2 : 0
Hannover 96Hannover 96
1. połowa2 : 0
19:21

Schalke wygrywa po raz trzeci z rzędu! Dwa gole z pierwszej połowy załatwiły dzisiaj sprawę. Hannover nie potrafił złamać dzisiaj defensywy gospodarzy. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, druga nieco bardziej wyrównana, ale i tak lepsi byli gracze Schalke. Za uwagę dziękuję już Jakub Trzaska! Zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

93'

Koniec spotkania!

92'

Jeszcze będzie szansa dla Hannoveru na bramkę honorową, ale dośrodkowanie w pole karne wybija Fahrmann.

91'

Obie jedenastki czekają już na końcowy gwizdek. Arbiter dolicza do regulaminowych 90 dwie minuty.

90'

Jednak Uchida wraca do gry.

88'

Kontuzjowany na murawie leży Uchida. Lekarze Schalke pokazują, że Japończyk nie będzie mógł kontynuować gry.

86'

Farfan przed Zielerem! Odgwizdany jednak spalony!

86'

Stindl uderzał, ale piłka zatrzymuje się w murze.

85'

Szansa przed Hannoverem na dobre uderzenie zza pola karnego. Będzie rzut wolny po faulu obrońcy Schalke.

84'

Ostatnia zmiana trenera Kellera: Goretzka za Obasiego. Skrzydłowy żegnany owacyjnymi brawami.

83'

Uderzenie Boatenga po rykoszecie, ale dobrze broni po raz kolejny Zieler!!!

83'

Prib próbował zagrozić bramce Schalke, ale doskonale został powstrzymany przez Matipa.

80'

Zmiana w Schalke - Huntelaar oddał już opaskę kapitańską, a za niego wbiega na plac gry Szalai.

79'

Długa piłka do Huntelaara, ale Holender nie zdołał złapać piłki.

77'

Żółta kartka dla Rudnevsa za przeszkadzanie w wybiciu piłki bramkarzowi Schalke.

75'

Max Meyer w akcji indywidualnej, ale ponownie kapitalnie broni Zieler!!!

74'

Farfan w akcji indywidualnej, ale dobrze zachowuje się w bramce Zieler.

73'

Druga zmiana wśród gości. Huszti schodzi z boiska a za niego Schlaudraff. Trener nie chce, żeby Węgierski skrzydłowy obejrzał drugi żółty kartonik.

71'

Faulował Huszti Uchidę. Piłkarz Hannoveru ma już na swoim koncie żółtą kartkę. W tym momencie powinien Hannover grać w dziesiątkę.

70'

Mecz bardzo się wyrównał. Hannover ma coraz więcej szans do przeprowadzania dobrych akcji w okolicach pola karnego Schalke. Jednak jak na razie te akcje nie przynoszą powodzenia. Schalke gra bardzo spokojnie i czeka na okazje, żeby zdobyć trzecią bramkę.

66'

Od razu Prib wpisał się do protokołu - oddał celny strzał na bramkę Schalke.

66'

Pierwsza zmiana trenera Korkuta: Prib za Bittencourta.

65'

Ayhan uderzał z dystansu, ale pewnie piłkę łapie Zieler.

64'

Kolejne spięcie między zawodnikami - tym razem Meyer z Bittencourem mieli sobie coś do wyjaśnienia.

62'

Felipe Santana uderzał głową po dośrodkowaniu Farfana, ale piłka leci w trybuny.

60'

Teraz nieco więcej z gry ma drużyna gości. Hannover stara się przy niej dłużej utrzymywać, ale jak na razie rozgrywają ją obrońcy i nie ma zagrożenia bramki Schalke.

58'

Obasi uderzał zza pola karnego, ale jego strzał daleko obok bramki Zielera.

56'

W odpowiedzi Schalke! Po dośrodkowaniu uderzał Huntelaar, ale źle uderzył piłkę i poszybowała ona ponad poprzeczką!

55'

Okazja przed Hannoverem! Diouf jednak zamiast sam próbować atakować chciał dograć do Rudnevsa, ale dobrze interweniował obrońca Schalke!

52'

Dobre teraz dośrodkowanie, ale Rudnevs nie sięgnął piłki!

52'

Kolasinac upadł w polu karnym! Arbiter nie odgwizdał jednak przewinienia, a obrońca Schalke nie protestował.

51'

Szansa przed Schalke na podwyższenie wyniku, ale uderzenie Huntelaara zablokowane.

49'

Początek drugiej połowy dokładnie taki sam jak pierwsza połowa. Schalke w ataku!

45'

Rozpoczynamy drugą część gry! Zaczyna Hannover!

18:30

Wracają na murawę oba zespoły.

18:29

Wracamy powoli na Vetlins-Arena.

18:18

Doskonała końcówka pierwszej odsłony dla Schalke! Cała pierwsza połowa była podporządkowana gospodarzą, ale bramki padły dopiero w ostatnich minutach. Hannover nastawiony jest tylko na kontrataki, ale i te nie są przez nich wykorzystywane. Rudnevs jak na razie nie miał żadnej szansy na zdobycie bramki i zaledwie kilka razy miał futbolówkę przy nodze. Schalke w pełni wykorzystało swoją przewagę i prowadzą 2:0!

46'

Koniec pierwszej połowy!

46'

Niesamowita akcja Schalke! Zaczęło się od przerzutu na prawe skrzydło, Farfan uruchomił Uchidę a ten dośrodkował piłkę po ziemi w pole karne. Piłkę przepuścił jeszcze Huntelaar i ta trafiła do Meyera! Kapitalna bramka gospodarzy!

44'

GGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!! Kapitalna akcja Schalke i bramkę strzela Meyer!!!

41'

Schalke - Hannover

41'

Bramka cały czas wisiała w powietrzu! Schalke zdecydowanie dominuje w tej odsłonie gry. Hannover bardzo cofnięty na własnej połowie, jednak tym razem nie potrafili oni zniwelować zagrożenia po lewej stronie boiska!

39'

GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! Farfan strzela pierwszą bramkę w tym meczu!!! Kapitalna akcja Kolasinaca! Wyłożył piłkę Farfanowi na pustą bramkę!!!

37'

Boateng próbował uderzać głową z szesnastego metra, ale ten strzał zablokowali obrońcy Hannoveru.

35'

Atmosfera coraz bardziej gorąca na murawie! Bardzo ostre starcie Marcelo z Boatengiem. Obaj panowie mieli sobie coś do powiedzenia.

34'

Diouf w dwójkowej akcja z Rudnevsem, ale napastnik Hannoveru pospieszył się z oddaniem strzału i uderzył wysoko ponad poprzeczką!

33'

Uraz kolana niemieckiego pomocnika okazał się zbyt poważny, żeby mógł grać dalej. Od razu piłkarz Schalke powędrował do szatni.

32'

Pierwsza zmiana wśród gospodarzy. Za kontuzjowanego Neustaedtera wchodzi Ayhan.

30'

Jedna z nielicznych prób Hanoveru, ale znów akcja zatrzymana przed obronę Schalke.

28'

Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Neustaedter. To rezultat wejścia Husztiego.

27'

Pierwsze upomnienie indywidualne w tym meczu. Ukarany Huszti.

27'

Po raz kolejny w polu karnym upadł piłkarz Schalke. Ponownie arbiter pozostał niewzruszony.

23'

Schalke zdecydowanie przeważa w tym spotkaniu. Mają więcej z gry piłką, starają się przygotować dobry atak pozycyjny, ale jak na razie dobrze spisują się i obrońcy i bramkarz gości. Hannover nastawiony jest na kontry, ale te są bardzo szybko niwelowane już w okolicach środka boiska.

20'

Ponownie dobrze zachowują się obrońcy Hannoveru i wybijają piłkę.

20'

Faulowany pod polem karnym Obasi. Kolejna okazja dla gospodarzy.

18'

Akcja Schalke! Dośrodkował w pole karne Farfan, ale fatalnie skiksował Boateng i posłał piłkę wysoko ponad poprzeczką!

16'

Posiadanie piłki - Schalke 66%, Hannover 34%.

16'

Kontratak Hannoveru, ale źle zabierał się z piłką jeden z graczy gości.

14'

Korner dla Schalke po akcji Uchidy.

14'

Próba wyjścia z kontrą gości, ale bardzo szybko przerwana akcja przez Boatenga.

12'

Świetna szansa przed Huntelaarem! Dogranie w pole karne Boatenga do Holendra, ale kapitalnie broni Zieler!!!

11'

I ponownie w natarciu Schalke. Upadł w polu karnym Huntelaar, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

9'

Pierwsza szansa dla Hannoveru, ale arbiter dopatrzył się faulu Marcelo w polu karnym.

8'

Drużyna Hannoveru jak na razie nie potrafi przejąć inicjatywy. Schalke zdecydowanie utrzymuje się przy piłce i konstruuje swoje akcje. Znów musiał interweniować Zieler.

5'

Będzie szansa dla gospodarzy, bowiem pod polem karnym faulowany był Uchida. Okazja na dobre dośrodkowanie.

3'

Pierwsze uderzenie, ale zbyt słabe i spokojnie piłkę łapie Zieler.

2'

Spokojnie rozpoczęli gospodarze. Jak na razie rozgrywają piłkę defensorzy.

0'

Zaczynamy ostatni pojedynek 20. kolejki Bundesligi! Zaczyna Schalke!

17:27

Obie jedenastki wychodzą już na murawę stadionu.

17:26

Jesteśmy już na stadionie w Galsenkirchen!

17:21

Mecz Schalke - Hannover rozpocznie się już za niecałe dziesięć minut. Miejmy nadzieję, że przyniesie on sporo emocji!

17:20

Kończy się już pojedynek VFB Stuttgart z FC Augsburg. Niespodziewanie goście mieli dzisiaj bardzo łatwe zadanie, bowiem udało im się strzelić cztery bramki przy tylko jednej gospodarzy.

17:18

Hannover w ostatnich kolejkach wie jak wygrywać z drużynami, które znajdują się wyżej w tabeli. Pokonali oni bowiem w ostatniej kolejce Monchengladbach, a jeszcze wcześniej Wolfsburg. Schalke udało się wygrać z Wolfsburgiem i HSV.

17:15

Faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze, którzy zajmują czwarte miejsce w tabeli. Nie można jednak zapominać, że Hannover będzie walczyć o trzecie zwycięstwo z rzędu, więc na pewno Schalke nie będzie miało tutaj łatwego zadania.

17:14

Rezerwa Hannoveru: Miller, Sakai, Avevor, Andreasen, Prib, Schlaudraff i Sulejmani.

17:12

Rezerwowi Schalke: Hildebrand, Hoogland, Papadopoulos, Ayham, Goretzka, Annan i Szalai.

17:11

Obok prezentujemy składy, w których wystąpią oba zespoły. Za chwile ławki rezerwowe.

17:09

Witam podczas transmisji z meczu 20. kolejki Bundesligi! Dzisiaj na Veltins-Arena Schalke podejmie Hannover 96! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Jakub Trzaska!