0 : 4
Bayern MonachiumBayern Monachium
1. połowa0 : 2
90'

Koniec meczu. Sędzia nic nie doliczył. Bayern w pełni zasłużenie pokonuje Hannover. Za uwagę dziękuje, Bartosz Czekała.

87'

Hannover stara się strzelić bramkę honorową, ale ciężko im to idzie.

82'

Dobre uderzenie z dystansu Schulza, ale broni Starke!

80'

Rajtoral szukał dośrodkowaniem Sobiecha w polu karnym, ale Martinez wyjaśnia sytuację!

78'

I jest nasz Artur Sobiech na murawie. Zastąpił na placu gry Dioufa.

75'

Dobre długie podanie do Dioufa, ale fatalnie przyjął i od bramki Starke. Gdyby lepiej przyjął to mógł wyjść sam na sam.

72'

Ostatnia zmiana w Bayernie. W miejsce Schweinsteigera wszedł Pizarro.

68'

Za Stindla wszedł Andreasen.

68'

Alaba wrzucał z lewej strony, Robben próbował uderzyć z woleja, ale bardzo nieczysto.

67'

Kolejna zmiana w zespole Bayernu. W miejsce Goetze pojawił się Kroos.

66'

Świetne dośrodkowanie z prawej strony Rafinhi prosto na głowę Mandżukicia, który umieszcza piłkę w siatce!

66'

GOOOL! 0-4! MANDŻUKIĆ!

62'

Z boiska schodzi Mueller, a w jego miejsce pojawia się Robben.

59'

Mandżukić odegrał piętką w polu karnym do Muellera, a ten podwyższył prowadzenie!

59'

GOOL! 0-3!

55'

Ale akcja Alaby, kapitalnie zwiódł jednego z obrońców, wpadł w pole karne, mógł strzelać, ale starał się jeszcze podawać i ostatecznie obrońcy Hannoveru przejęli piłkę.

52'

Bardzo nudny początek tej drugiej połowy.

48'

Indywidualna akcja Boatenga, ale obrońcy wybijają na róg.

48'

Piłka od początku drugiej połowy toczy się w środku boiska.

46'

Początek drugiej połowy. Przy piłce Hannover.

45'

Koniec pierwszej części gry. Wracamy za 15 minut.

45'

Diouf na spalonym.

40'

Götze powstrzymany przez Rajtorala.

40'

Bayern kontroluje mecz. Rozgrywa sobie spokojnie piłkę w środku pola.

37'

Wymuszona zmiana w zespole Hannoveru. Za Bittencourta wszedł Prib.

34'

Schweinsteiger świetnie podał do Thiago, który przyjął piłkę klatką piersiową i strzałem nie dał żadnych szans Zielerowi!

34'

GOOOL! 0-2! THIAGO!

32'

Thiago świetnie wyłożył piłkę do Schweinsteigera, ten uderzył, ale Zieler na posterunku!

30'

Bayern prowadzi grę, ale sam mecz nie powala.

26'

Kartka dla Husztiego za wejściu od tyłu na nogi Schweinsteigera.

25'

Schweinsteiger świetnie zagrał na prawo do Rafinhi, a ten kapitalnie dośrodkował na głowę Muellera, który strzałem głową daję Bayernowi prowadzenie!

25'

GOOL! 0-1!

25'

Diouf na pozycji spalonej.

23'

I tym razem kartka dla Rafinhi.

21'

Diouf ukarany żółtą kartką za faul na Rafinhi.

19'

Bittencourt z rzutu rożnego, defensorzy Bayernu wybijają.

16'

Mogło być 1-0! Rudnevs wyszedł sam na sam, starał się minąć Starkę i oddać strzał, ale bramkarz Bayernu zdążył jeszcze interweniować!

13'

Rzut wolny dla Bayernu. Alaba po jednym z obrońców Hannoveru i mamy korner.

11'

Boateng doszedł do strzału, ale uderzył prosto w bramkarza!

10'

Martinez wybija dośrodkowanie Bittencourta.

7'

Długie zagranie do Dioufa, ale Starke go uprzedza!

5'

Rafinha wrzucał w pole karne, do strzału doszedł Mandżukić, ale uderzył nad bramką.

3'

Bayern w ataku pozycyjnym.

17:29

Początek meczu. Przy piłce Bayern.

17:25

Piłkarze już na murawie, Za chwilę rozpoczynamy!

17:24

Zdecydowanym faworytem meczu są goście, którzy już na kilka kolejek przed końcem mogą zapewnić sobie Mistrzostwo Kraju.

17:19

Rezerwowi Bayernu: Neuer, Dante, Van Buyten, Robben, Pizarro, Contento, Kroos.

17:17

Rezerwowi Hannoveru: Miller, Andreasen, Sakai, Sané, Prib, Sobiech, Dierßen.

17:16

Bayern musi radzić sobie z grą na dwóch frontach. Oprócz dominacji w Bundeslidze podopieczni Pepa Guardioli grają jeszcze w Lidze Mistrzów.