minuty.

87'

Kartka dla Olicia.

85'

Kiessling uderzał głową, ale obok bramki!

82'

Schaefer za De Bruyna.

79'

Kiessling dobrze obsłużył Boenisha, ten kropnął ale prosto w bramkarza!

78'

Oraz Donati za Sama.

75'

Brandt za Hilberta.

73'

GOOOOOOL! Uderzenie z karnego broni Leno, ale przy dobitce Rodrigueza nie miał szans!

73'

Karny dla gospodarzy!

71'

Fantastyczne uderzenie z wolnego De Bruyne, ale broni Leno!

67'

Bayer stara się zagrozić bramce Wolfsburga, ale ma problemy z dobrze grającą defensywą.

65'

Kartka dla Spahicia za ostry faul.

63'

Zmiana także w zespole gospodarzy. Za Perisicia wszedł Caligiuri.

62'

Son za Hegelera.

59'

Świetna piłka od Olicia wzdłuż bramki, a Gustavo strzałem z 5 metrów strzela bramkę! Kopia sytuacji z pierwszej bramki.

59'

GOOL! 2-1!

57'

Tym razem żółtą kartką ukarany Reinartz.

54'

Kiessling zagrał do Heglera, ale ten na spalonym.

52'

Olić pojawia się na placu gry za Dosta.

51'

Rodriguez oddał strzał, ale bardzo niecelne.

49'

Dost zszedł do szatni z powodu kontuzji. Do wejścia na boisko szykuje się Olić.

47'

Żółtym kartonikiem ukarany Hilbert.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej bardzo nudnej połowy. Wracamy za 15 minut.

45'

Znakomite płaskie podanie Kiessling i Sam przed przerwą doprowadza do remisu!

45'

GOOOOOOOOL! 1-1!

43'

Bardzo nudny mecz w Wolfsburgu. Mało klarownych sytuacji, a piłka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

41'

Żółtą kartką za faul ukarany Castro.

37'

Gospodarze są bardzo dobrze poukładani taktycznie co przekłada się na słabe widowisko sportowe.

35'

Świetny strzał zza pola karnego Bendera, ale Banaglio świetnie interweniuje!

30'

Hegler oddał strzał z dystansu, ale niecelnie.

28'

Bayer w ostatnich minutach przejął inicjatywę, ale w dalszym ciągu brakuje klarownych sytuacji.

26'

Kiessling obrócił się w polu karnym, uderzył na bramkę ale minimalnie chybił!

22'

Kiessling domagał się rzutu karnego. Napastnik gości wskazywał, że gracz gospodarzy zagrał piłkę ręką.

21'

Sytuacji w dalszym ciągu jak na lekarstwo. Bramkarz gospodarzy nie ma dziś za wiele roboty. Zresztą bramkarz gości podobnie.

19'

Bayer stara się zagrozić bramce gospodarzy, ale bezskutecznie.

15'

Uderzenie De Bruyna, ale bardzo niecelne.

13'

Rodriguez zagrał świetnie do Perisicia, a ten wyłożył piłkę wzdłuż bramki, gdzie Dost dopełnił tylko formalności!

13'

GOOL! 1-0!

11'

Niecelne długie podanie Naldo i od autu goście.

9'

Na boisku wieje nudą. Ani jednej sytuacji podbramkowej. Bramkarze póki co nie mogą narzekać na nadmiar pracy.

6'

Na razie brak klarownych sytuacji. Bayer konstruuje atak pozycyjny.

3'

Boenisch nie opanował piłki, a później faulował.

2'

Bayer od początku meczu atakuje pressingiem rywali już na ich połowie.

18:29

Początek meczu. Przy piłce goście.

18:29

Piłkarze już na murawie.

18:26

Piłkarze już w tunelu prowadzącym na murawę.

18:18

Do rozpoczęcia meczu pozostało 10 minut. Zachęcam jeszcze do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

18:17

Rezerwowi Bayer: Yelldell, Wollscheid, Guardado, Donati, Rolfes, Brandt, Son.

18:15

Rezerwowi Wolfsburg: Grün, Caligiuri, Junior Malanda, Olic, Schäfer, Kutschke, Klose.

18:12

Ta trójka poprowadzi dzisiejsze widowisko: Kinhöfer, Fischer, Schüller.

18:10

Jeżeli Bayer Leverkusen wygra dzisiejsze spotkanie na Volkswagen-Arena z Wolfsburgiem, to na swoim koncie będzie miał 500 wygranych meczów w Bundeslidze.

18:08

W rundzie jesiennej lepszy okazał się Bayer, który wygrał 3:1, jednak w ostatnich ośmiu pojedynkach pomiędzy tymi drużynami, aż sześciokrotnie wygrywali piłkarze z Wolfsburga.

18:05

Gospodarze dzisiejszego meczu plasują się na piątej pozycji. Za to goście są na miejscu drugim. Kto w tym meczu wygra? A może spotkanie zakończy się podziałem punktów?

18:04

Już za ok 25 minut hit 22 kolejki w Bundeslidze. VfL Wolfsburg na własnym stadionie podejmie Bayer Leverkusen.