Bayern MonachiumBayern Monachium
17:25

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Do widzenia.

17:24

Bayern bez zbędnego wysiłku wygrywa dzisiejszy mecz. Jak w większości spotkań, podopieczni Guardioli zabawili się z rywalem. Grali spokojnie, długo budowali akcje. Dwa razy przyśpieszyli i zdobyli bramki.

92'

Koniec spotkania.

92'

Strzela Thiago z daleka, ale tuż nad poprzeczką.

90'

Mecz potrwa o 2 minuty dłużej.

86'

Ostatnią zmianę wykorzystuje Pep Guardiola. Pizarro zastępuje Mandżukicia.

84'

Dobrze strzelał Thiago, ale obok bramki.

81'

Zmiana w Bayernie. Boisko opuszcza Robben, a pojawia się Shaquiri.

77'

Ostatnia zmiana w Norymberdze. Gebhart w miejsce Hlouska.

73'

Pierwsza zmiana w Bayernie. Martinez zastępuje Muellera.

70'

Alaba z wolnego obok bramki.

67'

Prostopadłe podanie do Pekharta, na 20. metrze dobrym wyjściem przerywa Neuer.

62'

Łokciem w walce o piłkę, Mandżukić uderzył Frantza i dostał żółtą kartkę.

58'

Przedzierał się lewą stroną Goetze, ale faulowany. Jednak złe dośrodkowanie z wolnego i przejmują gospodarze.

55'

Z wolnego Goetze do Robbena, ten strzelał z powietrza w trudnej pozycji, ale jego uderzenie broni Schaefer.

49'

Podanie za linię obrony do Mandżukicia. Ten był w polu karnym, ale zagrał jeszcze do środka, do Philippa Lahma. Niemiec tylko dołożył nogę do pustej bramki.

49'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! LAHM NA 2:0

47'

Pierwsza akcja Norymbergi, długie podanie do Pekharta, ale ten na spalonym.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

16:22

Pierwsza połowa nie zachwyciła poziomem. Bayern niezagrożony, spokojnie kontroluje mecz. Strzelił bramkę praktycznie w momencie, w którym chciał. Za kwadrans dalszy ciąg tego spotkania.

47'

Koniec pierwszej części gry.

45'

Połowa przedłużona o 3. minuty.

43'

Faul taktyczny Lahma, który przerwał kontrę gospodarzy i dostaje żółtą kartkę.

40'

Na prawej stronie Robben, złamał do środka, padł i stracił piłkę. Wejście obrońców czyste.

32'

Z rzutu wolnego z ok. 18. metrów w słupek trafia Robben. Odbitą piłkę głową uderzał Mueller, ale trafił w poprzeczkę. Piłka wychodzi w boisko, po małym zamieszaniu w polu karnym, futbolówka w rękach Schaefera.

29'

Piłka w we własnym polu karnym odbija się od Dantego. Z pierwszej piłki uderzył ją Kiyotake, ale nad bramką.

27'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Wybili obrońcy Norymbergi, jeszcze do woleja składał się przed polem karnym, ale uderzył obok bramki.

25'

Mueller do Mandżukicia. Ten w polu karnym strącił głową i zamykał akcję Robben, ale wywalczył tylko rzut rożny.

22'

Kolejna zmiana w Norymberdze wymuszona kontuzją. Tym razem ucierpiał Ginczek. W jego miejsce wchodzi Pekhart.

20'

Z lewej strony dośrodkował Alaba. Piłka trafiła do dobrze ustawionego Mandżukicia. Chorwat, mimo asysty obrońcy zdołał dołożyć nogę i pokonał Schaefera z woleja wewnętrzną częścią stopy.

20'

GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! 1:0 BAYERN

18'

Dośrodkowanie z prawej strony, strzelał Ginczek głową, ale trafił w obrońcę.

15'

Pierwszy kwadrans spokojny z lekkim wskazaniem na gospodarzy, ale Bayern powoli się rozkręca.

10'

Kontuzja Chandlera i wymuszona zmiana w ekipie gospodarzy. Wchodzi Angha.

8'

Lahm przerywa akcję Norymbergi, za wysoko podniesiona noga.

3'

Dobra pierwsza akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony, uderzał Kiyotake, ale wysoko nad bramką.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

15:22

Faworyt tego meczu jest jeden, to oczywiście Bayern, który pewnie zmierza po mistrzostwo Niemiec. Norymberga z kolei broni się przed spadkiem. Jest na 15. miejscu z zaledwie punktem przewagi nad 17. Hamburgiem.

15:18

Rezerwowi Bayernu: Starke, Contento, Hojbjerg, Martinez, Kroos, Shaquiri, Pizarro